Isiász (beszélgetés)

2. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
jún. 2. 23:10
Férjemnek volt. A brutál mozgás segitett. Előtte 9 hónapig semmi, se orvos, de akupunktúra, se csontkovács. Neki ami végleg megoldotta. Az hogy letérkövezte a kb 100nm kocsibeállónkat. Azt ugye guggolva kell csinálni, brutál izomláza lett a fenekében, és azzal elmúlt. Nagy ritkán ha sokáig áll egy helyben újra jön a zsibbado érzés a lábában, de már nem vészes.
jún. 2. 20:43
Sziasztok. Akiknek volt már isiászuk milyen tünetek voltak, és mi segített a gyógyulában? Köszönöm
Minden jog fenntartva © 2005-2026, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Hoxa Facebook