Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯
2009. jún. 25. 18:38

Ha nagyon szeretnéd, ki lehet bírni. Egyébként nekem is van a hátamon, és pontosan a gerincemnél nem fájt annyira. Inkább a lapockámon, a két vállam felőli részen. :)

De már használnak a tetoválásnál fájdalomcsillapító készítményt is.

2009. jún. 24. 21:31

sziasztok

én most szeretnék a gerincemre japán tetoválást.

olvastam hogy az epilláláshoz hasonlították páran.akor az tűrhető lehet.én eléggé félek de nagyon szeretnék.ez lesz az első amugy.

2009. jún. 21. 19:14
Hát sajnos ez van...:(
354. a793d7a5fc (válaszként erre: 351. - Mothertiger)
2009. jún. 20. 17:54
Elég szomorú.
353. ében11
2009. jún. 20. 14:17
:D volt bent egy csaj 13 éves, azt mondta 17,és megadta az apukája számát-telefonba a barátja mondta hogy szúrathat-utána visszajött a lány az igazi apukával-persze az apának habzott a szája, aztán mikor megtudta a piercingestől a lány hogy adta elő magát, hogy vette rá őket már nem is haragudott csak a gyerekére.
352. ében11 (válaszként erre: 349. - Csori94)
2009. jún. 20. 14:14

ha legyógyult cserélheted,gondolom tudod hogy ehhez mennyi ideig kell kezelni és mivel hogyan.

a nyelv ékszered nem tudod visszatenni,főleg nem magad, azóta begyógyult,egy piercingest keres fel.

Én még várnék vele pár évet, 15 évesnek meg sem csinálják...hacsaknem többet mondtál a korodra.

2009. jún. 20. 14:14

Háhá, Ancsa, már 13 évesen csináltatnak (ha találnak olyat, aki megcsinálja), vagy maguknak szúrják! :D

Ismerek olyan szülőt, aki 13 éves gyermeke nyaggatásának engedve, fontolgatja, hogy piercinget kaphat a csemetéje... A mai világban bármi lehetséges! :P

350. a793d7a5fc (válaszként erre: 349. - Csori94)
2009. jún. 20. 14:11

Szia.

Bocs de 15 évesen pc-id vannak?

349. csori94
2009. jún. 20. 13:53

nah hali! nekem 2 kérdésem lenne..

Most raktam be 1 szemöldök pc-t 6 napja.. mikor lehet kivenni, h cseréljek? a násik.. nekem volt nyelv pc-m de be volt gyűlve mert nem fertőtlenítettem és kivettem... ez volt1 hónapja.. mikor tehetem vissza? nah előre is köszi..:)

348. a793d7a5fc (válaszként erre: 347. - Szakál a sakál)
2009. jún. 19. 20:32

Nem a jó szar oldalról beszéltem..

Ok majd megkérdezek egy neves tetoválót..

Köszi a felvilágosítást és a tanácsokat.

Szia.

347. szakál a sakál (válaszként erre: 345. - A793d7a5fc)
2009. jún. 19. 20:16

Milyen engedélyed van?

Nem mellesleg tapasztalatból mondom, hogy nem ajánlott a srác hülyeséget, az alkoholos bőrfertőtlenítő igenis segíthet a vadhúson, főleg ha időben elkezdik használni. A fertőtlenítő hatás megszünteti a fertőzést, az alkohol pedig leszárítja a vadhúst. Persze nem minden esetben segít, és ha már nagyon előrehaladott sajnos biztosan nem. Többeknek segített már ez a módszer akik személyesen kerestek meg ilyen fajta problémájukkal. Tapasztalatból mondom, nem mondott hülyeséget. Tehát ismét tévedsz.

A de szar tetkód van oldal meg kifejezetten jó szerintem, ráébreszti az embereket, hogy egy szalonban a minőséget fizetik meg és a garanciát, hogy van hová visszamenni... Nem rajzolási analfabéták firkálgatják össze az emberek testét és ha nem is sokat de még pénzt is kérnek érte... röhej, hogy egy ceruzával nem tudnak értelmes vonalat húzni, de tetkógépet a kezükbe merik venni, mert vagány. Az igazán jó tetoválók mind rendkívüli rajzolók vagy festők egyben, és ez tény! Kérdezz meg egy neves tetoválót hogy mit kell tenned ha tetoválni szeretnél tanulni... azt fogja mondani: Elsőnek Rajzolj Rajzolj Rajzolj!

És ez még nem jelenti azt, hogy aki tud rajzolni az tud tetoválni is, de ha valaki nem tud rajzolni, bizony nem a tetoválás a szakmája. Ezt azért írtam, mert ott egyszerűen látszik, hogy az elrontott tetkók 99%-a olyanok kezei közül kerül ki, akik egy pálcikaembert sem tudnak lerajzolni.

2009. jún. 19. 19:42
Nem mellesleg orvosok magánrendelői vannak a saját lakásukban,szóval erről nem is nyitok vitát.
345. a793d7a5fc (válaszként erre: 344. - Szakál a sakál)
2009. jún. 19. 19:28

A lány kérdése az volt a srác aki az orrát szúrta,miért ajánlott neki olyan dolgot ami nem is jó.

Hát erre írtam amit írtam.

De mellesleg én vagyok az egyik aki teljes vállszélességgel küzdök azért hogy a tetoválók egymás mellett és ne egymás ellen dolgozzanak.

Honlap készítőkkel veszem fel a harcot ahol tetoválók egymás munkáját jelentetik meg,hozzátéve milyen sz@ar.

Naponta több levélre válaszolok,olyanoknak akik szeretnének ebben a szakmában dolgozni,én erre tettem fel az életem.

Az hogy én itthon dolgozok még nem jelenti azt hogy nem ÁNTSZ előírás szerint csinálom.Sőt engedéllyel.Nem mondhatom hogy szalon,mert egy szoba van erre kialakítva,minden pontosan úgy ahogy kell és nem a büntetés miatt hanem mert tudom mit árthatok azzal ha kicsit is hanyag vagyok.

Most is itt ülök a levelekre válaszolok (e-mail) pedig egy hete egy komoly műtétem volt.A kórházban is elérhető voltam bárkinek.Ezt azok tudják akik ismernek!

Teljesen mindegy mit mondasz te vagy más,csinálom a dolgom mint eddig is.És büszke vagyok arra amit elértem,mint tetoválásban mint a harcban amit másokért küzdök meg.

2009. jún. 19. 18:58

vehemens vagyok tudom, de nap mint nap küzdök pl az ÁNTSZ-es begyepesedett agyú vén banyákkal, miért kell még nekünk is egymás ellen harcolni? Persze ezzel nem azt mondom, hogy hülyeség amit az ÁNTSZ alapjában véve megkövetel, sőt egyáltalán nem az, de a konzervatív felfogásúak ott kötnek beléd ahol csak lehet, és szinte már egy intenzív osztálynak megfelelő higiéniai követelmények vannak a studiomban. Ami lássuk be kissé túlzás, elvégre nem szívátültetést végzek.

Csak egy rövid felsorolás: Maszk, védőszemüveg, mosható neylon köpeny, persze gumikesztyű, minden lefóliázva plusz vizsgáló lepedő... hol lehet majd pl tattoo expot rendezni, ha így kell majd tetoválni? És azt mondom nem hülyeség. De te is hogy figsz otthon tetoválni, ha pl beteszik az egészségügyi szolgáltatások közé mint tevékenységet? (erre lehet számítani azt hallottam, de ne legyen így) Egyszer jelentsen fel valaki akkor, biza nagyon súlyosan boka kocogtató lesz... Csak jó tanácsok mind egymásért, és nem egymás ellen vagyunk, ezt értsd meg...

343. szakál a sakál (válaszként erre: 331. - A793d7a5fc)
2009. jún. 19. 18:50
Adtam tanácsot! Olvasd el újra, és ne csak arra figyelj mitől bántódhatsz meg. Azzal hogy megírod a piercer volt béna, neked nem lesz több munkád, sőt csak kevesebb, mert nem gondolod, hogy ha elhiszi amit írsz akit tehet le fog beszélni azal a címszóval, hogy igénytelenek a piercingesek, mert még egy közülük is azt mondta, és az összes barátnőjének azt fogja tanácsolni, hogy piercinget soha, mert ő is így járt, és nem lehet ezekben megbízni... Tényleg nem látod ezt át????
342. szakál a sakál (válaszként erre: 337. - A793d7a5fc)
2009. jún. 19. 18:46

Sajnos nem a hoxa az egyetlen fórum ahová írogatok, és igen ritkán lépek be ide.

De megpróbálok gyakrabban ezentúl ha az jobb neked ;)

341. szakál a sakál (válaszként erre: 336. - Ében11)
2009. jún. 19. 18:44
Megváltoztatom a nevem Nagy Testvérre ;)
340. szakál a sakál (válaszként erre: 335. - Becseiagi)
2009. jún. 19. 18:41

Kérdezz csak bátran, válaszolok én neked szivesen, nem mellesleg a lány privátban kapott tanácsokat tőlem, de ha alaposabban elolvasod amit írtam tele van jó tanácsokkal azok számára akik piercinget hordanak.

Csupán megvédtem azt a piercert, aki az ékszert berakta a lánynak, mert gondolom szegény nem tudja, hogy pocsék szakembernek titulálták minden alap nélkül. Nem Little Vole szakmai tudását kérdőjelezem meg, hanem lojalitását a szakma iránt.

Tudom furcsán hangzik, de így ezzel a hozzáállással mindig is egy társadalmilag kitaszított dolog lesz a tetoválás és testékszer behelyezés.

Már régen nem egy szubkultúra vagyunk, annál sokkal több embert érdekel, és sokkal elismertebb akar lenni ez a tevékenység, és sokan tennének is érte, de így nem lehet.

Tanácsot lehet úgy is adni, hogy nem biggyesztem a végére, hogy hát a srác elcseszte, amikor semmi bizonyítékom, alapom nincs rá...

Mellesleg amint azt már mondtam két hónap is eltelt már mire az említett lánynak baja lett a PC-jével... Akkor mi ez ha nem a minden áron lejáratni vágyás kényszere tőle???

Igen felhúzom magam rajta, mert ebből élek, és küzdök, hogy a sok hozzá nemértő, akik ellenszenvvel viseltetnek a szakma iránt megváltoztassák a véleményüket, és meglássák a szépséget ebben is, ha nem is akarnak csináltatni, de legalább elismerjék. De az ilyen megjegyzések csak őket támassza alá. És a tragikus az ebben, hogy ő is ebből él, és nem látja be, hogy nem ez a módja. Attól, hogy azt a piercert, akit nem is ismer lehúzza neki jobb nem lesz, és a lánynak sem.

339. mothertiger (válaszként erre: 335. - Becseiagi)
2009. jún. 19. 13:57
SZÍVEMBŐL SZÓLTÁL!
338. a793d7a5fc (válaszként erre: 335. - Becseiagi)
2009. jún. 19. 12:55
Köszönöm,valahogy én is így látom a dolgot,a lány kérdése itt hevert napokig,és nem is szólt volna hozzá ha én nem írom le a véleményem..
337. a793d7a5fc (válaszként erre: 336. - Ében11)
2009. jún. 19. 12:53

Az hogy én nem voltam gépnél napokig,és ahogy írtam ez a vadbarom rögtön belémköt nem érdekes?

Nekem az.

De befejeztem,van nekem más dolgom is,aki pedig az én véleményemre kíváncsi,priviben kér tanácsot.

336. ében11
2009. jún. 19. 10:43
egyébként a szakáll és little is megadta a tanácsait, az hogy ki mikor kukkant ide be...nagyon változó...nem hiszem hogy egymást lessük, mindenkinek megvan a maga dolga...legalábbis én nem gondolom, hogy figyelnének bennünket.
2009. jún. 19. 10:37
Marha jó! Ha meg én írok ide, és kérdezek valamit, akkor nem jön ilyen gyorsan segítség! Hagyjátok már egymást békén! Nem piszkálódni kell, hanem a legjobb tudásotok szerint segíteni annak, akinek szüksége van rá! Érdekesnek tartom, hogy 06.15.-én kért az illető a piecinggel kapcsolatban segítséget, de Little Vole sajnos csak 3 nappal később tudott visszaírni neki. Erre a személyeskedő meg erre rá 2 órával már írogat. Miért nem írtál hamarabb a segítség kérőnek? Te azt lested, hogy mikor kap rá választ, és köthetsz a másikba bele. Azt írod, hogy te is ebben dolgozol, akkor menj és csináld, mert erre itt senki nem kíváncsi, hogy a másikat, hogy próbálod lejáratni. Ugyanis azért szóltad meg, mert "lehúzza a szakmát", de te is ezt csinálod, csak éppen őt próbálod lehúzni! Szánalmas...
2009. jún. 19. 10:04

De unom már ezt...

Na ezért nem jövök én ide többet, asszem befejeztem. Ancsát békén lehet hagyni!

333. ében11
2009. jún. 19. 08:28
engem is hagyjatok ki a személyeskedésből, mindketten!
2009. jún. 19. 07:20
Nem volt nehéz rájönni hogy te Ében palija vagy..
331. a793d7a5fc (válaszként erre: 329. - Szakál a sakál)
2009. jún. 19. 07:17

Oh nem voltam itt egy ideig és elfelejtettem hogy van nekünk komoly szakértőnk is,aki ismét csak azzal foglalkozik én mit írtam,de a lánynak tanácsot nem adott..

Olyan jó lenne komolyan ha leszakadnál rólam a büdös fenébe,mert unalmas vagy,és pont most nem vagyok kíváncsi a hülyeségeidre.

Megint rólam és nekem írsz,személyeskedsz.Igazán befejezhetnéd már,mesterek gyöngye..

2009. jún. 18. 22:02

Ráadásul most olvasom, hogy 2 hónapig semmi baja nem volt a piercingjének, és csak utánna vadhúsosodott!!!!!!

Hát ez hihetetlen, és még el sem olvasod amit az ember ír???? Nem gondolod, hogy ha a piercingesnél kap el valamit az kicsit hamarabb kijön?

Valószínű nem kezelte a lány rendesen, nem gyógyult meg, és belekerült valami a gyógyulatlan sebbe, és hopsz.... sajos jobban oda kell figyelni, egy orr PC ha jól kezelik 2 hónap alatt legyógyul, és nem lenne szabad ilyennek történnie...

329. szakál a sakál (válaszként erre: 328. - A793d7a5fc)
2009. jún. 18. 21:58

Szakmai analfabétizmusod süt rólad, és még meg is próbálod eladni magad, mint aki ért hozzá. Nem kell a másik piercert lehúzni, lehet sokkal jobb szakember mint te magad (sőt). Azt sem tudod, mi a vadhús, és hogy az esetek 99%-ban a helytelen utókezelés, vagy véletlen műve, hogy belekerül valami kosz a sebbe, és nem tudja a szervezet váladéskozással kidolgozni magából, és elkezd tokosodni. Tulajdonképpen egy fertőzés ez is. nem azzal van a baj, hogy javaslod vegye ki, hanem, hogy azt a szakmát húzod le amit állítólag te is képviselsz, és mindezt hozzánemértéssel teszed. Olvasgass utánna a dolgoknak, mielőtt badarságokat írsz. Bárhol olvasol piercingekről és a vadhúsról, mindenhol a hanyag/helytelen utókezelés számlájára írják. A vadhúsosodás korai szakaszában igenis menthető egy erősebb fertőtlenítőszer - javaslom mindenképpen alkoholos szárító hatású legyen - használatával. Ha nem múlik el vagy legalább nem kezd el lapadni 2-3 napon belül mindenképpen bőrgyógyászhoz forduljon az illető, és sajnos igen valószínű, hogy az ékszert ki kell venni.

Nem értem az olyanokat mint te. tizenx éve ebben a szakmában dolgozom, több ezer testékszert helyeztem már be emberekbe, tudom milyenek. A ne fogdosd koszos kézzel dolgot nem lehet elégszer elmondani, aztán jön vissza és mutogatja az ékszerét (előttem kapargatva kikent műkörmeivel ki tudja milyen kosz van alatta) nézd be van gyulladva-mondja Mire megkérdezem nem fogdostad koszos kézzel? Áááá én soha! Akkor éppen most mit csinálsz drágám????

Saját magad is lejáratod, és ha azt mondod, nem volt még szarul gyógyuló piercing ami a kezeid alól kiment akkor még hazudsz is, ami ismétlem nem feltétlen, sőt szinte biztos nem a te hibád volt. Nagyon sok ember van akinek nem való a piercing, mert nem tud vigyázni rá. Éppen ezért hetente hívom vissza az embereket elenőrzésre, és így valamelyest nevelni lehet őket a kezelés helyességére. Komolyan mondom már-már szánalmas az a gyűlölet ami süt belőled a saját szakmád iránt, egyáltalán minek csinálod?

Ismételm nem azzal van bajom, hogy mit tanácsolsz, hanem, hogy lehúzod a szakmát... egyáltalán miért jó az neked, hogy ráfogod a piercingesre azt amiről valószínű nem ő tehet???

328. a793d7a5fc (válaszként erre: 326. - Effy)
2009. jún. 18. 20:03

Szia.

Vedd ki az ékszert,a vadhús körbenőheti,és akkor már csak belülről lehet kiszedni,felvágással.

Ne tegyél rá semmit,kérj időpontot bőrgyógyászhoz és menj el.

Itt már krémek,"csodaszerek" nem segítenek.A srác pedig egyértelmű hogy nem mondta azt,hogy bocs elszúrtam menj orvoshoz..

Sajnálom:(

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook