Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
3882. Guruljka (válaszként erre: 3877. - Százas Evelin)
2018. jún. 10. 13:34
Horváth István úgy egy hónapja elhunyt. Én is innen a vitafórumból tudtam meg.
3881. Guruljka (válaszként erre: 3879. - Felhasznalo1026)
2018. jún. 10. 13:32

Az általános javaslat (és tapasztalat) az, hogy a heti fél kg-s fogyás a leginkább elfogadható. Ez a bőrnek is lehetőséget ad a dolgok követésére. Kis rátartással a 3 kg leadásához éppen megteszi az az 1 hónap.


Én csak itthon végezhető mozgásokat végzek, erre nem kell pénzt költeni.

Nem tudom, milyen az erőnléted. Béres Alexandrának is vannak jó sorozatai a youtube-on, másoknak is.

Ha fiatal vagy és nem éppen edzetlen, akkor keresd Tatarek Rezső Fitt-Aréna felvételeit.

3880. Guruljka (válaszként erre: 3877. - Százas Evelin)
2018. jún. 10. 13:27

Hasonló volt már pár éve, akkor egy kevésbé alapos érsebész vizsgált, és csak a háziorvos írt valami keringésjavítónak nevezett bogyót, amitől ellustultam. (Abba is hagytam.Amúgy is drága volt.)


Köles, hajdina mint köret. Lehetőleg minden kenyérféle legalább korpás vagy rozsos. (Amúgy is szeretem.) De a fiam még kolis volt, magamnak sütöttem, végül már csak 1-1 zsemleféle fogyott, aztán az se naponta. A bulgur is szerepelt, de ritkábban.

Megittam egy kis doboznyi érszűkület elleni gyógyteát, azt pontosan az előírás szerint.

Ittam egy télen át a citromos-fokhagymás "iszókát". És ha itthon is, de mozogtam. A felkelés utáni portörlést is igyekeztem dinamikus mozgással végezni. :D


Persze le is kell fogyni.


Jelenleg a kalóriaszámolást az dobta vissza mindig, hogy pár sovány nap után kívántam valami zsírosabbat. Hát ehhez kell most az önfegyelem.

2018. jún. 10. 13:17
Szeretnék kb 3 kilótól megszabadulni. Mi a leghatékonyabb mozgásforma? 1 hónap elég hozzá? Egyébként sem vagyok egy nagy étkező, de próbálom a nasizast lecsökkenteni. 172 cm magas vagyok, 68 kg.
3878. ab61752c45 (válaszként erre: 3875. - Guruljka)
2018. jún. 10. 13:11
volt amikor egy órát tekertem rajta,közben néztem a tévét.sajnos ellustultam.
3877. Százas Evelin (válaszként erre: 3876. - Guruljka)
2018. jún. 10. 11:39
Harjá Guruljka! Igyál! Meg tekerjél. Az, hogy a koleszterin felrakódik az érfalakra, - ma már vitatott. Ma már minden vitatott. Én azt keresgéltem, mi az ami onnan leoldja. Van az a Dr. Horváth István féle eljárás, de azt már ismered. Engem még mindig érdekel.
3876. Guruljka (válaszként erre: 3875. - Guruljka)
2018. jún. 10. 00:30

Megvolt a napi 4 adag szobabicikli. És az a kis tornácska, amit kinéztem magamnak. Nevelő célzattal, mert 30 napos "kihívás". Eddig az ilyet mindig abbahagytam.


Jó lett a mai étkezésem, figyelek megint a folyadékra. Az elmúlt hetek alatt kevesebbet ittam.

3875. Guruljka (válaszként erre: 3874. - Icuska538)
2018. jún. 9. 17:37

Mozogni máris elkezdtem. Kiszabadítottam a szobabiciklit, ma már tekertem rajta 5-6 percet. Ezt kell napi 6-8 x megismételni. Ezen kívül is nincs mese, mozogni kell.


Oda kell figyelnem a zsírbevitelre, kicsit át kell variálni az étkezésemet. A zsiradék lehetőleg olivaolaj (még nincs itthon), és sokféle zöldség, hogy a napi zsíradagot ne lépjem túl. No ez lesz nehéz, de végül is csak önfegyelem kérdése.

Csinálok megint citromos-fokhagymás "iszókát", az pár évvel ezelőtt jót tett. (Meg kell venni a hozzávalókat.)


Megint vennem kell, ha csak magamnak is, csirkemellet. Régen egy nagyobb darabot 5-6 adagra is feldaraboltam. Most sem lesz másképp.

És rendelek kölest, hajdinát.

Rendszeresen el kellene járnom a városba, esetleg célirányosan a "lidlibe". Hogy megfelelően vásároljak. Erre talán a szombat jó lesz majd.

3874. Icuska538 (válaszként erre: 3873. - Guruljka)
2018. jún. 9. 16:50
És mit teszel?
3873. Guruljka
2018. jún. 9. 15:52

Most már nem vicc.

Ha eddig jajgattam a lustaságom miatt, mostantól nem tehetem! Hajrá!


(érszűkület)

3872. Guruljka (válaszként erre: 3871. - Zsókica21)
2018. jún. 4. 13:19

A keverék azt jelenti, hogy több fehérjefajta keveréke. A profi testépítők a marhahús-fehérjét vagy a tejsavó-fehérjét használják. A szójafehérje állítólag ösztrogént tartalmaz, a keverékben ez is lehet. De engem ez már nem érdekel... ☺


Az előző, szintén kevert fehérjén jó volt. Egy-egy hústalan napon megittam egy adagot (kimértem, hogy mennyi kell, a Kalóriabázison), és bizony nem voltam éhes.

3871. Zsókica21 (válaszként erre: 3868. - Guruljka)
2018. jún. 4. 13:10
Köszönöm szépen kedves Guruljka!
3870. Guruljka (válaszként erre: 3869. - Gyongyosi1)
2018. jún. 4. 12:56

Én nem vonok meg semmit magamtól.

Mozognom kellene többet.


Bocs, de a csokit nem szeretem annyira, hogy naponta egyem. Sokszor hónapokig sem veszek.

2018. jún. 4. 06:48
Sziasztok! Olvasgatom itt a posztokat és csak azt látom, hogy ha valaki fogyni szeretne mennyi mindent meg kell vonjon magától! Én nem tartom ezt egészségesnek! Én is fogytam már 13 kg-t diétával, aztán vissza is jött, ahogy abbahagytam! Most pedig úgy sikerült fogynom, hogy azt eszek, amit akarok! Sokan nem is ismerik, hogy csokival is lehet fogyni!persze nem mindegy, hogy mi van a csoki an és melyik csoki! 6db kocka naponta, ráadásul ásványianyagot és nyomelemeket tartalmaz! Nincs Jojo effektus 😊 Ezenkívül ki ne szeretné a csokit 😊jót teszek a lelkemnek és a testemnek vele😊
3868. Guruljka (válaszként erre: 3861. - Zsókica21)
2018. jún. 3. 21:35

Most Biotech lett az a bolt, aholeddig vegyesen árultak több mindent.

De itt volt fehérje, egy kilós, 4 ezerért.

Fekete vödörben van. Keverék fehérje.


Előzőleg a Scitec fél kilós keverék fehérjét ettem, az finom csokis volt. Ez is csokis, de nem annyira finom. De nem baj, amire kell, arra pont jó. Pl. ma sem lenne meg a fehérjeadagom enélkül.


BioTech Protein Power néven keresd.

3867. Guruljka (válaszként erre: 3859. - Zsókica21)
2018. jún. 3. 21:11

Hát eljárni nem fogok sehova.


Nem tudom rendesen elolvasni, mert folyton kikapcsoltatja velem a reklámblokkolót.


Itthon kellene mozognom, de az mindig elmarad.

3866. Százas Evelin (válaszként erre: 3865. - Zsókica21)
2018. jún. 3. 17:58
Milyen költői hangulatban vagy ma. :-)
3865. Zsókica21 (válaszként erre: 3864. - Százas Evelin)
2018. jún. 3. 13:32

Sohonyai Attila - Útra-való


Akinek reményt adsz, csak áll, és vár.

Akinek álmokat ígérsz, elfelejti önmagát.

De akinek célt mutatsz, épít hozzá egy utat.

S ha elveszed tőle a félelmet, képes rá,

hogy megvalósítsa a lehetetlent.

3864. Százas Evelin (válaszként erre: 3863. - Zsókica21)
2018. jún. 3. 13:19

Én észreveszem. :-) Mindegy, zabálni nem zabálok, és tulajdonképpen jól érzem magam, lelkileg is, fizikailag is. Visszajött pár kiló, 25-öt leadtam, kb. 10-et visszaszedtem.

Nekem akkor megy jobban, ha nem görcsölök, mégcsak nem is nagyon figyelek.

A kalóriabázist lusta lennék használni.

3863. Zsókica21 (válaszként erre: 3862. - Százas Evelin)
2018. jún. 3. 13:16

Evelin?sajnos én sem szeretem ha be kell tartani vmit!

Pedig lehet hogy sikeresebb lennék!

Ha fehérjét ennék többet talán jobb lenne!

A gyümölcsökben sajnos nem fehérje van!

Azért gondoltam fehérje porra!

A kalóriabázist viszont szívesen használom!

Hogy szembesüljek magammal!

Hogy mit is rontottam el?

Miért is hízok a helyet hogy fogynék!

Észre sem veszi az ember és dőzsöl!

Legalábbis én!

3862. Százas Evelin (válaszként erre: 3860. - Zsókica21)
2018. jún. 3. 11:22
Zsókica, én azzal nem nagyon tudok mit kezdeni, hogy mérhetetlenül unom ezeket a megkötéseket. El nem tudom mondani, hogy mennyire. Csak méla undort érzek, ha salátát kellene ennem, alacsony zsírtartalmú öntettel. Igaz hogy sosem ettem ilyen kész menüsorokat, de úgy érzem, már nem is fogok. Ha nem sikerül valahogy más módon súlyt leadni, az egészen biztos hogy ezen a számolgatós módon soha nem fogok.
3861. Zsókica21 (válaszként erre: 3850. - Guruljka)
2018. jún. 3. 11:19

Milyen fehérjeport vettél?

Nekem is kellene!

Csak nem vagyok tájékozott ebben a témában!

Egyébként van amikor én is csak egyszer eszem 1 nap!

Most sokszor cseresznyét,meggyet,málnát,....stb.

Egyszerűen nem tudok ellen állni!

Sok sikert és jó egészséget !

2018. jún. 3. 11:15

“Kiegyensúlyozott tápanyagbevitelt követek, ami számomra azt jelenti, hogy megpróbálom biztosítani, hogy kalóriabevitelem 35% -át szénhidrátból, 25% -át zsírból és 40%-át fehérjékből fedezzem.”


Annak érdekében, hogy te is motivált maradj, érdemes kisebb célokat kitűzni. “Ha kisebb súly mennyiségek leadását tűzöd ki, akkor az nem is tűnik olyan félelmetesnek.“

“Leadni 3 kg-ot megvalósíthatónak tűnik, ellenben a 100 kg-mal.”

Reggeli: tojás vagy zabkása

Tízórai: fehérje turmix


Ebéd: csirke-cézár saláta alacsony zsírtartalmú görög joghurt öntettel, pulykahús golyók tökspagettivel


Uzsonna: néhány keksz és sajt, joghurt gyümölcsökkel vagy egy alma


Vacsora: sovány fehérje (főleg csirke vagy tenger gyümölcsei) és néhány zöldség


Ha súlyt szeretnél leadni, soha ne feledd a legfontosabbat: légy türelmes magaddal.

3859. Zsókica21 (válaszként erre: 3850. - Guruljka)
2018. jún. 3. 11:07

Akkor nem ugyan azt olvastuk!

“Senki sem tökéletes. Mindenki eljut oda néha, hogy fel akarja adni, hogy letér az útról, amikor szenved, ez teljesen normális! A lényeg, hogy soha ne add fel!” De ne is hasonlítsd magad senki máshoz. Minden ember másmilyen, így nem várhatod el, hogy ugyanaz a módszer nálad teljesen ugyanúgy fog működni. A fogyás nagyon személyre szabott dolog és ha nem is működik olyan gyorsan, mint másoknak, mindenképpen elérheted vele a célod te is, a lényeg, hogy megfelelően táplálkozz és eljárj mozogni!”



Forrás: [link]

3858. Százas Evelin (válaszként erre: 3857. - Guruljka)
2018. jún. 3. 08:18
Elég sok van, amelyik nem piskótás. A tejbegrízes sem az. Naés csinálok én paleót is. Csak az a különbség, hogy a piskótás mindig sikerül, a paleós az meg nem.
3857. Guruljka (válaszként erre: 3855. - Százas Evelin)
2018. jún. 2. 21:00
Te melyiket csinálod, amelyik nem piskótával kezdődik?
3856. Guruljka (válaszként erre: 3855. - Százas Evelin)
2018. jún. 2. 20:55

Miért?


Úgy értem, sose kér sütit - de ha tudok epret szerezni, majd kipróbálom.

3855. Százas Evelin (válaszként erre: 3854. - Guruljka)
2018. jún. 2. 20:06
Kezd felnőni. Én még mindig szeretem, szerintem a fiacskám is. Csinálj neki epres tejbegríz sütit, annak biztos örülne.
3854. Guruljka (válaszként erre: 3853. - Százas Evelin)
2018. jún. 2. 19:30
Képzeld, mostanában nem kér tejbepapit a fiam. Pedig nem olyan rég még előfordult néha. :D
3853. Százas Evelin (válaszként erre: 3852. - Guruljka)
2018. jún. 2. 16:36
Amíg norbiztam, gyermeknek is kellett tejbezabit csinálni, mert különben nem maradt nekem. :-)
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook