Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Baba a pocakban vetélés/missed ab után! fórum

Baba a pocakban vetélés/missed ab után! (beszélgetős fórum)


2969. jpne (válaszként erre: 2966. - Riti72)
2008. dec. 8. 18:14

Hááát, a férjem nem akarja. Várja az orvosi ítéletet, hogy minden rendben van. Fél, hogy esetleg valami gubanc van, ezért nem mer semmit csinálni. Azt mondja nagyon félt, Neki szüksége van arra, hogy lásson a doki és áment mondjon az együttlétünkre.

Romantikus este? Mire a pici lurkónk elalszik az éjjel 11 óra, nagyon eleven, addig ugra-bugrál és szaladgál. :) Reggel pedig fél 7-kor ébred és már szalad is. Sajnos nem ismeri a hétvége fogalmát sem. Hát ezért van nekünk havi 2 :) Igyekszünk kihasználni az alvásra maradt időt alvásra. És ez már istenes ahhoz képest ami eddig volt. De nem panaszkodásból írom, mert örömteli volt minden nap. És nagyon szeretném egy harmadikkal újra átélni.

2968. pitemaci
2008. dec. 8. 17:58
Nekem november 27-én kellett a kisbabámat megszülni (19. hetes volt). Azóta még mindig megvan, bár nagyon kevés és főleg estére. Szerintetek normális, hogy már 11 napja vérzek? Nekem ez volt az első babám és mivel nem normális szülés volt, nem tudom meddig kell ilyenkor vérezni.
2967. angyal 79 (válaszként erre: 2966. - Riti72)
2008. dec. 8. 17:55
Szerintem is, lehet hogy az meghozná.
2966. riti72 (válaszként erre: 2964. - Jpne)
2008. dec. 8. 17:22

Hát azzal meg mire vártok ? :))))

Nem kell ahhoz megvárni, hogy megjöjjön. Baj nem lehet belőle! A műtét óta elég sok idő eltelt már, legfeljebb most még védekezzetek, sosem lehet tudni hol tart a ciklusod.

Itt az ideje egy romantikus estétnek:))))

2965. jpne (válaszként erre: 2963. - Pitemaci)
2008. dec. 8. 16:50

Semmi baj. Az első két gyereknél a pozitív teszt után is szexeltünk és sokan (szerintem kívülünk mindenki) a műtét utáni két-három hét múlva belevág újra az együttlétbe. Nem vagyok ám szexéhes én sem és a párom sem, simán beérjük a havi két alkalommal. De az kell és már 3 hónap telt el.

Na meg izgat is, hogy esetleg valami nincs rendben és azért nem jön meg.

De oké, türelem...

2964. jpne (válaszként erre: 2962. - Riti72)
2008. dec. 8. 16:47
Ok, jól van, csak hát a szexhiány...hm. :-)
2963. pitemaci (válaszként erre: 2959. - Jpne)
2008. dec. 8. 16:22
Bocsi, hülyeséget írtam, ne haragudj. Csak később jöttem rá.
2962. riti72 (válaszként erre: 2961. - Jpne)
2008. dec. 8. 16:02
Jól teszed ha az ösztöneidre hallgatsz. Ha mindketten örömötöket lelitek benne nyugodtan szoptasd még. És ha ebben a kérdésben ilyen türelmes és kiváró vagy, akkor próbálj meg az lenni a mensi ügyben is. (egyenlőre)
2961. jpne (válaszként erre: 2960. - Riti72)
2008. dec. 8. 15:16
Hmmm. Hát...izé.... már igazán nem is baba, most lesz december 15-én kétéves. 3x szopizik egy nap és nagyon imádja, én is szeretem szoptatni. Van is még elég tejem, ezért nem adok reggeli előtt, mert utána már nem kér reggelit, jól lakik a szopival. Szeretném ha magától választódna el, ahogyan a lányom is tette, 13 hós korában. Én amolyan mindent kiváró, mindent a gyerek fejlődési ütemére bízó anyuka vagyok.
2960. riti72 (válaszként erre: 2959. - Jpne)
2008. dec. 8. 14:26
Szerintem a szoptatás miatt jön nehezebben. Milyen idős babát szoptatsz?
2959. jpne (válaszként erre: 2956. - Pitemaci)
2008. dec. 8. 14:20

Tesztet? Ne viccelj! Szeptember 16-án fogant a baba akit elvesztettünk és azóta nem voltunk együtt a férjemmel. Abban a hónapban azért mert úgy alakult. Mikor pozitív lett a teszt, akkor azért, mert féltünk, nehogy bajt okozzunk, így is elég méhösszehúzó a szoptatás is, ne tetézzünk még szexel is. Ez inkább biztos ami biztos alapon volt, gondoltuk várunk a 12. hétig. De a 9.-en elveszítettük. A műtét után az első mensiig, nem ajánlotta a doki. Most itt tartunk, vagyis még a mensinél sem, mert ez a nap is mindjárt eltelik. Már tűkön ülök, a férjem még jobban is bírja mint én.

Tudom, hogy nem kellene türelmetlennek lennem, de ezzel a hátérrel mint amit leírtam, ki ne lenne az???

2958. riti72 (válaszként erre: 2957. - Riti72)
2008. dec. 8. 13:27

Hopp! Ezt elkapkodtam, és egy kicsit sok lett a helyeírási hiba. :)))

Azért érhető?

2957. riti72 (válaszként erre: 2954. - Jpne)
2008. dec. 8. 13:25
Biztos általában a ciklusokban kell érteni amit a doki mond. Biztos nehezée telik most az idő , de az első ciklusnál szerintem még ne legyél türelmetlen, biztos jönni fog hamarosan a mensi, az reméljük a baba is. :)))) Én épp az előző hozzászólásomban írtom, hogy már az 5. ciklusomnál tartok, és még mindig nem állt be. Eddig türelmes voltam, és 3.mensi óta próbálkozunk is de most alig várom hogy megjöjjön, és megyek a dokihoz mert valami biztos nincs rendben.:(((
2956. pitemaci (válaszként erre: 2954. - Jpne)
2008. dec. 8. 13:09
Nekem azt mondta, hogy 2-3 ciklust várjunk. Szerintem azt a rendes menstruációra értette és nem a műtéttől. Miért nem veszel egy tesztet?
2955. jpne (válaszként erre: 2952. - Victoria25)
2008. dec. 8. 11:06
Szerintem sem kellene feladni, ha tényleg szeretnétek. Mert ha így van, akkor legalább add meg az esélyt az újabb babának fogi gátló nélkül. Ha az első elment, nem lesz nagyobb az esély, hogy a másodikkal is ez történjen. Vizsgáltasd ki magad, hogy biztos legyél benne, hogy nincs baj a szervezeteddel.
2954. jpne
2008. dec. 8. 11:03

Hát, Lányok, én ezt nem értem. Miért vagyok én ennyire szerencsétlen? Ez a 39. nap és még mindig semmi.

Az a pihenőidő amit a doki ajánl az újabb babásodásig az a műtéttől számít? Mert ha a mensiket kell számolni, akkor az elég gáz lesz nekem így.

2953. pitemaci (válaszként erre: 2952. - Victoria25)
2008. dec. 8. 07:46

Szia!


Azt nem írtad, hányadik vetélésed volt, gondolom az első. Akkor viszont ne add fel. Inkább járj utána mitől lehetett, kérdezd meg a dokidat, hogy mit ajánl. Nem biztos, hogy a következő elmenne. Sok sikert!

2008. dec. 7. 22:17

Sziasztok!

Mi egy évig próbálkoztunk mikor összejött tavaly ilyenkor, és már nagyon boldog voltam, mert csináltam egy tesztet és pozitív volt, aztán pontosan szilveszter után 1nappal a 4. héten elvesztettem. Semmi különös nem volt, olyan volt mintha megjött volna, csak borzalmas hasfájással és görcsökkel. Hát boldog új év volt- mondhatom. :( Azóta feladtuk és már most nem is próbálkozunk, sőt már fogamzásgátlót szedek. Azért mindenkinek sok szerencsét kívánok, aki szeretne és sok sikert!

2951. riti72
2008. dec. 7. 22:07

Sziasztok!

Én szonbatra vártam, de nem jött meg, pedig már csütörtökön, meg pénteken volt egy kis hasfájás, olyan meg fog jönni érzés. Reggelente meg egy kicsit feszül a cicim, de lehet, hogy már csak beképzelem. Egy pici remény azért mindg van, hátha babás vagyok, ezért ma vettem is gyorsan egy tesztet, hogyha mégsem, akkor feleslegesen ne reménykedjek 1-2 nap késés miatt. Sajna negatív lett:(((

Annyira azért nem bíztam benne, mert a mensim az "eset" óta még nem rendszeres.Először 35. napon, a következő hónapokban pedig: 35, 33, 31, 28. napra jött meg. Ma a 29. napon vagyok. Most megvárom, hogy megjöjjön, és utána megyek a dokihoz, hogy járjuk utána a dolgoknak.

Azért egy kicsit elkenődtem ,mert ha még nincs is babó, leglább a ciklusom rendben lenne:((((

A próbálkozónak nagyon szurkolok, hátha karácsonyig összejön valakinek.

2950. Jutca
2008. dec. 7. 18:39
Sziasztok!Végre megjött, bár megfigyeléseim szerint ha napok szerint nem is nagyon pontosan,2 hete feljegyeztem, h akkor lehetett a peteérésem,mivel volt hosszú nyák és mint tudjuk rá 14 napra kell h megjöjjön a mensi.Szóval papirszerűen jött, remélem a másodiknál a napok is stimmelni fognak mert általában 29 napra szokott.Holnap ismét melo, bár nem sok van mert bankban dolgozok...és mostanában elkerülik az emberek :)na szép estét és jó hetet mindenkinek!
2008. dec. 7. 15:47

Sziasztok! Még nekem sem jött meg, a 32. napon tartok. Előtte 28 napos ciklusaim voltak. Mult héten volt két nap amikor azt hittem most megjön, hasfájás "meg akar jönni" érzés, de nem. Azóta azt sem érzem. Pedig nagyon vártam, hogy időben helyreálljon, de úgy látszik bekavart a műtét. Már arra is gondoltam, hogy babóca, de az nem lehet, mert védekeztünk.

A várakozó állásponton lévőknek mielőbbi mensit, a próbálkozóknak mielőbbi babásodást kívánok. :-)

2008. dec. 7. 12:47

Sziasztok Lányok!

Gondoltam én is beköszönök hozzátok!

Remélem mindenkinek jól telt a Mikulás!

Képzeljétek megkértük, hogy öltözzön be a szomszéd és adja oda a csomagokat a gyerekeknek. Nagyon szuperul sült el a dolog, a gyerekek örültek és csillogó szemmel monták a verseket nekik.

Az ünnepek közelsége állandóan visszatereli a gondolataimat a babához, hogy most már szép nagy hasam lehetne. Kb 26. hétben lennék most! :-(

Jpne, és Jutka szorítok nektek, hogy minél hamarabb jöjjön meg, nekem a 30. napra jött, és bízom benne, hogy a következővel is minden rendben lesz.

Fiamette, neked is drukkolok, remélem a karácsonyt Ti már babával a pocakban ünneplitek!

Kitartást mindenkinek!

2947. Judy55
2008. dec. 7. 11:41

Sziasztok!


Csak bekukkantottam hozzátok, ki hogy van?


Én nem régen beszélgettem a barátnőmmel, azt mondta nekem,hogy ne mindig ezzel foglalkozzak (mármint ami történt) holott nem foglalkozok mindig ezzel, csak szóba került, mert ugye rajta vagyunk a próbálkozáson és mondtam, hogy az előzmények miatt azért félek.

Most erre mit lehet mondani, hogy ne ezzel foglalkozzak? persze, hogy benne lesz a gondolataimban.....

2946. Jutca (válaszként erre: 2945. - Jpne)
2008. dec. 6. 20:44
Biztos, hogy befolyásolja...nekem úgy néz ki kezdeget megjönni...Mikulás ajándékba hozza :)most nem bánom.Mindenkinek szép estét....
2945. jpne (válaszként erre: 2944. - Jutca)
2008. dec. 6. 20:30
Én is későbbi "peteérő" vagyok. Mindkét gyerekem a 17-20. nap között fogant, a ciklusaim mégis 30 naposak voltak mindig. Kivéve most, mert még szoptatok. Már több mint egy éve, mióta szülés után először megjött (10 hós volt a fiam) 24-36 naposak. Lehet ez is bezavar most.
2944. Jutca (válaszként erre: 2943. - Jpne)
2008. dec. 6. 16:47

szia, sziasztok


Nekem ma van a 36. nap a műtét után és még nem jött meg..de ha jól figyeltem magam most kéne..mert most telt le a 14 nap azóta h peteérésem lehetett(úgye már jól ismerem magam)..ne izgulj meg fog jönni.

Engem az ünnepek kezdete picit megviselt,de már öszeszedtem magam.Mindenkinek drukk aki már próbálkozhat!!!!!

2943. jpne (válaszként erre: 2942. - Fiamette)
2008. dec. 6. 12:56

Ó, de jó! Nagyon szorítok.

Én most vagyok a 37. napon műtéttől számítva és még mindig nem jött meg a havim. :-( Már igazán el vagyok kenődve.

Olvastam sz újonnan érkezők történeteit. Nagyon sajnálom,nagyon megrázott. Remélem mihamarabb majd sorban mindenki örülhet egy kisbabának itt.

A tegnap este új fejleménye, hogy úgy tűnik a férjem rááll, hogy ismét megpróbáljuk a harmadik babát. Idő kell Neki is.

2942. fiamette (válaszként erre: 2941. - Judy55)
2008. dec. 6. 11:10

szia


probalkozunk :)

2 napja mult el, ugyhogy jovoheten mar talan esedekes a dolog. Ha nem akkor utanna heten. Nem adjuk fel,

mi minden tolunk telhetot elkovetunk :)

2941. Judy55
2008. dec. 6. 09:22

Sziasztok!


Szép napot mindenkinek,szép december 6-át mindenkinek? Most hogy közelednek az ünnepek, hogy álltok a bevásárlással? azt szeretem ilyenkor nagyon, amikor este ki van világítva minden, egy csomó helyen lehet enni karácsonyi sütiket, van ez a tökipompos nevezetű karácsonyi kenyér, azt kóstoljátok meg, biztos, hogy mindenfelé árulják ilyenkor!

sziasztok


Fiamette: mi újság nálatok? tudod miért kérdezem

2940. fiamette
2008. dec. 6. 07:53

Sziasztok!

Kellemes Mikulás kívánok mindenkinek! :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook