Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


2097. dancingqueen (válaszként erre: 2096. - Csigusz 79)
2008. dec. 28. 15:25
Na jólvan,örülök,hogy még egy társ,aki megnyugtatott,hogy nem csábult el az ünnepek alatt:)Eddit,pl te hogy bírod?Rutinosabbak(Ádám,Siri,Myrad) gondolom megvagytok továbbra is,de azért jöhetnek a beszámolók:)!
2096. Csigusz 79 (válaszként erre: 2095. - Dancingqueen)
2008. dec. 28. 15:17

Szia :)


Én jol vagyok köszi,bírom a kiképzést,jol elvagyok én cigi nélkül,na van olyan szitu mikor azt mondom hogy mindjárt egy egész dobozzal elszivok egyszerre de ez pár másodpercig tart.

Párommal szoktunk beülni kávézoba ide-oda meginni valamit,cigi nélkül jár kezem lábam,izgek mozgok,10 percig nem tudok nyugodtan ülni :)de itthon nem nyügösködöm annyira.

2095. dancingqueen (válaszként erre: 2094. - E2add1f84e)
2008. dec. 28. 14:15

sziasztok leszokó társak:)azaz inkább úgy írom,hogy leszokott társak:)

ahogy látom,senki nincs gépközelben...:(De remélem jól, bejgli mérgezés mentesen teltek az ünnepek,és sok szép ajándékot kaptatok és adtatok:)!Nekem már ez a második dolgozós napom...apropó: képzeld godo,ugyan így jártam én is!rég nem látott rokonnal jött szóba a cigi,és mondtam,h lassan 4 hónapja egy slukkot se,nem tudott se köpni,se nyelni:)nekem nem a mellyem(sajnos:P)hanem a senekem dagad(t),de szerintem már holnaptól nekikezdek a karácsonyi(és cigi) bőjtnek. Márcsak azért is,mert welness-elni megyünk majd nemsoká párommal,és ilyen hurkákkal mégsem áztathatom magam:D:D:D


meséljetek,hogy vagytok?!

2008. dec. 28. 08:53
Tegnap találkoztam olyan közeli ismerősökkel, akik nem tudták, hogy abbahagytam a cigit. Nagyon sok dícséretet kaptam, dagadt a mellyem!
2093. dancingqueen (válaszként erre: 2092. - Da5acc16b1)
2008. dec. 26. 14:27
gratula:)nagyon ügyes vagy!azóta sem,semmi kísértés?:P
2008. dec. 26. 14:23
Én tavaly leszoktam, mint akit kettévágtak, bár nem is voltam nagy dohányos. Egyszerűen valami megérett bennem erre, és soha többet nem kívántam.
2008. dec. 26. 14:17

Sziasztok!


Ne haragudjatok,hogy ilyen ritkán jövök,de a benti hajtás után itt a "családi hajtás",és szépen lassan gyomor rontás, és kilók felszedése...azt hiszem,ezzel mindent összefoglaltam:)

Újak: Isten hozott titeket, remélem mindegyikőtöknek lesz kitartása, higyjétek el,nem bánjátok meg:)

Igy van,Ádámnak boldogat, és persze a hátramaradt karácsonyt is élvezzétek ki!


részemről 112.nap,de sajna volt egy pillanat,amikor beugrott a bagó,de szerencsére mindenki agyon segítőkész volt a családban,úgyhogy elterelték a figyelmem,és emlékeztettek,hogy mekkora dolog is,amit sikerült meglépnem:)


Azt hiszem,vasárnap jövök legközelebb,addig is kitartás(látod eddit,megy ez,én mondtam:Pszeretem ilyenkor mondani,hogy "én megmondtam":D:D:D)és bejglimérgezés mentes napokat mindenkinek!

2008. dec. 26. 08:06
Ádámnak boldog névnapot kívánok! (még 8 napon belül vagyunk!)
2089. Csigusz 79 (válaszként erre: 2088. - E2add1f84e)
2008. dec. 25. 21:48
Na igen,de cigire mindig akad valahonnan pénz :-O
2088. e2add1f84e (válaszként erre: 2087. - Csigusz 79)
2008. dec. 25. 20:42

Nagyon jó! Én egy régi leszokásomkor gyűjtöttem a pénzt külön, és volt olyan nap, hogy nem volt annyi pénzem, hogy beletegyem a perselybe. Hogy cigit miből vettem volna????

Most is össze kellene gyűjteni, évvégére szép kis summa jönne össze.

2087. Csigusz 79 (válaszként erre: 2084. - E2add1f84e)
2008. dec. 25. 13:51

Kellemes Ünnepeket!


Az elsö 2 nap nem volt valami kellemes cigi nélkül,de ma már abszolut nem érdekel,párom dohányzik,de nem zavar,de nem is mondom neki hogy tegye le mert az ugysem müködik,azt mondja majd jan.2-töl :)

Én elkezdtem az 5 Tibeti jógát,5 hete csinálom és már jóideje nem kávézom mert nem kivánom,söt már cappuccinot sem iszom,csak teát meg vizet,igy nagyon könnyü dolgom van cigi ügyben.

Az idegbetegségem már elmult,nagyon büszke vagyok magamra.

Ja,és teszem félre a pénzt amit cigire költöttem volna :D

2086. eddit
2008. dec. 24. 23:36
Halihó! Az történt, hogy reggelre megfájdult a torkom és ez annyira elvonta a figyelmemet, hogy elfelejtettem új tapaszt felrakni. Egész nap a tegnapival a karomon voltam, mégse hiányzott, igaz, igyekeztem elfoglalni magam. Lehet, hogy tényleg csak placebo hatásról van szó? Mindegy, azért még használni fogom. Ma vagyok 23 napos :))
2085. garden
2008. dec. 24. 12:53
Mindenkinek nagyon boldog, nyugodt és békés Karácsonyt kívánok!
2084. e2add1f84e (válaszként erre: 2083. - Csigusz 79)
2008. dec. 24. 07:16
Örülök az újjonan csatlakozóhoz! Most a legnehezebb napokat éled, főleg, hogy a párod dohányzik. Kérd meg, hogy előtted ne gyújtson rá! Mielőtt abbahagytam a dohányzást, felírtam, hogy miért akarom abbahagyni: köhögés, torokkaparás, büdös, drága, zavarja a gyermekemet...stb. Ezt a papírt eltettem, és amikor nagyon hiányzott a cigi, akkor felidéztem ezeket az okokat. Rögtön tudtam, hogy NEM AKAROK RÁGYÚJTANI! Nem könnyű, de kitartás! Jelentkezz itt a fórumon, hogyha nehéz!
2008. dec. 23. 21:53

Sziasztok!


Csatlakozom hozzátok.

Jópár éve cigizem,többször abbahagytam már,aztán a fene tudja miért de ismét rágyójtottam.

Most 2 napja nem dohányzom,nagyon büszke vagyok magamra,kicsit többet eszem mint általában,de ez majd beáll,meg hirtelen ideges leszek,bár ez sem tart sokáig,egyenlöre rágom a toll végét vagy fogpiszkálot :)

Azért a megszokás jön ám nálam,nemrég melegitettem kaját aztán gondoltam még melegszik szívok egyet,haha,pedig nincs is cigim,csak páromnak,ö meg azt mondta ha az övéböl veszek akkor 2 frankért adja szálát (kb 300 forint :)

Na nem gyujtottam rá,de hogy én mit föl alá járkáltam :)

2008. dec. 23. 21:31

Jajjjj sajnos nagyon kevés időm volt mostanában, ugye az év végi melós felpörgés.


Szóval mindenkinek kívánok boldog és pihenéssel teli ünnepeket, valamint füstmentes 2009-es évet. :-)

2081. e2add1f84e (válaszként erre: 2080. - Eddit)
2008. dec. 23. 17:28
Hát nem! De ha már eddig eljutottunk, akkor hajrá előre!
2080. eddit (válaszként erre: 2076. - E2add1f84e)
2008. dec. 23. 15:17
Én pedig a 22.füstmentes napomon kívánok szeretetteljes boldog karácsonyi ünnepeket minden már nem dohányzó társamnak! Nem egyszerű itthon :P ...csak mondom..:))
2079. Siri
2008. dec. 23. 10:42

Hát nem igen irogattok. Sajna nekem otthon nincs internetem, úgyhogy csak január 7-én fogok megint újra munkába állni. Addig is nagyon vigyázzatok magatokra! Kitartás az ünnepekre.

Nagyon boldog szeretetteljes és békés karácsonyt kívánok mindnyájatoknak.

A jövő év pedig úgy alakuljon ahogy ti szeretnétek. Az biztos hogy megfogadom, hogy türelmesebb leszek. És remélem sikerül megvalósítanom a nagy nagy állmomat, hogy 2009-ben beköltözünk a saját kis házikónkba.

Ha internet közelben leszek azért lehet hogy jelentkezem.

2078. Siri
2008. dec. 23. 08:03

Jó reggelt! Már lehiggadtam tegnapi ezer a meló elmúlt. Tegnap képzeljétek megsütöttem egy tök bonyolult sütit, nagyon ügyi voltam. Az a neve, hogy részeges Izidor mert tele van rummal meg dióval húúúúúúúú kedvencem. Tegnap míg hült a puding addig meg elmentem futni is.

Most telefonált a főnök hogy menjek érte, mert nincs kocsija. Na királyul kezdődik a nap megint!!

Pussz mindenkinek még jövök

2077. Siri (válaszként erre: 2074. - 3a92f8d690)
2008. dec. 23. 07:59
Neem! Csak a hátsókijáratba, de az ott van a konyha melett és általában oda ki kikell futkároznom ha pl. főzök.
2008. dec. 23. 07:29
A 81. füstmentes napomon kívánok szeretetteljes boldog karácsonyi ünnepeket minden már nem dohányzó társamnak!
2008. dec. 22. 15:19

Sziasztok mindenki!


Hiányollak ám titeket:(((noha hasonló cipőben járok,mint Siri,mindent ma akarnak bepótoltatni velünk,sőt,ha lehet jövő ilyenkorig csináljunk meg mindent:(de jó,mert a kedvencebbik kollegáimmal vagyok,velük meg azért sokkal könnyebb minden. A lakásban nálunk sem lehet bagózni,mert mindketten leszoktunk,ráadásul van két erkélyünk is(az egyik fedett,úgyhogy nem lheet kifogás!)úgyhogy tessék ott pöfékelni. Anyunál szabad,meg apunál is(külön laknak)úgyhogy ott van-volt veszély,de higyjétek el,ügyesek vagyunk,vagytok,és nem lesz gond!

2008. dec. 22. 14:17
De anyukád nem szívaja a házban vagy igen????Én kitiltottam mindenkit 8 évvel ezelőtt!!
2073. Siri
2008. dec. 22. 14:08

Sziasztok! úúúúúúúúúúúúúgy beszivtam ezt a napot mint az állat. Egyedül vagyok elvileg ügyeletes és mindenki itt van melóhelyen ezerrel osztják a feladatot. Persze a főnök még be sem jött már 2 napi melót vágott rám. Holnap még vendégek is jönnek, hát igen a főnök spanjai is ide kell hogy jöjjön. Az egyik FB tag pedig kitalálta hogy már december elején meg kellett volna csinálnia egy 12 oldalas jegyzőkönyvet, hogy most azt lediktálná de ha már készen lenne is késő lenne!! Azátn begurultam mindenkinek elment az esze???????? Szoltam főnöknek hogy jó hogy nem még a szent estémet is itt töltsem. A nagy szart!!! Ugyhogy még becsomagolok két ajándékot a főnök spannyának aztán elhúzom a csikot. Holnap még jövök és elolvaslak benneteket.


Remélem ti nem stresszeltek ennyire. Hát igen kitartás mindenkinek. Egy jutalomfalatot én is megérdemelnék. HÉtvégén én is bari karin voltam az egyik srác cigizet hát el tudotam volni szívni egyszerre legalább két kartonnal. Aztán K.O. Detoxi tuti!!!! Tüdőcsere!

Azért én is félek egy kicsit a karácsontól mert anyum aztán agyba-főbe szívja a cigit aztán biztos lesz kedvem nekem is rápippantani, de már csak miattatok sem meg igen is az újházba minden más lesz. Ott már nemkívántatja velem senki


Szép napto mindenkinek még egy kicsit dolgozok aztán visssz lát.

2072. dancingqueen (válaszként erre: 2070. - Pöttyke)
2008. dec. 22. 09:53
nekem is nagyon nagyon sokáig úgy volt,hogy jutalom-falat...most vagyok 108.napos,és kb két hete-három hete nem érzem úgy,hogy "meg kéne jutalmazzam magam",előtte bizony sokszor kattogtam rajta. Még jó,hogy nem vészesen,csak múló gondolatok voltak
2071. e2add1f84e (válaszként erre: 2070. - Pöttyke)
2008. dec. 21. 20:41
Szerintem: csak elterelni a figyelmet, én ilyenkor iszom egy pohár vizet, vagy valami más munkába kezdek. Nehéz!
2070. pöttyke (válaszként erre: 2059. - E2add1f84e)
2008. dec. 21. 16:25
még én is úgy gondolkozom sajnos, hogy jutalom lenne 1 szál cigi. Ezzel mit lehet tenni?
2069. dancingqueen (válaszként erre: 2066. - 2a8d549dd2)
2008. dec. 21. 15:05
Azt a kutya meg a macska!7 év!!!!wow!gratulálok!hogy sikerült?
2068. dancingqueen (válaszként erre: 2067. - Pöttyke)
2008. dec. 21. 15:04

Pöttyke!Látod,múlnak a tünetek,és ez csak egyre jobb lesz!nálam apu erős dohányos,így ott igen,erősen voltak késztetések...de az adjon erőt, hogy:

1. milyen büszke lehetsz magadra

2. ők milyen büszkék rád,hogy letetted(hidd el,irigykednek rendesen)

3. a megspórolt pénzen a következő karácsonyi ajándékba még többet tudsz majd beletenni

4. ha már idáig eljutottál,nagy baj nem lehet, és "nem szeretnéd elrontani az eddigi eredményt"...gondolj csak bele,úhra meg újra átmennél a fizikai tüneteken?nem,ugye?:)

A reflex kiküszöbölésére (nekem bejött) mindenkinek azt ajánlottam eddig,h tarts a kezedben egy szálat,természetsen meggyujtás nélkul. Ugyan úgy tudsz majd gesztikulálni,ujjaid között tartani,közben (ha bagóznak melletted)úgyis érzed a szagát,és összekapocsolódik az agyadban


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook