Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Online társkeresőn próbálkozók tapasztalatai fórum

Online társkeresőn próbálkozók tapasztalatai (beszélgetős fórum)


1 2
44. gabbbicica (válaszként erre: 38. - Hale Bopp)
2020. júl. 27. 12:30
Es akkor hol lehet part talalni szerinted? Foleg mondjuk 25 es 40 kozott?
43. delbuk (válaszként erre: 40. - Vigyefene)
2020. júl. 27. 12:08
Nem muszaj, de ha ket felnott, fuggetlen embernek kedve van hozza, es mindketten tudjak, hogy mit varhatnak a dologtol, akkor miert ne?
2020. júl. 27. 12:07
Előző kapcsolatom onnan volt, 6 évig tartott... Mivel nincs kapcsolatom most is fent vagyok.
41. delbuk (válaszként erre: 39. - Minhon)
2020. júl. 27. 12:06

Nem tucatszam volt azert ilyen, de nem vagyok alszent, egy no is lehet olyan elethelyzetben, hogy csak egy kalandra vagyik. 😉

Hosszu tavra szamomra sok fontos dolog van a vonzalmon kivul: kozos ertekrend, hasonlo humorerzek, hasonlo intellektus, egyezo celok... Pl.: hiaba nagyon vonzo valaki, akinek a sziklamaszas a hobbija, es minden szabadidejet annak szenteli, ha en meg attol is teriszonyos vagyok, ha a foldszintrol kinezek. Vagy en is tisztessegel dolgozom, es ezt el is varom a paromtol is, de az egyik exem munkamanias volt, ebbol megtanultam, hogy soha tobbet nem szeretnek egyuttelni valakivel, akinek a penz fontosabb, mint az egyutt toltott minosegi ido.

40. vigyefene (válaszként erre: 39. - Minhon)
2020. júl. 27. 10:38
Azt hiszem erre szokták mondani hogy enni kell, kefélni meg muszáj.
39. Minhon (válaszként erre: 37. - Delbuk)
2020. júl. 27. 10:17
Furcsa. Nálam mindig az volt, hogy egy ilyen kapcsolatban mindig többet is szerettek volna a nők. Mégis milyen paramétereknek nem feleltek meg, ha arra meg jók voltak, hogy megdugjanak?
2020. júl. 27. 10:16

Nyugdíjasoknak valóak ez a fajta társkeresés!

Régebben próbáltam 3 alkalommal, de mindig csalódás lett a vége, mert nem épp valósághű képeket raknak föl magukról! 100 fényképből egy olyan sikerül, amin jól mutat, de a valóságban teljesen másképp néz ki. Az egész egy zsákbamacska! Esetleg olyan övtáskás formáknak még jó lehet, akiknek nem igazán számít semmi, csak a p...i :D

37. delbuk (válaszként erre: 35. - Minhon)
2020. júl. 27. 10:06
Erre csak azt tudom mondeni, hogy elso/masodik talalkozaskor csak azzal lehetett szex, akivel nem terveztem tobbet, mert nem utotte meg a mercet 😉. Azaz valoszinuleg vonzo volt a kulseje, de egyeb parametereiben nem ot kerestem.
2020. júl. 27. 09:49
Most, hogy átolvastam, nagyon meglepődtem, hogy ennyien találtatok párt társkeresőn! Ez újabb reményt adott:)))
35. Minhon
2020. júl. 27. 09:08

Férfi szemmel:


A társkereső nők nagyjából 90%a figyelmen kívül hagyja az ismerkedési szándékokat. Ami oda vezet, hogy egy teljesen átlagos kinézetű hölgy is ezeres nagyságrendű felkérést ér el pár hét alatt, hisz a pasik válogatás nélkül küldözgetik a megkeresést hátha leesik valami. A tapasztalataim szerint kölcsönös szimpátia esetén a nők 50%a az első randin szexel, a maradék 50%a pedig legkésőbb a másodikon. Még nem találkoztam olyan nővel, aki várni akart a 3. találkozásig.


Férfiként mindig azt kapom, hogy nem akarunk komoly kapcsolatot. Nálam ez akkor van, ha mondjuk nem elég szép az illető hölgy vagy esetleg butácska stb, de egy kis kalandra még megfelelő.

Tartom, hogy nagyjából minden független pasi komoly kapcsolatot akar csak jellemzően, nem olyan hölgy akad a horgára, akivel hosszabb távra is szívesen tervezne. :)


Egyébként szerintem a problémák onnan eredeztethetőek, hogy alapvetően egoisták vagyunk és nekünk mindig a lehető legjobb kell mert megérdemljük. Ez igaz amikor a millió megkeresésből a nők pont az alfa hímet választják és persze pár hét, hónap után csodálkozva koppannak. És igaz ránk férfiakra is amikor szerelmesek csak egy igazán szép nőbe tudunk lenni. :)

2020. júl. 26. 23:20

Egy 2018-as felmérés:

[link]

33. Amaunet (válaszként erre: 31. - Érdekes73)
2020. júl. 26. 22:43

Miközben ő is egy kamu.😂


[link]

32. df1e1c376c (válaszként erre: 30. - Amaunet)
2020. júl. 26. 22:07
Bár nem online ismerkedtünk meg, de eszem ágában sem volt társként letagadni a barátommal, csak szex- és szabadidős partnernek terveztem. Aztán csak a nyakamon maradt lassan egy éve, és az összeköltözés folyamatban.
31. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 22:07
Pedig nincs sok értelme energiát időt áldozni arra aki nem akar élő talit. De ha szórakoztat hogy körbeudvarolnak kamukarakterek akkor tedd azt.
30. Amaunet (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
2020. júl. 26. 21:48

A legtöbb társkeresőn a nők számára is van lehetőség arra, hogy megadják a valós életkorukat, alkatukat, súlyukat, iskolázottságukat, legalább megye szinten meg tudják adni a lakóhelyüket. Megadhatják, hogy milyen adottságú, milyen korú férfit keresnek és hol. Leírhatják, hogy milyen feltételekkel és mikor szeretnének találkozni.

Szóval, ha ennek ellenére olyan pasi keresi meg őket, aki nem fér bele, akkor egyszerűen le lehet tiltani.

Kiemeled a férfiakat, hogy szexet akarnak. A nők többsége is. Online társkeresőkön rengeteg szintén csak szexet kereső nő van. Igen, még házasok is.


A párommal 10 éve online társkeresőn ismerkedtem meg. Neki volt fent egy fotója, én soha nem töltöttem fel és nem is küldtem senkinek. Másnap találkoztunk. Majd egyre többet és azóta együtt vagyunk.


Ha valóban komolyan kerestek, akkor mindig csak őszintén! Ha beszélni is akartok az érdeklődőkkel, akkor érdemes egy sim-kártyába "beruházni".

Találkozzatok minél előbb nyilvános helyen! Sokkal meggyőzőbb, sokkal inkább megismerhető valaki a személyes beszélgetés során, mint a hetekig, hónapokig tartó chatelés során.

29. df1e1c376c (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. júl. 26. 20:55

Az a bubolhatnek elég oskeletu :D


Szerintem simán lehet első randin szexelni, ha bejönnek egymásnak a felek. Szerintem az is csak ido pocsekolas, ha hónapokig csak randizgat valakivel az ember, aztán az első szexnel kiderül, hogy mikro pocsék van, vagy haláli béna.

28. soyle74 (válaszként erre: 27. - Delbuk)
2020. júl. 26. 20:50
Jó, hát így is lehet persze. :)
27. delbuk (válaszként erre: 25. - Soyle74)
2020. júl. 26. 20:41
En 170 km-re laktam, a ferjem 80-ra, es kb. 2-3 het utan Budapesten talalkoztunk, mindkettonknek tervben volt mar a koltozes. 😊
2020. júl. 26. 20:35

Szerintem sincs ertelme honapokig chatelni. Felruhazod az irasa alapjan egy csomo olyan tulajdonsaggal, ami vszinu nincs is. Aztan szemelyesen meg kiderul, hogy kiabrandito az egesz es elpazaroltal egy csomo idot.


Ha nem akarsz koltozni, total felesleges 50 km-nel tavolabb keresni es chatelgetni.


Tény, hogy kb 30 randira jut egy normalis.


De azert konnyen felakad a szuron a hazas, csak szexet akato stb. Ha te nem akarsz ilyet, akkor delete es felesleges chatelgetni, nem te fogod jo utra terelni.


En szamos rossz randi utan tarskereson ismertem meg a ferjemet, 2 hetet chateltunk, aztan elmentunk az egyik Costaba meginni egy kávét. A randi utan csereltunk este chaten telefonszamot. Kb a 3 randi utan facebookot.


5 eve vagyunk egyutt, 2 gyerekunk van, es en koltoztem 150 km-t.

25. soyle74 (válaszként erre: 24. - Delbuk)
2020. júl. 26. 19:44
Hát a hónapokig tartó beszélgetést inkább olyanokra értem, akik messze laknak tőlünk, velük ugye ált. nehezebb összehozni a találkozókat.
24. delbuk (válaszként erre: 17. - Soyle74)
2020. júl. 26. 19:38

Az kellene meg csak, honapokat vesztegetni egy olyan emberrel valo csetelgetesre, akivel utana nincs kemia.

Persze kell ismerkedos cseteles, de ugyis eloben dol el. Volt par kinos randim, es sok jo is, akik vegul nem lettek a nagy ok, de tarskereson ismertem meg a ferjem, 7 eve vagyunk egyutt, 3 eve hazasok, 4,5 honapos a kisfiunk.

2020. júl. 26. 19:13
Nagyon köszönöm mindenkinek! Egyetértek Veletek mindenben, nagyon aranyosak vagytok! Kár, hogy a pasik olyan türelmetlenek. Az ő elvük az, hogy minél előbb randi, kár húzni, ott derül ki, tetszünk-e egymásnak. Én nem így látom. Nem fogok mindenkivel találkozni, akivel váltok 3 mondatot.
2020. júl. 26. 17:26
Én a Tinderen ismertem meg a férjem. :D Persze előtte évekig pancserekkel, egy éjszakást akarókkal volt dolgom. Sok kitartás kell hozzá, nem lehetetlen az interneten párt találni! Nővérem lassan 12 éve házas, szintén interneten ismerte meg a férjét.
21. soyle74 (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. júl. 26. 14:38
Nem újkeletű, de egyre gyakoribb már sajnos. :/
20. 9b10f3d7ff (válaszként erre: 19. - Epresturmix)
2020. júl. 26. 14:33
Szerintem ez mindig így volt, nem mindenki akar párt, hanem csak kapcsolatot.
2020. júl. 26. 14:03

Ismerőseim elmondásából hallottam már érdekes dolgokat, pl. hogy már az első randin rá akartak mászni a csajra, vagy éppen fel akarták volna vinni őket a lakásukra, vagy ők akartak volna felmenni a csaj lakására.


Szerinted ez újkeletű? A 80-as években is ugyanezt akarták a férfiak, miközben a Házibulira lassúztak a csajokkal. :)

2020. júl. 26. 13:41

És azért egy fénykép nem árt már az elején, hogy azért valamilyen támpontunk legyen a másik külsejét illetően.

És szerintem egy darabig a keresztnév is elég, nem kell rögtön elárulni minden azonosítónkat. :)

2020. júl. 26. 13:37

Van akinek hamar sikerül ilyen módon párt találnia, de úgy látom a többség inkább sokáig próbálkozik. Sok olyan nő/pasi van, akik már hosszú évek óta fent vannak az ilyen társkeresőkön.

Én is hallottam már olyat, hogy egyesek ott találták meg a párjukat, de a többségre nem ez a jellemző.

A nők között is vannak furák, de a pasik aztán tényleg nagyon gázak.

Ismerőseim elmondásából hallottam már érdekes dolgokat, pl. hogy már az első randin rá akartak mászni a csajra, vagy éppen fel akarták volna vinni őket a lakásukra, vagy ők akartak volna felmenni a csaj lakására.

Persze randi előtt nem árt akár hetekig-hónapokig is beszélgetni a másikkal, aki pedig ebben nincs benne, azzal nem is érdemes igazából foglalkozni.

Akinek annyira sietős, az siessen más áldozathoz, és hagyjon minket békén. :)

Bár valóban ez főleg a pasikat jellemzik leginkább.

És igen, alap az őszinteség, nem érdemes hazudni, meg elhallgatni kényesnek számító dolgokat sem.

Olyan esetet is hallottam már, hogy a pasi eltitkolta, hogy már van egy gyereke, és csak azután vallotta be, hogy a csaj beleesett.

Szóval nagyon óvatosnak kell lenni, és főleg a nőknek, de szerintem akár még működhet is az online társkeresés, ha sikerül kifognunk egy másik normális illetőt, mert azért még szerencsére nem mindenki hülye. :)

16. Tocsi2
2020. júl. 26. 13:33

Én a neten találtam meg a páromat. Nem jött össze elsőre, de szerencsés voltam, mert akikkel megismerkedtem nagyon rendesek voltak.

Sok sikert kívánok Neked!

15. Bözsi néni (válaszként erre: 12. - Epresturmix)
2020. júl. 26. 12:57
:D
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook