Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai fórum

Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Egy tetoválás és piercing szakértő tanácsai

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
537. ében11 (válaszként erre: 531. - VuvuzELLA)
2010. júl. 21. 20:11

Szia!

egyáltalán nem lelki fröccsnek szántam.de én is viselek tetoválást-szóval tapasztalat.

a másik ami mellett kitartok-hogy inkább egy pozitív élményt érdemes tetoválással megkoronázni.egy negatív inkább megpecsételés-mivel újra és újra az eszedbe fog jutni mi történt.de te döntesz.

én pl. egy szakítás miatt sem tetováltatnék...

de addig is jó nézelődést és okosan teszed hogy gondolkozol rajta-nem hirtelenkeded el!

2010. júl. 19. 14:25

Ugye hogy ugye??:D

Na de éljen Imike:DDDD

Ne legyünk má szívtelenek he:)

2010. júl. 19. 14:20
Bocsi, kicsit ottvótá', sufnis?
2010. júl. 19. 14:19

Jééééé de én voltam az:))

Ki hinné,hogy egy sufni tetkós ilyet is tud mi?

Meg a tv-ben szerepel,mint elismert NŐI TETOVÁLÓ:DD

2010. júl. 19. 14:16

VuvuzELLA, igazán nincs mit, máskor is, hiszen ezért vagyok itt. ♥


Annye, csak nem TEEEE??? ♥♥♥

2010. júl. 19. 14:09

Dicsak:D

Egyéb iránt ez a fórum egy cikkből kezdődött..

Vajon ki is írta azt a cikket nem tudod??:DDD

2010. júl. 19. 14:09

Köszönöm a tippeket, lelkifröccsöt tényleg nem kértem, arra ott van hetente a pszichomókusom ... :)

Valóban nem akarom elkapkodni, ezért őszig haladékot adtam magamnak, és ha még akkor is szeretnék tetkót, csak akkor csináltatom meg.


A mintákat megnézem, köszi

2010. júl. 19. 14:06

Ohh, tényleg...

Na de hát na... XD


NADIIIKKKKK!!! :D

2010. júl. 19. 14:05

Miért?

Itt van neki szánt kérdés??:D:D:D

2010. júl. 19. 14:04

XD

Nem osztom, de na... :P


Csak a neki szánt kérdést nem látja meg, mert mindig rá akar tromfolni arra, amit én írok ki másnak...

2010. júl. 19. 11:17

Egyébiránt meg segítséget kért, nem lelkifröccsöt. Amúgy meg kérdeztek piercinges témában...


Lentebb.

2010. júl. 19. 11:05

Az igazat meg nem kötelező elmondania senkinek, hogy mit miért tetováltat...

Van olyan válasz is, hogy "azért mert csak."

Vagy "mert tetszik..." És még ezer más az igazságon kívül, ugyanis ahhoz csak annak van köze, akit beavat a bizalmába. Ennyi.


Ez meg az én véleményem.

525. ében11 (válaszként erre: 522. - VuvuzELLA)
2010. júl. 18. 21:45
igazából neked kellene eldönteni a mintát-az egy dolog hogy milyen történés miatt készül de arra is gondolj hogy mit viselnél ott örökre, mi az amit mások is láthatnak,esztétikus szép és pont oda illik ahová szeretnéd-és saját tapasztalat, hogy meg szokták kérdezni miért azt mintát viseled mit jelent neked stb.szóval gondold át ennek kitennéd-e magad nem lenne esetleg kellemetlen.talán furcsa hogy én aki imádom a tetkókat most azt mondom gondolkodj és ebben ne kapkodj.nekem sosem volt abortuszom, de tudom örökre beleég az ember agyába.talán inkább olyat tetováltasson az ember ami pozitív,amire mindig szívesen gondol.de ez csak az én szerény véleményem.
524. mothertiger (válaszként erre: 522. - VuvuzELLA)
2010. júl. 18. 12:55

Figyelmedbe ajánlom az "ankh" óegyiptomi hieroglif jelet, elsődleges jelentése: "élet."


Nekem bejön még a kereszt, köré satírral, mintha fénylene. Vagy szív, angyalszárnyakkal és köré szintén satírral.


Az ankh viszont egyszerű, és beszédes jel. Google segít a képkeresésben.

Üdv: Tigris

2010. júl. 18. 12:16
Nekem olyan gondom lenne, hogy már vagy három éve van piercingem, és még most is képes begyulladni. Van másik piercingem is, de azzal nincs bajom, és körülbelül 4 cm eltérés van a kettő helye közt, szóval nem értem, miért ilyen...
2010. júl. 18. 11:50
sziasztok! Segítséget szeretnék kérni. Sajnos nemrég abortuszom volt :( Mivel nagyon sajnálom az egészet, ezért úgy döntöttem, csináltatok egy tetkót ennek emlékére, hogy soha többé ne csináljak ilyen butaságot. az eredeti elképzelés szerint a szívem fölé akartam egy mintát aminek olyasmi a jelentése, hogy: az élet tisztelete. De a neten nem igazán találtam semmit. Tudnátok esetleg segíteni, tapasztalatból, vagy fantáziátok segítségével? :) köszönöm
2010. júl. 18. 10:15
Én is! :)
2010. júl. 17. 22:36

Úgy látom már nem vagy itt.

Írtam privit.

2010. júl. 17. 22:32

Szia Mothertiger!

Ha jól olvasom,te tetoválsz.Igaz?

518. mothertiger (válaszként erre: 517. - Sexycsajje)
2010. júl. 17. 21:25
♥♥♥
517. sexycsajje (válaszként erre: 516. - Mothertiger)
2010. júl. 17. 15:46
akkor meg nyugodtam jaj:)
516. mothertiger (válaszként erre: 515. - Sexycsajje)
2010. júl. 14. 21:46

Én tudom, babám. Személy szerint én arról az oldalról szoktam kirajzolni, amit lentebb ajánlottam. :)

Meg vannak sajátjaim is, katalógusban. ♥

515. sexycsajje (válaszként erre: 510. - Mothertiger)
2010. júl. 14. 16:14
a neten kint vannak a kinai szavak jelentése
2010. júl. 10. 15:32
Igazán nincs mit. ♥
2010. júl. 9. 20:08
okés,köszönöm:)
512. mothertiger (válaszként erre: 511. - Zsuzsispain)
2010. júl. 9. 12:22
Nálam ülve jobb. Mármint én ültetem a vendéget. :)
2010. júl. 9. 10:37

Köszönöm,de közben már eldöntöttem,hogy az az igazán életed végéig hordható,amit te magad válogatsz össze a jelentése miatt,nem az ami megtetszik valakin és húú nekem is ilyen kell, és utólag kell megnézni egyáltalán mit jelent:))

szerintem:)

úgy hogy maradt a három kis kínai jel,amit magam választottam ki,köszönöm a segítséget:)

hát remélem csak epilátor-feeling lesz az nem gáz:)

vajon ehhez ülni vagy feküdni kell?:)izgulok:)

2010. júl. 7. 13:05

Menj be valami kínai étterembe, vagy valami, ott hátha tudnak segíteni. Én is csináltam már ilyet. Igaz, hogy kicsit mulatnak az emberen, de szerintem ha elég nyitott vagy, akkor ez nem lesz gáz. :)


Nekem a kínai üzletben írta le a pasi a nevemet, meg a srácomét. Tök rendes volt, nem röhögött ki meg ilyenek.


A csipkedés szerintem közel sem olyan érzés. Inkább olyan epilátor-fíling a tetoválás. :)

2010. júl. 7. 11:16

ezt az oldalt meg megnéztem,de nekem az a problémám,hogy három jelem van kínaiul és annak szeretném tudni a magyar jelentését..így meg nem tudom lehet-e,mert csak fordítva láttam,hogy beírom a szót és kiadja a jelet..nekem pont fordítva kéne:S

lehet marad az a tetkó amit én válogattam össze:)

2010. júl. 7. 11:13

Hát csipkedni annyira nem tudom,mivel ott nem olyan "nyúlékony"a bőr...akkor ez azt jelenti,hogy nagyon fog fájni,vagy pont hogy nem?:)

a másik amúgy a csuklómon belül van..na az mondjuk fájt,de azt mondták is,hogy biztos,hogy oda akarom-e.. mert fő meg ütőerek miatt nagyon fájdalmas rész..:)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook