Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Beagle és barátai - örömök, bánatok, mindennapok fórum

Beagle és barátai - örömök, bánatok, mindennapok (beszélgetős fórum)


94. vacsa (válaszként erre: 93. - Márzs)
2011. febr. 15. 10:30

Nálunk is kőkerítés van, nem lát át a banya, bár igyekszik:)Ha a kert másik végében vagyunk, akkor néha látjuk hogy a teraszukon áll és onnan próbál átkukucskálni. Ráér egész nap...

A sarkunkon van egy étterem, néha hétvégén buli van, de minket sosem zavar, még ha nyitott ablaknál alszunk, akkor sem. Ők pontosan ugyanolyan távolságra vannak az étteremtől, mégis zavarja a nőt a zaj. Feljelentette őket, de ráadásul úgy, hogy aláhamisította több lakó aláírását, akiknek eszük ágában sem volt feljelenteni az éttermet. Végül lebukott, de sajnos senki sem csapta agyon. Hozzánk persze nem jött aláírást gyűjteni:)) Az a baj, hogy a férje helyi vállalkozó, a képviselő testület tagja, ezért azt hiszi bármit megtehet.

93. Márzs (válaszként erre: 92. - Vacsa)
2011. febr. 15. 10:17

Ó ezek mind irigy emberek, azért zavarja őket, ha más boldog, nem kell velük törődni!

Mi most úgy szabadulunk meg végleg a nő hülye megjegyzéseitől és védjük meg a kutyáinkat, hogy a meglévő dróthálós kerítést elbontjuk és helyette falat építünk, 2 m magasságban! :) Így nem lát be, nem fér az ebekhez- kennel az ő oldalukon van- és én sem látom a rusnya pofáját! :) Amúgy a legelején közöltem vele, mikor állandóan pattogott, ha valami miatt ugattak a kutyák, hogy ha bármi bajuk lesz én nem kérdezek, én tudom, hogy ő volt és annak böjtje lesz. Nem is meri őket bántani. sőt próbált benyalni és hozott nekik karajcsontot a vasárnapi levesből, de mondtam neki köszi nem kell és semmi egyéb sem. Utálom a jópofizást!

Igaz mikor átjött, hogy valami baja van a kutyájának akkor én megnéztem a kutyit és el is küldtem a mi dokinkhoz, mert kullancsos volt szegény és már majdnem ki is száradt. De ezt csak a kutya kedvéért tettem. :)

92. vacsa (válaszként erre: 91. - Márzs)
2011. febr. 15. 10:02

Te jó ég! Nem lehet semmi a nő!

Nálunk ilyenkor télen nyugi van a szomszédasszonnyal, mert a kutyák nagyrészt benn vannak, meg anyós szerint akkor sem zajonganak ha nem vagyunk itthon. De jön majd a jó idő amikor mi is kinn leszünk, fúrunk-faragunk, Marci medencézik a haverjával, kutyák rohangálnak...

91. Márzs (válaszként erre: 90. - Vacsa)
2011. febr. 15. 09:32
Hasonlóakat kap tőlem is. Ráadásul ki van akadva, hogy amikor haza jön a melóból miért nem szalad elé ez a szerencsétlen, ilyenkor megszoktam jegyezni "biztos fél a veréstől", nem is szól rá vissza semmit! Buta, ostoba nő, a gyerekét is üti-veri, azzal is folyamatosan kiabál, az egész utca utaálja, nem is nagyon köszönnek neki, de ezt nem hatja meg semmi. Én nem rég nagyon összevesztem vele, akkor nagyon bunkó volt, de elő vettem én is a durvább formámat és jól kiosztottam, a férje jött át bocsánatot kérni, meg hát "tudjuk milyen, nem akarnak ők veszekedni, csak hát a Hajni ilyen" szöveggel. Na akkor Robi is mondta neki, hogy "állítsd le a feleséged, mert átmegyek és elásom!" Robitól még ilyet sosem hallottam! Én mondtam a férjének üsd agyon végre, mert elviselhetetlenül buta és bunkó, meg persze jól beköptem a nőt, hogy ahogy a férje kiteszi a lábát már rászáll a gyerekre vagy a kutyára. AMúgy nagyon flúgos a csaj, ránganak a szemei az idegtől, de komolyan egyszer úgy megverném... mint ő azt a nyomorult kutyát szokta!
90. vacsa (válaszként erre: 89. - Márzs)
2011. febr. 15. 08:09
Most sok szépet és jót kívántam a szomszédasszonyodnak, remélem célba talál! (cikázó villámokat és tüzes tekintetet gondolj ide:)
89. Márzs
2011. febr. 15. 07:33

Jó reggelt mindenkinek!

De jó, hogy ennyi jó fej kutyás jött itt össze!

Frodó jó újra hallani rólad és gratulálok, elvileg májusra várod te is?

Nálam a Gyuszi és a Rudolf nevek győztek, főleg ez utóbbi, amilyen komoly név azért egy yorki biztosan peckesen viseli! :)

A mi szomszédunkban is vizsla van, szegényt még azért is megveri a szomszédasszony, ha ugat, de zet már biztosan meséltem. Egész nap behúzott farokkal sétál szegény és fél mindenkitől, a gazdájával ugyan nem beszélek, de szoktam jó hangosan megjegyzéseket tenni, hogy mekkora tahó, amiért így bánik a jószággal.

88. vacsa (válaszként erre: 85. - Eracska02)
2011. febr. 15. 07:14
Szia! A szomszédunkban is van egy vizsla, Lilinek hívják. Fel szokott állni a kutyaház tetejére és így kukucskál át hozzánk a kerítés fölött. Olyan selymes-puha füle van mint egy beagle-nek:))
87. LauraJones (válaszként erre: 79. - 171925f409)
2011. febr. 15. 07:10
A mi Barnink is ezt csinálja, leszámítva azt, hogy nem érdekli, hogy nézzük-e :)
86. Bcicus
2011. febr. 14. 22:46
Jaj. Azt nem is írtam, hogy Rozika meg betüzelt 5-6 napja, de úgy meg van hülyülve, mint máskor még 10-14 napon sem. Vonyít a kanok után, tiszta bolond. Pedig most még nem kap kant.
2011. febr. 14. 21:29
Sziasztok nekem egy magyar vizslám van aki 5 éves, és a Gyuszi névre hallgat, és egy 11 hónapos Yorkim aki a Rudolfnak hívunk! Nagyon nagyon szeretem őket! :)
2011. febr. 14. 21:11

Sziasztok!

Én is megjöttem végre nem felejtettem el:)

Aki nem ismer van 1 Beaglem Nico névre hallgat.Ő se az a tipikus Beagle kinézetre.Kiskora óta nagyobb mint az átlag.De én így szeretem:)

Nico is minden evő.Savanyúság,káposzta,paradicsom.De nála az abszolút kedvenc a sajt.Minden mennyiségben minden formában.Képes órákat hisztizni ha nem kap.Mondtam is neki,hogy rossz nevet adtam neki mert ő nem Nico hanem Karklipi:)Olyan képet vág ha nem kap sajtot mint az egér a mesében:)

Niconak lett 1 barátnője nem is meséltem még.Méghozzá Kitty cica személyében.Tesóm találta(vagy a Kitty találta de ez már nézőpont kérdése) eleinte féltek egymástól,de már pusziznak.Kitty pofozgatja de köröm nélkül meg állandóan a hátára ugrál.Aranyosak együtt:)

Nah Márzs épp ezt kérdeztem a másik fórumon h Rebekának húga vagy öccse lesz:)Nah de itt megkaptam a választ.

Ebbe a pár nap szép időben voltunk a Nicoval a Duna parton.Akkora sár volt h szegényemnek még a feje búbja is sáros volt:)

Nah de megyek nemsokára kezdődik a sorozatom:D

legyetek jók és kutyázzatok sokat:)

83. 171925f409 (válaszként erre: 82. - Bcicus)
2011. febr. 14. 20:36
Igen szoba tiszták kiskora óta úgy lettek nevelve:)
82. Bcicus (válaszként erre: 81. - 171925f409)
2011. febr. 14. 20:34
Idegen helyen, van, hogy az enyimek is jelölnének, főleg ha fedeztetni megyünk, de ez iylenkor természetes. Ők lakás kutyák, úgyhogy itthon nincs iylen.
2011. febr. 14. 20:27
Mienket nem lehet beengedni mert amint bejön már emeli is a lábát jelezni:((Ez a mániája állandóan jelez egyszer felmentük az egyik beagle-s lányhoz és össze vissza pisilt minden még a hifi torony hangszóróját is lepisilte gyorsan megszárítottuk aztán felugrott az ágyra és oda hány ilyen valami habos savas valamit:((Na azóta rideg tartás van kinn a helye
80. Bcicus
2011. febr. 14. 20:24
Enyimek velünk alszanak. Édesk nagyon. Este mikor már látják, hogy készülődünk aludni, várják a varázs mondatot, hogy "gyertek megyünk aludni" és mindegyik rohan be. Iyenkor van egy negyed óra dögönyözés aztán mindenki elhelyzkedik és szunya.
2011. febr. 14. 20:20
Dokikánk olyan sumák, hogy este mikor elkezd a házában fészkelődni aludni készülni kinéz és körbenéz nem-e nézzük és ha meg győzödött, hogy nem na akkor elkezd ugatni a házába közbe forog össze vissza cibálja a rongyait aztán megáll megint körbe néz és újra ágyaz tovább:))
78. Bcicus (válaszként erre: 76. - Vacsa)
2011. febr. 14. 20:13
Nagyon úgy néz ki:)
77. Bcicus (válaszként erre: 75. - Ijo40)
2011. febr. 14. 20:13
Tudom, már túl vagyunk rajta. Csak nem tudom mitől van. Olyan mint egy harapás nyom, csak nincs párja. Vlszeg megszúrhatta valami és kitályogosodott tőle.
76. vacsa (válaszként erre: 72. - Bcicus)
2011. febr. 14. 19:19
Szia Frodó! Te is babát vársz?
75. ijo40 (válaszként erre: 72. - Bcicus)
2011. febr. 14. 19:16
Kezeld le neki jódos fertőtlenítővel semmi baja nem lesz.
74. ijo40 (válaszként erre: 73. - 171925f409)
2011. febr. 14. 19:14
Szia az enyém se,pedig próbálkoztam pár dologgal. A rongyot kapásból kicibálta,igaz télen az nem jó mert megszívja magát nedvességgel. A szalmát szépen módszeresen kigórálta maga alól,amikor sima nikecelt raktam alá,azt kiharapdálta. Végül a nikecel és rá pvc jött be.Ráadásul a lino-pvc könnyen takarítható is,és leszegelve fel se tudja szedni.
2011. febr. 14. 18:47
Az én kutyám olyan bármit rakom be alá rongy vagy ruha minden este lefekvése előtt addig forog mig magára nem tekeri és kijön a házból majd ledobja magáról ha ez nem megy az orrával kilöki ami nem kell nem szereti ha van alatta valami rongy:)
72. Bcicus
2011. febr. 14. 18:35
Hello. Nálunk az egyik ebzet lesérült, de nem tudom mikor és hogyan. Először csak vért találtunk, aztán megtaláltam a kutyán a lukat. A könyökén, de nem tudom hogy szedte össze.
2011. febr. 14. 17:58
Sziasztok
70. vacsa (válaszként erre: 69. - Ijo40)
2011. febr. 14. 17:48
Jóvanna:) 43. De igen fiatalos;)
69. ijo40 (válaszként erre: 66. - Vacsa)
2011. febr. 14. 17:45
Jahh:-),de az se mindegy,hogy a gimnazista pasi hány éves;-))
68. ijo40
2011. febr. 14. 17:44

Hát Laura nekünk nincs nagy füves terület,ám annak is a közepe kettévágva hosszába. Amerre a kis amorozó jár. Nagyon tud ám udvarolni,most is kivittem az esti hamit neki,és addig nem evett,sőt be se engedett amíg meg nem lapogattam kicsit.

Vacsa üzenet átadva. Most már,hogy el ne szökjek előle egyszerűen elém fekszik az ajtóba.

S ahogy idősödik egyre nagyobb pocakot ereszt így télen.:-)) Pedig ugyanannyit rohangál mint eddig.

67. vacsa (válaszként erre: 65. - LauraJones)
2011. febr. 14. 15:53
Vegyél rengeteg szénát, tömd tele a kutyaházat. Belefúrják magukat, gyorsan átmelegszik és jól tartja a meleget. Ha nedves lesz a vizes kutyáktól akkor is hamar megszárad és nem utolsó sorban finom fűillatúak lesznek a kutyáid:)
66. vacsa (válaszként erre: 64. - Márzs)
2011. febr. 14. 15:48
Örülök hogy suliba jár, nagyon okos, sokkal többre vihette volna... De mindegy, az a lényeg hogy végre észbe kapott. Szeret suliba járni és nagyon lelkes:) Szerencsére úgy igazítjuk a beosztásunkat hogy általában egyszerre dolgozunk, így egyszerre vagyunk itthon is:) Bár Marci úrfi már jelezte hogy nagyon keveset találkozik apával, mert sulis napokon mire Marci hazaér, addigra Zozó már suliban van... Én a gyenge forgalmú hónapokban csak három napot dolgozom egy héten, úgyhogy jóval többet vagyok itthon. Már várjuk a tavaszi szünetet, hogy végre mindenki itthon legyen:) Ja és az sem semmi hogy 35 évesen gimnazista pasim van;)
2011. febr. 14. 15:43

Üdv a régi újakanak :)

A mi kertünkben mintha vadösvények lennének, úgy ki van taposva a fű, és kutyaméretű gödrök vannak mindenfelé. Ha az egyik elkezdi a kotorászást, a másik sem hagyja annyiban. Ha jól látom, az eddig olvasottakból, akkor mindenkinek az első kutyája a rosszabb csont, igaz? Nálunk totálisan. A kicsi sokkal engedelmesebb már most.

Képzeljétek, ahogy írtam, megvettem ma a kutyiknak az új párnát. Egy 3-4ezer ft körülit szoktam venni, az elég kemény, és ha én berakom az ólba, ők már nem tudják kiszedni. Ez a párna szerencséje egyébként. De ma nem volt ebből a fajtából, csak egy puhábból, ami ráadásul 2x annyiba is került :S Beraktam a helyére, a két kutya rögtön meg is rohanta, új szagok, minden... egy percre hátat fordítottam, és a párna már a két kutya szájában volt 5 méterrel odébb :S Grrrrr... Mondanom sem kell, fogak nyoma nagy lyukat vágott az anyagba... Agybajt kapok!!! :) Most azt találtam ki, hogy farmer anyagból fogok huzatot varrni, és azt jó keményre kitömöm... Ha ez sem bírja, akkor végképp nincs ötletem :S

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook