Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az online társkeresésről fórum

Az online társkeresésről (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az online társkeresésről

1 2
27. Bree81
2009. nov. 4. 20:46

Én mindig szkeptikusan álltam ehhez a témához-hiszen,hogy lehetne valakit neten keresztül komolyan megismerni ill. megszeretni..?..Unaloműzés céljából max. néha kifogni intelligens embereket,akikkel el lehetett cseverészni,anno szingliként flörtölgetni.

De...de...

Megtörtént,egymásra "kattantunk" szó szerint.:)

Több mint egy éve boldog kapcsolatban élünk..köszönet érte a chat-nek vagy talán a Sorsnak!

26. Anuk76
2009. nov. 3. 16:55

Én nem kerestem, fecserésztem. Egy nagyon fájó kapcsolaton voltam túl. Nagyjából... aztán jött és nem hagyott békén :)

5 éve vagyunk együtt és van egy 5 hónapos kis tündérkénk. :)

25. 6357a3c762 (válaszként erre: 24. - Szemmelver)
2009. nov. 3. 01:58
mit????
24. szemmelver (válaszként erre: 17. - 6357a3c762)
2009. nov. 2. 20:17

kár,hogy így gondolod

valamit nem jól csináltál

23. Nagyir
2009. nov. 2. 18:59
A párom és én alig 10 km-re lakunk egymástól, két különböző településen, de valószínűleg mégsem ismertük volna meg egymást, ha nincs egy társkereső oldal, ahová mindketten regisztráltunk - én egy napja voltam fent, ő szinte azonnal rám talált. Mindennek lassan másfél éve. "Rohan az idő..." :)
2009. nov. 1. 20:57
ÉN IS NETEN ISMERTEM MEG A PÁROM, DE EHHEZ TŰRELEM KELL!!! ÉRDEMES KUTATNI, MERT SOSE TUDHATOD KI ÍR VISSZA...HAJRÁ TÁRSKERESŐK!!!!
21. s700
2009. nov. 1. 20:52

Mi is a neten ismerkedtünk meg életem szerelmével.

3 éves házasok vagyunk!

Barátaink közül is 2 pár így jött össze.

20. fd8e423e9e (válaszként erre: 19. - 9ea67a7a1c)
2009. nov. 1. 20:23
Szerintem akkor ez már elég sok véletlen, nekem az ismeretségi körömben is van jó pár ember, aki a feleségével vagy férjével a neten ismerkedett meg.
2009. nov. 1. 19:22
tesókám kapcsolata is neten kezdődött a mostani férjével...szóval vannak véletlenek...
2009. nov. 1. 19:22
én kicsit más módon,sms vonalon (az a küld a TARS szót a ....akárhová) de az első pasihoz hozzámentem feleségül akivel onnan találkoztam:)
2009. nov. 1. 17:32

Szerintem feleslegesek ezek az oldalak nekem, lássuk az eredményeket amikkel én találkoztam.

több mint ezer ilyen hirdetésen vagyok túl, eredmény nagy 0.

Ha adok fel hirdetést akkor meg se nézik, volt olyan oldal ahol 3 év alatt 4 en néztek meg.

de van olyan is pl a mai nap hogy csak angol nyelvű kamu leveleket kapok, meg van olyan is ahol csak belső hírleveleket kapok,a lényeg hogy hús vér embertől nem kapok levelet csak nagyon néha, évente max 1 esetleg 2, de ezek a levelezések is megszakadnak, na ennyit az internetes társkeresésről, ha én írok valakinek az akkor bunkó paraszt, hogy nem is ír vissza, 20 ból 20 az eredmény, pedig nem írok bunkó dolgokat.

16. szemmelver (válaszként erre: 12. - Edina777)
2009. okt. 31. 11:03

bejelentkeztem egy társkeresőre, aztán sok-sok csalódás után többre is:)rájöttem, hogy a pasik is többön vannak, sőt azok is akivel beszélgettem,

innenntől óvatos voltam:)

aztán nagyon szkeptikus, aztán nagyon utálatos a pasikkal és amikor már nem érdekelt akkor jött ő:)

hát így:)

2009. okt. 30. 23:05

Nem fogok újat leírni, de a férjemmel interneten ismertük meg egymást, immár több mint három éve.


Az előtte lévő két éves kapcsolatomat is az internetnek köszönhetem, de nálunk részben a távolság, részben más okok szakításhoz vezettek, de nem bánom, mert így megismerhettem a KEDVESEMET!:)))

2009. okt. 30. 21:34
Én is interneten ismertem meg a mostani férjem 2 éve! 1400km-re tölem, de létrejött a kapcsolat, 3 hónap után külföldre költöztem utánna, és idén nyáron volt az esküvönk!
2009. okt. 30. 20:43
Amikor elváltunk a férjemmel , pár hónap múlva magányosnak éreztem magam . Nem voltam egyedül van egy 11 éves lányom , de én egy férfire vágytam . Felmentem az egyik net-es oldalra ismerkedés céljából . először nem tudtam senkivel úgy megismerkedni , hogy beszélgethessünk , mig ő nem kérdezte meg , hogy nem lenne-e kedvem beszélgetni . Volt kedvem . 1 hónapra rá találkoztunk . Majd ő újból eljött hozzám , és jön minden hétvégén . Tegnap voltunk 9 hónaposak .
12. edina777 (válaszként erre: 8. - Szemmelver)
2009. okt. 30. 16:07
hogy csináltad?rossz a magány, az ember társas lény,nekem is hiányzik valaki az életemből,egy társ,akivel mindent meg lehet beszélni,problémákat megoldani,együtt sírni és nevetni,stb.
2009. okt. 30. 09:38

Párommal mi is társkeresőn ismerkedtünk meg, bár én csak fórumozni jártam fel, már lassan 3 éve. Mint kiderült, szomszédos lépcsőházban laktunk (akkor) :D. Most már együtt élünk, és nagyon boldogok vagyunk.

Véletlenek nincsenek, vagy ez volt a Sors keze? :)

2009. okt. 30. 08:55
Szintén netes társkereső voltam, a páromat is igy ismertem meg, ennek már 4,5 éve, tervezzük a babát :)
2009. okt. 30. 08:08
Mi is társkeresőn ismerkedtünk meg a párommal.2,5 éve vagyunk együtt,május óta már a vőlegényem!:)
2009. okt. 30. 07:56
Én is neten találtam párt 40 ávesen:) életem pasija:) most lesz egy éve, hogy együtt élünk:)
2009. okt. 30. 07:28

Mi is neten ismerkedtünk. Januárban.

Most fogunk összeköltözni. :)

2009. okt. 29. 22:56
mi is neten talaltunk egymasra közel 900 km tavolsagbol. Nem hittem bene, es most külföldön elek, par nap mulva fogjuk ünnepelni a 3 hazassagi evfordulonkat, es varjuk a masodik babankat. Szerintem sem lehetlen, de teny hogy ki lehet fogni hülyeket is :)
2009. okt. 29. 21:51
Csatlakozom Hozzátok. A férjemmel mi is egy társkereső oldalon jöttünk össze bő 4 éve. Mivel mindketten az informatikában tevékenykedünk és már akkor ismerkedtünk a neten, amikor még maga az internet sem terjedt el, egyikünk sem hitt már az internetes ismerkedésben. A vicc kedvéért írt, mert tetszett neki a fényképem.
2009. okt. 29. 21:51
én is interneten találtam meg a szerelmem,1 éve azóta 250km-re szülővárosomtól felköltöztem Bp.-re és boldogok vagyunk még mindig
2009. okt. 29. 21:31

Mi is a neten ismerkedtünk meg, annak idején (ennek áprilisban lesz 7éve). Október elején volt az 5. házassági évfordulónk. Kislányunk pedig majdnem 10 hónapos.


Én hiszek az internetben, hiszem hogy rá lehet találni a nagy Ő-re!

2009. okt. 29. 21:21

Mi is a neten keresztül ismerkedtünk meg a FÉRJEMMEL, immár lassan 4 éve! ;o)

Izgalmas dolog volt! Sokan elcsodálkoznak rajta, amikor mondom. Szerintem nincs benne semmi meglepő, manapság teljesen elfogadott dolog!!!

Azóta már van egy két éves férj-klónom is! :o)

Tiszta apja!!!!

2009. okt. 29. 18:34
Az online párkeresők nyújtotta lehetőséget egyre többen veszik igénybe, hiszen így egymástól távoli helyszíneken élő, időhiánnyal küzdő emberek is létesíthetnek egymással kapcsolatot. Csupán egy jól sikerült fotó és pár frappáns sor szükséges hozzá. Az internetes randi biztonságos közeget jelenthet a félénkebbeknek, mert nincs szükség személyes kapcsolatra, nélkülözi a szemtől szembeni kapcsolatokat. Ebből adódóan online ismerkedés során növekszik a visszahúzódó emberek önbizalma. Sokakban csökken a magányosságérzet, mivel egyszerre akár több partnerrel és beszélgetőtárssal is kapcsolatba léphetnek.

Ugrás a teljes írásra: Az online társkeresésről
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook