Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2909. KissMe (válaszként erre: 2906. - Lemi)
2008. dec. 3. 07:24

Szia!

Jaj, de örülök! Sokszor gondoltam rád, hogy írok privátban, de nem akartalak zavarni. Gondoltam, hogy "sumákolsz". :)

Ezek szerint meg vagy elégedve a dokival, akit javasoltam. Ennek is nagyon örülök, remélem, mindenben tud majd segíteni később is. A terhesgondozásban is nagyon jó!

Pont elkerüljük egymást, és a jövő héten megyek a szokásos havi kontrollra, de ezek szerint legközelebb már bármikor összefuthatunk!


További minden jót kívánok neked, és drukkolok nagyon-nagyon! Meg persze gyere sokszor, és írd le, mi történik veletek!

2908. fiamette (válaszként erre: 2906. - Lemi)
2008. dec. 2. 20:41

Szia Lemi!

Pont ma gondoltam, hogy irok neked.

Nagyon orulok a pozitiv tesztednek.

Nagyon szoritok nektek.

Irj majd, hogy mi tortent az orvosnal.

2907. angyal 79
2008. dec. 2. 20:40
Nagyon nagyon szurkolok neked!!!!!
2906. Lemi
2008. dec. 2. 20:30

Sziasztok!

Rég voltam itt...nos amióta 16 hetesen elment a baba (ez volt a 4 terhességem) váltottam orvost aki nagyon rendes és kiderült hogy mind a 4 spontán vetélés volt. Voltunk tanácsadáson,és a 3 hónap alatt jobb lett a párommal és a családjával is a kapcsolataom. Napról napra jobban vagyok főleg most hogy újra TERHES vagyok!!!:) Ma mikor felébredtem olyan érzésem volt mint az elöző négy esetben és nálam mindig van terhességi teszt(ez nálam már szokássá vált hogy mindig kell itthon lennie tesztnek) megcsináltam és + lett...mégegyett csináltam és az is + lett.

A páromnak nem szóltam még csak elmentem a munkahelyére és mosolyogtam...majd holnap reggel mert ma 9ig melózik...már megbeszéltem az orvosommal hogy megyek hozzá holnap délután:) Kérek mindenkit hogy drukkoljon nekem!!!

2905. pitemaci (válaszként erre: 2902. - Judy55)
2008. dec. 2. 19:42

Szia!


Nagyon lassan telnek a napok, hiszen nem dolgozom. Érdekes amíg babát vártam nem volt kedvem még a közértbe sem lemenni, annyira szerettem otthon lenni, most viszont amióta "egyedül" vagyok menekülnék otthonról, de hát céltalanul csak menni nincs értelme. Még jó, hogy csütörtökön és szombaton suliba járok. Én is mindig itt vagyok a hoxán. Próbálok sorstársak írásaiból meríteni, de olyan szomorú történetek vannak, hogy csak sírni tudok.

Lassan már nekem is múlik a vérzésem. Szeretnék már én is 3 hónappal öregebb lenni.

2904. 0bc15d9cef (válaszként erre: 2889. - Emmababa)
2008. dec. 2. 19:40
Nekem nem nagyon fájt a műtét után, de a már az első mens. után eléggé szurkált, és akkor fájt is. Szóval eltarthat egy darabig...
2903. Judy55 (válaszként erre: 2889. - Emmababa)
2008. dec. 2. 18:56

Szia!


Majdnem egyidős vagy velem.

Nektek első baba lett volna? és nálad mi történt, ha megkérdezhetem, és mennyi idősen következett be?


Nem akarom most itt a múltat meg a rossz emlékeket feszegetni, de megkérdezhetem tőled, hogy a műtétkor neked használtak-e ún. méhtágítót?

Mert pl nekem nem volt, pedig még én sem szültem, másnak meg alkalmaztak ilyet.

J.

2902. Judy55 (válaszként erre: 2901. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 18:53

Szia!


Hogy vagy? hogy telnek a napjaid?

Persze vissza szoktam olvasni, hogy kivel mi történt, remélem pihensz, valószínűleg otthon vagy.

Igaz, hogy ilyenkor nagyon hosszúnak tűnik az idő, nekem is szörnyesn lassan telt/telik. Nekem most van a 3. hónapja.

Én rátaláltam ezekre a fórumokra, egy kicsit függő is lettem, hogy mindig olvasom, azóta is, nekem sokat segített.

A vérzés meg ilyenkor nem tudom meddig tart, nálam, az én esetem bár másabb volt, nekem 1-2 napig tartott.

Minden rendbe jön, mert rendbe kell jönnie!

vigyázz magadra

J.

2901. pitemaci (válaszként erre: 2899. - Jutca)
2008. dec. 2. 17:40

Szia!


Én is drukkolok Neked!! Az én kislányom már 19 hetes volt.

2900. pitemaci (válaszként erre: 2897. - Emmababa)
2008. dec. 2. 17:38
Nem, az spontán teherbeesés volt. Nagyon csodálkoztunk is, mert mint írtam már nem vagyunk fiatalok és pajzsmirigy alulműködésem is van.
2899. Jutca (válaszként erre: 2884. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 17:22

szia,


Én is nagyon sajnálom ami történt,nekem sem olyan régi a történet.A vérzéssel kapcsolatban nekem 12 napig volt nem sok pici betéteket használtam, utána meg még vagy 1 hét barnázás.10nap után mentem szövettanra és ott mondta a doki ha még 2 hétig vérzek az is normális mert már nagy volt a baba(a nagy 16 hetet jelent)Most már várom, hogy mehjöjjön, de még nem akar.Sok erőt neked és remélem nemsokára együtt várjuk a babót :))

2898. emmababa
2008. dec. 2. 17:00
a kórházban együtt feküdtem egy lánnyal, aki már 6 inseminatio-n és 4 lombikon volt túl, a 4. lombiknál fogant meg először, ami missed ab-al végződött.de nem adta fel, júliusban újra megy!Ekkor arra gondoltam, hogy nem kellene sajnálni magam, hanem példát venni róla.hiszen az ő példája is azt mutatja, hogy mindig van remény.:)
2897. emmababa (válaszként erre: 2896. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 17:00
az előző terhességed is lombik volt?
2896. pitemaci (válaszként erre: 2894. - Emmababa)
2008. dec. 2. 16:05
Mivel ez múlt héten történt, ki kell várnunk előbb a hat hetet, de elvileg már három hónap után nem gond ha újra babát várok. Nagyon hosszúnak tűnik ez az idő. Viszont ha mégsem esnék teherbe, akkor jön a lombikprogram. Nekünk kell egy kisbaba:-)
2895. fiamette (válaszként erre: 2893. - Emmababa)
2008. dec. 2. 16:02
igen... en is igy voltam ezzel
2894. emmababa (válaszként erre: 2892. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 15:51
őszintén kívánom neked! mit mondtak a dokik, mikor próbálkozhattok újra?
2893. emmababa (válaszként erre: 2891. - Fiamette)
2008. dec. 2. 15:50
azt hiszem túl hamar akartam jól lenni:)
2892. pitemaci (válaszként erre: 2889. - Emmababa)
2008. dec. 2. 15:28
Köszönöm, hogy gondolsz rám. Remélem hamarosan másik fórumon tudunk beszélgetni.:-)
2891. fiamette (válaszként erre: 2889. - Emmababa)
2008. dec. 2. 14:30

szia


nekem mutet utan 1 hettel, mikor mar azt hittem jol vagyok nagyon faj a hasam, olyan szinten, hogy alig birtam allni vagy setalni, megilyedtem es 1 hetig agyban voltam, nem csinaltam semmit.

Pihenni kell

2890. fiamette (válaszként erre: 2883. - Judy55)
2008. dec. 2. 14:15

Igen ugy erzem, remelem nem lesz baj.

Amugy az orvosom mondta hogy ha minden jol megy akar mar decemberben is talalkozhatunk.

Megprobaljuk, lehet nem jon ossze, de lehet hogy igen.

2889. emmababa
2008. dec. 2. 12:38

sziasztok!

Szerintetek missed ab után mennyi ideig normális a hasfájás?

pitemaci annyit gondook a történetedre, nagyon sajnálom.

2888. pitemaci
2008. dec. 2. 09:49
Köszi a segítséget.
2887. riti72 (válaszként erre: 2886. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 09:18
Akkor biztos magnyugtat majd az orvosod. Majdnem félidős terhes voltál, hetek kellenek, mire a méhed regenerálódik, tehát inkább a 2 hét múlva esedékes kontrollon derül majd ki, hogy meg felelően összehúzodott e már. 5-6 nap még nagyon kevés, ne izgulj. Ha görcseid sincsnek, meg a vérzésed sem erős, ne erőltesd a vizsgálatot, tudni fogja a doki, hogy szükséges-e vagy ráér 2 hét múlva.
2886. pitemaci (válaszként erre: 2885. - Riti72)
2008. dec. 2. 08:38
2 hét múlva, de holnap amúgy is mennem kell a nőgyógyászomhoz. Remélem megvizsgál.
2885. riti72 (válaszként erre: 2884. - Pitemaci)
2008. dec. 2. 08:15
Szerintem 2 hétig is eltarthat, de kérdezz rá esetleg a védőnőre. Kontrollra mikor kell menned?
2884. pitemaci
2008. dec. 2. 07:57
Nem tudjátok véletlenül, hogy az én esetemben meddig áll fenn vérzés? Görcseim nincsenek, hasam nem fáj. A vérzés már nem olyan erős, de még mindig van (5.napja)
2883. Judy55 (válaszként erre: 2870. - Fiamette)
2008. dec. 1. 17:53

Szia!


Akkor egycipőben járunk, nekem is megjött a 2. vérzésem, szinte alig fáj a hasam, de örültem neki.

Bár most meg vagyok fázva, de remélem hamar elmúlik, és talán mi is megpróbáljuk, látom ti is, úgy érzed, hogy akkor elég ennyi időt kivárni?

J.

2882. Judy55 (válaszként erre: 2868. - Pitemaci)
2008. dec. 1. 17:50

Szia! :-(


Én is emlékszem rád, amikor még én is régen írogattam az áprilisi babavárókhoz, sokszor persze már nem írtam bele, csak olvasgattam, akkor olvastam ott, hogy mi is történt veled.

Egyszerűen ez az a helyzet, mikor nem lehet okosat mondani, mert én meg ezt nem éltem át, de nekünk erősnek kell lennünk, és bízni, hogy minden helyrejön. Éppen a páromnak is mondtam, hogy volt itt valaki a fórumon, és hogy mi történt vele. Tudom, hogy ez most nem segít neked, de beteg lett volt szegényke, és ebben a helyzetben nem lehetett másképp.

Nagyon-nagyon sajnálom, de erősítsd magad, szedj vitaminokat, és újból megpróbáljátok, mint te is írtad, még egyszer nem fordulhat ilyen elő, és egy egészséges kisbaba fog RÁD várni!

Nekem ez az oldal segített, ha bármi van, nyugodtan írd ki magadból, tényleg az tudja sajnos megérteni, aki ilyen dolgokon átment.

Az én esetem persze másmilyen volt, neked még nehezebb lehetett, de bíznunk kell, ezt én is megtanultam, és minden rendben lesz a következővel!

Judy

2881. emmababa
2008. dec. 1. 15:53
Köszi a vigasztalást! próbálok arra koncentrálni, hogy 3 hónap múlva újra próbálkozhatunk, de nem mindig sikerül. a férjem is sokat segít szerencsére,de próbálok nem könnyezni előtte. mindenesetre olyan jó olvasni, hogy milyen sokaknak sikerül a teherbeesés missed ab után. jó hogy idetaláltam!
2880. KissMe (válaszként erre: 2875. - 450f37fbfa)
2008. dec. 1. 15:39

Szia!

Ne hagyd magad lerázni azzal, hogy minden rendben van! Két vetélés után szerintem érdemes kivizsgáltatni magad sokkal alaposabban. Nálam csak egy kis hormonprobléma volt, progeszteron kicsit alacsonyabb, tesztoszteron kicsit magasabb a kelleténél. Megfelelő hormontartalmú injekciókat kaptam, és most 23 hetes kismama vagyok. Megjegyzem, ugyanabból a hormonleletből három orvos azt állapította meg, hogy minden rendben, egy negyedik - akihez azóta terhesgondozásra is járok - felírta a hormoninjekciókat, és vállalta a kezelésemet.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook