Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
febr. 14. 06:26
Sziasztok, 24.nap(sosem hittem hogy egyszer lesz ilyen). Volt most pár zűrösebb napom, egyszer - kétszer meginogtam, de nem gyùjtok rá. Pedig kísértés aztán van bőven, sőt. Mivel haza kellett jönnöm Magyarországra, sorra látogatom a rokonokat és a barátokat, aztán lecsúszott egy-két hazipalinka is,de nem éreztem olyan erős késztetést hogy nekem feltétlenül kellene hozzá a cigi. Ez tök jó. Ti többiek pedig szintén nagyon ügyesek vagytok! 😉
8972. cinder ella (válaszként erre: 8971. - Misi 1981)
febr. 13. 18:37

Most már aztán kitartás!!!!

én előbb néztem:

Eltelt dohányzásmentes idő:

8 hónap, 6 nap, 18 óra, 36 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 7530 db.

Huhhh :D

8971. Misi 1981
febr. 13. 17:22

Sziasztok! 27.napomat taposom, most össze jöttek a rossz dolgokbol bőven, úgy hogy már majd becigiztem, de tartom magam! Nagyon nehéz, de nem szeretnék ismét vissza esni 😑😐

Ch-t természetesen szedem. Jah és természetesen az új munkahelyen mindenki hülyére cizizi magát előttem, mellettem. ☠️😐😠

8970. buksmuks (válaszként erre: 8968. - Misi 1981)
febr. 8. 15:26
Nem hiányzott lehet hogy szerencsém van mert azóta is büdösnek érzem a cigit ha elő is bukkant olykor egy pillanatra hogy cigiznék elég volt ha valaki aki cigizett elment mellettem.. de tény a szaglásom első osztályú lett😂
8969. lisianthus (válaszként erre: 8967. - Buksmuks)
febr. 6. 17:49
Úgy tűnik tegnap valami front volt, mert álmomban én is elszivtam 3 szál cigit gyors egymásutánban, és a gyerekem szólt rám, hogy mami te már nem is cigizel! Hát volt lelkiismeretfurdalas, de hála az égnek felebredtem. 😅
8968. Misi 1981 (válaszként erre: 8967. - Buksmuks)
febr. 6. 16:55
Ügyes! 🤩 És nem hiányzott a cigi a ch abbahagyast követően?
8967. buksmuks
febr. 6. 15:22
Két dobozzal szedtem be az első kezdő doboz után..furi tegnap hogy írtam ide éjjel arról álmodtam hogy rágyújtok és nagyon dühös voltam magamra álmomban még jó hogy szólt az ébresztő☺egyenlőre eszembe sincs rágyújtani nem mondom hogy sosem történhet meg de most így teljesen jól érzem magam ebben a *büdös* viágban 😂
8966. Misi 1981 (válaszként erre: 8964. - Buksmuks)
febr. 5. 21:13

Gratulálok, nagyon ügyes vagy 😉

Most én is nassolgatok bár már egyre kevesebbet, sajnos ez ilyen 🤣 kis mozgással kontrollalhato

Ch-t hány napig szedted?

8965. lisianthus (válaszként erre: 8964. - Buksmuks)
febr. 5. 20:21
Gratulálok! Egyébként mintha én írtam volna, mióta nincs cigi, azóta falom az édességet. Pedig nagyon nem kellene ma már híznom. Na de ezzel majd később foglalkozom,előbb legyek túl a kùrán. Bár nem panaszkodom, napok óta eszembe sem jut a cigaretta.
8964. buksmuks
febr. 5. 19:00
Sziasztok jelentem cigimentesen telnek a hónapok szeptember óta ☺igaz kigömbölyödtem de most jött el az ideje hogy kontroll alá vonjam az étkezésem is ..ez nem is olyan könnyű állandó édesség utánni vágy azért próbára tesz😂
8963. Misi 1981 (válaszként erre: 8962. - Lisianthus)
febr. 4. 16:02
Üdv! Szerintem csak most van ez az űr... Eveleje 😐 Remélem 3mp3ror, Abigel45, Buksmuks, Szaboedit75, Vili8 is beteved majd valamikor, egy kis helyzet jelentessel. Cinderellaba biztos vagyok 😉 legalábbis jó lenne.. 😮
8962. lisianthus (válaszként erre: 8961. - Misi 1981)
febr. 3. 15:21
Halihó, szerintem tegezodjunk, egyszerűbb lesz. Akkor nem sokkal később ugrottam neki mint te, pár nap különbség van csak. Ja, már emlékszem a whiskeyre is 😁. Én abszolút nem akarok addig inni, amíg biztos nem leszek magamban. Tartok tőle hogy elcsabulnek. Egyébként remélem én is, hogy nem csak ketten szeretnénk leszokni a cigiről, aztán előbb utóbb akár régi akár új leszoko, majd csak idetalal.
8961. Misi 1981
febr. 3. 13:47

Jó lenne a többiekrol is hallani valamit... 😐 Egyébként ugye a stop nap 17.en volt, alkoholt az asszony szülinapján ittam utoljára jan 19.en.

Sajnos (vagy hál istennek) a ch és a szesz nem barátok, és amúgy is mondhatom, bár ez az én saját véleményem jobb felhagyni mindkét szenvedéllyel, legalábbis addig amíg az ember mindkettől függ! Majd iszok május elsején 🤣🤣

8960. Misi 1981 (válaszként erre: 8958. - Lisianthus)
febr. 3. 13:33
Üdv! Volt ott még whiskey is nem kevés 🤣 de már a múlté! 17.en volt a stop nap dohányzás terén.
febr. 3. 08:09
Szóval az én sztorim. Októberben kiderült hogy asztmás lettem, akkor ajánlotta a tüdőgyógyász ezt a gyógyszert. Én előtte sem otthon, sem itt( nem Magyarországon élünk) megcsak nem is hallottam róla. Ha hallottam volna, akkor valószínűleg már régóta boldog nemdohanyzo lennék.Szoval a doki felirta, én nagy lelkesen ki is váltottam, de a betegtajekoztatot nem tudtam leforditani, így megkerestem neten a magyart. Hát kár volt. Azzal a lendülettel bekuldtem a fiókba a gyógyszert. Egy sor anyázás után eldontottem, hogy én ezt a sz*rt biztos hogy nem fogom beszedni. Mi vagyok én, kísérleti nyúl? Én nem leszek egy újabb statisztikai adat, aki belepusztult a mellekhatasokba. 😂Na így kezdődött. Teltek a napok, hetek, aztán valamikor novemberben a fiam az orrom alá tolta ennek a fórumnak a linkjét. Elolvastam belőle visszamenőleg pár oldalt, de továbbra is meg voltam győződve róla, hogy én ezt soha de soha nem leszek hajlandó beszedni. Aztán a gondolat, na meg a gyerekeim, csak nem hagyott nyugodni. Visszalapoztam a fórum elejére, és el kezdtem olvasni.Mar szinte elvonási tüneteket produkaltam, ha egy nap nem volt időm olvasgatni. 🤣A lényeg hogy végül raszantam magam, de csak úgy voltam hajlandó elkezdeni, hogy hétvégén. Még akkor is rettegtem a mellekhatasok miatt, ezért bebiztositottam magam, hogy mindig legyen velem valaki az első pár napban, ha mentőt kellene mégis csak hívni. Hát így kezdődött. Ma 24. napja szedem a gyógyszert, és 13 napja nem dohányzom. A mellekhatasokrol és a többiről majd egy másik hozzászólásban írok.
8958. lisianthus (válaszként erre: 8957. - Misi 1981)
febr. 2. 21:24
Szia! Éppen ma fejeztem be a fórum olvasását, vettem a fáradságot és az elejétől végigböngesztem. Örülök hogy itt vagy, remélem más is bekukkant majd. Az én Champix-es sztorimmal és hogy hogyan is keveredtem ide, majd holnap leírom. Örülök hogy már nem dohányzol! A pálinka és a sör? (Már ha jól emlékszem persze. 😁)
8957. Misi 1981 (válaszként erre: 8956. - Lisianthus)
febr. 2. 17:08

Szia!

Én így ahogy írod, tavaly augusztus környékén tévedtem ide és kis hezitalas után felirattam a ch-t majd szedtem is egy darabig. Aztán jött a kísértés. 😑 Egy hónap dohányzást követően ismét elkezdtem szedni, tartottam is magam egy darabig kb 30napig, majd munkahelyi gondok, munkahely váltás (sajnos megint volt mire fogni) ekkor még nem gondoltam komolyan! Születésnapomon gondoltam egy merészet és azóta nincs cigi! Ch az ismét segítség, nem is kicsi.

febr. 2. 09:34

Sziasztok!

Miután elég régóta él ez a fórum,és nem olyan túl régi az utolsó hozzászólás,gondoltam hátha újra lehetne éleszteni.Én nagyon sokat köszönhetek az itt jelenlévő és volt fórumtagoknak,de ez egy külön sztori,később majd elmesélem.Egyenlőre arra lennék kíváncsi,hogy rajtam kívül van-e valaki aki ugyanúgy csak idetévedt olvasgatni majd ittragadt,ne adj" Isten elkezdte,vagy szedi is már Champix-et?Minden hozzászólásért nagyon hálás leszek.

8955. buksmuks
dec. 11. 19:23
Drágáim eltelt 3 hónap cigi nélkül igen büszke vagyok magamra és mindenkire aki ezen az úton halad ☺
8954. Igi107
dec. 11. 12:11
Üdv. Én is ajánlani szeretném ezt a csodaszert. Október első hete óta nem gyújtottam rá, és ma sem hiányzik annyira hogy rágyújtsak. Továbbá, mindaddig hetente 3 alkalommal megitta némi pálinkát is, de már ennek is vége, egy korty alkoholt sem ittam azóta. Én legalább 6 hónapig tervezem a szedését és nagyon büszke vagyok magamra,és a feltalálójára mert a champix nélkül nem sikerült volna. Ennek ellenére volt némi mellékhatása, egyhe fej fájás, fokozott agresszivitás, dühroham, ami nálam nem túl szerencsés az alkatom miatt, de szerencsére senkit sem bántottam, és egy hónap alatt elmulottak ezen tünetek, egyedül a szájszárazság maradt meg, de már a legkevesebb. Aki eddig vacillált hogy kipróbálja e, az vágjon bele, megváltozik az élete, és még némi pénzel is több marad a zsebében.
8953. RBea79
dec. 10. 06:05

Sziasztok!

Már egyszer sikerült a Champix segítségével 7 évre megszabadulnom a cigitől.Most ismét elhatároztam.Van egy doboz gyógyszerem,de az első 3 szem hiányzik.Mit gondoltok,kezdhetem a 4.szem gyógyszerrel?Az is 0,5 mg.

8952. Misi 1981 (válaszként erre: 8951. - Szaboedit75)
nov. 30. 16:20
Ügyes vagy! Holnap dec 1! Holnaptól én se iszok szeszes italt! Biztos furcsa lesz 😲
8951. szaboedit75 (válaszként erre: 8949. - Misi 1981)
nov. 30. 15:33
Nem, nem maradt meg az esti sor sem, egy kortyot sem ittam, es egy slukkot sem cigiztem.Es nem is hianyzik egyaltalan, ezt a sorre ertem.
8950. cinder ella (válaszként erre: 8949. - Misi 1981)
nov. 29. 13:54

Mindig a kifogások :D :D

fél éve leraktam a cigit és nem híztam. Ja... igen, odafigyelek mit és mennyit eszek. :D ja... az ivásra is.

8949. Misi 1981 (válaszként erre: 8945. - Szaboedit75)
nov. 29. 07:01
Akkor a 40.nap tényleg mumus lehet kicsit... Én évek óta 105-106kgot tartom, a szeptemberi leszokasom alkalmával 3het eltelte után 112,2 kg lettem és több mint 2hétig tartottam ezt a túl súlyt amikor elegem lett. Valamivel több mint egy hónap alatt rengeteg trx edzés és drasztikus szénhidrát megvonast kovetoen 103 kg lettem. Ma van a 7 füst mentes napom és lekopogom tartom a súlyom. Sose gondoltam volna hogy szénhidrátot fogok számolgatni h mi fér bele a napomba ... :) ja tényleg neked most így füstmentesen az esti sör megmaradt?
8948. 3mp3ror
nov. 28. 20:24

Kis lépés az emberiségnek

De nagy lépés nekem!!!

8947. 3mp3ror
nov. 28. 20:17

Sziasztok!

Olyan jó ezt látni😊!

2019/11/18 21:00 óta az eltelt dohányzásmentes idő:

9 nap, 23 óra, 15 perc.

A leszokás óta el nem szívott cigaretták száma: 180 db.

Az így megspórolt költség: 12 060 Ft

Egyéb adatok:

Ezen idő alatt nem füstölt el 0,18 kg. dohányt,

nem szívódott fel a szervezetében 0,36 gramm nikotin,

nem mérgezte magát 1.08 gramm kátránnyal és 0,9 gramm szénmonoxiddal.

8946. szaboedit75 (válaszként erre: 8945. - Szaboedit75)
nov. 28. 16:47
azt mondtak nekem, a cigizes olyan mint a biciklizes. Ha egyszer megtanultad, mar soha nem felejted el, barmikor siman ugyanugy tudod, azt esetleg csak nem csinalni lehet, de elfelejteni soha. Erdekes felfogas, es az is lehet van benne valami.
8945. szaboedit75 (válaszként erre: 8944. - Misi 1981)
nov. 28. 16:45
Kb ket hete egy par napig orankent eszembe jutott, ezen a heten mar nem. Ha nem cigizik senki mellettem, akkor eszembe sem jut. Ma volt az a nap, hogy nemtem a gyerek utan az oviba, es 3-an is ramkerdeztek, hogy jajj cigizel-e? ugy-e nem? szerintem azert mert meghiztam, es latszik rajtam. De tenyleg nagyon buszke vagyok magamra, 25 evig cigiztem a napi egy csomagot vagy meg tobbet. MAr tobbszor probalkoztam leszokni, de soha nem tudtam, nagyon remelem hogy most sikerul.
8944. Misi 1981 (válaszként erre: 8942. - Szaboedit75)
nov. 27. 11:33
Elkepeszto ügyes vagy! Nagy gratula Neked! Egyébként hanyadik napig hiányzott nagyon? Sokan a 40.napot mondják rohadt nehéznek.
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2020, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook