Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mi a véleményetek a tetoválásokról és a piercingek-ről?Na és a viselőikről? fórum

Mi a véleményetek a tetoválásokról és a piercingek-ről?Na és a viselőikről? (beszélgetős fórum)


1 2 3
2011. aug. 4. 17:43

Nekem van piercing és tetkó is.

Nem divatból, csak azért csináltattam mert nekem tetszik. A tetkó engem jelképez, nekem ez fontos volt. Abszolút nem bántam meg...

Aki ez alapján itél meg, egészségére:))

81. frappy
2011. aug. 4. 17:36
Sziasztok! Nekem is van egy tetoválásom,1hónapja csináltattam:) nekem tetszenek, egyedül a nonfi-kal nem vagyok kibékülve, nekem olyan kellett aminek van jelentése:) Piercingem volt a szám(ajkam)alatt középen kb 1év után kivettem mert nem illett bele a választott szakmámba, utólag visszanézve az akkor készült fényképeket(4évvel ezelőttiek)elvagyok képedve, hogy hol volt akkor az eszem,hogy mi tetszett egyáltalán rajta még csak jól sem állt XD most már bánhatom a luk megmaradtXD
80. sexycsajje (válaszként erre: 79. - Nisso)
2010. júl. 3. 19:29
oké de azért ne vidd tulzásba
79. Nisso (válaszként erre: 78. - Sexycsajje)
2010. júl. 2. 21:43
Tudom, nem is ez a cél, hogy csak 1 darabka kis alkotással flangáljak az utcákon. Ahogy érzem, hogy itt az ideje egy újnak, akkor az megfog látszani a testemen! :)
78. sexycsajje (válaszként erre: 77. - Nisso)
2010. júl. 2. 17:43
hÁT HA TETSZIK A TETOVÁLÁS EL NE KEZD MERT AKKOR NEM 1 LESZ:)
77. Nisso
2010. jún. 29. 00:13

Először a piercingekről: Emberfüggő, van akin egyáltalán nem néz ki jól, sőt undorítóan néz ki! De van akinek a személyiségéhez hozzá tartozik! Az ilyen Monroe szépségpöttyöktől kikészülök hánynom kell és a szemöldök piercinget sem bírom, úgy mint a bimbi pc-t sem! Ezen kívül a többi szimpatikus!

Magamnak én egy áll piercinget szeretnék egyszer.

Tetoválás: A nonfiguratív mintákat ki nem állhatom a hideg ráz tőle. De a többi, aminek van jelentése akár ha egy fagylalt is nekem nagyon tetszik. Minden mennyiségben! Azok a férfiak akiknek tetoválásuk van sokkal szimpatikusabbak, jobban tetszenek.

Nőknél talán kicsit ízléstelen a túl sok tetoválás nekem mégis tetszik!

14 évesen rajzoltam meg az első mintát, hogy nekem milyen is kell, teli van rejtett mondanivalóval, még mindig megvan és még mindig tudom, hogy ez lesz az első tetoválásom! 2 év múlva. A szüleim is tudnak róla, nagyon ellenzik, de én legalább megbecsülöm őket annyira, hogy akkor várok 18 éves koromig, és ez egy nagyon fontos döntés, szerintem nem 2x átgondolandó választást igényel. Még 18 évesen is fiatal leszek hozzá, de már nem gyerek. (Ennek a mondatnak jelentése van, amit nem fellengzésnek kell értelmezni!)

76. sexycsajje (válaszként erre: 73. - Mindzsi)
2010. jún. 18. 18:16
ez igaz, ez jó hogy felkapja a mágnes.
75. sexycsajje (válaszként erre: 74. - Sexycsajje)
2010. jún. 18. 18:15
akinek nem tetszik ne viselje
2010. jún. 15. 19:17
NEKEM VAN TETSZIK ÉS KÉSZ
2010. ápr. 23. 16:32
határon belül lehet szép, mondjuk egy pircing a köldökben szexy, ha olyan a has. vagy egy tetkó is jól állhat, de azt már gusztustalannak találom aki össze vissza varratja magát... meg annyi rajta a piercing hogy felkapja egy mágnes:) de végülis mindenkinek szíve joga mit tesz a testével.
2010. ápr. 20. 08:05
Nekem van ami tetszik , de nekem nincs és nem is lesz . De ha valaki úgy érzi jól magát ,elfogadom .
2009. szept. 21. 19:32
ha valakit jobban érdekel...nézzen bele a naplómba.
70. a6cd9cfa0c (válaszként erre: 9. - Binky)
2009. szept. 21. 18:41
hosszú haj?????????????????????
69. eb367c2660 (válaszként erre: 68. - 60f38ac606)
2009. szept. 16. 22:33

Nekem mondjuk nem kínai hanem japán jelem van,de gondolom egyre megy..:D Számomra megvan a jelentése..nem divatból csináltattam,dehát erről mindenki azt gondol amit akar :))


Meg ezen kívül van még egy tetkóm..orr,köldök,alsó ajak piercingem is van..és nagyon szeretem őket..:DD

68. 60f38ac606 (válaszként erre: 67. - Ében11)
2009. szept. 15. 16:46

Kicsit azért kisarkítottad a hozzászólásomat. Nem azt mondtam, hogy csupán azok, akik feltűnőek akarnak lenni, írtam a szubkulturális dolgot is pl, de lehet akármi, csak több olyat ismerek, aki szeret ezzel feltűnni és tény, a jellemük se visszafogott ezeknek az embereknek.

Persze, hogy nem csak a punkoknak van... én csak egy punkot írtam, akinél tetszett nagyon egy bizonyos piercing. Lehet az bárkinek. :))


A deréktetoválás lehet másnak tetszik... viszont - mivel kb. egy időben indult el mindenkinél a felrajzolása - csak divatnak látom. Meglátott egy nőt az utcán, akinek volt, aztán "nekem is kell" és így tovább. Volt mikor járkáltam a városban és minden sarkon láttam egy ilyennel "megáldott" nőt. Olyan ez mint emoknál a sablonfej. Nem diszkriminálok, de nem teheek róla, hogy már emélygek az ilyenek láttán, ja meg hasonló a szitu a kínai jelekkel...

67. ében11 (válaszként erre: 66. - 60f38ac606)
2009. szept. 15. 15:14

aham...annyira ad rólam jellemrajzot a tetoválásom...más nem is látja tudja és nem vetkőzöm meztelenre az utcán hogy mutogassam. az ismerőseid valószínű tetoválás nélkül is feltűnően tudnak viselkedni,meg gondolom nem mindig volt nekik sem és nem a tetoválástól lettek olyanok amilyenek.a piercing...hát nem csak a punkoknak van, pl. az én barátnőmnek is és ő tanárnő meg ovisokkal foglalkozik...szóval nem egy feltűnősködő ember...

és a másik sajnos az emberi test olyan amilyen-bárhová lehet rá tetoválni emiatt van hogy sok embernek ugyanott van tetoválása...az hogy egyedi legyen meg attól függ kivel tetováltat,egy jó tetováló nem tömegmintákat varr hanem tud rajzolni ami miatt nem lesz két egyforma motívum.

de ha valakinek az egyszerűbb tömeg minták tetszenek...

2009. szept. 15. 14:45

Nekem egyik sincs, de semmi bajom vele. Viszont jó jellemrajzot ad, általában azoknak van, akik szeretik magukat mutogatni, vagy figyelmet felhívni, vagy ezzel kifejezni szubkulturális másságukat. Mivel magam is ilyen körökben mozogtam, nagyon sok tetovált ismerősöm van, van, akinek már csak nyaktól felfelé nincs semmi, és szét van varrva a teste, de ő tetováló, ez az élete... Piercing meg.. hm volt egy punk "pasim", jó pár fémmel, az alsó ajkán lévővel kifejezetten szerettem játszadozni.


De az orrban lévő pontot, a most futó ajak oldalára csapott karikát és a deréktájra varrt nonfiguratív mintákat kifejezetten utálom. Főleg az utóbbit. Fantáziátlan, jellemtelen, unalmas, tömeg...

2009. szept. 1. 08:25
nekem is van piercingem (orr és ajak) , a páromnak tetoválása a tesómnak is tetoválása .
2009. aug. 31. 17:48
Én a tetoválásokat nagyon szeretem, viszont a piercingeket annál kevésbé...
63. Neenaa
2009. aug. 31. 17:43
Tetkó és piercing is lehet ízléses és szép.. Egy jól megválasztott darab nagyon is ki tudja emelni azt, ami előnyös a viselőjén. Az pedig elég szegénységi bizonyítvány, ha valaki ilyenekről ítéli meg a másikat.
2009. júl. 16. 10:53

Köldökpiercingem van, 18. szülinapomra csináltattam és nagyon imádom!

:)

2009. júl. 16. 10:51

Sziasztok!

Nekem is van tetkóm már 2 éve, nem bántam meg, és szerintem soha nem is fogom. Már korábban is megcsináltattam volna, de a szüleim ellenezték. Mikor készen lett, elismerték, hogy nagyon szépen kidolgozott minta (kis ördög a lapockán). Van aki szóvá teszi, h majd megbánom, meg h mit mondok az unokáimnak stb. de engem nem érdekel. Mielőtt ezt csináltattam azt gondoltam, ez az egy meglesz, és leállok. De nem lehet szerintem... mikor kijöttem a szalonból, már a következőt terveztem. Olyan helyre nem rakathatom ahol látszik, mert vendéglátással foglalkozom, és nem mindenhol fogadják el. Pedig nem ez határozza meg egy ember személyiségét...Piercinget nem tetetnék, viszont egy tetkó a gerincemre tervben van:)

60. 70a5a27405 (válaszként erre: 1. - 78826dc958)
2009. júl. 13. 22:38
Ma néztem a Discovery-n a Miami tetóválos műsort...hallod rohadt jó tetkók voltak benne! Bár én nem vállalnék be egyet sem....
59. d0fd18640a (válaszként erre: 58. - Mothertiger)
2009. máj. 6. 18:37
:))
58. mothertiger (válaszként erre: 57. - D0fd18640a)
2009. máj. 6. 18:33
XDDD
57. d0fd18640a (válaszként erre: 56. - Marleine)
2009. máj. 6. 18:31
Szerintem is így volt. Állandóan ott settenkedett körülöttem.Most már azt bánom,hogy nem mentem oda merészebb cuccokban.Talán a szíve is megállt volna.:(
56. Marleine (válaszként erre: 50. - D0fd18640a)
2009. máj. 6. 18:13

Szerinted miért látta meg? Mert azt leste mikor kukkanthat be a dekoltázsodba:)


Viccet félretéve, sajnálom az esetedet :(

2009. máj. 6. 18:08

:)

Nekem sem könnyű, de a lakhelyemen és a környéken edződtem...:P Muszáj volt mindenre gyors választ találni.:S

2009. máj. 6. 17:52
Jó neked mother, én az idegtől olyankor kockásat látok.És inkább ráhagyom!
53. mothertiger (válaszként erre: 49. - Ében11)
2009. máj. 6. 17:51

Miért nem mondtad neki, hogy: "igen, a többi ott van, jó mélyen, de hát maga tudja, hiszen mindenki magából indul ki!"


Nekem hálistennek mindenre van valami kész válaszom az ilyen tahók számára. Csak én hamar bedurvulok, bunkerekkel szemben miért is legyek udvarias? Hogy ne süllyedjek le? Ugyan már...

1 2 3

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook