Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
507. sexycsajje (válaszként erre: 505. - Zsuzsispain)
2010. júl. 6. 18:23
azt szeretnéd meg nézni fáj -e ott, csipked meg és olyan érzés attól függ mennyire feszül.
2010. júl. 6. 16:39

Annyira nem fáj, ki lehet bírni! A vérzéstől meg ne félj, mert nem fog annyira vérezni, hogy szennyezze a pólód, főleg, ha a tetoválód rendesen dolgozik, és neked se vérzékeny a bőröd. A festék viszont beszennyezhet, de ez sem annyira jellemző. Ha megnyugtat, vegyél fel egy olyan felsőt, amit nem sajnálnál annyira.


A kínai betűket nem nagyon vágom, de van egy német nyelvű oldal, ahonnan szoktam válogatni: www.chinalink.de . Itt kifejezések, szavak és nevek közül lehet válogatni.


Minden jót! Üdv: Tigris:))

2010. júl. 6. 12:01

Sziasztok!

nekem most lesz a második tetkóm..

az lenne a kérdésem,hogy ez a nyak alatt-háton lesz felül...az mennyire fájdalmas rész?(ált)

Másik kérdésem,hogy valami rosszabb pólóba menjek,hogy azt vérezzék össze,ill odatesznek valami törcsit?

ill a harmadik kérdésem,hogy kettő fajta kínai motívumos tetkón gondolkodok..egyiket én válogattam össze jelentés szerint,másik tetszik,de nem találom neten a jelentését..ha valaki értene hozzá,írjon privit és elküldöm mailbe,hátha tudja ill megtalálja jelentését! köszönöm

504. rolx
2010. jún. 28. 22:51
Köszi a válaszokat!
503. ében11 (válaszként erre: 500. - Rolx)
2010. jún. 28. 18:38

Szia!

ha nem volt fóliázva 2-3 napig akkor kicsit több festék jön ki a bőrből.de normális.

ha fóliázva van akkor is lehámlik a felső bőrréteg-abból is kijön a festék-de a legfelső rétegben nem is marad meg a festék mivel az a része a bőrnek folyamatosan megújul.és mint a barnaság kikopik.szóval az normális hogy minden tetkó kicsit halványabb lesz.menj vissza és ott majd megmondják ez még normális keretek között van vagy újra át kell rajta menni.ha újra az ingyen kell hogy megcsinálják.amúgy nem igaz hogy minden tetkón kétszer kell átmenni-csak azon amelyiket nem jól készítenek el-vagy a kezelés miatt tényleg kijön a festék.

neked legközelebb ajánlom a fóliázást-naplómba le van írva a kezelés!

502. sexycsajje (válaszként erre: 500. - Rolx)
2010. jún. 28. 16:15
és neked folyamatosan me nem jó zuhanyzás után és hagyd békén.nekem 3 van.
2010. jún. 28. 16:13
persze át kell huzatni vagy szinezni hát elsöre nem lesz tökéletes, csak gyogyul és csak hámlik vagy varasodik szép lesz az majd.
500. rolx
2010. jún. 28. 13:42
sziasztok! pontosan 4 napja csináltattam tetkót és úgy látom 1-2 milis darabokban jön le a festék és így már ott is fakóbb, ahol nem kéne. folyamatosan be volt kenve bepanthen-nel és ruha sem dörzsölte, igaz csomagolva nem volt. lehet, hogy teljesen ki fog jönni? meddig fakulhat ki? kicsit idegesít. lehet, hogy újra kell rajzoltatnom?
499. 00495ec28d (válaszként erre: 495. - Sexycsajje)
2010. jún. 25. 21:00

jaja sokkal fájdalmasabb a szülés...

köze nincs a kettőnek egymáshoz.

498. sexycsajje (válaszként erre: 497. - Ében11)
2010. jún. 25. 20:59
az is igaz
497. ében11 (válaszként erre: 495. - Sexycsajje)
2010. jún. 19. 19:10

talán azért mert a nők szinte végtelen fájdalmat kibírnak-a szülés a top.ehhez képest a tetoválás tényleg csak karcolás!de legalább úgy félnek előtte a csajok mintha szülni mennének.

inkább a szőrtelenítéshez hasonlatos-ha már mondani kell valamit.sokan ezt se nagyon bírják.de ha valaki beül a székbe és elkezdik a tetkót-fájdalom ide fájdalom oda-még sosem láttam olyat hogy feláll és azt mondja hagyjuk abba, ne fejezzük be.szóval olyan mint a többi-szépségért szenvedjünk dolog.:)

496. mothertiger (válaszként erre: 495. - Sexycsajje)
2010. jún. 19. 12:26

Úgy viszonyításképpen... Ettől függetlenül valóban butaság a kettőt egy napon említeni. :)

Magam részéről inkább teletetováltatom magam, mint szüljek még egyet. (Isten bocsássa meg...) :P

495. sexycsajje (válaszként erre: 491. - Ében11)
2010. jún. 18. 18:14
a tetoválást nem tom mért hasonlitják össze a szüléssel, ezt nem értem más a kettő a tetoválás olyan érzés mint mikor karcolják a bört a szüés meg fájdalmasabb.
494. ében11 (válaszként erre: 493. - Kangaroo)
2010. jún. 11. 10:48

szia!

mehetsz szoliba.de érdemes magas faktorszámú naptejet használni-nehogy fakítsa a tetoválást a sugárzás.illetve arra számítani kell hogy ha barnul a bőröd picit halványabban látszódhat a tetoválás, de az csak átmeneti amíg a barnaság tart.

2010. jún. 3. 07:47
Lassan egy hónapos lesz a tetoválásom. Szoliba mikor mehetek?
492. ében11 (válaszként erre: 491. - Kangaroo)
2010. máj. 16. 17:02
3 napig kell fólia-természetesen kenni utána is kell vékonyabban és ritkábban-de az érezhető-érezni fogod hogy ha húzódik kiszárad a bőröd.4-5 naptól lehet testápolóval is kenni-de csak akkor ha 3 napig fóliáztad előtte-hiszen a fóliázásnál ennyi idő alatt gyógyul annyit hogy a testápolót is rá lehet kenni.más kezelési módnál ezt nem ajánlom-hisz lassabban gyógyul-sebnek nem jó a testápoló,kipattoghat és fakíthatja is a színt.
2010. máj. 15. 16:08
Szóval akkor hétfőn már nem kell fóliáznom meg kennem? Akkor lesz egy hetes a tetoválásom.
2010. máj. 14. 19:48

Én csak a krémezést szoktam javasolni.

Napi háromszor. Ennyi.


Nedves papírtörlővel letörölni, vékonyan bekrémezni. Nincs szoli, nincs napfény, nincs strand, vadvízi fürdés.

Egy hét alatt letisztul. Akinek nem, annak egy hét után megnézem, és lemoshatja a még a bőrön lévő, hámló réteget. Ha van még ilyen.


Semmi hókuszpókusz nincs ebben.

Ki így, ki úgy...

2010. máj. 14. 12:30

hát már mindegy :D

De legalább a javító munkák után okosabb leszek :)

nem olyan rossz így sem,csak én szeretném hogy ezután legalább olyan legyen gyógyultan mint amilyen ez volt frissen :)

488. ében11 (válaszként erre: 487. - Ed103cf5c9)
2010. máj. 14. 11:21

Szia!

a fóliás + krémes módszer lényege pont az hogy seb nélkül gyógyul a tetkó-és nem jön ki festék a bőrből.

sok oka lehet ami miatt fakul- rossz kezelés,nem megfelelő krém, napozás vagy a festék rossz minősége is.

illetve az hogy a tetoválónak mindig erőteljesebben kell a tetoválást elkészítenie-ami azt jelenti hogy gyógyulás után bele kell kalkulálni hogy halványodni, változni fog a szín stb.ami normális dolog hiszen egy élő anyagra dolgoznak.illetve a felső bőrréteg visszanő ami szintén befolyásolja a tetoválás színét kissé-mivel nem a bőr fölött van a festék hanem alatta, nyáron ráadásul ez a felső réteg le is barnulhat ami átmenetileg fakítja a tetkót.

ha nem bízol meg abban az emberben keress másik tetoválót-esetleg több helyen érdeklődj ki mit mond-úgyis te fogsz dönteni mi legyen vele.de azt nem ajánlom hogy egyáltalán ne kezeld-mi a fóliázzuk és krémezzük a vendégek tetkóját-sőt nekik ezt kell 3 napig otthon is folytatni-előtte alaposan szappannal kell megmosni.és a saját magunknak is így kezeljük.

2010. máj. 14. 08:52

Szia!


Mit értesz megfelelő kezelés alatt?Én idáig 2-3tetoválóval beszéltem és mindenki mást mondott.Aki csinálta,azt hogy hagyjam békén,nem kell vele semmit csinálni,beforr és kész.

Hallottam a fóliás megoldást,meg a krémezést külön,és hallottam egyben is.Melyik a legjobb?

Az lehet hogy nem nyomta eléggé bőr alá,mert mindenki ijesztgetett hogy összetojom magam úgy fog fájni,ehhez képest az epilálás nagyobb fájdalmakat okozott. :D

2010. máj. 13. 21:19

Elsőre előfordul az ilyesmi.

Sokféle oka lehet, amiért kifakult, de szerintem ha megint áthúzza és gondosan ápolod, semmi baj nem lehet.

Lehet, hogy nem tette a kellő mélységre a színt, meglehet, hogy nem megfelelően kezelted... Bármitől kijöhet a szín.


Csináltasd meg bátran, viszont ha nem bízol meg benne, színeztesd át másik tetoválóval.

2010. máj. 13. 09:14

Szia!


NEkem van egy tetoválás a lapockámon,de ahogy beforrt szépen,teljesen kivilágosodott.(színes)

A tetováló csaj azt mondta mennyek vissza és áthúzza. Ez jó megoldás? -vagy ugyanígy kifakulok?

484. ében11 (válaszként erre: 492. - Kangaroo)
2010. máj. 12. 23:03
az első három nap végig fóliázni kell.napi 3-4 alkalommal alaposan lemosni szappanos vízzel szárazra itatni és bekenni újra fóliázni.ez azért jó mert nem sebesedik be-nem szárad ki a bőr, és gyorsabban hámosodik.a 3-4 napon már vékony bőr van rajta és csak egész picit hámlik-így több festék is marad benne.régebben csak a kenegetést ajánlották-akkor varas sebes lett a tetkó, lassan gyógyult a seb leesett-rosszabb esetben kapargatta az ember-amivel elég sok festék kijött.én mind a kettő módszert saját bőrömön tapasztaltam.ezért azt tudom mondani a fóliázás remek.azt meg csak mellékesen, hogy apumnak leszedtek egy anyajegyet és ugyan így kellett kezelnie a sérült bőrt-kenni kötni napokig-így mondta neki a bőrgyógyász,nyom nélkül gyógyult neki.de a keresztanyám is bőrgyógyászaton dolgozik, szóval vele is megbeszéltem ezt a módszert-semmi rosszat nem tudott rá mondani.
483. Starfall (válaszként erre: 481. - Ében11)
2010. máj. 7. 14:14
Kezelem én. Este kamillázom, reggel meg lefújom. Nem fáj. Visszamentem olyan 1 hónapja a szalonba ahol csináltattam. Azt mondták várjak még, amúgy se tudnak mit csinálni vele. Szerintük ha kiveszem, akkor is csak beheged, a dudor örökre ott marad, mert valószínűleg kitört a porc... That's all... Volt már valakinek hasonló esete?!
2010. máj. 7. 11:09

Sziasztok!

Hétfőn megyek tetováltatni. Esetleg valami jótanácsot tudtok adni, mitől fog kevésbé fájni? Már említették a cukros vizet, és a kipihentséget (ami nem fog összejönni, mert meló után megyek), meg hogy ne legyek éhes, de túl jóllakott se, mert hányingerem lehet.

És melyik a legjobb krém, amivel kenegetni kell, hogy mihamarabb "mutogatható" legyen? A gugli jópár találatott adott.

481. ében11 (válaszként erre: 480. - Starfall)
2010. máj. 7. 10:47

mindenképpen kezelned kellene, octenisept sprayvel vagy clarasept derm sprayvel napi 3-4 alkalommal lefújni!

és menj el egy piercingeshez mert ezt látni kell ahhoz hogy megmondja az ember mi is van vele, meg fog e gyógyulni-így látatlanban nem tudom megmondani.de ennyi idő elteltével ennek már jó állapotban gyógyultnak kellene lennie.

vagy esetleg orvoshoz, mert nőhet rajta csúnya vadhús, esetleg a porc is deformálódhat-szóval komoly következménye is lehet.

a lövést ezért nem csináljuk, illetve nagyon szigorúan be kell tartani a kezelést és vigyázni rá hogy ne történjen ilyesmi.

remélem rendbe jössz, de ne várj otthon valakihez menj el vele!

2010. máj. 6. 23:16

Sziasztok!


Nekem az lenne a kérdésem, hogy meggyógyul-e valaha a fülem? Januárban csináltattam felülre porcba fülbevalót (ha jobban tetszik piercinget:D). Szúrást kértem, de a csávó lazán belőtte... Inkább nem mondom hol csináltattam... Na és most 4 hónap után még mindig elég gyakran fáj, meg gyulladgat is. De nem ez a legnagyobb bajom, hanem ahol a pisztollyal meglőtte hátrafelé van egy nagy dudor, olyan, mintha kitört volna a porc és eléggé meg van vastagodva, de nem fáj, inkább csak érzékeny. Meg fog valaha gyógyulni? Azt már nem is merem remélni, hogy visszahúzódik, de valaha "érzéketlen" lesz megint vagy el fog halni az a porcos rész? Légyszi mondjatok okosat, ha valaki tud valamit bővebben írhat mail-t is az ancsibabaxxx@gmail.com-ra. Minden érdekel!

479. russodebby (válaszként erre: 478. - Ében11)
2010. ápr. 12. 23:20
Köszönöm! Akkor nem kell másikat vennem,mert ekkora amim van! :)
478. ében11 (válaszként erre: 477. - Russodebby)
2010. ápr. 12. 22:32
nagyobbat,amit gyógyulás után kisebbre cserélnek.szóval szúrás után azt látod kicsit hosszabb az ékszer, mint amilyen vastag a nyelved.mert szúrás után megdagad-ez normális.csak kicsit kellemetlen,kényelmetlen.20-22 mm hosszú amit elsőnek betesznek.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook