Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Fogamzásgátlót szedek 1.5 éve kb. 1 hónapja elkezdtem vérezni, de még volt 7 szem a gyógyszerből .... fórum

Fogamzásgátlót szedek 1.5 éve kb. 1 hónapja elkezdtem vérezni, de még volt 7 szem a gyógyszerből .... (beszélgetős fórum)


1 2
2012. jan. 20. 15:39
Meglett az eredmény. Valamilyen streptococcus-fertőzést kaptam. Sajnos a leletet nem kaptam kézhez, úgyhogy nem tudom mi ez pontosan. Duomox nevű antibiotikumot írt fel 3 dobozzal!!!! plusz kenőcs és kúp. Arra sajnos nem tudott válaszolni hol szedhettem össze. :( Nálad mi a helyzet?
32. Eleonóra19 (válaszként erre: 31. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 18. 16:04
Az elején sötét volt, most már egyre világosabb, pirosabb. Holnap lesz meg az eredmény, majd írok mi volt.
31. porzellanpuppe (válaszként erre: 30. - Eleonóra19)
2012. jan. 17. 17:31
jo neked h veled kezd vmit orvosod.nekem aztmondja nemlat semmit.:/ mjd irj rem nala minden jolesz.kul nalad sotet a ver?
30. Eleonóra19 (válaszként erre: 1. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 17. 11:35

Szia!

Velem is ugyanez történt. Pénteken kezdtem el vérezni és még 7 szem volt hátra a gyógyszerből. Először azt hittem h csak pecsételő vérzés, de hétvégén már rendesen véreztem. Tegnap hívtam a nődokimat aki mondta h mindenképp meg akar nézni, úgyhogy utolsó utáninak be is fértem hozzá. Megvizsgált, méhszájam környéke vérzett. Ezt leecsetelte és levett egy-két kenetet. Csütörtökön fog hívni az eredményekkel. Egyenlőre azt mondta h valami fertőzés, de nem nyugtatott meg. Klimicin nevű antibiotikumot írta fel, 3x1. Most várok, de még mindig vérzek. :(

Te hogy vagy?

29. 859d1d62c0 (válaszként erre: 25. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 15:25
persze kaptam gyógyszereket és azóta semmi bajom.
28. Pici Manócska (válaszként erre: 27. - Aurorasolaris)
2012. jan. 14. 15:19
már írta hogy volt és nem találtak semmit....
2012. jan. 14. 15:13
Barátnőmnek volt hasonló, de ő akkor kezdte el szedni, és ha már szeded másfél éve akkor nem a gyógyszertől van. Neki írtak fel másikat és megoldódott a probléma. Szerintem kérj egy ultrahangos vizsgálatot.
2012. jan. 14. 14:56
én nem tudom. sima rendelésen voltam, és nagyon rendes volt velem a doki....
25. porzellanpuppe (válaszként erre: 24. - 859d1d62c0)
2012. jan. 14. 14:54
hat az.egyaltalan nemvesznek komolyan mar.de azert rem mar jolvagy!
24. 859d1d62c0 (válaszként erre: 20. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:52

hát az olyan szinten le voltam gyengülve napokig.

húúú nagyon rossz volt.

nem bírtam lábra állni olyan görcsöm volt úgy tartott a párom h. az orvos tudja végezni a dolgát.

nem játék tényleg.

inkább kiadom az a 7-8ezer ft.és tuti h. megoldodik a problémám.

Bár elég szomorú h. ez a mai világban így megy.

23. 859d1d62c0 (válaszként erre: 21. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:49

áhhh az kizárt!

valami biztos van mert különben nem véreznél.

nem is értem hogy engedhetet el így!? :-(

Mindenképpen menj el orvoshoz!!!!Nem tudhatod mi lehet a baj!

2012. jan. 14. 14:48
s amikor elkudott hogy mivel elalt verzes meg nemis lat semmit ..akkor meg ugyesen elkevertek betegkonyvem is elvesztettek.meg velem kiabalt.aztan mondta diktaljam le telefonszámom.es ha meglesz hivnak:// nah had ne mondjam.ugyhogy hetfon birok menni ujat csinaltatni
21. porzellanpuppe (válaszként erre: 19. - C1e9612cd3)
2012. jan. 14. 14:46
igen mar mind a 2o uh-ot megcsinalta.s aztmondta semmit nemlat.:/
20. porzellanpuppe (válaszként erre: 18. - 859d1d62c0)
2012. jan. 14. 14:44
ez nagyon durva:// de igen aki komomlyan vesz az a magandoki.emitt semmit nem csinalnak sajnos
19. c1e9612cd3 (válaszként erre: 13. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:44
hát, ha van cisztád, akkor tutira az rendetlenkedik. Az szokott ilyen vérzés zavarokat csinálni. Azért nme ártana egy hüvelyi+ 1 hasi UH
2012. jan. 14. 14:40

Ez így van minen képpen magán dokihoz kell menni!

Ö bitzos nem fog elküldeni.

Én már ráfáztam így.

Elmentem a korházba a nőgyógyászhoz: elmondtam a problémámat úgy nyúlt hozzám mint vmi darab szahoz és közölte h. semmi bajom.

hazajöttem rosszul lettem de olyan szinten h. orvost kellett hívni.(lázgörcsöt kaptam ami még soha nem volt nekem és nem is kívánom senkinek!)és hogy mi volt a baj?- nagyofokú hüvely gyulladás.szóval ennyit arról a bunkóról!!

Eldöntöttem vagy elmegyek magán dokihoz vagy inkább szenvedek!

17. porzellanpuppe (válaszként erre: 15. - Pici Manócska)
2012. jan. 14. 14:32
oke megprobalkozok vele.koszi
16. porzellanpuppe (válaszként erre: 14. - //Cicus//)
2012. jan. 14. 14:31

hat igen.mas nem marad.hat most nem dolgozom pont jovo 7en mentem volna allas interjura.s ha elmegyek dokihoz akk nemb menni munkara.

de mas nem marad.mert vmitol csak verzek s nem mehet igy.megprobalom megegyszer dokim s ha nemmond semmit akk atmegyek masikhoz..

15. Pici Manócska (válaszként erre: 13. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:30

mindenképp el kell menned dokihoz...

nekem pl: sokat sokat késni, meg tovább szokót tartani...

meg a mennyiség és az állag is szokót váltózni...

kérd meg a dokit, hogy változtasson gyógyszert Jasninelle-re kicsit drágább de jobb....

14. //Cicus// (válaszként erre: 8. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:24

Attól, hogy pont akkor nem fogsz vérezni, attól még csak tud rá valamit mondani. Nem fog úgy elküldeni, hogy én sem tudom, viszlát. Szerintem.

Ha egy magándoki 7-8-at kér, szerintem annyira nem sok a magánhoz képest. Hallottam már olyat is, aki 10-et kér egy vizsgálatért...

Én megpróbálnám a másik dokit. Ha időpontot kérsz tőle, megmondhatod, hogy vérzel, pedig nem lenne szabad és volt már ilyen, de fogalmad nincs mitől van. Lehet, hogy behív, és nem várat heteket.

2012. jan. 14. 14:24

novinette-t szedem.pl neked mik?

mert enis gondoltam arra.de tenyleg folfazas kicsi korom ota van.doki mondta lehet kifakad cisztam.de aztan aztmondta megsem .de ha multkor azert is volt ak most meg mar mert?! :/ nemtom van e ertelme megint rohangalnom doktorhoz.h megkinozzon aztan meg elkuldjon

12. Pici Manócska (válaszként erre: 10. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:21

értem, csak mert nekem is fura dolgok fordulnak elő megfázáskor...

ám melyik fajta fog.gátlót szeded???

11. porzellanpuppe (válaszként erre: 9. - Pici Manócska)
2012. jan. 14. 14:21
hat igen.az lenne a megoldas de most ezt nem engedhetem meg magamnak:/
10. porzellanpuppe (válaszként erre: 5. - Pici Manócska)
2012. jan. 14. 14:20
igen en ezt örököltem.a felfázást.ha mar csak megfuj a szel ugyhogy ez nekem mar az eletem resze.hogy 5fele teat kell meginom 1-2litert naponta.de doki aztmondta hogy nincs koze hozza
9. Pici Manócska (válaszként erre: 8. - Porzellanpuppe)
2012. jan. 14. 14:19

pedig pont a magán dokit akartam javasolni...

ő nem küldene el....

hát olyan 7-8-t szoktak kérni....

8. porzellanpuppe (válaszként erre: 6. - //Cicus//)
2012. jan. 14. 14:18
hat igen mas nem marad.de ha o nemlatott semmit szerintem mas sem fog.meg az a baj varolistara tesznek es majd hetek mulva kerulhetek uj dokihoz.:( privatra meg nincs penzem
2012. jan. 14. 14:17
hat igen:/ az orvos meg minden megoldas nelkul elkuldott:( pedig az ember csakugy nem verzik..ahh ha most elmegyek ugyis elkuld megint.mert nemlat semmit.annyit mondott h medencemben folyadekot talalt.de ez nem attol van azt mondja:(
2012. jan. 14. 14:16

Nekem még nem volt hasonló problémám, szerencsére.

Próbálj elmenni másik dokihoz. Hátha ő többet tud mondani, mint a dokid. De ilyenkor azt hiszem, hogy gyógyszerváltást szoktak javasolni...

2012. jan. 14. 14:16

előfordulhat bár milyen fertőzéstől. felfázás miatt is...

de az is lehet, hogy petefészek gyulladásod van...

2012. jan. 14. 14:13

Húúú nem irigyellek.

Nekem nem volt még iylen de érdekel a téma szöval követem mit fogník írni.

de reméljük nem komoly.

Jobbulást.

1 2

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook