Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Colonix (méregtelenítés) fórum

Colonix (méregtelenítés) (beszélgetős fórum)


❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯
2009. jan. 31. 13:01

Sok minden van, ami drága és mégis ugyanúgy hatástalan, tele van velük a piac... szóval én nem hiszek abban, hogy attól jó, mert drága... de amúgy a neten több helyen is megtalálni, van ahol 6-8ezer Ft ez is!

Nem mondtam, hogy rohanjon mindenki és vegyen! Én egyszer szántam rá 3500 Ft-ot! Ha nem válik be, akkor még mindig jobban járok, mintha akár 3szor 20ezret költenék a colonixra...

375. 90de0877e3 (válaszként erre: 374. - Monee1986)
2009. jan. 31. 12:37
be van regisztrálva itthon ? és milyen hatóanyaga van? biztonságos ? olcsónak tűnik, annak meg hííííg a leve :P
2009. jan. 30. 18:47
Én most egy Colon Cleanser nevű bogyót vettem, bár még úton van :) egy dobozban van 240 db, reggel éhgyomorra kell bevenni 6-8 szemet, 6 szemmel 40 napig elég. Elvileg szintén ilyen hatása kell, hogy legyen, majd ha elkezdem szedni, akkor jelentkezem :) Ja és 3500Ft volt postával együtt!
2009. jan. 30. 18:42

elég drága mulatságnak tűnik a colonix

én minden reggel éhgyomorra gyümölcsöt eszek évek óta, így minden reggel természetes módon tisztitom a gyomrom, így a bőrömmel semmi bajom, se pattanás, se mitesszer

372. 0977c98aac (válaszként erre: 371. - Woody)
2009. jan. 30. 10:11
Ja, ja, de ettől még nem tudom hol vehetném meg az útifűmaghéjat?
371. woody (válaszként erre: 370. - 0977c98aac)
2009. jan. 30. 07:03

A világért sem neked szántam az előző vicces beírást.


Csak gondolhatod, hogy akik a colonixból szedik meg magukat biztosan olvassák ezt a fórumot is, lehet hogy hozzá is szólnak majd vagy szóltak is már védve a bizniszt.

370. 0977c98aac (válaszként erre: 369. - Woody)
2009. jan. 29. 19:41

Magánember vagyok, aki hétköznapi problémákkal küzd.

Mindössze abban vagyok szkeptikus, hogy csak súlyos tízezrekkel váltható meg a szenvedés.Egyébként Debreceni vagyok és gyűlölök mindent, ami az emberek kizsákmányolásáról szól.A Colonix ilyen, tehát tőlem nem kell tartanod.

369. woody
2009. jan. 29. 16:13
Ha most a colonix maffia atomot akar robbantani Dorogon akkor üzenem, hogy fel vagyunk készülve az ellenálásra :)
368. woody (válaszként erre: 367. - 0977c98aac)
2009. jan. 29. 15:41

Hát én Dorogon dolgozom és a Bécsi udvarban lévő kis bio boltban vettem. Pici bolt de háromféle utifűmaghéjból készült cuccuk is volt. Biztos, hogy máshol is van! Ja: próbáljátok meg ne utifűmaghéjnak kérni, hanem hogy kerestek valami folyadékban elkeverhető rostot tisztítókúrához.

Aztán ha az összetevőknél ott van a Plantago Ovata (utifűmaghéj) akkor nyert ügyed van :)


Reggel egy evőkanállal 2 deciliter folyadékban elkeverve és napközben próbálj meg sokat inni: legalább másfél liter vizet.

367. 0977c98aac (válaszként erre: 363. - Woody)
2009. jan. 29. 15:25

Kedves woody!

Megtennéd, hogy megíros, hol vetted az útifűmaghéjat? Vidéken hol keressem? Mennyi kell belőle egyszerre? A szennára már rátaláltam, lejjebb biztosan olvastad, de erről az útifűmagról most hallok először.Azért érdekel elsősorban, mert hiába eszem rengeteg rostot minden nap zöldség, gyümi, müzli formában, iszok 2-2.5 l folyadékot, néha még többet is, mégis úgy belém köt mint a beton.A szenna meghajt, de szerintem is lenne még mit leradírozni a beleim faláról.

366. woody
2009. jan. 29. 11:18

Kata,


A colonixnál úgy van az itinerben, hogy este lefekvés előtt vagy már az ágyban elkortyolgatod a teát. Az áztatással lehet szabályozni az erősséget ha nagyon erősen morogna a hasad éjszaka akkor csak néhány perc áztatással de igazán jól hosszabb áztatással adja ki magát aa a tea. Itt lehet hogy a tiszta szenna nem teljesen így viselkedik. Mert bár a colonixos teának is úgy tűnik ez a fő összetevője de abban van más is szóval itt inkább még utánnaolvasás kell a szenna tea adagolást, esetleges fogyasztási szünet beiktatását illetőleg. Az is érdekes lehet, hogy itt is lehetne belekeverni más jótékony hatású gyógynövényt is.


Reggel felkelsz és mielőtt bármit is ennél jön a kanál rost elkeverve folyadékban. ( picit púpozott közepes evőkanálnak becsülöm a colonixos adagolókanalat )



Én ezután tíz percel érzem hogy akkor irány a wc.


Ha később jönne a hatás, akkor a rost bevétel után negyed órával már nyugodtan lehet reggelizni.


Természetesen fontos hogy napközben igyál legalább másfél litert.

365. Ipszei Kata (válaszként erre: 362. - Woody)
2009. jan. 29. 09:44

Szia woody!


Juhéé köszi szépen, el is mentettem gyorsan a hozzászólásodat, ha netán kimoderálnák, akkor is meglegyen. :-D Rögvest neki is állok keresgélni!


Külön köszi az első napi beszámolót is, én a szenna teára nem is gondoltam, de érdekes amit írsz, hogy a kettő igazán együtt váltja ki a várt hatást.


Szép napot!

2009. jan. 29. 09:41

Szia Anna!


Köszi a választ! A dobozban lévő kanál méretét mihez hasonlítanád? Egy púpozott evőkanál? Vagy lapos? Netán kisebb? És a nap mely időszakában kell bevenni, ill. fontos tényező-e, hogy étkezés előtt/alatt/után?

363. woody
2009. jan. 29. 08:23

Első napi tapasztalat:


Úgy érzem, hogy a lefekvés előtti szenna tea ugyanolyan fontos része a kolonizálásnak :) mint a rost. Ez most lehet, hogy nagyon amatőr lesz de majd kijavítanak a biológiában jártasabbak: Mintha a szenna tea a gyomormorgató hatásával intenzívebb mozgásra késztetné a beleket és ettől válnak le a lerakódások a bélfalról. A reggel megivott rost ezt szedi össze és kerül ki a reggeli wc látogatáskor. Ez magyarázhatja azt is, hogy miért van nagy mennyiségű széklet olyanoknál is akik böjtölnek például.


Miből gondolom ? szenna tea + reggeli rost után sokkal fajsúlyosabb lett a végtermék.


( Nem tettem mérlegre ám :) Kicsi a víznyomás a fürdőszobánkban és a wc kefével segíteni kell kula bácsinak hogy elindulhasson utolsó útján. )


A tegnap vett utifűmaghéj nagyon jó: első adagot ki is kellett dobnom mert ezt megint úgy kell összekeverni mint a colonixot: ha túl sok folyadékba rakom akkor csomós lesz. Így kevés almalében kikeverbe és felöntve egyben iható lötty lett belőle. Komolyan, szinte colonix minőség !

362. woody (válaszként erre: 351. - Ipszei Kata)
2009. jan. 28. 13:07

Szia Kata !


Megvolt a beszerző körút.


Én most egy ilyet vettem. Epres ízesítésű

PSYLLIUM utifűmaghéj örlemény. APHOTHEKE

Henger alakú piros doboz 115 gramm 1410 Forintért.

Az utifűmaghéjon kívül van még benne ez-az, kipróbálom majd, hogy könnyebb e elkeverni mint az előző natúr utifűmaghéj port.


Volt még:

HUSK Plantago Ovata maghéj. 200 gramm 3000 Ft körül.


Narur Care Isabogol 100 gramm 1400 Ft körül.


Vettem még egy doboz dragon szenna teát is, esténként elkortyolgatom majd. (240 Ft 25 filter )


Google-ban mindengyikre rákereshetsz hol tudod megvenni a közeledben, hogy ne szegjem meg itt a reklámozási szabályokat nagyon.

Max ez volt az utolsó hozzászólásom ha kimoderálnak. Akkor viszlát mindenkinek, jó egészséget :)

361. 0977c98aac (válaszként erre: 359. - 90f51149ec)
2009. jan. 27. 23:14

Kedves Annakin!

Köszönöm konstruktív jellegű hozzászólásodat.De azért néhány dolgot elmondanék még egyszer.

1.Rengeteg rostot fogyasztok, zöldség, gyümölcs formájában+ müzlit.Aki nálam több rostot eszik, az hazudik és festi magát :)

2.A gyógyteán rajta van a használati utasítás, ennek megfelelően jártam el.

3.Nálam nem hasmenést okoz, hanem normális, napi ürítést, ami nélküle nem menne.


Nem vagyok laikus, 23 éve dolgozom egészségügyben, egy kevés rálátásom nekem is van ezekre a dolgokra és én, a magam esetében úgy ítélem meg, hogy inkább legyek hozzászokva a rendszeres hashajtáshoz, minthogy napokon keresztül rohadjon a beleimben a szutyok. :(

Még egyszer ismétlem, az adagolást nem én találtam ki, rajta van a csomagoláson.

De mindenkinek szíve joga, mivel tart takarítást a szervezetében, én nem tudok súlyos tízezreket adni olyasmiért, ami egyszerűbb és elérhetőbb árú, ugyanolyan hatású termékekkel is elérhető.

Gyógynövényboltban is lehet kapni élelmi rostot, annak, aki nem visz be a táplálkozás során eleget.

2009. jan. 27. 12:15
Colonixot használóktól kérdezném: naponta hányszor, mikor és mennyi rostot kell fogyasztanotok? Köszi!
359. 90f51149ec (válaszként erre: 354. - 0977c98aac)
2009. jan. 27. 11:38

Kedves Aranymazsola!


Ami írtál az nem rossz csak: vigyázni kell a szenna levéllel, mert napi ilyen nagy mennyiségű fogyasztása nem igazán ajánlott.

Ne feledd, ez nem gyógyít csak átmenetileg megoldja a székrekedést. Nem javít a szoruláson. Attól függetlenül odabent valami nem oké. Arra kell rájönni mi a baj. Ha mindennap alkalmazol hashajtást akkor komoly gondok is kialakulhatnak. Mellesleg a gyógynövény jótékony hatására is rá lehet szokni. Vigyázz!


Miről is beszéltem? A hashajtó gyógynövények ingerlik a bélfalat és megakadályozzák a vastagbél folyadékvisszaszívását, ezáltal a híg bélsár egyszerűen átszalad a bélrendszeren. Jóllehet súlyos székrekedés esetén szükség lehet rájuk, élettani hatásuk korántsem kedvező: folyadék- és ásványianyag-hiányt eredményezhetnek, a megemésztett táplálék felszívódását gátolják, ami rendszer alkalmazáskor tápanyaghiányhoz vezethet, ráadásul bélrenyheséget okoznak, amely tovább súlyosbítja a székrekedést. Hasonló a célja a laxatív gyógynövényeknek is, ám ezek nem avatkoznak be az emésztőszervek működésébe, pusztán a bélfal síkosításával serkentik a székletürítést, a víz jelenlétében megduzzadva ballasztot képeznek, ami a vastagbél falára nyomást gyakorolva támogatja a széklettovábbítást. Laxatív hatású például a lenmag, a kökényvirág és a dió.

Mellesleg a bél flórát is nagy mértékben károsítja. Laikus személy javaslatára nem ajánlott gyógynövényekkel kísérletezni. Sajnos gyakori, hogy aki egy-két sikeres tapasztalatot követően már úgy érzi, nagyon ért a növényekhez, pedig ez kockázatos… Még ha a tanács önmagában véve helyes is, előfordul, hogy egy másik személynél a bevált kezelés balul üt ki. Nem szabad elfeledkezni róla: mindenki más, és a betegségek sem azonosak.

A helytelen adagolás is problémákat vethet fel. Azt mondják, a gyógynövények kíméletes hatást fejtenek ki a szervezetben. Kétségtelen, hogy citromfűvel vagy a körömvirággal nem lehet senkit megölni, de seregnyi más, ugyanilyen ártatlannak tűnő növény akár végzetes állapotba is hozhat valakit, ha nem megfelelő, túlzott adagban, vagy kis adagokban túl sokáig alkalmazzák, mivel a hatóanyagok felhalmozódhatnak a szervezetben.

Az egyoldalú használat, amikor egy meghatározott gyógynövényt állandó jelleggel fogyasztanak, hasonló okból válhat kedvezőtlenné, amennyiben a hatóanyagok felhalmozódhatnak.


Minden féle képpen olyan kúrát kell választani ami megoldja a problémát és nem csak ideig óráig. Kell a megfelelő rost, ásványi anyag és bélflóra a szervezetbe egy méregtelenítés során. Ezt kell megérteni. Nem szabad fél vállról venni. És minden nap fogyassz rostot! FONTOS! Életbevágó!!

358. Ipszei Kata (válaszként erre: 357. - D93e9356ab)
2009. jan. 26. 18:24
Te el vagy tévedve, ha a hozzászólásomat negatív zöngeként értelmezted, a legcsekélyebb gúny vagy hasonló is távol áll tőlem. Ez a hátránya a szöveges megnyilvánulásoknak, simán bele tudja képzelni valaki az ellenkezőjét is, mint amire a szerző gondolt.
357. d93e9356ab (válaszként erre: 356. - Ipszei Kata)
2009. jan. 26. 18:10

Leírtam, hogy nagyon sok rostot, zöldséget, gyümit, müzlit stb. eszem.Ennek ellenére is szorulok.Ezt tehát a hasonló cipőben járóknak ajánlottam jó szívvel, főleg azoknak, akiknek szintén nincs több tízezer forintjuk erre a kúrára.

Elnézést kérek, hogy meg mertem említeni.

356. Ipszei Kata (válaszként erre: 355. - 0977c98aac)
2009. jan. 26. 16:14
Ha jól értem ez a tea nem helyettesítheti a rostban gazdag tápanyagokat, mert semmi mást nem csinál, csak meghajt. De csodálkoznék, ha a bélfalakat ugynaúgy tisztítaná, mint egy izmos rostkupac. Persze 135 forintért teljesen jó, annak akinek székrekedése van. :-)
355. 0977c98aac (válaszként erre: 354. - 0977c98aac)
2009. jan. 26. 12:25
Ja, kb.2.dl vízzel kell leforrázni.Aki akar, ehet vagy ihat mellé rostot is, de én azt gondolom, próbáljátok ki előbb anélkül! Garantált a hatás!
2009. jan. 26. 12:16

Üdv mindenkinek!

Két hónapja találtam rá valamire teljesen véletlenül, nekem ez a tuti.Irdatlan összegeket költöttem már hashajtókra, mert hiába eszek sok zöldséget, gyümölcsöt, mindenféle rostot, űgy szorulok, mint az állat.Sokszor még a végbélnyílásom is kirepedt és vérzett.Már a teljes kétségbeesés határán voltam, amikor egy gyógyszerésznő tanácsára megvettem egy gyógyteát.Egy phárnyit iszok belőle reggel, nálam 4-6 óra múlva jelentkezik a hatás, ami drámai!Úgy kitakarít, hogy a beöntés se jobban, azóta sokkal jobban érzem magam, szebba bőröm is.A vicc az egészben, hogy egy zacskó kb. 2-3 hétig elég és 135 Ft (egyszázharmincöt) -ba kerül!!!!

A neve :MAMA GYÓGYNÖVÉNYEI termékcsalád, ezen belül : Anya levél (latin neve:Sennae fructus).

Egy evőkanányit vagy annyit amennyit három ujjal összecsippentesz leforrázol, 20 perc után leszűröd, megiszod.Utána jön a megkönnyebbülés.Mindenkinek szívből ajánlom.Ezt persze nem reklámozzák, mert olcsó és qrva jóóóóó :)))))

353. 90f51149ec (válaszként erre: 349. - Kampósféreg)
2009. jan. 26. 11:28

Sziasztok!


Megpróbálom, de nem lesz a legszebb. :)


Nos, egyszerű példával le lehet követni mennyire működik vagy nem működik a szervezeted. Nagy wczés után megnézed az elfogyasztott papír mennyiséget. Ha sok papír fogyott akkor valami nemjó. A rostban gazdag étkezés után egy kis vékony nyálkás réteg keletkezik a székleted köré, ami miatt szinte nem is kell papírt használnod, és szaga sincs. Ez én a colonix-al elértem. Napi 1 adaggal ez elérhető. Persze oda is figyelek mit eszem, de azért ki tudja folyton figyelni a rost mennyiségét a szervezetben? Napi 1 adag és teljesen jól működik minden a gyomromban, a belemben. Az egészséges táplálkozás alapja a rostban gazdag étkezés. Vagyis az okosok szerint, de kinek higgyek ha nem nekik ?

352. 3f2a24452a (válaszként erre: 345. - Megryan)
2009. jan. 26. 11:10
www.naturalhealingtoday.com
351. Ipszei Kata (válaszként erre: 325. - Woody)
2009. jan. 25. 11:09
woody: voltál már esetleg beszerző körúton? :) Én tegnap jártam barátommal a Mamutban lévő a Biopontban, és ott is csak néztek ránk bután az indiai útifűmaghéjpor hallatán. Ha nem néztem volna utána, azt mondnám jól rá akartad szedni a népet. :-D De tudom, hogy nem, a termék angol neve: Psyllium Seed Husk Powder.
350. Ipszei Kata (válaszként erre: 348. - 68f3da251d)
2009. jan. 25. 11:00
Jogos az észrevétel, köszönöm.
349. kampósféreg (válaszként erre: 315. - 90f51149ec)
2009. jan. 24. 23:21

Én örülnék, ha valahogy mégis részleteznéd a dolgot! Szeretném végre eldönteni, hogy vegyem ne vegyem, egyem ne egyem.

Ami pedig Lenkeit illeti, ez döbbenetes. Egész csalódott vagyok miatta.

Mondjuk az FLP-ről is hallottam már ilyen nem is a nagy mezőről származik a nyersanyag, csak annak nem láttam hallottam ilyen következményét...:(

348. 68f3da251d (válaszként erre: 346. - Ipszei Kata)
2009. jan. 21. 16:21
Jó a megközelítésed. De „tudományos magazin nincs”. Tudományos folyóirat és bulvár magazin van. Tudományos folyóiratokban meg csak tudományos vizsgálatokról számolnak be, ún. táplálkozáskiegészítő kutyulmányokkal pedig nem végeznek tudományos vizsgálatokat, legfeljebb TV-reklámokban imitálják. :-))
347. megryan (válaszként erre: 346. - Ipszei Kata)
2009. jan. 21. 15:58
Igazad van, de nekem ez a kétkedés is elég, hogy ne akarjak 54.000-et kiadni rá.
❮❮ ... 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook