Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Elkeseredett férfi :'( fórum

Elkeseredett férfi :'( (beszélgetős fórum)


1 2
35. Enissa
máj. 9. 18:23
Persze, hogy létezik, de tudod azok kézzel és lábbal "operálnak, lehet a jobb öklével mutatna irányt.
34. Hansika (válaszként erre: 33. - Enissa)
máj. 9. 17:59

csak bolondozok, szerinted 75/B méretben létezik néma is?

Az lenne az ideális...-))

33. Enissa (válaszként erre: 32. - Hansika)
máj. 9. 17:44

Kérj, és megadatik!

A 75/B stimmel, rövid haj pipa, de mi kell még a boldogságodhoz?

32. Hansika (válaszként erre: 31. - Enissa)
máj. 9. 16:57
Eccer már engem is kiháziasíthatnál...-))
31. Enissa (válaszként erre: 30. - Σενεκάς)
máj. 9. 16:17

Ha olvasod a fórumokat a többség szeretne párt magának, családot, gyereket.

Azért nekem gyanús, ha egy pasi nem talál senkit magának, hiszen, ahogy szokták mondani, ha az ördögtől egy fokkal szebb, akkor is elkel, főleg még az anyagiak is adottak.

Szoktam nézni a 3 hónap jegyesség című dok.filmet ott az ázsiai nők sokan a nyomorból menekülnek, vagy a brazilok is a pénzre hajtanak, műcicire, popsira arcplasztikára, amikor meg van minden, még a zöldkártya is, dobbantanak.

30. Σενεκάς (válaszként erre: 27. - Enissa)
máj. 9. 09:54
Miért? Nyugati nők sokszor nem akarnak kapcsolatot.
29. Enissa (válaszként erre: 28. - Hansika)
máj. 7. 12:49
H. forog a sírjában.
28. Hansika (válaszként erre: 27. - Enissa)
máj. 7. 11:42

Ma már az sem könnyű, hogy a németeknél echte németet találj..

Hessen tartományra értem, de máshol sem jobb a helyzet.

27. Enissa (válaszként erre: 26. - Σενεκάς)
máj. 7. 10:06

Ha Angliában nem talál, ahol 1001 náció él, akkor sehol.

Lehet a lányok beszélnek, de a céghez jövő futárok se magyarul, se angolul nem tudnak megnyikkanni, a 90 % nem.

26. Σενεκάς (válaszként erre: 20. - Istvan0823)
máj. 7. 07:02
Magyarországon elég sok filippínót látok, beszélnek angolul, és amúgy könnyű velük ismerkedni. Vagy elutazhatsz a Fülöp-szigetekre.
25. Enissa (válaszként erre: 23. - Istvan0823)
máj. 6. 14:06
Nem érzem magam jobban, csak nem értem, hogy lehet valaki annyira egoista, hogy a saját nyomora miatt magával vinne a halálba ártatlan utasokat, gyerekeket is akár. Nem megsértődni kell, gondolkodni, mielőtt leírsz ekkora ökörséget.
máj. 6. 13:26
Szeretnek egy moderatort megkerni arra hogy torolje a forumomat mert megbantam azt hogy letrehoztam! Nem akarok senkit bantani a nyomkrult lelki vilagommal igy kerlek titeket toroljetek! Köszönöm!
23. Istvan0823 (válaszként erre: 22. - Enissa)
máj. 6. 13:24
Nyugodtan lehordhatsz barminek ha ettol jobban erzed magad!
22. Enissa (válaszként erre: 21. - Istvan0823)
máj. 6. 13:03

Jól vigyázz mit kívánsz! Megkaphatod, a rák nem egy vicces dolog ám.

Annyira szemét meg nem lehetsz, hogy azt kívánd 1 gép utasokkal személyzettel vesszen oda, mert elment az eszed a szerelemtől.

Ha magad semmibe veszed, hogy gondolod majd valaki komolyan vesz egy picsogó pasit?

Nagyon férfias a jellemed.

21. Istvan0823 (válaszként erre: 9. - Oliva2023)
máj. 6. 11:30
Ezernyi modjat atgondoltam mar annak hogy megis hogyan tegyem es igazabol az tart vissza hogy nem sikerul es valamilyen maradando karosodast szenvedek es akkor megnyomorusagossa tennem ezt az igy is szar eletemet... Igy marad az amit irtal hogy remenykedem abban higy elvisz valami agydaganat vagy lezuhanok egy repulovel...
20. Istvan0823 (válaszként erre: 17. - Σενεκάς)
máj. 6. 11:27
Folyékonyan beszelwk, irok es olvasok is angolul. Viszont azt amit ajanlottal azt sem tudom hogy hol kezdjem...😔
19. Enissa (válaszként erre: 14. - Istvan0823)
máj. 1. 10:48

Lehet a kommunikációd a rossz akkor, én félreértettelek.

"Mindenem megvan de boldogsagot nem kapok a penzemert mert senkim sincs."

Tudom nem a világvége Anglia, de azért nem is a szomszédban van.

Mennyi időnként tudtatok szarvakat tűzni a férj homlokára?

Szegény ember ám az, aki még írásban sem tud halálos szerelmes lenni, a net elbír akármit, ahogy egy papírlap is.

Megkérdezhetem, hogy értetted azt, hogy a gyerekek is szeretnek? Mint kit? Miért?

Ajándékokkal halmoztad el őket is?

18. 996b40d6f5 (válaszként erre: 14. - Istvan0823)
máj. 1. 08:03
Fiatal vagy. Rengeteg időd van családot alapítani. Szerintem nem rossz, hogy igyekszel a nők kedvében járni, de vigyázz, ha füttyre ugrasz, ha lábtörlőt csinálsz magadból, nem fognak tisztelni, és nem téged fognak választani.
17. Σενεκάς (válaszként erre: 16. - Σενεκάς)
máj. 1. 04:33
Bocsánat, elküldtem véletlenül. Szóval angolul beszélsz, ha annyira szeretnél párkapcsolatot, akkor simán kereshetsz magadnak akár egy ázsiai barátnőt is, miért ne? Nem kell elkeseredni.
16. Σενεκάς (válaszként erre: 14. - Istvan0823)
máj. 1. 04:30
Angolul beszélsz, gondolom én, ha annyira szeret
15. Lydian (válaszként erre: 1. - Istvan0823)
máj. 1. 00:19
Nem fog elválni 2 gyerekkel. Marad a férjével. Nekem is volt hasonló esetem: megbeszéltük a nővel (szerelmemmel) hogy összeköltözünk = ő is elhagyja a férjét gyerekével, és én is a családom. Beadtam a válókeresetet , meg kis volt egy tárgyalás, közbe' készítgettem új otthonunkat. Erre mit csinált? Hosszas vacilálás után visszament a férjéhez. Az ilyesmik (mindkét részről) csak amolyan fantáziálgatások fejben, amiből nem lesz semmi.
ápr. 30. 18:00
Sziasztok! Koszonom mindenkinek a velemenyet! Ne haragudjatok ,hogy azonnal nem irtam de probalom terelni a gondolataimat mindenrol es a munkaba temetem magam.Soha senkinek nem beszelek az anyagiakrol! 20eves autoval jarok es hagyomanyosan viraggal, vacsoraval udvarlok es soha mem beszelek az anyagiakrol majd csak egy bizonyos ido utan! Szo sincs arrol hogy barkit meg akarok venni vagy ilyesmi mert qvat nem akarok magam melle! Kozel 32 evesen meg naivan hiszek az igaz szerelemben es abban hogy meg boldog lehetek az eletben egyszer... Szuleim hamar elvaltak es egymasra mutogattak egesz gyerekkoromban hogy ki miatt volt a valas... Soha nem tudtam megtapasztalni azt hogy mi az a normalis csalad... Elozo parkapcsolataimban is mindig mindent megprobaltam beleadni hogy mukodjon es itt nem az anyagiakra gondolok hanem az erzelmi reszere, odafigyelesre, torodesre stb stb... Egyszeruen az tesz boldogga ha erzem hogy a paromat boldogga tudom tenni es erzem hogy fontos vagyok neki es szeret engem.Mindenem megvan amire vagytam es penzert meg birtam venni de egyaltalan nem ad semennyi oromet az eletemben az hogy sikeres vagyok...Kimondhatatlanul vagyok arra hogy egyszer sajat csaladom lehessen...😔
ápr. 30. 12:48
Rossz,hogy nem ír többet a fórumnyitó,mert így nem tudjuk meg,mi történik vele....
12. xangie
ápr. 30. 09:26
Hagyd a francba... A rózsaszín szemüveget meg le kellene tenni, ez a nő nem tisztességes veled, később sem lesz az. Vigyázz, nehogy kihasználjon, bár már most is ezt teszi.
11. Σενεκάς (válaszként erre: 1. - Istvan0823)
ápr. 30. 06:50
Ez csak játszmázás, huu, mennyien eljátszották velem is! Persze lehet utólag azt mondani, hogy megérdemeltem, mert hagytam magam, sőt van is ebben valami. Amúgy lehet pszichologizálás a nő részéről az egész, először közel enged magához, utána meg távolságot tart. Hagyd az egészet a fenébe, hallgass a hozzászólókra, mert igazat írnak.
10. Bichi (válaszként erre: 1. - Istvan0823)
ápr. 29. 18:43
Ha már most, a "szerelmes" pillanatában sem téged választ, akkor gondolod később megbizható kapcsolat lesz?
9. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Istvan0823)
ápr. 29. 18:29

Nekem van olyan ismerősöm, aki évekig rohant egy nő után, aki férjnél volt, 2 gyerekkel. A nő megígérte, hogy elválik, majd mégsem, és ezt jó sokszor eljátszották. Kb. 3 évig húzták a kapcsolatot. Aztán a srác rájött, hogy nincs mire várnia és szakított, ami nagyon megviselte. De összeszedte magát, megismert egy lányt, aki ma már a felesége. Szerintem tűzz ki magadnak egy határidőt, amíg elviseled ezt a csikicsuki állapotot. Aztán ha addig sem dönt, akkor meg kell próbálnod elengedni ezt a dolgot.


Ha konkrét öngyilkos gondolataid vannak, tehát a módján gondolkozol, akkor sürgősen hívj fel egy segélyszolgálatot és beszélj velük, kérlek.


Ongyilkossagmegelozes.hu +36 80 505 390 7-19-ig


Ha nincs kedved élni és pl. olyanok jutnak eszedbe, hogy bárcsak ne élnék, akár egy rák el is vihetne, stb, de nem tervezel konkrét megvalósítást, akkor is beszélj velük vagy egy klinikai pszichológussal.


Senki nem ér annyit, hogy eldobd az életedet. Egy barátnőm bátyja öngyilkos lett egy nő miatt. ( 40 évesen) Szerintem ha valakivel meg tudta volna beszélni, nem csinálta volna, de befelé tolta a problémáit. Régen volt, de a barátnőm máig nem heverte ki a traumát.

ápr. 29. 15:18

Ne legyen igazam, de szerintem ez a nő téged mentőövnek akar használni, hogy ha végképp tönkremegy a házassága, kihúzd belőle.


Szerintem is nagy szükséged van egy szakember segítségére. Előszöris azért, hogy kihúzzon a depresszióból, és ne akard eldobni az életedet. Aztán pedig azért, hogy megtanulj egyedül boldog lenni. Végül pedig azért, hogy dolgozhass azon, ami miatt nem jönnek össze a kapcsolataid.

7. michelle.r (válaszként erre: 1. - Istvan0823)
ápr. 29. 14:52

Ne viccelj már! Egészen jól megvoltál nélküle, és ha épp nincs szülinapod most hol lenne a nagy szerelem?


Mér megint én vagyok az ördög ügyvédje, de milyen nő az, aki összehozza a gyerekeit a szeretőjével? Alig több, mint fél év kapcsolat után szó van közös gyerekről, most meg visszamegy a férjéhez, mert az éppen jól viselkedik? Téged szeret, de visszamegy ahhoz, aki szerint gusztustalan a teste, mert megszülte a gyerekeit? És mit mond a gyerekeknek? Hogy pszt, apának ne beszéljetek arról a kedves bácsiról, akivel anya néha megcsalja?


Szerintem akkor lenne igazán kilátástalan az életed, ha a nyakadba kapnád ezt a nőt, meg az adósságait.


Ha minden kapcsolatod kudarcba fullad, kérd szakember segítségét és derítsd ki, milyen minta alapján választod mindig ugyanazt?


Hogy meddig érdemes várni? Eddig se kellett volna. Tartsd tiszteletben magad.

ápr. 29. 14:38
Ennek a nőnek túl nagy a csomagja. Hagyd a fenébe! Jön majd jobb, csak lépj tovább.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook