Főoldal » Fórumok » Diéta & Fitness fórumok » Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek fórum

Csúcsforma 3 hónap alatt - sorstársak kerestetnek (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2483. gribedli*** (válaszként erre: 2482. - Guruljka)
2014. aug. 20. 09:04

Köszi!:) És a felvilágosítást is!:D


Egyébként van még 2 ilyen gyalupadunk (akkor így írom most már), de azok kisebbek, olyan másfél méter hosszú mindegyik, mi lakberendezési tárgyként is használjuk. Az egyik fényképtartó asztal, a másikon egy színes üveglámpa van. De a sógoromék még ennél is jobb helyet találtak az övéknek: fürdőszobabútor!!!


Függöny van az elején és a porcelánmosdó felül, az asztalra erősítve. Marha jól néz ki beszúrva modern környezetbe:)

2482. Guruljka (válaszként erre: 2479. - Gribedli***)
2014. aug. 19. 16:03

Légy is büszke, klassz erőben vagy!


(Gyalupad)

2481. ella87 (válaszként erre: 2477. - Csikil4ny)
2014. aug. 19. 11:02
Graaaat! :) Nagyon ügyes vagy! :)
2480. csikil4ny (válaszként erre: 2478. - Gribedli***)
2014. aug. 19. 08:57

Fogalmam sincs, hogy mi történt, mert a mérőszalag szerint még nem érhet be. :) De kit érdekel, a lényeg az, hogy a valóságban meg jó! :D


Tényleg nagyon erős vagy, ilyenkor veszi észre az ember. Én a múltkor csodálkoztam rá, amikor segítettem gereblyézni a szüleimnek, máskor olyan izomlázam szokott lenni tőle, hogy még 3 nap múlva is éreztem, most meg semmi....

2014. aug. 19. 08:25

Mi vasárnap felcipeltünk a lépcsőn egy asztalos asztalt (mi a hivatalos neve?:D). Fogalmam sincs, mennyit nyomott, ketten hoztuk fel, mert a férjemnek semmi segítsége nem volt, áthívta volna az öccsét, de nyaralni van. Így mondtam neki, hogy nem hagyom egyedül, segítek neki én, csak nem garantálok semmit. Hát brutál erős vagyok, most már tudom. Másnap csak a bicepszem sajgott, a többi izmomban még izomérzet sem volt. Nemhiába a sok guggolás és a deadlift-ek...A bicepsz meg jogosan fájt, mert el szoktam hanyagolni, nem kell nekem pasis bicepsz. Attól féltem, hogy mivel egy icipicit előre is kellett hajolnom, hogy felhozzam, az alsóhátam nagy stressznek teszem ki, de nem volt más póz, ahogy megfogjam, és örülök, hogy nem húztam meg egy kicsit sem!


A férjem hobbiból csípőspaprikákat termeszt (van minden fajta, a világ összes csípőse, idén a Moruga a legerősebb), és azoknak kellett az asztal (3 méter hosszú, vaskos faasztal, lábait külön hoztuk fel). Ezt egy asztalosműhelyben találta, lerobbant állapotban. Hazahozta, szépen felújította, és most rajta vannak a növénykéi!:))))


Jó, rakodó biztos nem leszek, de jól jött, hogy tudtam neki segíteni, mert elbírtam, most dagad a mellem!:D

2478. gribedli*** (válaszként erre: 2477. - Csikil4ny)
2014. aug. 19. 08:12
Nagyon ügyes vagy!!! Tényleg, a múltkor még kijelentetted, hogy hiányzik egy csomó centi, úgy tűnt, még messze van, hogy jó legyen rád mindenhol, mégis megcsináltad, látod?:))))
2477. csikil4ny
2014. aug. 19. 06:10
Sziasztok! Közben kihalt a fórum, de azért ide is beírom: a célruhám jó rám! :)
2476. Guruljka (válaszként erre: 2475. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 20:41

Ha valaki engem is megkínálna, a részemet megkaphatod.

Én inkább később szeretem, a nap folyamán valamikor. :D

2475. csikil4ny (válaszként erre: 2473. - Guruljka)
2014. aug. 13. 20:18

Köszi szépen, neki is fogok a következő lábedzésemen!


Számomra éljen a szalonnás tojásrántotta (akár minden reggel meg tudnám enni)! :)

2474. gribedli*** (válaszként erre: 2472. - Guruljka)
2014. aug. 13. 18:19

Én is 20 évesen kezdtem el reggelizni, addig mindig csak tea oszt kész:)


Ráadásul a tojásos reggelit is úgy kellett erőltetnem és csak édeset bírok reggelizni (már egy másik topikban kiveséztük:D), szóval tojásból sem jöhet szóba szalonnás meg ilyenek (hánynék is...), csak valami édes dolog (édesítővel, nem cukorral). A meleg országokban nem divat a sós reggeli, ezért én lekváros croissantról narancsléről, müzliszeletről és társairól álltam át a fehérjedús reggelire. Brutál lett volna a szalonnás tojgli:DDD


A mai napig szívesen eszem reggelire pl müzliszeletet fehérjeturmix-al vagy fehérjeszeletet, ha nem tojásos dolog a reggelim arra a hétre.

2473. Guruljka (válaszként erre: 2470. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 17:13

Belső combra sokfélét kiad a youtube, a keresőjébe azt kell írni, hogy Inner Tigh workout.


Ez az egyik:


[link]


Egyetlen gyakorlatnál használ nagy labdát, de a gyakorlatot meg lehet úgy is csinálni, hogy kézzel ellentartasz a térdeknek (ülve), úgy csukogatod össze megfeszítve.

2472. Guruljka
2014. aug. 13. 16:51

Emlékszem, iskolás koromban sem reggeliztem, az egy bögre teát is úgy erőltették belém.


Enni pedig szeretek, de nem bármikor és nem bármit. Egyik kedvencem a tökfőzelék, de már két éve nem ettem. :D

2471. Guruljka
2014. aug. 13. 16:37

Hát így tényleg kijön... :D


Nálam ritka, hogy öt étkezés összejöjjön, de kétszer sem eszem ugyanazon időpontban, és az ötben akkor benne van az az egy szem alma is, amit csak úgy megeszem.


Érdekes ez a reggelizés, vannak pizsamás evők, akiket boldoggá lehet tenni az ébredés után ágyba vitt reggelivel. :D

Én fogmosás után kávét iszom feketén és édesítés nélkül, utána míg a kávés szájíz tart, nem kívánom az ételt.

Baráti találkozók alkalmával szokott lenni sült szalonnás, házi tojásos-rántottás reggeli. Én olyankor (kezemben a kávémmal) még az annyira kedves társaságot is kerülöm, mert mindenki etetni akar, de én olyankor még a zsíros étel látványát is nehezen viselem.

2470. csikil4ny (válaszként erre: 2469. - Gribedli***)
2014. aug. 13. 13:40

:)


Azért még nem teljsen, egy ideje készülök belső combra edzeni, de ma megint lusta voltam hozzá. :(

2469. gribedli*** (válaszként erre: 2467. - Csikil4ny)
2014. aug. 13. 13:35
Ez is jó beosztás, ügyi vagy!:) Meg az edzéssel is, na!:D
2468. gribedli*** (válaszként erre: 2465. - Guruljka)
2014. aug. 13. 13:33

Nem azonnal ébredés után eszem, de miért ne férne be a 24 órába? Hogy ne kelljen visszakeresned, írom még egyszer az én óráimat:

8:00-11:00-14:00-17:00-20:00


Marad 12 óra:)

2467. csikil4ny
2014. aug. 13. 13:31

Nahát, a csapból is az l-karnitin folyik ma, tényleg muszáj lesz vegyek. :)


Ma olyat edzettem mint még soha, patakokban folyt rólam a víz.


A napi ötszöri evés jó dolog, én szeretem. :)


Az én beosztásom: fél 7, 10, 13, 15,30 és végül 18

2466. Zebra25 (válaszként erre: 2465. - Guruljka)
2014. aug. 13. 12:49

Én ahogy felkelek eszem is, mert éhes vagyok.

Nálam még pár éve úgy volt, hogy 1x ettem 1 nap, mert nappal nem voltam éhes, csak kiderült, hogy inzulinrezisztens vagyok, hajszálra a cukorbetegségtől, így muszáj voltam elkezdeni a diétát.

2465. Guruljka (válaszként erre: 2464. - Zebra25)
2014. aug. 13. 11:32

Én fiatalon is szerettem ennél többet aludni, pedig akkor még jobban bírja az ember. :)


A napi 5 szöri étkezés, közte az ajánlott 3 órás szünetekkel így is csak akkor fér bele a napba, ha rögtön ébredés után reggelizel, és vacsora után már alszol is.

Nem értem én ezt az étkezési babonát, én akkor eszem, ha éhes vagyok. Ez az ötszöri meg ki sem jön a 24 órára.

Az átlagos munkahelyen is csak két étkezés van a 8 órába számítva. Igaz, akkor muszáj enni, mert máskor nem lehet...

2464. Zebra25 (válaszként erre: 2459. - Guruljka)
2014. aug. 13. 11:09
Kicsi gyerekem van, kerti munka, suli(bár most szünet van). Sokszor nem alszom csak 5-6 órát. De azért amikor edzeni megyek, előtte éjszakákon igyekszem a 7 órát végigaludni.
2463. Guruljka (válaszként erre: 2462. - Ella87)
2014. aug. 13. 10:32

Biztos, hogy nem placebó, én a szívem kedvéért kezdtem szedni, hosszas töprengés és ok tájékozódás után. Úgy találtam, hogy a szív munkáját jótékonyan támogatja. Egyébként kellő mennyiségű húsevés esetén a szervezet is termeli, de én kevés húst eszem, és már méreteimnél fogva sem sokat, hát kell a pótlás.

De nem edzés előtt, hanem ébredéskor veszek be egy kapszulát. Ha nagyobb fizikai megterhelés vár rám, akár pl.egy kirándulás vagy más, akkor beveszek még egyet.

Sikerült olcsót találnom, a hatóanyag mennyiségé és az árat összehasonlítva a "déem" saját márkás kapszulája a legolcsóbb.


A háziorvos is örült annak, hogy szedem.

2462. ella87
2014. aug. 13. 10:12
Sziasztok, becsekkolok csak, végre lehűlt a levegő, futottam, ééééés 9 km! mindjárt itt a 10 :) Egész kellemes tempóban, nem is döglöttem ki annyira. Úgy látszik, ez az l-carnitin vagy mi tényleg jó. Vagy, ha másnak nem, hát placebónak.
2461. Guruljka (válaszként erre: 2458. - Gribedli***)
2014. aug. 8. 21:20

Értem! No ezek nem rumliznak. Még a papucsom is ott van, ahol hagytam, legfeljebb kicsit becsúszik az ágy alá, ahogy odafekszik valamelyik.

Ingerlő dolgot azért mégsem hagyok elöl, mint pl. télen egy szőrmesapka... :D nehogy kísértés legyen. De ezek akkor jó fiúk nagyon. :D Hiába, a rasztát nem nagyon kell tanítgatni. :D

2460. Guruljka (válaszként erre: 2457. - Főnix01)
2014. aug. 8. 21:16

Ha időre koplalsz, az mindent megállíthat.

Fogadni mernék, hogy kevés a napi kalóriakereted, és ezért vagy éhes.


És mi a fenének nem eszel 7 után, ha 10-kor még edzel is? Edzés után fehérjetartalmú (és részben szénhidrátos) dolgot kell enni, különben az izomból kezdesz fogyni. Nem cukorra gondolok, hanem lassú felszívódású valamire lehetőleg.

2459. Guruljka (válaszként erre: 2456. - Zebra25)
2014. aug. 8. 21:13

Hogy a csudába vagy annyi időt ébren?

Én legalább 8 órát alszom, hogy kipihent legyek.

Tudok kelni hamarabb, ha valami miatt muszáj, de be kell pótolnom a hiányzó alvást egy-két napon belül! :D

2458. gribedli*** (válaszként erre: 2455. - Guruljka)
2014. aug. 8. 18:28

A mieink nappal kint vannak (az kéne csak, hogy bejöjjenek és zúzzanak...). De éjjelre beengedjük őket aludni mert télen ugye a hideg, meg amúgy is, talán ha bent vannak, éjjel jobban jeleznek mert ők már érzik, hallják ha jön valaki, míg a valaki nem tudja őket leütni. Igaz, ez mára már mellékes lett a riasztók és a kamerák miatt de a szokás már megvan, nehéz lenne őket megint kiszoktatni éjjelre. Amíg csak 1 volt, ő tavasszal kikéredzkedett már éjjelre és úgy döntött, hogy kint alszik, de ősszel megint bekéredzkedett:)))


Velük az van, hogy egy pillanat alatt levernek egy sor könyvet is a polcról, a sötétben is, egyszer jöttem le hajnalban és a nappali tele volt papírdarabkákkal mert megrágtak, széttéptek egy csomó könyvet. Pedig úgy mentem aludni, hogy oké, semmi nekik való nincs útban, nekünk nincsenek kint tárgyak, stb, távirányító, terítők, ilyenek, játék sem. Patent rend van, hát basszus, unatkoztak, találtak ők leszednivalót! Azóta oda se teszünk semmit. Ilyenkor kitenném a szűrüket, de aztán megbékélek, végülis ő kutyából van, nekem kell okosabbnak lennem és megelőzni.

2457. főnix01 (válaszként erre: 2446. - Ella87)
2014. aug. 8. 16:45

Futok estènkènt teremben majd kis erősìtès.

Nem tom, ez a napi többszöri ètkezès nem nagyon fekszik vagy nem tom. Igyekszem, hogy az uccsò ètkezès hèt előtt lemenjen. de ez sem jò, mert tìzkor megyek edzeni :-D fene se tudja :-D ma is ettem èdessèget egy vèkony túrösrètest,de nem ettem meg a tèsztát csak a túròt, meg egy barackos tùrògombòcot. De este rajta ma meg tudom csinàlji, hogy nem eszek èdeset. Vègülis hàrom napi kellene megtartani, hogy no èdessèg, aztàn no problem...

Pedig szeptember 5-ig mèg 1-1,5 kilò lemehetne :-D hátha a rendszeres edzèsnek lesz eredmènye. Plusz hozzá a kaja, ami kène. Viszont egy hete be van àllva a lapockànàl a hàtam. Van valami ötletetek kit tudok csinàlni?

2456. Zebra25 (válaszként erre: 2453. - Guruljka)
2014. aug. 8. 14:21
Szerintem egy idő után megszokja az ember, hogy 3 óránként eszik. Én már nem is nézem az órát. Érzem, hogy mikor kell egyek. Én is 3 óránként eszek, csak 1 órával mindig hamarabb:D És még sokszor este bele fér egy 6. kajálás is.
2455. Guruljka (válaszként erre: 2454. - Gribedli***)
2014. aug. 8. 14:10

Én is csak leteszem a fejem és sutty... :D


Majd az idő elhozza neked is a könnyebbséget. Nálam nincs már kicsi gyerek, a négylábúak elől elpakolni már rutin, de nem is nagy a konyha... :D

A munkámat (Istennek hála, kop-kop-kop) itthonról végzem, azaz kezd már valóban annyi fordítás összejönni, hogy rendszeresnek lassacskán már mondható lesz.

Az ajtón ki-be járó nyílás van, mert ha a cicákat is ki-be kellene engedni, megbolondulnék. A kutyák pedig raszták, komondor és pumi, különösebb pesztrálást nem igényelnek, csak a nap-indító szeretgetést, de ezzel megvárják, hogy felébredjek. :D


Igaz, 56 éves vagyok, és nem túlságosan eleresztve anyagilag, de megvagyok, szépen nyugodtan. :D

2454. gribedli*** (válaszként erre: 2453. - Guruljka)
2014. aug. 8. 13:21

Hú, ha megteheted, hogy akkor menj aludni, amikor akarsz, akkor inkább válaszd az alvást!:D


Én nem nagyon tehetem meg, úgy értem, reggel valakinek ki kell engednie a kutyákat és enni adni nekik. Ezért 7-kor kelek. Este meg össze kell rendezni a bandát és kalapáccsal az ágyba szögezni őket, mert senki nem akar aludni menni. Mindezt, miután minden rendben van, mert a kutyák mivel bent alszanak a nappaliban (a konyha tolóajtaját meg ki tudják nyitni az orrukkal), nem maradhat elő semmi olyan, amit megrágcsálhatnának, leverhetnének, kiönthetnek, megehetnek. Mivel a férjem későn végez, nem tehetem le a gyerekeket előbb, mert ők az apjukkal akarnak vacsizni, és vacsi után játszani. Ez 20:30 (vacsi), én már hamarabb elkezdem nekik (előtte fürdés), mire ő hazaér, már eszünk és beszáll, és utána még ücsörgünk, dumcsi, játék, játék elpakol, mosogat, pakol, aludni megy. De mindig eszükbe jut, hogy szomjasak, pisilni kell, stb. Ezért ha 22:30-kor sikerül aludni mennem, már jó...


Kajáim: 8:00-11:00-14:00-17:00-20:00. Régebben még 22:00-kor is befért egy turmix, ma már vacsi után csak meleg tea, víz. Igazad van, nem jó teli gyomorral aludni menni, de ez velem soha nem fog előfordulni mert egyszerűen nem hagynak korábban lefeküdni. Mennék én, de ez más világ, nekik normális ez, és nevetnek a németeken, svájciakon, akik 18:00-kor vacsiznak.


Szerencsére jó alvó vagyok, ha későn is megyek, nem szenvedek sokáig:)))

❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook