Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)


2010. márc. 7. 22:38

Hali!

Van úgy, hogy egy-két napig nem lehet bejelentkezni, utána pedig spamként kapod az üzeneteket.

2010. márc. 7. 22:09
Viszont 2 napja nekem sem jön be a liferewards oldal. Ti meg tudjátok nyitni?
2010. márc. 7. 22:06

Angyalka díját támogatom, én nem vagyok biztos benne, hogy képes lettem volna erre, pedig egyébként nagyon hiszek magamban! Szóval ez a nemsemmi! :)


Bodza: Detto vasárnapi ebéd, ráadásul fullon szénhidráttal :( Nem mozdultam a csak krinolintól, igaz 2 napot is bűnöztem a héten a maival együtt :( Hétfőtől csak update1 max 4-ig és ezt betartom! Nem megy nekem most ez :(

2010. márc. 7. 21:04

Sziasztok!


Angyalka, igazi hős voltál, hogy adaadtad a cigit. Na ez a nem semmi, én megemeltem előtted a kalapomat!

Piros, jól vagyok köszi, csak hétvégén nem voltam netközelben. Fogyit mára felfüggesztettem a vasárnapi ebéd kedvéért, holnap folyt köv. Te hogy állsz? Használt a krinolin kúra?

Hepcia, nyugiban legyél, fog az hatni, meglátod. Én azok közé tartozom, akiknek már az első napon hatott, én már az első napon 4 szálat szívtam csak a napi 15-20 szál helyett. És volt olyan nap még a kijelölt nap előtt, hogy nem gyújtottam rá, és végül napokkal a kijelölt nap előtt hagytam abba, magamtól. Viszont, ahogy a Piros is írta, vannak akik a mellékhatásokkal küzdenek, és ebből viszont kijutott nekem. Nem is bírtam az 1 mg adagot tolerálni, így már napok óta a napi 2 szer fél mg adagot állítottam be.

Remélem mindannyiótoknak jól telt a hétvége, én a magam részéről most azzal búcsúzom, hogy Angyalkának ítéljük oda a "Hétvége hőse" címet, megérdemli! Szép estét Mindenkinek!

553. Hepcia
2010. márc. 7. 21:03

Ilyen apró kiütésfélék lettek az arcomon, remélem nem a gyógyszertől. Szemmel nem nagyon látható, csak a kezemmel érzem, ha végig simítom.

Még csak az hiányozna, hogy allergiás legyek valamelyik összetevőjére, mert akkor ez a reményem is elszállna :(

Mindenesetre várok, hátha elmúlik magától, és nem fog tovább terjedni.


Angyal, minden elismerésem :)

2010. márc. 7. 20:46

Hepcia: cigizz csak, élvezd ki nyugodtan ami hátravan! :D Én a második héten vettem észre annyi változást, hogy ha nem gyújtottam rá nem őrültem meg a nikotinhiánytól, de ezen kívül semmi extra, így még az uccsó napon is elment 2 doboz. Annak viszont örülj, h nincs mellékhatás, látod hányan szenvednek tőle :(


Angyalka: sokat gondoltam rád, és nagyon bíztam benned, ezért is kerestelek ennyire! :) Aranyos a sztori, bácsi meglepődhetett! Ez az igazi keménység, amikor már a kezedben a cigi és nem gyújtod meg. Kivédted a támadást, remélem már jobban érzed magad! Azt nem is kérdeztem, hogy a pasi megvan még, vagy a csaj sztori után lapátra tetted?

551. Angyalka00 (válaszként erre: 548. - 36acf309ea)
2010. márc. 7. 10:15
Helló!Nem adtam fel,igaz fél hajszálon múlt de nem.Tegnap előtt este már úgy voltam vele hogy vége,elmentem a boltba vettem 1 doboz cigit.Mikor kijöttem a boltból és már vettem volna ki 1 szálat,olyan jutott eszembe...:)az hohy ha én ebbe csak 1et beleszivok mi is fog történni.Láttam magam előtt hogy az a büdös füst "végig megy rajtam".Hülyeség ez tudom de ez volt az ami miatt akkor azt a doboz cigit nekiadtam 1 bácsinak az úton...
550. Hepcia (válaszként erre: 549. - 36acf309ea)
2010. márc. 7. 09:30

Tegnap báloztam, aztán nem nagyon értem rá.

Most ébredtem.

Ma van az 5. napja, hogy szedem, de még nem érzem a hatást. Eddig ugyanúgy kivántam a cigit, mint előtte. Remélem ez változni fog :)

2010. márc. 7. 09:14
Mi ez a nagy csend? Angyalka, Bubó, Bodza, Hepcia????
2010. márc. 6. 14:42
Angyalka hogy bírod? Nem adtad fel ugye?
547. 36acf309ea (válaszként erre: 546. - Karipapa)
2010. márc. 5. 21:07

Jééé mi már találkoztunk, még kép is van róla! :D

Egyébként már régebben megakadt a nickeden a szemem, mert a férjemet Karinak hívják, és nem sokan becézik így a Károlyt. :)

546. Karipapa (válaszként erre: 538. - 36acf309ea)
2010. márc. 5. 16:54
545. Karipapa (válaszként erre: 538. - 36acf309ea)
2010. márc. 5. 13:29
Nem. "Ugyan úgy nem, mint ahogy a bagó sem", de kibírom, majd találok valami mást.
2010. márc. 5. 12:54

Bodza: először nekem is mindig egy lap nem jeleníthető meg-hez hasonló oldal jön be, de ott rá tudok klikkelni a nem biztonságos tartalom megjelenítésére és akkor már bejön az oldal.

Egy tanúsítvány hibás a lapon, és ezt nem szereti az explorer. Nem?

543. ae57e21b16 (válaszként erre: 538. - 36acf309ea)
2010. márc. 5. 12:50
Tök jó, hogy tudtad használni az oldalt, én pár napig tudtam, azóta nem nyílik meg az oldal nekem :( Biztos, hogy jól ütem be, szerintem az lehet, hogy blokkolva van az oldal, ahol használni tudnám :(
542. ae57e21b16 (válaszként erre: 534. - Angyalka00)
2010. márc. 5. 12:49

Angyalka, én is szeretném, ha kitartanál :) A nikotin már kiürült a szervezetedből, szerintem az lehet, hogy a szervezeted utánakiált, ennek el kell múlnia.

Amúgy én sem bírtam tolerálni a napi kétszer 1 mg adagot, és már pár napja napi kétszer fél mg az adagom. Egyszuerűen annyira rosszul voltam az 1 mg adagtól (és órákon át), hogy az akadályozott a teendőimben.

541. ae57e21b16 (válaszként erre: 528. - 36acf309ea)
2010. márc. 5. 12:44
Szi Piros! Igen úgy néz ki van hatása, tegnap este mértem, akkor -1 kg volt az eredmény, kíváncsiságból reggel is megmértem, mert a reggeli súly ugye mindig kevesebb, és reggel meg -2 kg volt az eredmény. Állítólag a reggeli súly a hivatalos súly :) De ha átlagolok, akkor úgy kb. másfél kilótól megszabadultam. Könnyebbnek is érzem magam. Diéta mellett mozgásba is lendültem amúgy, múlt héten 3szor, ezen a héten 2szer voltam mozogni.
2010. márc. 5. 12:27

Köszönöm, sajnos az 15 kilóval ezelőtti kép, és az a menyasszonyi ruhám :D

Tavaly szerettem volna felvenni azt a mídert farmerhez, és már nem ért össze rajtam :(

Büszke vagyok Rád! Egyszerre kezdtük, nem teheted meg, hogy abbahagyod, január 20 egy szerencsés nap! :)

2010. márc. 5. 12:22
Köszönöm piros!Megint erőt adtál,mint már soxor!Mi lenne velem nélküled?:)Nem adom fel inkább bevettem a sedatif pcmet meg ráöntöttem 1 kis nyugtató teaát.Folytatom tovább.Köszönöm!A pink ruhádtól ami a képen van rajtad még jobb kedvem is lett.Hú nagyon komoly az a ruha.Amugy te minek akarsz fogyózni????Csini vagy!
538. 36acf309ea (válaszként erre: 535. - Karipapa)
2010. márc. 5. 11:57
Gratulálok, gyönyörű! :) NEm fog hiányozni a liferewards? NEkem már most hiányoznak, hogy egy héten csak kétszer frissül, annyira megszoktam, hogy minden reggel ezzel kezdem a napom! :)
537. 36acf309ea (válaszként erre: 534. - Angyalka00)
2010. márc. 5. 11:55

FEL NE ADD!!!

Figyu: amiket leírtál nagyrészt ch mellékhatások. Sőt!! A barátnőm által ma megvilágosodtam: azt mondta biztos, hogy a ch-tól nem tudok fogyni, elvileg ugye ez antidepresszáns és mint olyan hízlal is. Megnéztem és valóban ott van a mellékhatások között a súlygyarapodás!

Ha nagyon nem bírod, akkor inkább tedd le a gyógyit és adj egy esélyt még az akaraterődnek. Sokkal jobb mintha csak úgy visszaszoknál!

Figyu: ez a 9. hetünk amikor szedjük a gyógyit, szerintem az emberek fele ilyenkorra abbahagyja, ha nem a mellékhatások miatt akkor anyagi okokból. Simán bírnod kell nélküle is, és ha valóban ettől vannak a mellékhatások akkor azok meg fognak szűnni.


44 napja nem gyújtottál rá, a nikotin és minden egyéb már rég kiürült a szervezetedből, a rágyújtási vágy csak pszihés lehet! Ne gyújts rá légyszi!!!

536. Hepcia
2010. márc. 5. 11:36

A harmadik szemet vettem be ma. Holnap kezdődik a dublázás. Eddig én sem érzek semmit, max fejfájást.

Angyalka, nem tudom én mit fogok majd érezni, de ne add fel. Ezek mind csak átmeneti nehézségek. Egy idő után el fognak múlni, ez biztos.

Legyél erős! Ha már eddig végig csináltad ne futamodj meg a célba érkezés előtt!

Bár most még én is csak reménykedek, hogy sikerül végig csinálnom az egészet:(

2010. márc. 5. 11:24

Hali mindenkinek!

Ez a 105. napom. Az esemény fényképes bizonyítéka a fotóm mellet található.

static.hoxa.hu/pic/felhasz_kepek/147001-148000/147735.jpg");

Sok sikert mindenkinek!

2010. márc. 5. 10:58

Sziasztok! Hát...nagyon ott tartok hogy feladom :(

Kezd elegem lenni.Mióta nem cigizek olyan mintha nem is én lennék.Minddig van valami bajom.Hol hányingerem van hol a fejem fáj,nem tudok aludni,evésrohamok,kedvtelenség,fáradtság...Mikor cigiztem akkor jókedvű voltam mindig aludtam rendesen nem kellett semmilyen gyógyszer,tudtam fogyokúrázni nem fájt a fejem...Azt hittem ha leteszem a cigit mennyivel jobb lesz a közérzetem meg minden.Sokkal rosszabb most.2 napig csak reggel és este is csak fél bogyot szedtem de..igaz nincs hányinger de van elvonási tünet rendesen.Megint az van mint az elején állandóan ki van száradva a szám de olyan szinten hogy a torkom is fáj.És nem megy ki a fejemből a cigi.Ma már bevettem reggel 1 egészet de már tudom nemsokára jön a hányinger.És akkor az egész napom el van ....Ááá nem tudom mit csináljak de ez igy nem valami jó.

2010. márc. 5. 09:49

Azzal az egyel nyugtatom magam, hogy azt olvastam nőknél az átlagos hízás 8 kiló, úgyhogy ha nem koplalnék már bálna lennék...

Csak annyira jó lenne tudni, hogy mikor kezd el a testem megint úgy reagálni a diétára mint mielőtt letettem a cigit :(

2010. márc. 5. 09:42

Vocsokmadár: ne számíts semmire, esetleg akkor érzel majd valamit amikor már duplázol! :)

Vezess nyugodtan, azt később is megteheted mellette nyugodtan, semmi drámai nem fog történni!

531. 36acf309ea (válaszként erre: 529. - Hepcia)
2010. márc. 5. 09:41

Hepcia: én már mindent kiiktattam nem csak a szénhidrátot. Egy hónapja kezdtem a szénhidrát teljes kiiktatásával, azt már egy hónapja nem eszek, de mivel ez nem volt elég csökkentettem a kaját, és mostmár egy hete semmi mást nem eszek csak krinolint meg diétás sajtot.

Így híztam az elmúlt 1 hónapban 2 kilót. A cigi lerakása után felborul az anyagcseréd, és látod, még úgy is hízol ha semmit nem eszel. :(

2010. márc. 5. 09:04

Kedves fórumozók, most vettem be az első 0,5 mg-ot és lesem a hatást. Szerintetek mire számítsak? Autóvezetés?

Mindenkinek üdv.: Vocsokmadar.

529. Hepcia (válaszként erre: 528. - 36acf309ea)
2010. márc. 5. 08:58

A legjobb diéta, ha megpróbálod a szénhidrátot teljesen kiiktatni.

Egyél mindent, amit szeretsz, de csak zöldség körettel. Valamint este 6 után már lehetőleg semmit. Olyankor csak igyál :)

Nekem ez vált be a legjobban. Nem éhezel, és mégis fogysz....de persze nem rohamosan, hanem szép lassú tempóban. Viszont ez az egészséges.

2010. márc. 5. 08:19

Bodza: van vmi hatása a diétának? Én a keddi bűnözéstől eltekintve egész héten krinolinon és edamin élek, és felment 20 deka :(

Nagyon mérges vagyok, befejeződhetne már ez az időszak!!! :((

Már tippem sincs mit csináljak... Állítsam le a sajtot is?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook