Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Dohányzás - leszokás fórum

Dohányzás - leszokás (beszélgetős fórum)


1968. Siri
2008. dec. 9. 16:43

Sziasztok! Ezerrel túlóra senki nem megy sehova nem kell semmit csinálni csak itt kell ülni, hát ez a halálom. Na inkább nem panaszkodom.

Én is karácsonyi meglepiket készítettem. Matricafestékkel hóembert meg angyalkát meg ilyeneket csináltam és azt rárakom egy pohárra mibe teszek gyertyát (vanilliásat) és azt kapják a barátok!!! Szerintem tök jó! Mert mi szoktunk bari karit is rendezni, karácsony elötti szombaton összejövünk és elmegyünk buliba. Az a bari kari! Az első volt a legjobb mert akkor jöttem össze a párommal. Hát számomra különleges alkalom a bari-kari!!! Tavaly mindenki névreszóló muffint kapott!!! Csokis muffin volt és fehér csokival rá volt írva a kezdőbetűje és az volt becsomagolva.

2008. dec. 9. 16:21
Sziasztok! Megvagyok én is! :) A karácsonyi hangulat engem már nagyon kerülget, már fejben majdnem összeállt a menü is :) Az ajándéklista még nem teljes, de hétvégére talán az is kiforrja magát :) Bevillantak ilyen hamutartó-szép öngyújtó stb. ajándékok is, de gyorsan elkergettem őket, mert én ugyan nem fogok senkinek sem ilyen csúnyaságokat adni! :))
1966. dancingqueen (válaszként erre: 1964. - Tóth Ádám)
2008. dec. 9. 16:06

oh igen,én is sok mindenkit hiányolok:((((reméljük "csak dolgoznak" vagy készülnek a karácsonyra, és nem esett bajuk,cigi terén sem...


Ne aggódj kari buli miatt!Addig próbálj meg egy-egy másmilyen eseményre elmenni,ami "kevésbé veszélyes" és azzal is edzheted magad rá:)Sajnos én még sehol nem tartok karácsony ügyileg...de mindenképp nagy segítség(anyagilag) hogy nem "mennek füstbe a terveim":)

1965. garden
2008. dec. 9. 13:40

Sziasztok!

Én vagyok:-)

24.nap, egész jól bírom.Az utóbbi pár nap szuper volt, tegnap és ma még nem is kívántam meg a cigit :-))Tegnapelőtt is egyszer volt egy kb 1 órás erős vágyam, de aztán elmúlt.

Ma voltam bevásárolni egy nagy hipermarketben, és az nálam kb.1 óra.Régen már kifelé menet kerestem cigit, öngyújtót, azonnal rágyújtottam ahogy kiléptem. Ma pedig eszembe sem jutott hogy rá kellene gyújtani, lazán jöttem ki, bepakoltam a kocsiba és csak itthon jutott eszembe hogy máskor ez 2 szál cigi míg hazaérek.

Jövő héten munkahelyi Karácsonyi buli lesz, arra kíváncsi leszek hogy fogom bírni.

Itt a fórumon a régieket már el sem tudom képzelni hogy meginogjanak, az újaknak pedig velem együtt kitartás!:-)

2008. dec. 9. 11:51
Amúgy eltűntek innen páran...remélem nem bűnbeesésük miatt...
2008. dec. 9. 11:50
Tegnap este voltunk karácsonyi vásárolni Édesanyámmal. Csomó mindenkinek vettem csomó mindent, és nem sokkal többet költöttem, mint a havi fejadagom...evvel csak azt szeretném mondani, hogy jó érzés volt szép és hasznos dolgokra költeni azt a pénzt, amit amúgy elfüstölnék.
2008. dec. 9. 10:06

Szép jó reggelt mindenkinek!



Utazók vigyázzanak magukra, szabizók pihenjenek,melósoknak kitartást és kilókkal"nem törődést":)

1961. Titó
2008. dec. 8. 21:35
Ma volt a 38.nap!Sajna,hízok,mert zabálok,és a Radebergert is nagyon szeretem!Pár napig nem leszek,mert holnap délután megyek Nebikonba(Svájc)és csak 7-végére érek haza.Addig is üdv.,és kitartás mindenkinek!
1960. 7e167fe911 (válaszként erre: 1958. - Siri)
2008. dec. 8. 20:08
Szia. Nagyon jó hogy így megtudtad állni hogy nem gyújtottál rá. Ügyes vagy.
2008. dec. 8. 16:55

szia mindenki!


ne haragudjatok,hogy így eltűntem,de diliház volt odabennt. No,hát akkor eddit,nagyon nagyon gratula:)!nem is olyan régen még azt írtad nekem priviben,hogy "nem érzed még az erőt a leszokáshoz"...látod,látod:)Megy ez!Nagyon ügyi vagyol! Abszolut igaza van Sirinek: mindenből az első a nehéz,utána egyre jobb és könnyebb. Siri drága, én is lassan ünneplem a 100.at:Digaz,rettenet két hét előtt állok(már most látom:(),és edzeni sem lesz nagyon időm-kedvem menni így:(de a 100 az vitathatatlanul 100:)

Ádám,te jó ég:)5 kiló dohány:D?!nem semmi!Titó,oda se senki kilóknak,Sirivel mi is gömbölyödtünk sajnos jó pár kilócskát,de januártól belecsapunk a lecsóba!


Újak: kitartás,

régiek: csak így tovább


ui: de mi a fene van Myraddal?:(

1958. Siri
2008. dec. 8. 14:30

Azt szeretném nektek elmesélni, hogy képzeljétek el a hétvégén voltam egy batyus bálba. Húsvétkor is volt ez a bál és akkor még cigiztem. A teremben nem lehetett cigizni csak a bejáratnál az előtérben ahol voltak a WC-k is. Most tök jó volt hogy nem kellett kijárkálnom a hidegbe egy cigit elszívni. Természetesen 2 km-ről kiszúrtam azokat akik kint voltak mert annyira lehetett érezni, hogy ki cigizett kint az előrtérbe. De most a buli végére teljesen megindogtam egy pár prohár baileys után hogy nekem is rá kéne gyújtanom. Beszélgettem kint a cigis csajokkal aztán mondtam nekik hogy slukkolok egyet a füstből aztán itt se vagyok ne hogy meginogjak. Persze egyből faggatni kezdtek hogy hogy bírom!

Levontam azért a tanulságot, hogy buliba még így a majdnem 100 nap nemcigizés után nagyon óvatosnak kell lenni. Főleg ha egy kicsit ittál és ugye bár buli is hamar rámondja az ember, hogy á egy szálat elszívhatok én is most mindent lehet. De észen kell lenni.

1957. Siri (válaszként erre: 1940. - Titó)
2008. dec. 8. 14:12

De igen! +4 kg de most már stagnálok! 98. napnál járok és most gondolom úgy hogy már megállt, de én az első leszokásnál is híztam, nem baj 5 kg nem a világ vége majd leadjuk januárban!!!!

húúú szerdán lesz a 100 napom és tuti hogy megünneplem!!! Igaz szerdán túlórázok 1000 vendég stb. de nem veheti el semmi a kedvemet.

1956. Siri (válaszként erre: 1954. - Eddit)
2008. dec. 8. 14:05
Gratula neked! Túl vagy az elsőn! Kitartás!!!!!! Nagyon drukkolok neked!
2008. dec. 8. 10:28

Azért tudjátok, néha jól esne egy-két slukk. :-/ Most is pl. befejeztem egy melót...és mielőtt kezdem a másikat...

Vasárnap voltam szüleimnél. Édesapám dohányzik, és most valamiért az én régi, imádott márkámat vette...fekete Davidoff...Hjaj.

De természetesen nem gyújtok rá, hisz nem azért tettem le, hogy egy idő után újra beleszívjak abba a hülye büdös fúj-fúj kis rudacskába. :-)

1954. eddit
2008. dec. 8. 08:53
7. nap :) Túl vagyok a hétvégén is, és megálltam!!! Jippiiiiii :)))
1953. 7e167fe911 (válaszként erre: 1951. - Titó)
2008. dec. 7. 13:11
Gratulálok hogy ennyi idő után letetted a cigit. megkérdezhetem az elvonási tüneteket hogy mik voltak? Sokszor nagyon nyugtalan vagyok, hirtelen rámjön, aztán elis múlik.
2008. dec. 6. 22:07

Sziasztok! A hízásról: én szerencsére nem híztam, és ezen teljesen ki vagyok akadva, mert én nagyon hajlamos vagyok a hízásra. Tény, hogy oda figyelek nagyon a kajálásra, illetve próbálok életmódot váltani, szóval azon vagyok :) Húúú, tudok ám fogalmazni :D Ádámnak teljesen igaza van. Ha leszoksz a cigiről, akkor a nasiról "simán" le lehet szokni. Nehéz, de meg lehet csinálni! Ez is csak az elején nehéz, aztán egyre könnyebb.

Torokfájás: nekem már mindenem fájt... Torokfájás is volt nem egyszer, de nem érdekelt, akkor is szívtam... Aki leteszi, mindenkinek élete egyik legjobb döntése!! Minden szempontból.

Szép estét és kitartás mindenkinek!

1951. Titó
2008. dec. 6. 21:15
Sokan hitetlenkedtetek,hogy 28év után simán ment a leszokás,de komoly torokfájdalmaim voltak,és olvastam a torok-és szájüregi rákról is,és akkor azt mondtam,hogy ELÉG!Tudnék mesélni az elvonási tünetekről....Mindenesetre életem legjobb döntése volt!
1950. Titó
2008. dec. 6. 21:08
Az utolsó 2 évben napi 2 doboz piros Multi elment,és már nagyon fájt a torkom is!Ti hogy voltatok a torokfájással?
1949. Titó
2008. dec. 6. 21:05
Akkor úgy néz ki,hogy az exitust nem tüdőrák fogja okozni,hanem halálrazabálom magam.Valamiben el kell pusztulni...
2008. dec. 6. 18:53
Sziasztok. Ma élem meg a legrosszabb napot. Ölni tudnék egy cigiért. Iszonyatosan rossz. Hát én még nem híztam eddig semmit, bár ma vagyok két hetes, még ha hízok is nem gáz, de ez a hiány érzés iszonyat.... Inkább hízzak mint ezt érezzem...
1947. Tóth Ádám (válaszként erre: 1946. - E2add1f84e)
2008. dec. 6. 16:57
Azt írta 5-6 kilót. Az egyébként még az abszolút normális kategóriába tartozik. Pasiknál általában ennyi, lányoknál 2-4 kg az átlagos, ha jól tudom.
1946. e2add1f84e (válaszként erre: 1945. - Titó)
2008. dec. 6. 12:53
Mennyit szedtél fel 36 nap alatt?
1945. Titó
2008. dec. 6. 10:21
36 nap:) Ja,és már 118kg vagyok:( Ez a leszokás mellékhatása.
1944. Tóth Ádám (válaszként erre: 1943. - Eddit)
2008. dec. 5. 20:46

:-D Nah erre még sokat kell gyúrnom. De az első és legnagyobb lépést már megtettem ebbe az irányba: letettem a cigit. (Az azért még most sem jön a számra, hogy "leszoktam").

A többi az valahogy jött magától. Nem mondom, az első napokban ettem össze vissza. Vettem chipseket is, amiért igazából nem vagyok oda...a második zacskó közben bevillant: mi a francot eszem? Szóval utána nasik ki, és kis odafigyelés...De a cigi abbahagyásánál minden könnyebb!!

1943. eddit (válaszként erre: 1942. - Tóth Ádám)
2008. dec. 5. 13:27
Superman leszel, isten bizony!! :) Jóképű, edzett, nem dohányzó , ez igen!
1942. Tóth Ádám (válaszként erre: 1940. - Titó)
2008. dec. 5. 12:49
Nem. :-) Mondjuk a cigipénzből vettem egy bicajt, meg kidobtam az összes nasit otthonról. Most még edzem is pluszban, így, bár a kilóm maradt, a pocakom már laposabb lett. :-)
1941. eddit (válaszként erre: 1940. - Titó)
2008. dec. 5. 11:37
3 nap után? :D :D Én még nem....MÉG :)))
1940. Titó
2008. dec. 5. 11:25
Ti nem híztok?
1939. eddit (válaszként erre: 1937. - E2add1f84e)
2008. dec. 5. 09:47
Nem lehet, hogy a tudat is közrejátszik, hogy jönnek az ünnepek és nem fogod tudni eléggé elterelni a gondolataidat, vagy mások miatt kírsértésbe esel? Nem ettől félsz? Mert én valami hasonlók miatt aggódom a hétvége és majdan az ünnepek miatt....

Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook