Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2939. riti72
2008. dec. 5. 22:13

Sziasztok!


Várjátok a Mikulást? Jó lenne, ha valakinek egy két csíkos tesztet hozna.:))) Ha ez várat még magára, akkor legalább együnk egy kis finom csokimikulást. Hmmm. ....boldogsághormon! Ránk fér, nem? :)))

Nekem amúgy holnap kéne megjöjjön, de ezt a fajta mikulást nem várom :(((

2938. vov
2008. dec. 5. 20:06

Sziasztok!

Ma találkoztam egy párral, akik 6!évig hiába próbálkoztak, majd jött a lombik, gyönyörű ikerpár született, 2 évesek, most meg spontán terhes lett!!!! Ember tervez, Isten végez! :)))

2937. Nikó81 (válaszként erre: 2933. - Fiamette)
2008. dec. 4. 15:11

Sziasztok,

én úgy tudom hogy egy missed ab. után nem tekintenek még veszélyeztettnek..de ez is doki függő szerintem...

2936. Bridzsit76 (válaszként erre: 2933. - Fiamette)
2008. dec. 4. 12:12
Szerintem attól függ, hogy milyen probléma jöhet szóba, ami miatt történt. Mondjuk szinte sötétben tapogatózunk! Senki se tudja, de jobb az óvatosság! Aki egyszer ugye megégette magát az utána már nem nyúl a tűzbe!
2935. Bridzsit76 (válaszként erre: 2934. - Judy55)
2008. dec. 4. 12:09

Szia!

Én is szivesen dolgoznék! Viszont én nyomdában dolgozom, ahol vegyszerek vannak a levegőben, így valószínű nem kockáztatok

Igazad van, odáig el kellene jutni... Reméljük minél hamarabb lesz okunk megvitatni ezt a témát is! Szép napot!

2934. Judy55 (válaszként erre: 2928. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 20:42

Szia!


Igen, a táppénz, én úgy lennék vele, hogy nagyon örülnék neki, ha mondjuk tudnék dolgozni, mert az azt jelentené, hogy minden ok.

Majd a doki véleményét kell kikérni, én sem tudom, hogy mi lesz, már nekem is sokszor eszembe jutott, hogy mi lesz, de idáig el is kellene jutni valahogy, ha már felmerül, mint téma, megbeszéljük.

szió

2933. fiamette (válaszként erre: 2928. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 20:41

Na erre én is kíváncsi vagyok.

Ilyenkor már veszélyeztetettnek tekintenek?

2932. fiamette (válaszként erre: 2918. - Judy55)
2008. dec. 3. 20:40
Mindenképpen írok :)
2931. fiamette (válaszként erre: 2917. - Emmababa)
2008. dec. 3. 20:39

köszönöm aranyos vagy.

neked meg kitartást kívánok

2930. fiamette (válaszként erre: 2921. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 20:35

Szia


26 nap telt el az előző óta.

Holnap már elmúlik :)

2929. pitemaci
2008. dec. 3. 20:26
Most voltam a nőgyógyászomnál. Szerencsére a méhszáj már zárva van és azt mondta, hogy legalább 3-4 ciklust várjunk meg, mert ha előbb kezdjük, mondjuk már 1-2 hónapban akkor az vetéléssel járhat. Minden doki mást mond.
2928. Bridzsit76 (válaszként erre: 2927. - Judy55)
2008. dec. 3. 19:58

Én is hasonlókat hallottam mint Te! Ezért is furcsáltam a 6 hónapot. Bízom a magándokiban, jövő héten csütörtökön lehet még ,,okosabb" leszek. Próbálok optimista lenni!

És egyben szúrkolok neked is, hogy hamar összejöjjön a bébi!

Ja amúgy a doki azt mondta, ha teherbe esek egyből kiír táppénzre.

Erről mi a véleményed, illetve véleményetek?

2927. Judy55 (válaszként erre: 2924. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 19:47

Szia!


Nekem a doki 3 ciklust mondott, de mikor rákérdeztem, hogy ha hamarabb lenne, az baj? azt mondta rá, hogy ha hamarabb jön, nem baj.

Én rengeteg helyen utánanéztam, tényleg valainek 1 ciklus is elég, valakinek 2, valakinek 3.

Olvastam a te és a Pitemaci írásait is, neki pl. 3 hónapot javasoltak.

szeintem ezt az orvosok sem tudják, ez a 3. hónap egy alap, de mivel mindenki más, ezért van az, hogy valakinek 1 is elég, vagy már 1-et sem vár meg.

Mivel most itt a saját esetemet tudom leírni, én azért "bízok" abban, hogy elég ez a kettő, mert nekem nagyon korai terhességi elhalásom volt, talán 5-6. héten, szóval szerintem minél kisebb volt egy terhesség, annál kevesebb idő is elég lehet, meg ahhoz is viszonyította, hgyo aki sajnálatos módon egy nagyobb babát vesztett el, annak is annyi időt mondtak, ezért gondolom, ogy egy próbát megér. (úgysem jön össze elsőre)

meg egy másik fórumon olvasta, volt egy lány, szerintem ő talán 1. ciklust várt meg, vagy talán egyet sem, és annyit mondott neki az orvosa, hogy most van peteérés, meg lehet próbálni.

Meg kb. két hete voltam dokiál, igaz csak rákszűrésen, de megvizsgált és azt mondta, hogy rendben van.

Meg mikor mondtam az orvosnak a decemberi próbálkozást, nem mondta azt, hogy meg ne próbálja, mert hatalmas baj lesz, hanem mint írtam csak annyit mondott, hogy ha hamarabb jön, az se baj.

De lányok ilyenekre ne is gondoljunk, ez még egyszer nem fog megtörténni velünk!!!!!!!!

2926. pitemaci (válaszként erre: 2925. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 18:34
Köszönöm a biztatást, aranyos vagy.
2925. Bridzsit76 (válaszként erre: 2923. - Pitemaci)
2008. dec. 3. 18:07

Biztos, hogy jól döntöttél!

Képzeld mikor bent feküdtem a korházban volt ott egy csaj akinek a 24. héten derült ki a Down betegség a babánál! Pedig minden vizsgálati eredménye jó volt. Uh-n vették észre, hogy a szívpitvarok egybe vannak, és mivel ez a fajta betegség előfordulhat Down-kor esetében, így vettek tőle magzatvizet ami beigazolta a gyanut!

KÉpzelheted, őt is milyen csapásként érte! Valahol egy picit bíztatni szeretnélek, hogy nézd a jó oldalát, hogy legalább kiderült és ,,időben" derült ki. Egy másik ismerősömnél is jók voltak az eredmények és most ott van neki a 6 éves beteg kislány akivel még a férje is egyedül hagyta!

Szóval kitartást, és hidd el legközelebb minden jól fog alakulni!Biztos egészséges kisbabád születik! Én drukkolok!

2008. dec. 3. 18:00

Sziasztok!

Visszaolvastam az elmult napokat és látom ISMÉT szóba került, hogy mennyi idő után lehet próbálkozni. Szóval az örök TÉMA!

Az orvosok ugye általában 3 hónapot mondanak. Viszont én elmentem tegnap a dokihoz már túl a 6. héten! Nem vizsgált meg!!! Furcsáltam! Bár annyira nem hiányzott, de nem igazán értem ilyenkor mért nem vizsgál! Viszont mikor mondtam neki a problémám amit már korábban veletek is megosztottam /amikor együtt voltam a férjemmel fájt és véreztem/, szóval akkor azt mondta megnéz UH-n. Nem talált problémát, csak annyit mondott, hogy ez nagyon megterheli a nő szervezetét, nem várható el, hogy ilyen rövid idő alatt regenerálódjon. Így azt mondta, ahhoz, hogy biztosan teljesen megerősödjön a méhnyálkahártya a következő megtapadáshoz, várjuk ki a 6 hetet!

Nagyon elkeseredtem!

De lehet igaza is van, hogy a 2-3 havi még kevés! Én érzem magamon, hogy nem vagyok még százas ,,ott". Furcsán érzem a hasam alját! Biztos ami biztos azért jövő héten elmegyek a fogadott dokimhoz. Kiváncsi leszek Ő mit mond! Lehet ő meg biztatni fog!

Judy, téged bíztatott a doki?

2923. pitemaci (válaszként erre: 2922. - Bridzsit76)
2008. dec. 3. 17:56

Szia Bridzsit76!


Köszönöm az együttérzést, sajnálom ami veled történt. Sokat gondolkodom, hogy jól cselekedtem-e, de tudom, hogy ezen már nem kár elmélkedni. Most még nagyon friss a fájdalmam, de már várom a februárt, hogy újra próbálkozhassunk. Minden reggel úgy kelek, hogy ma már nem fogok sírni, de sajnos ez még nem megy.

Drukkolok Neked és feltétlen írd meg ha öröm ér.

2922. Bridzsit76 (válaszként erre: 2868. - Pitemaci)
2008. dec. 3. 17:41

Szia Pitemaci!

Olvastam történeted, és őszintén sajnálom, együtt érzek veled. Nálam csütörtökön lesz 7 hete, hogy elveszítettem a 18 hetes picurimat. Fejlődési rendellenességet vettek észre ultrahangon. Azokon a dolgokon estem át mint Te így azt gondolom tudom mit érezhetsz! Kitartást kívánok neked, és hidd el ez a fórum segíteni fog, mert olyan sok segítőkész sorstárs és nem sorstárs van itt. Nekem is erőt adtak a bíztatásaik, és a pozitív végtörténetek!

2921. Bridzsit76 (válaszként erre: 2870. - Fiamette)
2008. dec. 3. 17:35

Szia!

A második hány napra jött neked?

Én is várom jövő héten! :-)

2920. Bridzsit76 (válaszként erre: 2862. - Jpne)
2008. dec. 3. 17:32

Szia Jpne!

Ez nem semmi!!!!! Csoda, hogy végig tudtad így hordani a terhességedet! Gratula érte! :-)

Valami jót is szeretnék már hallani arról a helyről.

Én az első után csak attól rettegtem, hogy a következőnél ne keljen oda mennem. És még is!!!

Szörnyű érzés volt.

Azt mondta ott a doki, hogy a 12. és a 18. heti ultrahangra a legközelebbi babánál azt javasolja mennyek vissza oda! Hát... he lehet inkább elkerülöm őket, de majd meglátom.

Ja, amúgy belevágnánk, de tegnap a doki azt mondta 6 hónapot várjunk! ???? Teljesen kibuktam!

2919. Lemi
2008. dec. 3. 17:23

Köszönöm mindenkinek és ígérem hogy mindig jövök majd és mondom hogy mivan velünk!!!:)

Remélem veletek is minden rendben és kitartás!!

2918. Judy55 (válaszként erre: 2916. - Fiamette)
2008. dec. 3. 16:54

Szia!


Ugyanez a helyzet nálam is. Igaz nekem most múlt el két hónap a műtét óta, de ez már a 2. ciklus, úgyhogy megpróbálkozunk vele mi is. Majd várom a fejleményeket :)

2917. emmababa (válaszként erre: 2916. - Fiamette)
2008. dec. 3. 14:14
drukkolok nektek! bárcsak már mi is ott tartanánk...
2916. fiamette (válaszként erre: 2914. - Emmababa)
2008. dec. 3. 14:11

2 het alatt rendbe kell jonnod, nekem is utanna mar jobb lett, es akkor szep lassan, lehet visszaterni a regi dolgokhoz.

nekem jovoheten lesz 3 honapja, hogy tortent a mutet, most mar jol vagyok, pont most van meg a 2 mensim.

ahogy elmulik belevagunk :)

2915. emmababa (válaszként erre: 2906. - Lemi)
2008. dec. 3. 11:42
gratulálok nektek!
2914. emmababa (válaszként erre: 2904. - 0bc15d9cef)
2008. dec. 3. 11:41
akkor szerencsésebb vagy, mert nekem fiamettehez hasonlóan még mindig le akar szakadni a hasam, ha kikelek az ágyból, pedig már annyira mennék valahová, bármerre...de péntektől tovább nem pihizek, mert jön haza a lányom:)
2913. emmababa (válaszként erre: 2903. - Judy55)
2008. dec. 3. 11:37

Szia!

már van egy két és fél éves kislányom, ez a második terhességem lett volna, hat hetesen csinálták a műtétet. petezsák volt, élő magzatra utaló jel nem... mivel már szültem, nem kellett méhtágítót használni, de a szobatársamnál alkalmazták, mivel ő még nem szült, ő is 6 hetes volt.

2912. riti72 (válaszként erre: 2906. - Lemi)
2008. dec. 3. 09:26

Szia!


Nagyon drukkolok én is nektek, remélem ezúttal minden rendben lesz! Pihenj sokat, semmi mással ne törődj most, csak magatokkal. Időnként azért nézz majd be hozzánk, a jó híreknek mindig örülünk :-)))

2911. pitemaci (válaszként erre: 2906. - Lemi)
2008. dec. 3. 08:33

Szia Lemi!


Én még új vagyok itt és nem ismerlek,de kívánom, hogy minden rendben legyen Veletek, én is drukkolok!!!

2008. dec. 3. 08:30
SZUPER:))))

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook