Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2453. Guruljka
2014. aug. 8. 13:00

Nekem fura ez a napi ötszöri étkezés, ráadásul három óránként ajánlott.


Ez eleve 15 órányi ébrenlétet feltételez, sőt többet, mert rögtön a felébredés után eszemben sincs enni, vacsora után pedig leghamarabb 1 órával illik lefeküdni aludni.

Azaz legyek fent 18-19 órán át csak azért, hogy egyek???? (és még figyeljem az órát is, hogy 3 óránként...)


A harmadik napon a kialvatlanság miatt lennék már nagyon morcos. :D

2452. gribedli*** (válaszként erre: 2450. - Ella87)
2014. aug. 8. 12:52

[link]


:)

2451. gribedli*** (válaszként erre: 2449. - Ella87)
2014. aug. 8. 12:46

Ja, ráadásul izzadtság után maradt sókat belevasalni...


Igen, csak a tövét mosd, a többi a habbal lejön. Nekem fodrász tanácsolta, azt mondta, hogy végülis nem bányában dolgozunk, felesleges a ketszeri agyonsamponozás. Viszont túl sok időt kihagyni sem jó, mert a városi szmog szemcséi kisebbek és koszolódik a fejbőr, plusz ugye ott tapad odaleginkább, ezért a fejbőrt kell mosni, nem a hajat.

2450. ella87 (válaszként erre: 2448. - Gribedli***)
2014. aug. 8. 12:37
Most komolyan a Hold járásával?? Azt meg hogyan? és főleg, miért? :)
2449. ella87 (válaszként erre: 2447. - Gribedli***)
2014. aug. 8. 12:35

hát én mostanság szinte minden nap megmosom, de persze kevés samponnal. Viszont erre nem gondoltam, hogy csak a tövét, köszi a tippet.

Alapvetően az a bajom, hogy egyrészt szerintem nagyon gusztustalan és nem higiénikus, ha beleszárad a hajamba, másrészt nekem eredetileg nagyon göndör hajam van, viszont mindig kivasalom, mert egyenesen szeretem hordani. Az izzadságtól persze begöndörödik, vasalni meg azért minden nap...

Mindegy, legyen ez a legkisebb problémám :)


nem is tudtam, hogy marj a fejbőrt az izzadság.


amúgy most is voltam futni, hát nem volt nagy ötlet, mert ezer fok van, úgyhogy sziasztok, megyek hajat mosni :D

2014. aug. 8. 10:42

Én egyébként az úszós napokon mosok hajat (2 naponta) és edzéshez pedig felkötöm pálmafa-sztájl...:D de volt, hogy tavaly nyáron is huzamosabb ideig naponta mostam. La roche posay mindennapos szulfátmentes samponnal.


Már próbáltam egyeztetni a hajmosást a Hold járásával is, ezt csak félig-meddig tudom betartani mert a hajmosásra legalkalmasabb napok van, hogy 4 nap kihagyással vannak. Még ott vannak a semleges napok is, ez se jó, se rossz, igyekszem elkerülni azokon a napokon a hajmosást, amikor tényleg nem ajánlott, ezt be tudom tartani valahogy hellyel közzel, nem mindig sikerül úgy időzíteni de ha már félig betartottam, örülök:))))

2447. gribedli*** (válaszként erre: 2442. - Ella87)
2014. aug. 8. 10:33

Már 7 kg? Ügyes vagy, gratula tényleg!:)))


A másik kérdésre: hajmosás... Az izzadtság károsabb mint az enyhe samponnal mindennapos mosás, de csak borsónyi sampont higítva, és előrehajtott fejjel, csak a tövét samponozd a hajadnak, az öblítésnél lefolyó hab elég ahhoz, hogy a végek is tiszták legyenek, mert ilyen gyakori mosásnàl nem koszolódnak annyira. Balzsamot pedig csak a hajvégekre tegyél. Nem mondok márkákat, mert nagyon sok jó van, inkább azon van a hagsúly, hogy minél inkább higítsd! Ja, és nem 2x samponozás, csak 1x. Meg fogja szokni a hajad. És jobb ez, mint az izzadtság (ami marja a fejbőrt), és ha ritkulnak az edzések vagy kevésbé intenzív, akkor meg visszatérhetsz a kétnaponta hajmosáshoz:)

2446. ella87 (válaszként erre: 2445. - Főnix01)
2014. aug. 8. 09:50

Na, örülök, hogy megvagy :)

kaja-ügyileg csak annyit tudok mondani, hogy én ha normálisan eszem (tehát ötször és megfelelő mennyiséget), akkor nem igazán vagyok éhes már este, így nem is esem kísértésbe. Szóval biztos eleget eszel?

Amúgy meg ha mozogsz sokat, akkor nem baj, hogy lecsúszik néha ez-az :) Szerintem.

Hajmosás: engem is nagyon zavar, mert ha meg is szárad, azért az nem a legigényesebb. És viszket :D Hát mindegy, ha mosni kell, akkor mosni kell ez van :)

Mit mozogsz most? otthon tornázol és futás?

2445. főnix01 (válaszként erre: 2443. - Ella87)
2014. aug. 8. 08:48

Szia! Mèg itt vagyok :-) ezen a hèten edzettem hètfőn ès szerdàn. Tervben van, hogy ma is megyek ès vasàrnap is. Heti 4x. Várom azt a bizonyos elszántsàgot, de ùgy nèz ki, hogy amikor helyzet van (szemezek egy fànkkal vagy csàszàrmorzsàval), a helyszìnen kell megküzdeni a kìsèrtèssel. Estig mindig olyan jòl tartom.. utána elszabadul a pokol.

Ez a hajmosàs tèma nekem sem egyszerű. Minden edzès után mosok hajat, mert borzalmas izzadòs vagyok... ezèrt sem edzek mindennap, csak màsnaponta.

Visszatèrve a kajàa, lehet megint elkezdek mindennap ide ìrni, hàtha kontroll alatt tart :-)

Ella gratulàlok a sikeredhez! Nagyon szèp eredmèny :-)

2444. Rózsa70 (válaszként erre: 2442. - Ella87)
2014. aug. 7. 13:39

Kitartás... ez a lényege!

Gratulálok, csak így tovább!!!

Hajat nem szoktam mosni, csak háromnaponta, pedig naponta lehetne... ez van... én sem akarom, hogy ártson neki a sok mosás.

2443. ella87
2014. aug. 7. 12:33

most jöttem a futiból, 45 perc ebben a fülledt melegben. De király volt. :) Csak megint iszonyat vörös a fejem, anyukám szerint ez nem normális (pont akkor jött meglátogatni, amikor megérkeztem), és biztos a "szívemet nagyon megterhelem"..Hát nem tudom, amióta az eszemet tudom mindig ilyen vörös leszek a sporttól.


Lányok, egy egészen prózai kérdés: ti minden nap hajat mostok edzés után? Engem ez nagyon zavar..mert ugye hosszú hajam van és hiába copfban hordom, nagyon megizzadok, főleg a tarkómnál. Viszont nem hiszem, hogy jót tesz neki, hogy minden nap edzés után hajat mosok :S Valami ötlet?


Egyébként tudja valaki, mi van cirmianával? és főnix? mindenki úgy eltűnt :S

2442. ella87 (válaszként erre: 2441. - Rózsa70)
2014. aug. 7. 12:31

hűha, akkor nagyon gratulálok! :) :) ügyes vagy! 48 kg hány centihez?

Mondhatjuk, hogy sikerült, bár mindig van min dolgozni természetesen, 3 hónap az kevéskének bizonyult, de rengeteget tanultam ebben az időszakban a táplálkozásról, sportról, kitartásra és türelemre nevelt :) 55 kiló vagyok, tehát 7 kilót fogytam, de nem is ez a lényeg, jól érzem magam a bőrömben, és imádok futni. Próbálok figyelni a helyes étkezésre, sőt főzőcskézni is elkezdtem, úgyhogy mondhatjuk, hogy sikerült a tervem. Persze, folytatom tovább :)

2441. Rózsa70 (válaszként erre: 46. - Ella87)
2014. aug. 7. 11:55

Kedves Ella!

Régen jártam erre.

Hogy vagy? Sikerült-e a terved?

Én továbbra is rá vagyok kattanva az edzésekre... egyszerűen imádom... jól érzem magyam...

Már 48 kg sem vagyok... de izmos, feszes...

A célom: megtartani!

Remélem, Neked is sikerült!

2440. gribedli*** (válaszként erre: 2439. - Csikil4ny)
2014. aug. 6. 17:56

Szerintem akit zavar, azt elôtte is zavarta, van, aki soha nem hordott és nem is fog, ha úgy érzed jól magad, akkor culottes bugyi és kész:) lényeg, hogy kényelmes legyél, minden fazonban gyártanak szépeket!


Kisruhák, ugye, hogy jó? Eleinte sokaknak esetleg "túl sok", túl nôies, nehéz kilépni a farmer-felsô kombináció korszakból, de ahogy megszereti az ember, már nem hagyja el! Én pl. amikor nézelôdöm, mindig elôször a kisruhákat, koktélruhákat nézem meg a kirakatban :)))


Ráadásul a body, amit alávehet az ember, gyönyörûen kihangsúlyozza az alakot, slankít, stb.

2439. csikil4ny (válaszként erre: 2437. - Ella87)
2014. aug. 6. 17:37

Én kimerészkedtem az utcára egy olyan miniruhában (értsd térd feletti :) )amit az egyetem alatt hordtam, hű de jó érzés volt, egy cseppett se zavart a még meglevő súlyfeleslegem.


Hord csak a tangát amíg teheted, én szülés után nem nagyon tudom hordani, pedig szeretem őket, de mifelénk gátmetszést végeznek, ha kell ha nem. :(

2438. gribedli*** (válaszként erre: 2437. - Ella87)
2014. aug. 6. 17:09
Pedig a kisruhák nagyon jól állnak mindenkinek (a megfelelô fazon), optikailag hosszabbnak látszik a láb is, meg amúgy is nem vág ketté, szóval jó dolog. Reggel hamarabb kész is vagyok. Jó, Az egyetlen hátulütôje, hogy télen mindig legyen veled egy tartalék harisnya, ha véletlenül kiszakad. De ilyenkor ez sem kell:)))
2437. ella87
2014. aug. 6. 16:11

húha, ez tényleg nem rossz :) meg mondjuk a csaj is elég szexi :D Az a baj, hogy én nem hordok kisruhát, mert ahhoz nem érzem elég csinosnak meg bátornak magam, szigorúan hosszú nadrág, télen-nyáron. A strandon hajlandó vagyok rövidet felvenni, öt percre :D


amúgy én is tanga fan voltam, de most áttértem a francia bugyikra, na nem teljesen. Van pár nagyon szexi darab :)

2014. aug. 6. 15:45

[link]


[link]


Logikus, naci alá azért sem jók mert kilógna felül, de oda jó pl. a body is:)

2435. gribedli*** (válaszként erre: 2434. - Ella87)
2014. aug. 6. 15:39
Én tanga-fan vagyok, de mikor megszületett a picúrom, akkor kezdett el újból divatba jönni, ilyen fűzőszerűek és hozzá kicsit 50 éveki stílusú melltartó. Vettem is 2 pár ilyen szettet, de az a tapasztalatom, hogy csak kisruha alá jó felvenni. Nadrág, farmer alá nem jön be, ott maradtam a tangánál. Magasított derekú szoknyák és kisruha alá trendi és szexi:) Linkelek mindjárt!
2434. ella87
2014. aug. 6. 14:44

de akkor is vicces. Bár nekem a "bugyogó" jut eszembe róla :D még sosem volt amúgy ilyenem, nektek?


amúgy a salsa naaaagyon bejövős.

Voltam ma futni, hát szarul ment, nagyon fülledt a levegő, meleg van. Ömlik rólam a víz még mindig. Vissza is jöttem, mert szúrt az oldalam, áááá minden bajom van.

Feltettem megint egy képet, bár szerintem a múltkori óta semmi változás. Mondjuk nem is nyomatom annyira, mint előtte. most megint megpróbálok jobban koncentrálni, kicsit elveszi az időmet a love in the air. :D

2433. gribedli*** (válaszként erre: 2428. - Ella87)
2014. aug. 5. 09:33
Igen, intimissiben és la perlá-ban rengeteg ilyen modell van! Nem tudom másképp hívni:DDD
2432. csikil4ny (válaszként erre: 2431. - 388b941089)
2014. aug. 4. 20:16
Inkább az én régi fürdőruhás képemre lesz szükség, az még sokkolóbb!
2431. 388b941089 (válaszként erre: 2429. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 19:11
Sokkoljalak a 80 kg-os képeimmel megint?! :D Higgy magadban!
2430. Guruljka (válaszként erre: 2428. - Ella87)
2014. aug. 4. 18:23

Jó érzés, amikor rátalál az ember arra a mozgásra, amit kedvel.

Én nem vagyok táncoslábú, én kicsit csodálattal nézem az ilyeneket. :D

2429. csikil4ny (válaszként erre: 2424. - 388b941089)
2014. aug. 4. 17:14

Ezen azt írja, hogy 44-es, de 42-es koromban hordtam, s akkor éreztem jól magam, ezért se akarok én csontsovány lenni (ami úgy-e még nem fenyeget :) ) Van már M-es blúzom ami jó rám, úgyhogy haladgatok.


Egyszer vettem ilyen csodabugyit, fel is vettem egy alkalommal aztán a szemetesben landolt, életemben nem éreztem olyan kényelmetlenül magam semmiben, pfúj s még látványra sem voltam elájulva tőle.


Nem adom fel, már csak azért sem mert nagyon jól érzem magam a bőrömben s ha a hasamtól is meg tudnék szabadulni akkor hogyan érezném magam?! (A lábaim is vastagok, de az annyira nem zavar, csak a pocakom :( )


Azért egy kicsit nehéz a motiváció fele amikor az ismerősök folyton ájuldoznak, hogy milyen jól nézek ki, milyen ügyes vagyok stb., de szerencsére a tükör a valóságot mutatja.

2428. ella87
2014. aug. 4. 14:49

fú lányok, képzeljétek voltam az első salsa órámon. Hát igencsak lefárasztott, a másfél óra végére folyt rólam a víz, és naaaagyon jó volt, annyira élvezem. Érdekes, mert a zumbától idegrohamot kapok, az nem nekem való.

magasított bugyesz :D jót röhögtem :)

Csiki, attól mert a célruhádat nem tudod felvenni, még nagyon csinos leszel, szóval ne veszítsd el a motivációt :)

2427. gribedli*** (válaszként erre: 2421. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 13:14

Amikor úgy érzed, hogy valamelyik zöldség felpuffaszt, nyugodtan vegyél be 1 széntablettát, mert ez leköti a felesleges gázokat. De csak ha nagyon baj, hogy puffaszt. Végtére is még mindig jobb vegyesen mindenféle zöldséget enni, mint csak a paradicsom-paprika-uborkán élni (ráadásul ezek közül a paprika már ugye puffaszt). Azért, mert minél több színű, fajtájú van, annál jobb. Leginkább a sötétzöldek, narancssárgák!


Maga az, hogy egy-egy zöldség felfúj, azoktól az anyagoktól van, amelyek pont jók benne, hiába, nem lehet mindig összeegyeztetni az esztétikával. Pl. a hagymában ezek az anyagok gyulladáscsökkentők, és béltisztítók, megakadályozzák, hogy a bélben elszaporodjanak a nemkívánatos baktériumok, míg a jóknak meg nem ártanak, tehát megőrzik a bélflórát, ugyanez vonatkozik a káposztákra, brokkolira. Rostosak is, és segítik a bélmozgást. Kis mellékhatásuk, hogy esetleg görcsölhetsz tőle. Esetleg ne egyél 2 ilyet egy napon, pl, ha már ettél brokkolit, akkor aznap ne egyél zöldborsót, vagy ha ettél káposztát, ne egyél zöldborsót, vagy karfiolt, vagy brokkolit, stb. Szerintem tök jól szinten lehet tartani így:)


Jó ötlet amit Guruljka mondott, nyitva hagyni a cipzárt. Nekem 58-as 56-os derekam van. Terhességek alatt úgy csináltam, hogy ugye elsőre poci lett kicsit nagyobb, de szinte végig a csípőm ugyanolyan volt, ezért rólam a premaman cuccok estek le, a normálisakat meg mikor már nem tudtam begombolni, ha nem rugalmas anyag volt, akkor a nadrágoknál azt csináltam, hogy a saját anyagát (ami esetleg megmaradt, mikor fel kellett varrni a szárát), egy háromszög alakban rávarrattam elöl a cipzár fölé, és tettem egy kis patentot belül. Így nem kellett lemondanom róla és nem is kellett szorongatnom, de ezt sajnos nem mindennel lehet megcsinálni. Ha a szoknya alá csípőszorítót veszel, magasított bugyit? Vannak most nagyon szexik, újra divat ez a magasított bugyesz:D


Még ne add fel a reményt!

2426. Guruljka
2014. aug. 4. 12:13

Én is 74 vagyok derékban, a blézerhez illő szoknya 36-os, és össze tudtam gombolni, de picit szorosan, jól jött a blúz takarása.

Még remélem, megy le ebből a derékbőségből, mert már az érezhető izom feletti zsíros "bürke" tesz ki pár centit.

Egyébként két 40-es szoknyám van, az egyik kényelmesen szűk, a másik majdnem lecsúszik rólam.

2425. vacsa (válaszként erre: 2424. - 388b941089)
2014. aug. 4. 12:06
Nekem 71, 36-os szoknyákat veszek, de mind lötyögős, csúszik le a csípőmre. Mintha a szoknyák máshogy lennének méretezve... Vagy én vagyok amorf;)
2424. 388b941089 (válaszként erre: 2421. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 11:53
Az én derekam 74 cm, és már elég gebe vagyok, milyen méretű lehet vajon ez a szoknya? :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook