Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Csecsemő félrenyelés fórum

Csecsemő félrenyelés (beszélgetős fórum)


10. Adali
2011. okt. 13. 16:59
Igen, minel hamarabb tedd azt... nem lesz akkor semmi baj.
9. Anika70 (válaszként erre: 8. - Adali)
2011. okt. 13. 16:56

Nem voltunk sem gyomor, sem szívultrahangon.....


Nem hason altatom, mert ordít, nem szereti, de azt hiszem mielőbb rá kell szoktatnom!

2011. okt. 13. 16:54
Hason altatod? Fektesd hasra a babakocsiban is. Amugy nem voltatok meg gyomor meg szivultrahangon, ott latniuk kellene...
7. Anika70 (válaszként erre: 5. - Édesmandula)
2011. okt. 13. 16:53
Én már rettegek a babakocsitól, inkább hordozóban fogom vinni, amit a babakocsiba fogok belerakni. Ott legalább jól fent van a feje ....
6. Anika70 (válaszként erre: 2. - A14deb9047)
2011. okt. 13. 16:52
Azt én is alkalmazom, elég sokáig a vállamon tartom, de ezek szerint ez sem elég :-(
2011. okt. 13. 16:48
és egy alvás-légzésfigyelő...a hordozhatókat a babakocsiba is alá tudod rakni
4. Anika70 (válaszként erre: 3. - Zsanetta)
2011. okt. 13. 16:42
Igen, azt hiszem ez lesz a megoldás...:-(
2011. okt. 13. 16:40

Talán egy jó kis gasztroenterológus,megnézni milyen fokú a refluxa,mert lehet nem elég az AR -es tápszer.

Lehet kell vmi gyógyi is .

Kérj időpontot akár ambulánsként,akár bennfekvőként és mond el mi a panaszotok.

Mert biztos rossz lehet neki és nektek is!

2011. okt. 13. 16:38
Amikor az enyém pici volt, azt mondták, hogy evés után mindig fektessem a vállamra, az sem baj, ha ott alszik el; lehet az akár fél óra is; közben símogassam a hátát egészen derékig.
2011. okt. 13. 16:27

Kislányom 8 hetes.

E két hónap alatt már legalább 5x fordult elő, hogy a babakocsiban elaludt, közben bukott, vagy a nyálát nyelte félre, volt benne ez is, az is és már csak azt vettem észre, hogy vörösödik a kis feje, nem kap levegőt...

Felkaptam, megütögettem a kis hátát, akkor felsírt és bugyborékolt ki a nyála szegénykémnek:-(


Mindez etetés után 2,5 órával történt, még az sem lehet, hogy összeráztam a gyomrát az úton.


A babakocsiban is fel van támasztva a feje és oldalra van fordítva a baba.


Persze tologatás közben visszafordul hanyatt fekvésbe, ha észre veszem azonnal vissza fordítom oldalra.


Az ágyában is meg van emelve a fejrész, ott egyszer fordult elő ilyesmi, amikor sírt :-(


Bukás elleni tápszert kap már több hete, Milumil AR optima-t.


A bukás mértéke csökkent, de ez az alvós fulldoklás sajnos nem:-(


Nem tudom még mit tehetnék, lassan már aludni sem merek, hogy észrevegyem ha félrenyel a kislányom, bár ezidáig szerencsére éjjel nem volt ilyen gond, de már pánikszerűen minden szuszogására felugrok az ágyból.


Sok anyuka sétál babakocsival, hanyatt fekszenek a babák, még sincs semmi gondjuk.


Már rettegek belerakni a babakocsiba:-(


Volt valakinek ilyen problémája, mi lett a megoldás???

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook