Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Mostanában állandóan rekedt vagyok, félrenyelek és elmegy a hangom. Szerintetek mi lehet ez? fórum

Mostanában állandóan rekedt vagyok, félrenyelek és elmegy a hangom. Szerintetek mi lehet ez? (tudásbázis kérdés)


2008. okt. 20. 16:46
Lehet, hogy pajzsmirigy. Nézesd meg azt javaslom. A reflux kísérő tünete is lehet a rekedtség. A gyomrod nem fáj ?
2008. jún. 7. 07:10
én is a stresszre tippelek,de orvoshoz látott már?
13. Rika1
2008. jún. 7. 05:55

Az anyukámnak van ilyen problémája. Egyszerűen rekedtség jött rá, ami nem volt rá jellemző. Húzta halasztotta, míg elment a dokihoz, és a nyelvgyök mögötti részen egy szemölcsöt találtak amit szövettanra küldtek el. Most várjuk az eredményt. A doki mondta, hogy semmi aggodalomra nincs szükség, mert úgy néz ki, hogy jó indulatú.

Nos nem tudom, hogy ezek után ki mire gondol..nálunk ez volt.

A rekedtség felfokozott izgalmi állapotban is jöhet, pl. stressz. Nincs mindig mögötte komoly dolog.

2008. máj. 7. 20:17
Igen sok pontból eredhet. Lehet a stressz miatt is, vagy azért mert nem mondtál ki valamit amit ki kellett volna, magadba folytottad a szót. Próbáltad már a kristályokat?
11. 4ab67f870d (válaszként erre: 10. - 14775640c4)
2008. ápr. 27. 17:00
Nem szakszerű tanácsot szerettem volna, csak kíváncsi voltam, van-e másnak hasonló problémája? Olvasva a hozzászólásokat, meg is nyugodtam némileg, hogy nem biztos rögtön, hogy daganat, más is okozhatja. Pl. a reflux ezen fajtájáról még nem hallottam.
2008. ápr. 27. 16:00

menj el egy jó kis dokihoz.

aki meg is vizsgál. ha allergiás vagy és asztmás is akkor ez elég komoly ahhoz hogy csak belenézzen a torkodba.

keress egy jó orvost. az sem baj ha magán úton mész hozzá. az egészség mindennél fontosabb.

itt ugysem kapsz szakszerű tanácsot :(

9. Szamó (válaszként erre: 6. - 8565183eb5)
2008. ápr. 27. 14:57
allergiás vagyok pár dologra, de az nem ilyen.....
8. Szamó (válaszként erre: 3. - 4ab67f870d)
2008. ápr. 27. 14:57

hát, igen, csak belenézett, meg meghallgatott.


Nálunk egy vírussal kezdődött, amit a gyerkőc hazahozott az oviból, mindenki megbetegedett. Azóta semmi bajunk, csak ez az állandó rekedtség, krákogás, köhécselés......


Várom, hogy neked mit mondanak!

2008. ápr. 27. 14:56

Sziasztok Nekem refluxom van ,szeptemberben voltam gyomortükrözésen, ott derült ki! állítólag attól van Hogy :-reggel ég ,kapar a torkokom mint akinek torokgyulladása van.

-Nappal meg olyan a torkom mintha ki lenne száradva ,gyógyszer nélkül gombóc érzetem volt, 1 hónapja szedek gyógyszert és az már megszünt.

Sok sikert mindenkinek!!!!

2008. ápr. 27. 14:47
Lehet allergiásak vagytok.
2008. ápr. 27. 14:40
Nekem is néha ez van. Olyan mintha állandóan rekedt lennék. És ha beszélek vagy énekelek akkor meg gombocot érzek a torkomban...
2008. ápr. 27. 14:30
Nem vagytok idegesek?
2008. ápr. 27. 14:27
Holnap megyek endokrinra, aztán ha nem talál semmit, akkor fül-orr-gégére... Majd beszámolok. Kezd idegesíteni, mert már lassan két hónapja ez van. Meg akarok szólalni és nincs hangom... Vagy beszélek, rekedt vagyok és egyszer csak elcsuklik a hangom... A doki mit csinált? Csak belenézett a torkodba? Mert asszem, az édeskevés...
2008. ápr. 27. 14:21
Tyű, ez engem is nagyon érdekel, mert a párom is, én is így vagyunk vele már hetek óta! Voltam dokinál, aki semmi különöset nem talált..... Kicsit piros a torkom, de a páromnak még az sem.....
2008. ápr. 27. 14:19
Mostanában állandóan rekedt vagyok, félrenyelek és elmegy a hangom. Szerintetek mi lehet ez?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook