Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Elkezdtem az új életem. fórum

Elkezdtem az új életem. (beszélgetős fórum)


12. Csigavére (válaszként erre: 9. - 1abbb5d144)
2016. aug. 22. 12:56
Mindenképp írd meg ,ha találtál valami jót :)
11. Lidércke35 (válaszként erre: 4. - Csigavére)
2016. aug. 22. 12:41

Köszi!:)

Duci tréning 2008, elég régi.

De persze, nem muszáj mind megcsinálni.

3 blokk, kezdőtől a haladóig.

10. gribedli*** (válaszként erre: 6. - C73db520ef)
2016. aug. 22. 12:33

Ez csak egy vélemény a sok közül. Amúgy ki mondta, hogy egy vékony nőnek nem lehet bársonyos a bőre vagy nem lehez illatos?


Eleve a cím sarkít, nem minden férfi vágyik duci nőre, inkább ilyen is, olyan is van. A másik meg az, hogy akik a képeken vannak, némelyik, nem tudom, hogy megérik-e a 60 évet. Ha lefogynának, több esélyük lenne.

9. 1abbb5d144 (válaszként erre: 8. - Csigavére)
2016. aug. 22. 12:33
őszinte leszek: látni se bírom...valahogy sose volt szimpi :) szerencsére van élet rajtuk kívül is. Csak mivel én is anno Rékára tornáztam, most felfedező utat is kell tennem, mert azt már tudom, hogy azokat a hibás gyakorlatokat és rosszul felépített programot se akarom csinálni. :/
8. Csigavére (válaszként erre: 7. - 1abbb5d144)
2016. aug. 22. 12:27

Húzd le Norbi videói hangját és tedd be a kedvenc zenéd.:p

Én sem néztem nagyon szét, Norbi egyenlőre bejön, aztán ha jobb formában leszek átváltok valami erősebbre.

Az az igazság , hogy egy kicsit pörgősebben csinálom mint ők, és nagyon jól megizzaszt.

2016. aug. 22. 12:11

számomra mindenki kitartó és nagy hős, aki fél percnél tovább bírja hallgatni Norbi "beszédét" meg Réka visítását. :)

Annyi más light torna van neten...(aki talál nagyon jót kezdőknek, azért szólhat, mindent nem nézhetek meg)

Sőt, eleinte jó az is, ami úgy eszedbe jut.

2016. aug. 22. 12:01
5. Csigavére (válaszként erre: 2. - Coreyhaim)
2016. aug. 22. 11:51
Sajnálom a betegséget, tünetmentes vagy azóta? Fogytál is?
4. Csigavére (válaszként erre: 3. - Lidércke35)
2016. aug. 22. 11:51

Gratulálok, bizto nem volt ez egyszerű két gyerekkel. Köszönöm, hogy leírtad, ez nagyon motiváló.

A 2 óra Norbi torna, melyik az pontosan?

Énis Norbira tornászom 30 percet.

Nem tudom, hogy bírnám két órát..

2016. aug. 22. 11:37

Szia!

Én csak voltam.

160 centi vagyok én is, és a 2. gyerkőc után híztam el, plusz alul működik a pajzsmirigyem is.

Kb. 8 éve fogytam le, azóta tartom, 60 körül vagyok folyamatosan.

Először csak otthon tornáztam, én napi 2 órát Norbira, majd amikor már 65 környékén voltam váltottam Rékára, majd Péntek Enikőre.

2.5 éve pedig elkezdtem futni.

Ha a kajálásra jobban odafigyelnék, lehetnék kevesebb is, de azért ha nem is 100%-ig, elégedett vagyok magammal.

Sok sikert és kitartást kívánok neked!

2. coreyhaim (válaszként erre: 1. - Csigavére)
2016. aug. 22. 11:28
nekem sajnos betegség miatt kell ezeket elhagynom, de legalébbis mert laktóz érzékeny vagyok, ugy néz ki chron is vagy colitis, és a liszt sem jó, de fogsz tőle fogyni,,,, hidd el. ( évekig kondiztam és semmi, a kajától 90 % ban több sikert fogsz elérni.. )
2016. aug. 22. 11:12

80 kg vagyok és 160 centi.

Iszonyú, de most megmutatom, nem másnak,hanem magamnak , hogy képes vagyok változtatni.

Elagytam a liszet, cukrot, krumplit, rizst, tejterméketet.

Húst, tojást és zöldségeket eszem.

Napi 30 percet tornászom.

Holnap lesz egy hete , hogy elkezdtem az új életem.

Van esetleg valaki, aki hasonló paraméterekkel küzd, és szeretné megosztani velem sikereit, útját, tapasztalatait?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook