Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Tetkó: tetszik egy férfin vagy nőn a tetoválás? fórum

Tetkó: tetszik egy férfin vagy nőn a tetoválás? (beszélgetős fórum)

1 2 3 4
116. Ancsaaa78 (válaszként erre: 112. - Tumbo)
aug. 11. 10:04
Pont ez az, aki sminkel az nem vállalja fel önmagát, hiszen takarja valódi kinézetét. És azzal a festékkel nem gyengén lehet hazudni.. Aki tetovált, az vállalja ahogy kinéz. Aki "össze-vissza" van tetoválva az nem jár állásinterjúra... Az emberek mindig is ítélkeznek azok felett aki másképp néz ki.Az persze igaz, hogy ésszel kell tetováltatni, mindenféle hülyeséget össze-vissza nem kellene. A különbség a tetovált és a nem tetovált között az, hogy ő nem botrankozik meg ha valakin nincs...
115. Frittata (válaszként erre: 110. - Tumbo)
aug. 11. 09:18
Nekem is van ilyen ismerősöm, csak ő a szíve fölé. Azóta gyűlölködések közepette elvaltak, a tetkót meg átvarialtatta vmi nonfiguratív alakzattá.
aug. 11. 09:14
Backhamen pl. tetszik, nagyon is. Tegnap mögöttem állt egy lány a pénztárban, nagyon szép lány. Szinte az egész teste tetoválva volt, színesben. Nem tetszett.
113. Ildi
aug. 11. 07:46
nekem a lapockámon van egy kidolgozott cica tetkó, nagyon szép.
112. tumbo (válaszként erre: 87. - Ancsaaa78)
aug. 11. 07:29
de abban egyetértünk,ha valaki elmegy egy állásinterjúra,a rendezett külsejűt előbb veszik föl,mint aki össze vissza van tetoválva.de láttam tetovált orvost,olyat is akinek a szakálla copfba volt fonva.a mink nem jó példa,azt le lehet mosni.persze mindenki azt csinál a testével,amit akar.
111. tumbo (válaszként erre: 88. - Manó2000)
aug. 11. 07:22
például egy kis pillangó.dehogy az egész arcát,testét,az borzasztó.
110. tumbo (válaszként erre: 90. - Globus)
aug. 11. 07:20
egy férfiismerősöm rátetováltatta az első szerelme nevét a kezére.az asszonynak biztos jól esett.
109. tumbo (válaszként erre: 97. - VersEmber)
aug. 11. 07:18
gondolod?valamivel ki kell tűnni.de a legtöbb ember nem akar,nem tud kitűnni.
108. tumbo (válaszként erre: 106. - Cicaaa65)
aug. 11. 07:15
nem,de szerintük az önkifejezés formája.
aug. 11. 07:10
Nem tetszik. Egyenesen taszít és csak nevetni tudok azokon az embereken, akik a testük elrondításával érzik teljesnek az életüket. 😞
aug. 11. 06:04
nem igazán
aug. 11. 04:47
Tetszik
104. VersEmber (válaszként erre: 103. - Guruljka)
aug. 10. 23:59
Nézd, ha neked ez ennyire jó, akkor bármit leírok. :)))))))))))))))
103. Guruljka (válaszként erre: 102. - VersEmber)
aug. 10. 23:57

HURRÁÁÁÁÁÁÁÁÁ!!!

Tedd még hozzá, hogy semmilyen területen nem korrekt.

102. VersEmber (válaszként erre: 101. - Plo Koon)
aug. 10. 23:49

Igazad van, az általánosítás az nem korrekt.

De nemzetközi, több évtizedes metaadatok mutatják ezt ki.

101. Plo Koon (válaszként erre: 97. - VersEmber)
aug. 10. 22:59

Biztos van ilyen ember is, de hülyeség általánosítani.

Mondom ezt úgy, hogy nekem nagyon nem tetszik, ha valaki összefirkáltatja magát.

100. VersEmber (válaszként erre: 99. - Unom)
aug. 10. 22:51

Szécheny nem is végezte valami szerencsésen...

Miért pont ezt tudta volna?

99. unom (válaszként erre: 97. - VersEmber)
aug. 10. 22:49
Ha Szécheny ezt tudta volna szegény...
98. ultravioletta (válaszként erre: 87. - Ancsaaa78)
aug. 10. 22:49
Lassan az a fura, akinek nincs.
aug. 10. 22:37

A tetoválás azt jelenti, hogy "kevésnek érzem magam úgy, ahogy vagyok".

Mint ember a személyiségemmel, a kommunikációmmal, az ismereteimmel, stb. nem tudok egyéniség lenni, kell a egy "plusz" jel - ez a tetoválás.

júl. 27. 00:34
Van ami tetszik.
95. Ági23
júl. 25. 21:54
Tetszik. Csak nem a koponya meg a nonfigurativ. Nemem os van 2 éve,ha van jelentése ok,de az esz nélküli televarratas nem oké szerintem.
94. Érdekes73 (válaszként erre: 91. - Melcsi3)
júl. 25. 21:23
Van amit pólón hordanák de magamon sesem
júl. 25. 20:45
Nem tetszik egyik nem képviselőjén sem, ha össze van firkálva. / Szép tetoválást még nem láttam. / De nem is nekem kell, hogy tetsszen, hanem annak, aki csináltatja.
júl. 25. 20:40
Férfin igen (ha igényes, szép a kép, a férjemnek, nagy fiamnak van) Nőn nem tetszik (ezért nincs rajtam )
júl. 23. 20:05
Ha művészi a tetkó vagy festményszerű, akkor tetszik, de csak másokon.
90. globus (válaszként erre: 89. - Amaunet)
júl. 22. 13:56

33 éves nőismerősöm a férje és fia nevét íratta magára. Mivel annyira nem nézi senki idiótának, hogy elfeledkezhet róla, semmi más nem jön szóba, mint a bizonyítás: ennyire szereti őket. Bárhogy erőlködtünk, még az édesanyja is, nem tudtunk magyarázatot találni rá, sőt ő maga sem.

Kár, hogy másképpen nem tudja kimutatni.

89. Amaunet (válaszként erre: 87. - Ancsaaa78)
júl. 22. 13:49
Mit jelent az, hogy családi a tetoválásod? Miért csináltattad?
júl. 22. 13:34

Nekem nem tetszik a tetkós bőr. Tőlem lehet igényes tetkó, akkor sem. De elfogadom ha másnagy így jó, legyen.

Vannak ilyen kis picike szólídak pl a boka felett meg ilyenek, ezekre még azt mondom, hogy nem rossz.

júl. 22. 12:27
Olvasom ezt a sok okosságot ami ide van írva és jókat mosolygok. Milyen csodálatos képességekkel rendelkeznek emberek akik a külsőből megtudják mondani milyen valaki. Vagyis ha valakinek tetoválása van az csak figyelemfelkeltés miatt van, meg önbizalom hiányos, stb. Az emberek többsége ítélkezik, ismeretlenül, ha valaki másképp néz ki, rossz emberi tulajdonság. A tetovált többnek akar látszani? Hmm...és mi a helyzet a sminkel? Az tényleg elfedi a valóságot. Az már inkább önbizalom hiány,..festék nélkül valaki a boltig se mozdul. De az is az ő dolga. Idősebb, ráncosabb bőrön az is csúnya, sőt.. Nekem is van 2 tetoválásom,családi, (nem, nem a szeretlek Pista kategóriában). Viszont nem sminkelem magam, utálom. Valaki tényleg túlzásba viszi a tetkót, vagy pocsék a minta, esetleg a minősége. Ettől még nem kell minősíteni valakit.
1 2 3 4

Minden jog fenntartva © 2005-2018, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Sitemap | Facebook