Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2423. csikil4ny
2014. aug. 4. 11:38

Mivel van más lehetőségem, inkább azt választom, nem érezném jól magam "félig" felöltözve.


Majd jobban figyelek, csak kiderül mi okozza.

2422. Guruljka (válaszként erre: 2421. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 11:24

Nem tudom, milyen az együttes, a blúz nem lehetne-e a szoknyán kívül? Mert akkor, ha takarja, lehet a cipzár nyitva.

Engem néha a krumpli puffaszt. Nem mindig, igazán még nem is kutattam, mikor és milyen formában puffadok tőle.

2421. csikil4ny
2014. aug. 4. 11:11

Mérgesítenek, most megint felhívtak, hogy egy óra múlva jönnek, mert még egyet fürdenek, három gyerekkel nem könnyű, na de ahhoz képest, hogy reggel 9-re akartak jönni... (legalább szólhattak volna hamarabb, már túl lennék az edzésen)


10 cm, úgyhogy esélytelen, igen másképp tényleg jóláll, a blúz része már tökéletes, de a szoknya dereka nagyon keskeny (74 cm). Még meg lehetne próbálni az évnyítóra (nálunk szept. 15)...


Még nem tudom mi lehet, de valamelyik zöldség nagyon puffaszt engem, eddig nem érzékeltem, csak most hogy gyakran méricskézem magam.


Ma már elszúrtam mindent: besütiztem, ami nem feltétlenül rossz mert tarthatok utána pár csökkentett ch napot és új lendületet kap a diétám is. A szervezetem nagyon megtorppant mostanában, több kilót nem nagyon akar elengedni. :(

2420. gribedli*** (válaszként erre: 2419. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 10:53

Hány cm kell ahhoz, hogy a hasadon összeérjen? Mert pár nappal előtte vészmegoldásként jó lehet egy vízhajtós diéta vagy kicsit lecsökkenteni azokat a kajákat, amik felfújhatnak és bevezetni addig olyat, ami kimondottan hashajtó és leapasztja a hasat mert a bélben inkább masszát képez és nem gázokat. Pár centit nyerhetsz rajta addig is, és utána visszatérhetsz a normális, változatosabb étrendhez.


Pl masszát képez és enyhén hashajtó a spenó, cukkini, spárga, fejes saláta.


Felfújhat: az összes hüvelyes, az összes olajos mag, tejtermék, zöldségek közül hagyma, káposztafélék, brokkoli, karfiol, paprika.


Mivel sok dolog, ami felfúj, más baj nincs vele, mert mégiscsak gazdag tápanyagban, szóval simán elfér az étkezésben, én nem hagynám ki őket hosszútávon, de amikor arról van szó, hogy rövid időn belül beleférj egy ruhába, pár napig ki lehet bírni nélkülük:) Természetesen olyan ruháról van szó, ami amúgy jó rád, csak tényleg pici hiányzik ahhoz, hogy begombolhasd. Szerintem ezalatt az idő alatt, amióta írsz ide, megdolgoztál érte, szóval már a finishben vagy, húzz bele! Tudom, hogy a 7kg ennyi idő alatt nem megy le, de az a kis köztes cél, amit kitűztél augusztusra, már majdnem megvan, nem? Szóval miután elmentek a vendégek, próbálj erőt venni magadon!:)))

2419. csikil4ny
2014. aug. 4. 09:40

Köszönöm, kell érkezzenek a vendégek, de ahogy elmentek rögtön nekiállok valaminek, már nagyon hiányzik.


Nem esküvőre megyünk, csak búcsúra, mivel már biztos, hogy a célruhámba nem férek bele, így másba kell menjek (amibe már beleférek), így nincs motivációm (azon kívül, hogy jól érzem magam tornázás közben és még 7 kg-ot akarok fogyni). Jobb volt amikor időre akartam fogyni, jobban haladtam. :(

2418. gribedli*** (válaszként erre: 2417. - Csikil4ny)
2014. aug. 4. 09:37

Jó, akkor fenékbe billentettelek!:DDD


Vágj bele a 30 napos challenge-be (együtt)!!!


Hány nap van még az esküvőig, ahova mentek?

2417. csikil4ny
2014. aug. 4. 09:16
Most kellene jól fenéken billenteni engem, napok óta semmi edzés. :(
2416. 388b941089 (válaszként erre: 2414. - Csikil4ny)
2014. aug. 3. 17:50

Én mindegyiket csinálnám, hiszen minden testrészt meg kell dolgoztatni mindennap. ;)))

A háj a sok kardiózástól fog eltűnni.

2415. gribedli*** (válaszként erre: 2414. - Csikil4ny)
2014. aug. 3. 17:20
Belevágni egyszerre mindegyikbe?:))) Szép kis edzés lenne így együtt!
2414. csikil4ny
2014. aug. 1. 06:37

[link]


valaki hozzáértő elolvasná ezt, a kérdésem az, hogy szerintetek nekem melyiket érdemes megcsinálnom? Egyáltalán javasoljátok?


A has challenge tetszik a legjobban, de a hasamon még elég sok háj van.

2413. főnix01
2014. júl. 31. 16:39

Sziasztok! Itt vagyok! Mèg egy lendület jött nekyek köszönhetően :-) mar jelentkezem mèg. Holnap este edzès :-) màr nincsen sok.

Ella, gratulàlok!! :-)

2412. ella87
2014. júl. 31. 10:15

Sziasztok lányok, egy gyors becsekkolás, itt vagyok ám, és olvaslak titeket, csak kicsit össze-vissza van most minden. Tartom szépen a súlyom, a kajánál már nincs spártai szigor, 55-56 kg között vagyok, a futás nem az igazi, meleg van, nehezen bírom.


Főnix, nehogy nekem feladd. Tessék szépen továbbcsinálni, egyrészt ne mondd, hogy gusztustalan, másrészt ha tényleg így gondolod, akkor meg hajrá, tegyél ellene :) kemény csaj vagy te, menni fog :)

csiki graaatttt :)

2411. gribedli*** (válaszként erre: 2409. - Csikil4ny)
2014. júl. 29. 11:03
:)))
2410. Guruljka (válaszként erre: 2409. - Csikil4ny)
2014. júl. 28. 20:29
Jól, ugye? :D Meg is érdemled!
2409. csikil4ny
2014. júl. 28. 20:12
Ma is bezsebeltem egy csomó dicséretet, olyan jólesik, még akkor is ha messze vagyok még a csúcsformától.
2408. gribedli*** (válaszként erre: 2405. - Guruljka)
2014. júl. 28. 11:26
Igen, hasonfekvésben vagy labdán hasalva emelgetni a súlyzót nagyon jó a váll hátsó részére!:)
2407. gribedli*** (válaszként erre: 2401. - Főnix01)
2014. júl. 28. 11:25
Gondolj arra, hogy ha abbahagyod, rosszabb lesz, ezért nincs más választásod, mint folytatni! Vissza soha ne lépj! Van olyan, hogy sokáig stagnál az ember, váratnak az eredmények, de ha egy helyben topogsz, az is jobb, mint visszalépni és visszahízni oda, nem? Már csak az elért eredmények miatt is, folytasd!:)))
2406. Guruljka (válaszként erre: 2398. - Bibity)
2014. júl. 28. 01:06

Nem is kell sok idő:


[link]

2405. Guruljka (válaszként erre: 2378. - Gribedli***)
2014. júl. 27. 15:34

Igen, jólesőeket szoktam ellentétesen nyújtani. Annál is inkább, mert régen sokkal jobban működött a hátam homorítása.


Tatarek Rezső edzéseiben ezt az ellentétes nyújtást mondja is, és csináltatja is, úgyhogy ha "vele edzek", még el sem felejtem. :D


Vennem kell latex szalagot, a régi szakadozik így két év után. Majd azzal megint nyújtok, oldalra kinyújtott karos húzásokkal.

Szoktam kicsi padon hasalva a padlóról kis súlyzókat emelgetni. :D

2404. bibity (válaszként erre: 2401. - Főnix01)
2014. júl. 27. 15:09
Nehogy most feladd! Nekem is nagyon döcög most, kb. 2-3 hetente fél kiló! Elég gáz... De nem szabad feladni, visszaesni! A súlytartás se rossz dolog, aztán megint jön egy jobb időszak, és megindul megint!
2403. 388b941089 (válaszként erre: 2401. - Főnix01)
2014. júl. 27. 13:32
Gusztustalan? :DDDD Ne csináld már! :) Mit mondjon az, akié jóval vastagabb?
2402. csikil4ny (válaszként erre: 2401. - Főnix01)
2014. júl. 27. 13:31
Ne add fel, most már a kitartásodon múlik minden! Én is így vagyok vele, sőt még 9 kiló simán lemehetne s még úgy is valami megagasztott.
2401. főnix01
2014. júl. 27. 08:57

Sziasztok!

Hát-hát. Eléggé el vagyok kámpícsorodva. Hiába figyelek a kajára, a lehetőségeimhez mérten maximumon, nem fogyok. Egyszerűen nem tudom, mit csináljak a combjaimmal és a fenekemmel. Gusztustalan :( Lehet, feladom az egészet.

2014. júl. 25. 11:26

Ja, tulajdonképpen a mozgásszegénység is sejtöregítő, ezt ne felejtsük el, csak a túl sok mozgás nem mindig szinonímája az egészségnek. Biztos mindenki látott már ilyen aszalódott bőrű cardio-queen-eket a gymben, akik órákig nyomják a taposón, és mégsem az jut eszünkbe róluk, hogy jajistenem, milyen fitt, inkább, hogy milyen nyúzott.


Más meg dinamikusabb benyomást kelt, lehet, hogy alig van ott 1 órát, a kardió gépek közelébe sem megy, és láss csodát, mégis kicsattan az egészségtől, és vékony is, feszes is, pedig csak súlyzót, vagy saját testsúllyal végezhető gyaksikat csinál.

2399. gribedli*** (válaszként erre: 2398. - Bibity)
2014. júl. 25. 11:19
Szívesen!:D
2398. bibity (válaszként erre: 2397. - Gribedli***)
2014. júl. 25. 11:13

Igen, 30-60 percet igyekszem kisajtolni legalább heti 5x, most éppen a T25-re, ami ugye 25 perc, és ha sikerül, beiktatok mellé még valami erősítést.


Ezt nem tudtam, hogy a súlyzózás jobb a sejteknek, de jó tudni! Most hétfő óta, hogy comb-fenék gyakorlatokat is beiktattam (DVD-ről csinálom) végre megint mintha beindulna picit a fogyás.


Tényleg a fiatalosság megőrzése nálam most már leginkább a cél, a kinézet is fontos, de főleg Apu családjában nagyon korán jön a magas vérnyomás, hasi elhízás stb, én ezt akarom minél jobban kitolni, elkerülni, ha örököltem esetleg ezt a hajlamot.


Elraktározom ezeket a gyakorlatokat akkorra, amikor megyek vissza dolgozni, mert már most tudom, hogy akkor még kevesebb időm lesz. Lehet, hogy pl. a munkahelyem melletti parkban kell majd lezavarnom egy rövid edzést, aerobozni meg majd úgy tudok, hogy a hegyre busz helyett gyalog megyek fel (ez már korábban is bevált, de önmagában kevés).


Köszi a sok infót, nekem ez tényleg nagyon fontos, a fenti családi hajlam miatt!

2397. gribedli*** (válaszként erre: 2395. - Bibity)
2014. júl. 24. 10:14

Ennyi pont elég is lenne, ha találnál rá időt, valahol 30-60 perc között:)))


Az oxidatív stressz elkerülése végett mondom, hogy a súlyzós/erősítő edzésnél kevesebb szabadgyököt termel a szervezet, mint a kardiónál, vagyis a súlyzós az, ami jobban segít megőrizni a sejtek fiatalságát, a te fiatalságodat. Ezen belül is ugye kb.40-45 perc az, amikor még több az előny, ezen túl már a súlyzós edzésnél is majdnem annyi szabadgyök termelődik mintha kardióznál. A minimum, ami még elmegy, heti 3x30 perc súlyzó.


A guggolás, amiről beszéltünk, nem vesz el ennyi időt sem, szóval, ha tudsz, nyugodtan tehetsz még más gyakorlatokat is. Ha választhatnék 4 gyakorlatot, amelyek a legfontosabbak és segédeszközök nélkül is végezhetőek, több izomcsoportot megmozgatnak, és talán ezek azok, amelyeknek az edzése egész életünkben egy minőségi változást hozna (nemcsak alakra mondom, hanem a mindennapi tevékenységekben):


Guggolás

Kitörés

Fekvőtámasz

Törzsemelés


Mindegyiknek nagyon sok változata van az egészen könnyűtől a nehezekig de ez a szupernégyes számomra:)))

2396. gribedli*** (válaszként erre: 2394. - 388b941089)
2014. júl. 24. 10:02
:DDD
2395. bibity (válaszként erre: 2393. - Gribedli***)
2014. júl. 23. 22:41
Köszi akkor megnyugodtam! Tudom, amatőr volt a kérdés:)) csak hát olvasgatok mindenfelé részinfókat, és nehéz összerakni, hogy valójában mi hogy van... Ma épp a Sasafitness facebook oldalán riogatott ezzel a túledzéssel. Több órás edzés a gyerekek miatt mostanában nem fenyeget, 30-60 percet alig hagynak:)
2394. 388b941089 (válaszként erre: 2393. - Gribedli***)
2014. júl. 23. 18:38
Jelen :P :D
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook