Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯
417. a793d7a5fc (válaszként erre: 415. - Labrana)
2009. júl. 12. 06:21

Szia.

Lehet egy pici szőrtüsző gyulladás,Igazából akkor fog kiderülni a végeredmény,ha a szőr valamennyire kinő.

Ez borotvánál,gyantánál,epilátornál előfordul.A tetoválás óta ugye nem szőrtelenítettél?

A pöttyök el fognak múlni,kezeld tovább rendesen.Lehet,hogy egy kis kiigazítás kell majd,de ez nem hinném hogy a tetováló vagy a te hibád lenne.

2 hét múlva írj hogy mi történt.

416. ében11 (válaszként erre: 415. - Labrana)
2009. júl. 11. 21:22

ne szed le róla a vart!kijöhet vele a festék.

ha legközelebb tetováltatsz, akkor hagyd rajta a fóliát estig(amit a tetováló tesz rá!)és otthon este szappanos langyos vízzel le kell mosni(nyálkás cucc)

szárazra itatni és bekenni újra lefóliázni reggelig.majd reggel újra megmosni és ha lehet krémezni fóliázni délig.utána már elég vékonyan krémezni(ha kell egy zsepivel a fölös krémet le lehet itatni róla) és a fólia sem kell.ezzel a módszerrel varasodás nélkül gyógyul, és sokkal gyorsabban.

naplómban le van írva ez a kezelés.krémezéshez bepanthen!

415. labrana
2009. júl. 11. 16:36

Sziasztok! Helló mindenki!

Örülök, hogy még pörög a fórum, mert tanácsra lenne szükségem:D Most kezdtem el tetováltatni, szóval még eléggé friss vagyok a témában. Remélem ti, tapasztalt többiek, hogy tudtok segíteni. A lényeg az, hogy van egy gyönyörű felirat tetoválva az ágyék tájra, pár centivel a has alatt. Nagyon tetszik, és igyekeztem tényleg vigyázni rá, de... Sajnos a satírozott részen, ahol nagyobb területen látszik a fekete tinta, a szőrtüszőim élesen kivehetők. Szó szerint pöttyös lettem :( Nem tudom, hogy ez még a gyógyulásig változni fog, vagy megmarad. a Tetováló hibája, vagy véletlenül én kaptam le a varrt róla... Szerintetek? Gondolom ezt még lehet javítani....


További szép napot!:D

2009. júl. 6. 19:42
Igazán nincs mit! Sok szerencsét kívánok neked még egyszer!:*
413. Blue Moon (válaszként erre: 412. - Mothertiger)
2009. júl. 6. 18:12

EJJHA! Te egy hős vagy! Szép paletta!

Késöbb válaszolok bővebben, most el kell mennem, utazom Pestre :-) Szia és köszi mindent!

2009. júl. 6. 17:59

Nem ennyivel úsztam meg, ez csak egy a sok közül. (Két bokám, egyik szinte leszakadt -13 éve a bal boka elmerevítve,- a bal combom, a bal medencém, a jobb könyököm, a bal kulcscsontom, kétszer újraélesztettek...stb...stb...)


Senkit sem zavar, rajtam kívül!:)

Engem se úgy, hogy betege vagyok annak, hogy eltüntessem, de azért jó lenne, ha nem lenne ott. Az enyém 20 centi hosszú, és 5-7 mm széles. Szoknya, rövidnaci alatt húzódik, tehát egyik sem takarja. Nem mintha annyira érdekelne... Egy ideig nem hordtam ilyeneket, de aztán mégis. Ha valaki negatívan beszól miatta, akkor annak annyi az értéke a szememben, mint egy szifiliszes, tetves patkánynak...:)

2009. júl. 6. 17:48
akkor még szerencsés vagy h ennyivel megúsztad... és téged v a párodat zavarja a heg?
2009. júl. 6. 17:39
Autóbalesetben eltört a combom, kétszer vágták fel. Egyszer összerakták, másodjára kivették belőle a 10 csavart, meg a fémlemezt, ami összefogta. :)
2009. júl. 6. 17:34
Milyen sérülésből adódó nyom van a combodon?
2009. júl. 6. 17:20
Itt is vagyok!:DDD
2009. júl. 6. 17:18

Üdv!

Érdeklődöm, tanácsotokat kérem:

11 évesen volt egy hasi műtétem, mely elég rondán hegesedett. 17 évesen egy "szépítő" műtéten vettem részt, de az is csúnyán hegesedett, szóval szebb nem lett a hasam, legfeljebb precízebben lett összevarrva :-(

Sokat agyaltam mi fenét tudnék kezdeni, igaz már sokszo hazudtam magamnak, hogy elfogadtam, így kell élnem, a hasam az intím testrészemmé vált, nem láthatja senki soha csak a párom. . . . de az esztétikai érzékem s a női híúságom folyamatosan lázad, s érzem nem teljes ilyen pocakkal az életem.

A következő gondolat költözött belém: tetoválást csináltatok a hegre. . . nonfiguratív sárkányt például, mely úgy helyezkedik el, hogy pont takar mindent, esetleg még szép is lehet. Szegycsontomtól indul, végig a hason, megkerülve a köldököt ér véget. 2 sipoly helye is van a varrás mindkét oldalán 1-1 . . . . szóval. Mi a véleményetek, szabad e tetoválni műtéti hegre?? 29 vagyok jelenleg, tehát a heg sem friss már :-)))

Krémekkel nem is próbáltam eltűntetni, bevallom egy tetoválás jobban tetszene, mint 100 év hiába való próbálkozás. Esetleg ha lehet, árat is tudnátok írni??? Kb.

Köszi!

Marcsi

406. a793d7a5fc (válaszként erre: 403. - Stripy)
2009. júl. 4. 08:18

Szia.

Szívesen segítek ha tudok.

405. csori94
2009. júl. 2. 14:38
nyugodtan kérdezz sztem.. mert én is1x kérdeztem és azonnal jött a válasz..szal én csak ezt tom tanácsolni..:)
404. Napra_forgó (válaszként erre: 403. - Stripy)
2009. júl. 2. 06:10
Kérdezz! Akkor legalább visszatér eredeti céljához a topik. :o)
403. Stripy
2009. júl. 2. 05:58
Sziasztok...Aztaa mi van itt....Kerdezni akartam...de igy mar inkabb nem....elment a kedvem:((((
402. ében11 (válaszként erre: 401. - Csori94)
2009. júl. 1. 09:45
köszi hogy figyelmeztetsz rá...
401. csori94
2009. júl. 1. 08:53
én amikor bele írtam a fórumba akk én tanácsokat kérni jöttem amire kaptam is válaszokat.. és sztem 1 picit gáz, h így elkezdtél hisztizni ében..-.-"
400. Hoxa
2009. jún. 30. 14:12
Most már elég legyen! Aki még tag akar itt maradni, az befejezi ezt, különben a topik és a tagságok is törlésre kerülnek.
399. ében11 (válaszként erre: 398. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:55

ne aggódj már rég lesüllyedtél-és nem miattunk.

ölitek a fórumot ezzel a kötözködéssel, senkihez nincs egy értelmes hozzászólás.nem csoda ha senki nem ír ide.

rutinom van, a munkához és ahhoz hogy adjak tanácsot.sajnos hozzád ilyen rutin nincs...

2009. jún. 30. 13:46

Ezt most kaptam valakitől:


"Miért kell lesüllyedni a szintjükre? Legyőznek a rutinjukkal. . . "


Milyen igaz..

Na sziasztok:DDD

397. ében11 (válaszként erre: 395. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:45

bizti nem annyiszor nem fogok töröltetni...:D

persze véletlen hogy téged mindig megbántanak,nem a negatív hozzáállás miatt van.

396. ében11 (válaszként erre: 393. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:44
a témához nyögjél valamit, ne a szavakba betűkbe kössél bele.ennyi erővel egy helyesírási hibámat is felhozhatod, mert teljesen a témába vág...és természetesen ha elírok valamit, mert gyorsan gépelek akkor egyértelmű hogy szar ember vagyok,ostoba tanácsokkal?
395. a793d7a5fc (válaszként erre: 394. - Ében11)
2009. jún. 30. 13:43
Nem tudnál velem lépést tartani,én nem ijedek meg a saját árnyékomtól:DD
394. ében11 (válaszként erre: 391. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:41
komolyan gondolod hogy felveszem a stílusodat?
393. a793d7a5fc (válaszként erre: 392. - Szakál a sakál)
2009. jún. 30. 13:41

Miért nem most küldesz el a fenébe?

Na most jól megmondtad nekem,ki is borultam rendesen..

Bocs ha vidéken nem ismerik a Pesti embereket,és nálatok Lumpi:DDD

Látom rendszeres napló olvasóm vagy,én legalább beismerem a hibáimat,de te tökéletes vagy..

392. szakál a sakál (válaszként erre: 388. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:36

Hát azt tudom, hogy te egy neves tetováló vagy mert a pumpi vagy lumpi vagy ki a viva tv-ből nálad tetováltatott, és persze saját bevallásod szerint rajzban nem vagy erős...

Szóval ha valóban értelmes ember olvassa amit írsz, akkor láthatod, nem kell fikázzon téged senki, megteszed ezt te magad..

És amire utalsz, ismét téves, nem a tanácsoddal volt bajom, hanem, hogy lehordtad az ismeretlen piercingest a sárga földig... Ezt már ott kifejtettem, de nem látom érted... Sajnálom, érthetőbben nem tudom leírni, és nem áll szándékomban megint szájbarágósan elmagyarázni... ha eddig akkor ezután sem fogod megérteni...


De látod, ha nagyon akarlak tudlak fikázni :) És ha folytatod az értelmes segítő szándék lejáratását, bizony sokkal szebben foglak elküldeni a fenébe....

2009. jún. 30. 13:35
Ej de hová tűnt Ében?
390. a793d7a5fc (válaszként erre: 389. - Szakál a sakál)
2009. jún. 30. 13:34

Az nem személyeskedés,hogy sz@r a munkánk hagyjuk abba de gyorsan?

Ti elméletben és gyakorlatban is nagyon otthon vagytok ebben a témában..

Nem is értem miért itt adjátok a tanácsokat,két tetoválás vagy szúrás között..

389. szakál a sakál (válaszként erre: 385. - A793d7a5fc)
2009. jún. 30. 13:31

Az ilyen hozzászólások valóan építő jellegűek egy tetoválás és piercing fórumban....

Gondolom sokan fognak tanulni belőle....

Személyeskedésed pedig kezdi súrolni az elviselhetőség határait....

388. a793d7a5fc (válaszként erre: 386. - Szakál a sakál)
2009. jún. 30. 13:30

Ja fikázás,honnan is indult..

Most néztél ide mi?

Ugyan hagyjuk már..

Tanácsot adni?Minek,hogy árgus szemekkel lessétek hogy lehet belekötni?

Te már csak tudod hogy mi lesz belőlem vagy mi vagyok..

❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook