Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ
Főoldal » Fórumok » Szépség & Egészség fórumok » Champix, a segítő!! fórum

Champix, a segítő!! (beszélgetős fórum)

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
8754. cinder ella (válaszként erre: 8753. - Human)
ma 09:41
Írtam privit.
8753. Human (válaszként erre: 8752. - Cinder ella)
tegnap 20:40
Képzeld el 13 órája nem gyújtottam rá! Szeretném felvenni velred a kapcsolatot facebookon h könnyebb legyen a kommunikáció!Te hogy halatgatsz?
8752. cinder ella (válaszként erre: 8751. - Human)
tegnap 17:51
:) szerintem ez hasonló, mint pl ha van egy hatalmas festmény vagy kép a szoba egyik falán! Hatalmas! Mert a cigi is egy nagyon fontos része az életednek. És egyik nap leveszed a falról azt a képet, és csak az üres fehér falat látod! Hiányérzeted van tőle, mert az a kép része volt az életednek. De a fehér fal jó! Egy tiszta lap az életed füzetében, amit valami mással, valami jóval is megtölthetsz! Nem szabad félni.
8751. Human (válaszként erre: 8750. - Cinder ella)
tegnapelőtt 21:00
Köszönöm a biztató szabaidat!Most 8szál cigim van itthol semmi több holnap nem is veszek és remélem nem bukok ki!Leakarom rakni de mégis félek h valamit elveszítek az életemből de ezt nem tudom megmondani h miért érzek így!
8750. cinder ella (válaszként erre: 8749. - Human)
jún. 13. 08:05
Ha tényleg le akarod tenni a cigit, akkor le is fogod. Minimális akaraterő így is kell. tűzz ki egy napot, és meg fogsz lepődni! Én azt ajánlom ne is legyen otthon cigi. Legalábbis nekem addig nem ment. :D És idézném a volt dohányos ismerősöm szavait újra: Kaja nélkül elvan az ember hetekig, folyadék nélkül pár napig bírja, levegő nélkül pár percig!! Szedd össze magad, menni fog!
8749. Human (válaszként erre: 8748. - Cinder ella)
jún. 12. 18:52
Szia!Nagyon szépen köszönöm a biztató szavaidat!Az a baj, h úgyanúgy kívánom-szívom a cigarettát!Remélem nekem is sikerülni fog!Nem utolsó sorban gratulálok az eddigi elért eredményedhez!
8748. cinder ella (válaszként erre: 8747. - Human)
jún. 12. 13:49
Ne parázz! Még nagyon az elején van. A leírásban is benne van, hogy 2 héten belül érdemes kitűzni egy napot, amikor leteszed. Érezni fogod, hogy egyre szarabb íze van a ciginek és egyre ritkábban kívánod. Bennem is volt para, mert ennek ellenére is szívtam még, én a 17. napon raktam le. És bár féltem, hogy hiányozni fog, ez egy rossz beidegződés csak. Úgy csináltam, hogy este pont elfogyott a cigim. Reggelre már az első kritikus órák lemennek, és láss csodát, nem szenvedtem!! A 3. hetet fejezem csak be, tehát pár napja jöttem le a cigiről, de nagyon jól viselem!! ALig jut eszembe. Tényleg. pedig erős dohányos voltam, és szerette cigizni. Napi 1.5 doboz elfüstölt. SZóval kitartás, türelem, hit! Ha nekem sikerült, akkor neked is fog!!
8747. Human
jún. 12. 09:48
Sziasztok? A segítségeteket szeretném kérni! Sajnos asztmás beteg vagyok 3s eléggé fulladok. Ma a hatodik napja, h szedem a gyógyszert de sajnos úgyanúgy cigizem elég sűrűn! Elvagyok keseredve...
8746. zkzita (válaszként erre: 8743. - LajkóCili)
jún. 8. 20:06
Én sok-sok sikertelen próbálkozás után meghosszabbítva, több mint 4 hónapig szedtem. Azóta se cigizek. Több mint 2 éve🙂
jún. 7. 18:43
Cinder Ella! Köszi.
8744. cinder ella (válaszként erre: 8743. - LajkóCili)
jún. 6. 11:31
Szia! Én úgy tudom 1 doboz kezdő ami 2 hetes: 0,5mg és 1mg , utána 1mg fenntartó nekem szintén két hetes csomag, de azt ajánlják, érdemes legalább 3 hónapig szedni, de akár tovább, hogy ne legyen visszaesés. Én nem vásároltam be előre, a 3 hónapot, mert nagyon húzós az ára. Persze nem sajnálom, mert a ciginél olcsóbb amúgy :D
jún. 6. 10:22
Sziasztok ! Mit ajánlotok, hany doboz ch vegyek !? És milyen hatóanyaggal!?
jún. 3. 09:42

Sziasztok. Kicsit áll a fórum.

3 nap van hátra az első dobozból. Vagyis közeleg a 2. hét vége és a letétel. Már nem tűnik olyan ejesztőnek. :D A lényeg, hogy már nem esik olyan jól a cigi. Kevesebbszer gyújtok rá, és mikor rágyújtok, pár slukk után nem is kívánom már. Nem jó ízű, keserű a szám tőle. Esténkén remekül alszom, és mostanában megint álmodós vagyok.

8741. Human
máj. 29. 21:25
Sziasztok! Érdeklődnék h mennyibe kerül champix 0,5mg és 1mg kéthetes adagja?Köszönöm a választ előre is!
máj. 22. 07:08

Sziasztok!

Kb 30 éve pöfékelek. Mert szerettem. De már nagyon szabadulnék tőle. Mert egy önkéntes rabiga ami drága és árt is. Jópárszor próbálkoztam, hosszabb rövidebb sikerekkel, de megbuktam. Most úgy döntöttem, segítséggel futok neki, így ma reggel bevettem az első felest. :) Csendben jegyezem, nem sajnálom, hogy bazi drága a ch, ha hatásos, hamar megtérül az ára.. ne de ha arra gondolok, hogy a drogfüggőknek jár a támogatás, nem értem a dohányosoknak miért nem jár.. Ez természetesen egy költői kérdés, tudom az okot! Egy záró gondolat, amit egy leszokott dohányos baráttól hallottam. Kaja nélkül elvan az ember hetekig, folyadék nélkül pár napig bírja, levegő nélkül pár percig!! Majd jelentkezem, hogy beszámoljak. Hajrá mindenkinek aki változtatni akar!!

8739. M.àgnes
márc. 25. 14:13
2012. augusztusa óta nem szívom a champix segitségével!!
8738. Shanee (válaszként erre: 8737. - Evacsordas15)
márc. 19. 14:30
ahogy a dobozon volt. reggel, este.
8737. evacsordas15 (válaszként erre: 8736. - Shanee)
márc. 9. 06:34
Bocsi, igazából arra gondoltam hogy a nap melyik időszakában veted be a ch-t?reggel ,délben este?
8736. Shanee (válaszként erre: 8735. - Evacsordas15)
márc. 6. 21:07
Hogy érted, hogy melyik időszakban? Megvettem a kezdő csomagot, az 2 hetes, azalatt végig szívtam, a 14. napon raktam le a cigit. Utána a fenntartó adagból (56 tabletta) napi 2*1 kellett volna, én két hétig napi 1-et vettem be reggel). Párom dettó.
márc. 6. 13:53
Shanne! Megkérdezhetem melyik időszakban vetted be a gyógyszert? Hányadik nap után nem gyújtottál rá?
8734. Shanee (válaszként erre: 8733. - Evacsordas15)
márc. 5. 18:31
Nálam semmi mellékhatás nem jelentkezett, sőt. Amikor először próbáltam leszokni még gyógyszer nélkül, ideges, fáradékony, de főleg síkideg voltam :) A Champix-szel semmi ilyesmit nem tapasztaltam, és a párom sem.
márc. 2. 05:51
Sziasztok!Tavaly megvettem a kezdőcsomagot, csak nem merem elkezdeni!Félek a mellékhatásoktól.
8732. nmaryanna
febr. 28. 22:39
Sziasztok! Ujra itt vagyok, kozel 6 ev utan. Egyszer mar leszoktam a Champix-szal, igaz csak kb 1.5 evig nem cigiztem de aztan ujrakezdtem. Most is a tabletta segitseget vettem igenybe mert ugy dontottem itt az ideje 35 evnyi fustoles utan vegleg letenni. 3 hete vagyok fustmentes. Ha kerdesetek lenne ne habozzatok, kerdezzetek nyugodtan a temaban. Sok sikert mindenkinek!
8731. ogre17777 (válaszként erre: 8730. - Tundus39)
febr. 27. 20:24
Szia! Írtam a mail-t.
8730. tundus39
febr. 25. 11:53

Tovàbbra is eladò 1 bontatlan doboz 28x,1 mg-os Chanpix.

tundus39@gmail.com.

Irj,ha èrdekel,eredeti àràhoz kèpest olcsòbban adom.

8729. acer77 (válaszként erre: 8727. - Shanee)
febr. 17. 06:50
Köszönöm a válaszod.Én is 30 éve dohányzom.Remélem hatni fog nekem is a ch
febr. 16. 18:51

Egyáltalán nem! :)

Foglald el magad, ha éhes vagy egyél, de ne azért egyél, hogy a kezed lefoglald!

Kívánok sok sikert és a sikerhez kitartást!

8727. Shanee (válaszként erre: 8725. - Acer77)
febr. 16. 18:29

Helló!

Mi a párommal a 14. napon tettük le, azaz a kezdő csomagot végig szívtuk. Mondjuk az utolsó 3-4 napban már csak 3-4 szál ment, nem kívántuk ( előtte 1 doboz/nap/fő, én 30 évig). A fenntartó adagot 1*1-el szedtük, nem 2*1-el, mindössze 2 hétig. Egyszóval 30 év dohányzás után 3 hónapja és 18 napja nem gyújtottunk rá :)

Nem mondom, hogy néha nincs olyan érzés, hogy de jó lenne egy cigi, de annyira nem sürgető a késztetés, hogy megálljunk egy dohányboltnál, sőt! Mindkettőnk kollegája cigizik, és ilyenkor jövünk rá, hogy milyen büdös. :)

Szerintem mi már sose fogunk rágyújtani :9

Úgyhogy kitartás!!!

8726. Amaunet (válaszként erre: 8725. - Acer77)
febr. 16. 18:21

Szia!

Ha jól emlékszem az első, kezdő csomag végén kell kitűzni azt a napot, amikor végleg leteszed. Még van időd.

Ez idő alatt majd lassacskán, időről, időre kimegy majd a fejedből az a gondolat, hogy rá kéne gyújtanod.

Légy türelmes! Nem megy ez egyik napról a másikra.:)

8725. acer77
febr. 16. 18:16
Sziasztok!5 napja szedem a ch-t.Egyenlőre mellékhatást nem tapasztaltam, de a cigit ugyanúgy szívom.Szerintetek?
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:

Minden jog fenntartva © 2005-2019, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Facebook