Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? fórum

Dolgozik valaki a Forever Living Products-nál? / aloe vera / Milyenek a tapasztalatok? Megéri elkezdeni? (beszélgetős fórum)

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
851. dfb5884769 (válaszként erre: 850. - Mancsi9)
2017. jan. 22. 06:58
nem adhatod fel!!!!!!!!!!!! megtudod csinálni..szerintem ha már belevágtál az is nagy döntés volt,, nézd ugy te már sokkal közelebb vagy ahoz amit kitűztél mint aki még el sem kezdte..!!ismeretlenül "forever" megcsinálod!!
850. mancsi9
2017. jan. 22. 01:16
Sziasztok! Én tudnék mesélni. Van előnye és hátránya is. Szuper termékek azért is drágák, es stabil üzletpolitika. Viszont ha nem figyelsz oda és totál rákkattansz akkor járhatsz úgy, hogy pénzed sem marad. Én láttam már ezt-azt....szeretem, elértem már egy igazán jó szintet, de ahhoz, hogy odaérjek amit régen elterveztem rohadt sokaz kell dolgozni....
849. Cucinyuszi (válaszként erre: 847. - Szilviy)
2017. jan. 2. 20:59
Szia! Csak akkor kap bónuszt, ha havonta aktivitása van. Ha nem dolgozik, akkor az ő szponzora fog kapni bónuszt utánad. Ő is csak akkor, ha Te aktív vagy... a semmire nem fizet a cég, ezért jó a rendszer!
848. Judit36 (válaszként erre: 847. - Szilviy)
2016. dec. 13. 22:20

Szia!

Igen lesz. A bónusza pedig attól (is) függ, hogy milyen üzleti szinten van jelenleg.

847. szilviy
2016. dec. 13. 16:22
Sziasztok! Lenne egy kérdésem. Ha én édesanyám "alà" belépek az FLP-nél,akkor ebből lesz valami haszna? A vásárlásaim után fog kapni valamilyen kedvezményt? Köszönöm válaszotokat.
846. Judit36
2016. nov. 1. 10:16
Ezt -betti0012- -nek szántam :)
845. Judit36 (válaszként erre: 843. - Judit36)
2016. nov. 1. 10:15

Sima (sárga kannás) aloe vera gélt étkezések előtt 2-3 evőkanálnyi mennyiségben.


Megpróbálhatod azt is esetleg, hogy lenmagot áztatsz éjszakára vízben és azt a leszűrt levet ízesíted vagy gyümölcsléhez kevered.


Üzenetben írj, hogyha van kérdésed, nagyon szívesen segítek, amiben tudok.

2016. okt. 31. 23:47
Szia! Érdeklődnék székrekedésre 2 éves babának tudnál ajánlani valamit? Orrés garatmandula műtét előtt állunk és ha kakil akkor nem lenne jó ha erölködne a picim.
843. Judit36 (válaszként erre: 842. - Baba1977)
2016. szept. 28. 22:51
Természetesen. Üzenetben felveszem veled a kapcsolatot.
2016. szept. 28. 21:50
Vki esetleg segitene nekem ebben a temaban?
2016. jún. 29. 21:57
Teljes mertekben megeri elkezdeni. En az online uzletem epitem epitem a Foreverrel, azaz nema termekeladassal foglalkozom, de termeszetesen abban is segitek az erdeklodoimnek. Ez mar a modern uzletepites es egy fantasztikus csoporton, a RING-en belul dolgozunk. Ez annyit takar, mint Revolution In New Generation! Ez egy fantasztikusan kidolgozott rendszer, nem kell agyalni, csak kovetni kell a kitaposott utat amit a RING alapitotagok lefektettek elottunk, es fantasztikus eredmenyeket erek el!!! Gondolkodas nelkul ajanlom mindenkinek!!
2016. máj. 31. 00:56
Köszönöm mindenkinek aki privátban rám irt de már nem aktuális a keresés és nem is lesz az később sem!!!!
2016. máj. 1. 16:00
Szeretnék c9 programot megcsinálni...Budapesten hogy juthatok hozzá a leg gyorsabban esetleg van forever bolt a városban?
838. Ramóna92 (válaszként erre: 836. - A32de38534)
2016. ápr. 25. 11:26

Szia! Én is ott dolgozom. A rendszerünk adott, bárki számára, aki követi, az könnyen feljebb tud jutni. Illetve tudom, hogy nem rossz árukat adok az embereknek, hiszen én is próbáltam, és a vásárlóim se bánták meg, eddig csak pozitívum volt. A munkalehetőség, pedig az egyik legjobb a mai világban, csak idő kell hozzá :)

rigler.r@gmail.com :) Ha kérdésed van.

837. FLPZozi (válaszként erre: 836. - A32de38534)
2016. márc. 19. 05:38

Szia, nagyon szívesen adok felvilágosítást, le tudunk egyeztetn iegy időpontot akár telefonos megbeszélésre is?


06305872223

2016. márc. 18. 17:25

Sziasztok,látom már régen nem járt erre senki :/ remélem tud azért még valaki segíteni.

Aki forever living termékek értékesitésével foglalkozik el tudná mondani pontosan hogy épül fel a pont rendszerük ami alapján előrébb jutnak a "ranglétrán"?

Köszönöm ha valaki segíteni.

835. Judit36
2015. dec. 15. 15:48
Igen, üzleti partner vagyok. Írj privit, ha segítségre van szükséged :)
2015. nov. 28. 14:58

Igen, én a FLP-nél dolgozom, vagyis pontosabb megfogalmazás hogy az Üzleti PARTNERÜK vagyok. Mert ez a cég tényleg partnerként kezel minket. A tapasztalataim mindenképpen pozitívak, akár a termékeket nézzük, akár az üzleti részét. Nem hiába jelölték Nobel-díjra a marketingtervét a cégnek.

Sokan azt hiszik hogy mi csodaszereket ajánlgatunk. Tegyük tisztába: Ezek nem csodaszerek. Táplálékkiegészítők! A szervezetben kialakult hiányok pótlására szolgálnak. Ha valaki nem hiszi hogy milyen irdatlan mennyiségű hatóanyag van az Aloe Verában, pontosabban az Aloe Vera Barbadensis Miller-ben, az írja be a nevét a Google-be. Három könyvtárnyi információt kap róla.

Nekem a családban sokan használják már az FLP termékeit, élen saját magammal, és eddig nagyon pozitívak a tapasztalataink. Ez is a cég jelmondata: " Használd a termékeket, gyűjts pozitív tapasztalatokat és ajánld másoknak is..."

Mindenki aki az FLP-nél van a saját és a családja tapasztalatait ajánlja. Ez a lényeg. Ha valakinek jók a tapasztalatai, az tiszta lelkiismerettel ajánlja másoknak is. Úgyhogy hálistennek nem kell ferdítenünk, mert NINCS RÁ SZÜKSÉG! Én ezért is kezdtem el dolgozni az FLP-nél. Azért kapsz pénzt, mert segítesz másokon. Nem kell hazudni, csalni. Aki ezeket szeretné csinálni azoknak az FLP nem jó hely. Rövid úton ki lesz penderítve a cégtől. Volt már rá példa... Sok oktatáson voltam már, de minden előadó kiemeli hogy három dolog elsődleges egy Üzleti Partnernél: Becsületesség, Szorgalom, Alázat!

Ezt többször is hangoztatják. Kérdem én. Rossz lehet egy olyan cég, aki ilyesmire trenírozza a munkatársait?


Hogy megéri-e elkezdeni? Én nagyon szkeptikus voltam ezzel kapcsolatban. Sőt! Ellenséges... Szerencsémre, igen hangsúlyozom szerncsémre, nekem az öcsém ajánlotta ezt a lehetőséget. És ő az első durva kirohanásomra nem adta fel hogy megismertesse velem a Marketingtervet. Így aztán nagy nehezen hagytam hogy elmagyarázza hogy ez az egész miről is szól. Rá kellett jönnöm hogy csupán előítéleteim voltak, amiket tényekként kezeltem. Emiatt voltam ellenséges a Network Marketinggel szemben.

Mindenkit arra bíztatok hogy csak egy kis időre dobja félre az előítéleteit, addig amíg egy hozzáértő el nem magyarázza hogy miről is szól az FLP. Én nem bántam meg. Röhelyesen hangzik, de imádok dolgozni! és ezzel MINDENKI így van aki belekóstolt az FLP-be.

Nem mellékesen annyi pénzt kereshetsz, amennyire szorgalmas vagy. Felső határ nincs! Pár hónap munkával (napi 1-4 óra), akár a minimálbér többszörösét is. Mindezt becsületesen, másoknak segítve. Igazság szerint én azt nem értem, ha valaki NEM akarja csinálni.


Ha valakinek kérdése van az FLP-vel kapcsolatban, szivesen válaszolok Bármilyen kérdésre.


Tisztelettel


Tamás

833. zssandor (válaszként erre: 832. - ChanelHM)
2015. jún. 29. 16:42
Tudnék egyet s mást mondani a Forever termékekről, de privát üzenetbe. Azt hogy lehet megoldani?
2015. jún. 24. 18:39

Kedves és tisztel MINDENKI!

Látom, hogy számtalan komment érkezett a Forever termékekről erre az oldalra, pozitív és negatív kritika egyaránt, ami számomra igencsak fontos.

Fontolgatom, hogy belépjek a csapatba , és megkérnék MINDENKIT, hogy függetlenül attól milyen tapasztalatai vannak a termékcsaláddal és a karrierépítésével kapcsolatban ÍRJA MEG NEKEM IDE VAGY PRIVÁT ÜZENETBE! Ma már 2015-öt írunk és az utolsó válasz 2013-as... Tehát akinek van bármi féle gondolata, tapasztalata, információja, nagyon szívesen várom segítségül! Legyen szép napotok! Üdvözlettel : ChanelHM

831. sasmadar2 (válaszként erre: 828. - Farkasne63)
2013. dec. 27. 03:04

Látszik, hogy fogalmad sincs, hogy hogyan működik a piac.

Csak osztod itt az észt mintha tudnád, hogy miről van szó.

Pláne ez a beteg ember duma nagyon gáz. Kár, hogy a vásárlók nagy része nem a betegekből kerül ki és nem ész nélkül vesznek meg mindent az emberek.

Ez is csak egy buta általánosító okoskodás.

830. ferely (válaszként erre: 828. - Farkasne63)
2013. nov. 3. 15:57
Egy fogkrém, deo nem a világvége :) Nem annyiba kerül, mint egy bolti, de nem is addig lehet használni - ha megfelelő az adagolás. Hanem lényegesen tovább ;)
2013. okt. 29. 20:43
Aloe vera csak az A vércsoportúnak használ. A többinek árt. :(
2013. okt. 29. 20:40
Nem szeretném megbántani azokat, akik hisznek az FLP-ben, de azt kell, hogy mondjam, a termékeik indokolatlanul drágák, s ezt ők sem tagadják bizalmasabb körökben. Nyilván aki beteg, azt könnyebb behúzni, hiszen az ember bármit megvenne, bevenne, ha az egészségéről van szó. Minden csak tálalás, előadási technika kérdése, amit kiválóan megtanulnak ezeken a tréningeken. És bár nem állítom, hogy ezek az emberek nem a legjobbat akarják, de azt gondolom, szinte már betegesen elhiszik, hogy az ő termékeik a legek legje. Persze másképp nem is lehet jól kerskedni. Én azonban azt mondom, hogy aki kívül van, őrizze meg a józan ítélőképességét, és nagyon alaposan nézzen szét, mert a Forever semmi olyat nem árul, amit ne lehetne olcsóbban, szintén prémium minőségben megvenni. Ezt sok év tapasztalatából tudom.
2013. márc. 23. 20:55

Sziasztok!

általában mennyibe kerül 1 liter Fore...Aloe ve... gél a terjesztőknél?

826. 991217
2013. febr. 23. 16:55

Sziasztok! Segítségre lenne szükségem! Policisztás ovárium és inzulinrezisztencia kezelésére mit ajánlanátok? Úgy tudom alapjáraton a cisztákra a "berry" ajánlatos, de egy hozzá értő segítségét elfogadnám...

Köszönöm!

825. foreverzolee (válaszként erre: 824. - Homern)
2013. jan. 19. 11:08
szia. mi a kérdésed az FLP termékekkel kapcsolatban?
824. homern
2012. júl. 18. 09:15

sziasztok!van köztetek olyan aki pesten vagy délpest környékén foglalkozik vele?olyan emberke kellene aki jól ért már hozzá,és tudja milyen problémára mit kell használni (ez nem sértés akar lenni,csak tudom,hogy mekkora eltérés van ha egy kezdő ajánlgat a kapott anyag alapján,vagy egy sok éve ezzel foglalkozó,rutinos,sokat tapasztalt terjesztővel állok szemben :) )

privátban megírom miről lenne szó :)

előre is köszönöm ha ír valaki :)

823. rolexes (válaszként erre: 822. - Sasmadar)
2012. júl. 11. 08:15
Ok!
2012. júl. 10. 22:23

Lehet bennem van a "hiba", de kb 30-40 cég képviselőjével találkoztam eddigi életem során. Ezek közül egyik sem volt erőszakos. Volt egy-két nagyképűbb, de tényleg csak egy vagy kettő.

Az is tény, hogy van az FLP-ben is olyan ember akihez én tuti nem csatlakoznék. Lehet ha vele találkozom akkor én is messze elkerülöm a céget.


De a magánvállalkozókat sem kell félteni. Ott is vannak mocsok, disznók szép számmal. Meg vannak normálisak is.

Egy találkozás alapján egy egész céget megítélni meg jó nagy hülyeség.


Ha én is a hülye fórumokra hallgatok akkor soha nem találkozom az MLM-el. Eddigi életem egyik legjobb döntése volt, hogy megnéztem azt, hogy mi is ez ténylegesen és nem ültem fel a mindenféle jött-mentek hülye véleményének.

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook