Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8821. Misi 1981 (válaszként erre: 8820. - Cinder ella)
tegnapelőtt 20:28
de le akarom...
tegnapelőtt 14:02

Az eltelt dohányzásmentes idő:

2 hónap, 11 nap, 14 óra, 0 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 2160 db.

Az így megspórolt költség: 125 052 Ft

Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 2,16 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 4,32 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 12.96 gramm kátránnyal és 10,8 gramm szénmonoxiddal.

8819. cinder ella (válaszként erre: 8817. - Misi 1981)
tegnapelőtt 13:54

SZia Misi!

Az alkoholt nem akarod letenni??? Pedig érzed, hogy az sem okés.

[link]

8818. ZoeAni32
tegnapelőtt 12:01

Szep napot kívánok mindenkinek.

Én már egyszer le szoktam a champixel 2evig de sajnos rá gyújtotta. Olyan jó olvasni, hogy más meg undorodott a cigitol sajnos én nem. Voltak vissza térő cigis álmaim, hogy dohányzók megint borzasztó rossz volt fel ébredni. Mindig ott volt a kísértés, hogy gyujtsak rá és sajnos engedtem is neki. Most újra szeretném le rakni már nem élvezem és teher egyre jobban. Van egy gyönyörű kislányom és látom rajta, hogy fintorog mikor cigi után játszok vele hiába mosom a kezem. Egy dologtól félek nagyon, hogy anno is kicsit stresszesebb voltam és most is az leszek. Nem szeretném, hogy a lányommal csak egy kicsit is agresszívabb legyek. Elhatározás meg van hétfőn kezdem szedni de erre az időszakra keresek vmit ami lekotne a feszultsegem. Ki mit csinált? Ötlet?

8817. Misi 1981
aug. 17. 23:56

Üdv a kedves fórumtársaknak!!!

24 éve dohányzom elég intenzíven... sajnos... az utóbbi 3 évben pálinkázgatok is.. sajnos eljutottam arra a szintre, hogy a szervezetem nem tolerálja a dohányzást. ( ínysorvadás) egy kolegámtól hallotam a CH jó hatásairól... kiváncsi lennék a véleményeitekre.. alkoholfogyasztás hogy hat a gyógyszerre?!

tippek ötletek amit esetleg adnátok nekem, jó néven venném, megköszönném!! magamról még annyit igy 38 évesen, hogy kb 5 alkalommal próbáltam leszokni a dohányzásról,2004 óta mindig Niquitin tapasszal, eredményeim 1-4hét füstmentes élet.... de aztán csak vissza jött..... :I most ez év februártól volt egy 2 és fél hónapos próbálkozásom, hogy reggel 2 szál cigi utána nikotin tapasz, majd este tapasz le és még 2száll cigi...

jó is volt ezen időszak alatt.... de már ez is a múlté... szeretném tényleg letenni!!!! életemet totál füst mentessé tenni!!! De az alkohol is napi szintűvé vált! 2-3dl pálinka és vagy 2 sör mellé!!! Merjem elkezdeni a ch-t így??? Segítségeteket előre is megköszönve, így a távolból, üdv: MIsi!

8816. Vili8
aug. 14. 21:59

Haliho!

18.napom füstmentesen, és eszméletlen jó érzés, h nem kell minden nap dohány boltba mennem. Vannak meg nehéz pillanatok de ritkábban mint az elején, és már tudom mit kell tennem, h elhesegessem a gondolatot. Szóval jól vagyok, és ez a lényeg!!:) Champix nekem segít!

8815. Human
aug. 13. 06:28
Sziasztok!Elég rég nem írtam ne haragudjatok!Örömmel írhatom le h 2hónapja nem gyújtottam rá!Jól vagyok nagyon!Mindenkinek kitartást,türelmet kívánok!Tudom nem könnyű de szedd össze magad sikerülni fog!!!
aug. 8. 10:11

Sziasztok!

Hát eljutottam oda, hogy 5 napja nem szívom.. Nem mondom, hogy könnyű.. Én folyamatosan érzem, hogy rágyújtanék, viszont a büszkeség és a motiváció nem engedi. Néha előjön a hányinger, de kibírható.

Minden este álmodom, elég intenzíven, és rettentő fáradtan kelek.

Szerencsésnek érzem magam, hogy ilyen "könnyű" a dolog. Ha minden nap ilyen lesz, átvészelem. 🙂

Kitartás Mindenkinek!

8813. Vili8
aug. 7. 21:24

Sziasztok!

11 napja nem szivom. Irtó jó érzés, de néha nagyon gyújtanék, viszont mintha ritkábban jönne ez az érzés! Hát ennyi.......egyenlőre!! Kitartás mindenkinek!!!

8812. 19Ági61
aug. 6. 21:17

Sziasztok!2 éve nem gyújtottam rá. Nekem is ez a gyógyszer segitett.

Kitartást kivánok mindenkinek. Megéri! Sokkal jobb nélküle!

8811. Adlene (válaszként erre: 8794. - Uzsi58)
aug. 1. 18:19
Szia Uzsi! 18 évig dohányoztam, és nem is keveset. Meg lehet csinálni, ezzel a bogyóval igazán könnyen. Többször próbáltam leszokni előtte, az kínlódás volt, és nem is sikerült. Champix-szal elsőre.
8810. Anika61 (válaszként erre: 8805. - Uzsi58)
aug. 1. 15:29
sajnos tudom, de nekem ez volt a fő ok, hogy letettem
8809. Vili8
aug. 1. 11:19

Sziasztok!

Na a mai napom eddig a legrosszabb. 5. Napnál tartok és ma reggel óta állandóan a cigin jár az eszem!:( irtó rossz!!

júl. 31. 22:06

Sziasztok!🙂

Ma vettem be az első 2db 1mg-os tablettát.

Hát el kell mondanom, drasztikus változások mennek végbe... 😂

Kezdjük azzal, reggel felkelés után nem a cigi volt az első.. 5 szállal indultam el dolgozni, valamilyen belső sugallat hatására nem is vettem többet... Bevettem az elsō 1mg-ost..Déltől 2ig hányingerem volt.. Az 5 szálból, délután 5 kor szívtam el az 5.et.. Ezután vettem 1 dobozzal, azóta elszívtam 2t belőle.. Bevettem a második 1mg-os tablettát. Az imént kimentem cigizni, kb. az 5. szívás után úgy éreztem ha még egyet beleszívok, elhányom magam... Most is nagyokat nyelek és sóhajtok, míg ezt leírom..

Vegyesek az érzéseim.. A megszokás, az agyam azt mondaná, hogy menjek ki, jól esik... De közben érzem, hogy nem kívánom, nem kell.. Mintha 2 teljesen más ember állna szemben egymással...

Jó éjszakát Nektek!

8807. Vili8 (válaszként erre: 8804. - Uzsi58)
júl. 31. 13:15
Köszönöm szépen!!
8806. Vili8 (válaszként erre: 8803. - Szabíínaa31)
júl. 31. 13:14
Szia! Koszi. Igazából egy napon belül van 3-4 alkalom amikor nagyon ragyújtanék, de ezeket ilyenkor kivédém egy rágóval v valami gyümölccsel. Az első nap nagyon fura volt ahogy te is említetted a megszokás! Bizonyos fix napi/reggeli rutinok amik az elmúlt 22 évben cigivel teltek! De így a negyedik füst mentes napomon már nagyon élvezem, és az előbb dohányoztak mellettem és rohadt büdösnek éreztem!! Ez irtó durva volt, h ez tényleg ilyen!!:) és én is ilyen büdös voltam évekig!! Tedd le minél előbb!! Jó! Sokkal jobb!! Segít ez a gyógyszer az biztos, de Te is kellesz hozzá!
8805. uzsi58 (válaszként erre: 8802. - Anika61)
júl. 30. 21:16
Anika, ha csupán köhögtetne.., de tudjuk jól, hogy nem csupán ez az egyetlen érv ellene :-) Bizony minél előbb, annál jobb véget vetni.., drukkolok neked is.
8804. uzsi58 (válaszként erre: 8801. - Vili8)
júl. 30. 21:11
Ezer gratula Vili8 és további kitartást! :-)
8803. Szabíínaa31 (válaszként erre: 8801. - Vili8)
júl. 30. 18:28

Szia! Nagyon szuper! 🙂 És mit érzel?

Én holnap veszem a 8. napit, szombatra van kitűzve a nemdohányzó nap, mivel 1-2 napja van hogy csak fél szálakat szívok mert nem kívànom, így én el tudom képzelni, hogy menni fog, leginkább a megszokàst lesz nehéz leküzdenem!

8802. Anika61 (válaszként erre: 8800. - Uzsi58)
júl. 30. 08:39
Köszi szépen, nekem legutóbb elég volt a 3 havi adag, megpróbálom akkor a háziorvost, mert sajnos köhögtet a cigi, ráadásul szeptemberben mennem kell csontizotóp és CT vizsgálatra, ott nem kellene krehácsolnom. Mindenkinek kívánom, hogy le tudjon mondani!
8801. Vili8
júl. 30. 06:53
Sziasztok! 22év dohányzás után (doboz/nap) szombaton este 22órakor szívtam el az utolsó szálat. Lassan három napja nem szívom és biztos, h sokat segít a ch mert álmomban nem gondoltam volna,h én ezt ki bírom! A kezdő csomagból ma vettem be a 12. reggeli szemet.
8800. uzsi58 (válaszként erre: 8798. - Anika61)
júl. 29. 20:17
Tudom mit érzel Anika, nekem is a közelmúltban volt olyan időszak, amit úgy érzem, cigi nélkül nem tudtam volna végigcsinálni. Viszont, tényleg ördögi kör, mert az immunrendszert is rombolja, anyagilag sem mindegy, tehát.., Igen, jó az elhatározásod, kívánom, hogy sikerüljön. Szerintem itt nem tudsz annyi Ch-et összeszedni, ami elég az újabb leszokáshoz. Tehát jobb ha a háziorvossal megbeszéled. Nekem 12 heti adagot írt fel, úgy hogy azt mondta, reméli elég lesz, mert volt akinek 5 hónapra volt szüksége.
8799. uzsi58 (válaszként erre: 8797. - Szabíínaa31)
júl. 29. 19:54

Igen tudom, hogy baromság volt. A 23. nap volt a Ch-val.., de cigimentesen csak 3 nap telt el, amikor tegnap egy baráti összejövetelnél bűnbe estem. Ez az, ami teljesen feleslegessé tette az eddigi "szenvedést". Ma már 4-et, holnapra 3 szálat szavazok meg, így, marad az eredeti terv: holnapután hajnalban, a reptéren elszívom az utolsót és 3 óra múlva Barcelonában már nemdohányzóként fogok viselkedni :-)Na nem akarok vicceskedni, tényleg bánt a dolog, és komoly az elhatározás.

Neked Szabíí, tanulságként, remélem jó példa vagyok arra, hogy mit, hogyan nem szabad.

8798. Anika61
júl. 29. 11:54
Sziasztok! Én 5,5 éve tettem le a cigit a champix segítségével, de sajnos annyi bajom volt, betegségek, idegeim is kimerültek, hogy rágyújtottam kb. 3 hete, azóta pedig szívom. Tudom, hogy nem kifogás, de enélkül felrobbantam volna az idegtől, hiába, ez volt a gyógyír, amit nagyon sajnálok. Már megbántam, mert ez egy ördögi játék. Valakinek nincs-e felesleges, kimaradt gyógyszere, mert átvenném, nem kérem ingyen, kifizetem az árát. Várom válaszotokat.
8797. Szabíínaa31 (válaszként erre: 8796. - Uzsi58)
júl. 28. 22:51

Szia! 1 szál hiba, de három? 🙄😁 Persze, nem használ sajnos az önostor, de a te esetedben valószínű, hogy én is haragudnék magamra. Hanyadik napnál tartasz? Mi a hétvégén Siófokra utaztunk.. Az 5.napnál tartok.. A hétvége folyamán azt vettem észre, hogy lényegesen kevesebbet szívtam (bár ez lehet tudatos volt), és amikor nem szívtam, ugyanúgy éreztem magam mint amikor szívtam, tehát magyarán nem éreztem magam rosszabbul vagy feszültebbül ha nem cigiztem (bár itt is hozzátenném, lehet azért voltam nyugodt, mert a tudatom tudta, hogy ott lapul a táskámban csak elő kell kapni). 🙂 Viszont sajnos a megszokások nagyon húzóak (kaja után, lefekvés előtt... Stb)

Várom a többi napot.

8796. uzsi58 (válaszként erre: 8795. - Szabíínaa31)
júl. 28. 20:58

Neked is kívánok sok sikert :-)

Ma 3 szál terheli a lelkiismeretemet. Nem is értem miért gyújtottam rá... ?! Mérges vagyok magamra.., bár, nem hiszem, hogy az önostor sokat használ :-(

8795. Szabíínaa31 (válaszként erre: 8793. - Uzsi58)
júl. 24. 22:02
Na akkor nem vagyok egyedül! 🙂 Igazából nekem már az nagy változás volt, hogy belevágtam ebbe. Hiszen ahogy írtam, nem szeretem a változást sajnos semmilyen értelemben.. Gyomorideggel kezdtem neki, de már ezután az egy szem után büszkébb és erősebb voltam! Sok sikert! 🙂
8794. uzsi58 (válaszként erre: 8789. - Adlene)
júl. 24. 21:46

Nahát Adlene..,közel 7 éve, őszinte gratula! Igazán rendes tőled, hogy visszajársz ide, Úgy gondolom, ez komoly segítség tőletek, bátorítás, hogy tényleg meg lehet csinálni.

Megkérdezhetem, hogy hány évig dohányoztál ?

8793. uzsi58 (válaszként erre: 8788. - Szabíínaa31)
júl. 24. 21:41

Légy üdvözölve Szabíínaa31 ! Örülök, hogy akad valaki, aki időben is kb. ott tart a leszokásban, ahol én. Az első szem nem fog különösebb nagy hatást kiváltani. Én, kb a 4. napon vettem észre, hogy nem esik olyan jól, de persze a Ch mindenkire másképp hat, gondolom.

Ami a változást illeti, ez bizony (ha sikerül), gyökeresen fogja megváltoztatni a mindennapjainkat.., és úgy gondolom pozitív irányban.

8792. Szabíínaa31 (válaszként erre: 8791. - Tüsszy)
júl. 24. 20:56
Nagyon Köszönöm! 🙂
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook