Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2010. ápr. 12. 12:51

Sziasztok!

A nyelv szúrásnál mekkora piercinget raknak be először?

Előre is köszi a választ!

476. ében11 (válaszként erre: 475. - 85a42aa24b)
2010. febr. 27. 21:54

értem.de most is bemehet:)-főleg ha nem tudja szétcsavarni:)akár másik helyre is.

persze maradhat a hosszabb ékszer is,de a rövidebb a gyógyulás után sokkal kényelmesebb.

475. 85a42aa24b (válaszként erre: 474. - Ében11)
2010. febr. 27. 21:32
igen vissza hivták de ő nem ment:( ennek már 2 éve!Neki azt mondták hogy nyugottan maradhat benne a nagy is mert azzal ugyan úgy tud élni mint a kicsivel
474. ében11 (válaszként erre: 473. - 85a42aa24b)
2010. febr. 27. 15:41
vissza kell menni oda ahol csinálták neki, elméletileg kontroll miatt amúgy is vissza szokták hívni a vendéget-és nyelv piercingnél pár hét múlva cserélik rövidebbre az ékszert.ők ki tudják csavarni :).
2010. febr. 26. 19:38

szia!

Lenne 1 olyan kérdésem hogy az egyik ismerősöm csináltatott nyelv piercinget. Nagy van benne neki, és nem tudja ki csavarni sehogy sem. Mit lehetne tenni?

472. Babesz23 (válaszként erre: 469. - 655bb8df54)
2010. febr. 24. 17:37

Szia!

A szemöldök piercing akkor lökődik, ki ha nem szúrják elég mélyre.

az ajakpiercing nem lökődhet ki, csak benőheti a bőr. ajakpiercingnél arra figyelj hogy 1 nap alatt 1-2 alkalommal mozgasd. így nem lesz semmi gond. remélem tudtam segíteni.

(nekem mindkét helyen volt piercingem.)

2010. febr. 8. 19:49
Ha nincs vele baj, elképzelhető, hogy nem is lesz. Csak vigyázz rá, és magadra is! :)
470. BenDee (válaszként erre: 469. - 655bb8df54)
2010. febr. 8. 03:57
nekem is volt szemöldökbe,most már csak számnál van.. De sztem, ha eddig nem volt gond nem is lesz,csak ha friss öblögess azért étkezés után
2010. febr. 7. 19:34

hello



3 éve kb csináltattam egy szemöldök pct. akkor szedtem oylan gyógyszert is amely gátolta a bör zsirosodását , nehéz ékszer volt , és sokmindenbe beakadt , végül kiforrt. lehet ezek voltak az okai de nemtudom. néhány napja cisnáltattam ajakpc-t , azt szeretném kérdezni hogy van-e esély arra hogy itt kilöködhet?!nincs vele semmi baj be sem dagadt , nem is érzem hogy a számba van. Köszi

2010. jan. 23. 10:07

Nagyon szívesen.

Ez nem csíp, nem színezi el a bőrt vagy a ruházatot. Nagyon jó kis spray, nyugodtan tudom ajánlani! Sok szerencsét és kicsi türelmet kívánok, hidd el, megéri! :)

2010. jan. 22. 20:55

koszonom a valaszt, meg az octenisept ajanlatot, kifogom probalni, mert a betadintol mar rosszul vagyok, mindenhol azt ajanljak, de en mar fejre allok tole. egy gyonyoru szep piercingemet tette tonkre, szoval utalom. kifogom probalni amit te irtal :)

koszi! :)

2010. jan. 22. 20:14

A festékhiány nem probléma.

Sajnos pc-témában nem tudok segíteni, de neked is csak annyit tudok ajánlani, hogy kezeld Octenisept spray-vel, nekem vadhúsos-gennyes piercingemet hozta rendbe, csekély pár nap alatt, gyönyörűen! Azóta nem is volt vele semmi gond.


Annamária van, csak más néven. Annye75 névvel van fenn, keresd nyugodtan kérdéseiddel!


Üdvözlettel: Tigris:)

2010. jan. 22. 13:04
most nezem, annamaria egy ideje nem volt, ha valaki tudja valamelyik valaszt kerem irja meg :)
2010. jan. 22. 13:03

szia Annamaria! elnezest, hogy a sok kerdes mellett enis csak kerdessel bombazlak. azt szeretnem megkerdezni, hogy festekhianyoz borre szabad-e tetovalni. ugytudom nincs hozza koze, de azert megkerdezem, tudsz-e errol valamit.

a masik, hogy kettoszor voltpiercing a koldokomben, egyszer egy apolono szurta, jo volt, csak betadint kaptam hozza, es nem gyogyult be, aztan kivettem, nem akartam galibat. masodszor egy bio kozmetikus csinalta, hidrogen peroxidot kaptam hozza, gyonyoruen begyogyult, mar cserelgetni istudtam, aztan elfogyott a hidrogen peroxid, es a kovi piercinget megint betadinnel fertotlenitettem mielott betettem, megint begyulladt a piercing. letezik, hogy a betadin miatt? harmadszor megint szeretnem betetetni, mar semmi nyoma nincs az elozonek. szerinted is a betadin miatt volt?

nagyon szepen koszonom elore is! :)

463. mothertiger (válaszként erre: 456. - Wicoo)
2009. dec. 27. 16:37
Octeniseptet közvetlenül a szájba is be lehet fújni, nem okoz semmi problémát, hiszen erre "találták ki." Kicsit rossz ízű (én már használtam a számban fogászati kezelések után), de nagyon hatásos.
462. mothertiger (válaszként erre: 458. - Bigbigboy)
2009. dec. 27. 16:34
Sima hideg vízzel, spriccnivel. :)
461. vicki78 (válaszként erre: 460. - Ében11)
2009. dec. 20. 08:09
Hát,akkor inkább türelmesen megvárom a végét.Nem szeretném,hogy csúnya legyen.A srác,aki csinálja ő sem ,,engedi,, a szolit,de reménykedtem hátha egy másik szakértőnek más a véleménye.Nagyon köszi a válaszod!!!!!!
460. ében11 (válaszként erre: 459. - Vicki78)
2009. dec. 18. 14:32

elméletileg ha ott ruha van mehetnél-de elég macerás, mivel hogyan takard le stb.

azért a melegre is érzékeny vagy az izzadság és kenceficék-ha belemegy a tetovált részhez az a színét és a tetoválás minőségét rontja.

ezt láttam már saját szememmel-pl valaki nagyon lenapozta magát, vagy más kozmetikummal kente a már majdnem gyógyult részt és fakult a tetoválása.

én inkább kihagynám a helyedben-és a másik azt a részt is le kellene takarni ahová a folytatás készülne-mert barnult esetleg leégett bőrre frissen szolizva nem dolgozunk-illetve ha a tetováló bevállalja akkor nem fog neki olyan minőségben sikerülni a tetoválás-mint amilyenre ő és a vendég szeretné.

Szóval inkább legyél fehér és legyen kész a tetkód mint barna és egy kopott nem jól sikerült tetoválással.

utána is ajánlom hogy ne szolizz annyit, mert a kész tetkónak sem tesz jót-fakíthat rajta,főleg ha véletlen megégsz,és a barna bőrön már nem fog olyan szépen látszódni a tetoválás-hisz a felső réteg bebarnul-ami alatt van tetovált rész nem fog úgy látszódni.

459. vicki78
2009. dec. 17. 19:58
Sziasztok!!2 hónapja kezdték csinálni a hátamat,az egész ki lesz tetoválva.Megszeretném kérdezni,ha letakarom mehetek-e szoliba két varrás között?Persze nem rögtön utána,csak ha lejött a seb.Nagyon sokára lesz kész,és utálom mgam fehéren.Köszi szépen!!!!
2009. nov. 8. 17:27
Szia azt szeretném kérdezni,hogy tetoválás közben mivel mossam le a bőrt.
457. ében11 (válaszként erre: 456. - Wicoo)
2009. okt. 1. 14:10

igen fújhatod.

vagy úgy hogy fültisztítóra ráfújod és azzal megtörölgeted.

456. wicoo
2009. szept. 30. 19:34

Hali.

megcsináltattam :) pénteken lesz egy hete.

Csak azt szeretném kérdezni h a számat belül befújhatom octenisept spray-vel ? mármint a pc miatt.

455. ében11
2009. szept. 23. 20:27
ez sok mindentől függ-de úgy gondolom beleakadna.inkább várd meg még kiveszik, az a biztos!
454. wicoo
2009. szept. 23. 19:25

Hali.

több mint 1 éve szeretnék ajak piercinget.. csak az a baj h fogszabim van .. nem tudom h mikor szedik le.. elvileg októberbe.. de még semmi se biztos :(

azt szeretném kérdezni h ha esetleg megcsináltatnám a pc-t .. akkor nagyon zavarná a fogszabit ? bele akadna vagy valami ?

megkérdeztem egy piercer-t és azt mondta h : nem lenne vele gáz .. meg h 1-2 hét után kicserélhetném szilikonra ..

gondoltam azért még kérdezősködök ez iránt h kinek mi a véleménye.. :S

előre is köszönöm :)

453. ében11
2009. szept. 21. 19:34
próbálok sok infót képet felrakni a naplómba.tetoválásról piercingről...akit érdekel bátran olvasgasson-nézelődjön nálam is!:)
452. girl_power (válaszként erre: 451. - Ében11)
2009. aug. 16. 00:10

van helyette köldökben. ;)


nem hiszem, hogy arra vetemednék még egyszer, hogy a nyelvem átbökessem.


azért köszi a tanácsokat!

hiába...

451. ében11 (válaszként erre: 450. - Girl_power)
2009. aug. 15. 12:33
:( sajnálom.de bármikor lehet még másik...
2009. aug. 15. 10:26
nem bírtam tovább, kivettem. eddig tartott a nyelvpiercinges pályafutásom. :/
449. girl_power (válaszként erre: 448. - Ében11)
2009. aug. 8. 18:04

de 3 hét után is?

oké, akkor megnyugodtam.

448. ében11 (válaszként erre: 446. - Girl_power)
2009. aug. 7. 12:02

kezeli kell a nyelved-közben vigyázz forró fűszeres ételt tejterméket ne fogyassz és a dohányzást is mellőzni kell-ezek lassítják a gyógyulást.

a phlogosolt úgy is csinálhatod hogy főzől filteres kamillateát és abba csöpögteted a phlogosolt és azzal öblögetsz-mondjuk reggel és este így napközben csak simán vízbe.

a phlogosol csinál egy kis színt a nyelveden és a pici váladékozás is normális amúgy.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook