A család autóját ki használja többet? szavazás
Én mert ez férfias dolog
1
Én mert nőként hamarabb elfáradok
5
Aki erőszakosabb
1
Akinek nagyobb szüksége van rá
10
Néha a gyerekek is
3
Több autónk van
3
Mindenkinek van külön autója
17
Akinek a munkájához szükséges
1
Nincs autónk
12
Nekem jól jönne, de nincs jogsim
3
Félek a járművektől
0
Ezt a szavazást kihagyom!
34
Szavazatok száma: 56 | Kiírta: K.R.SZ.T.N, jún. 1. 13:58
Ha szeretnéd elmondani a véleményed erről a szavazásról, vagy mások véleményét olvasni róla:
Beszélgessünk a szavazásokról
Beszélgessünk a szavazásokról
További szavazás ajánlatok:
132 szavazat
Mennyire ismered az angolszász mértékegységeket? (név nélkül)
100 szavazat
124 szavazat
131 szavazat
124 szavazat
105 szavazat
94 szavazat
78 szavazat
102 szavazat
63 szavazat
39 szavazat
117 szavazat
Te ügyelsz a terítési etikettre? (név nélkül)
124 szavazat
130 szavazat
Melyik férfi jobb választás? (név nélkül)
51 szavazat
Sütöttél már sk születésnapi tortát valakinek? (név nélkül)
122 szavazat
95 szavazat
56 szavazat
82 szavazat
124 szavazat
118 szavazat
102 szavazat
118 szavazat
148 szavazat
108 szavazat
146 szavazat
Vannak a párodnak bosszantó dolgai? (név nélkül)
116 szavazat
További szavazások (38.449 db)