Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Online társkereséssel tapasztalatok? Kérdések merültek fel bennem... fórum

Online társkereséssel tapasztalatok? Kérdések merültek fel bennem... (beszélgetős fórum)


1 2
51. jucika33 (válaszként erre: 50. - Acimity)
2022. júl. 10. 12:44
Nyilvánvalóan nem így szoktam ismerkedni, és ki kellett próbálnom, hogy lássam, működik-e. Valószínűleg várom/keresem azt az egyet, aki érdekes a számomra is. Csak úgy több férfivel levelezni nem akarok.
2022. júl. 9. 18:34
Ha nem akarsz ismerkedni miért regisztráltál?
2022. júl. 1. 17:13
No, kipróbáltam a regisztrációt egy helyen. Azt hiszem elég is volt. (Egy napja tettem mindezt.) Olyan érzésem van, mintha üldöznének. Kaptam egy tonna levelet, és nem tudok vele mit kezdeni. Nem érzem, hogy bármelyikre is szeretnék válaszolni (Nincs sem időm, sem motivációm rá. Beleírtam az adatlapomba is, hogy sajnos nem tudok mindenkinek válszolni.) és nagyon kellemetlen, tolakodó, erőszakos az egész. Az is, aki normális hangnemben , értelmesen írt. Nem tudom, más ezt hogy éli meg, de én az ismerkedésnek ezt a "leszólítós" formáját azt hiszem nehezebben bírom, mint gondoltam. Nem ez lesz az én utam...
48. jucika33 (válaszként erre: 35. - Érdekes73)
2022. máj. 11. 05:10
Hobbim az volt- bár jellemzően a magányos "sportokat" kedvelem. :-) Pillanatnyilag minden félre van téve, ami rendszeres kikapcsolódás, mert még mindig az életünket rendezgetem egyedül. Bárhova mennék, oda csak gyerekkel- bár ennek szerintem inkább előnynek kéne lenni. Gondolom normális , kisgyerekes , egyedülálló apukák inkább így keresnének. De még nem futottam beléjük. Valószínűleg az sem előny, hogy olyan fáradt vagyok hétvégére, hogy nincs kedvem emberek közé menni.
2022. ápr. 29. 17:31

Olvasgatva a fórumot már erősen szégyellem magam, hogy én még az életben nem regisztráltam magam semmilyen társkereső oldalra.

valahogy nem értem a lényegét.

Az élet minden nap tálcán kínálja az ismerkedési lehetőségeket, bármerre is járunk a világban.

Látod a hölgy mimikáját, a mosolyát, hallod a hangját, a megnyilvánulását, az életnél nem kell jobb rendező.

Egy kávéra mindenkit meg lehet hívni, ha úgy hozza az alkalom.

Szerintem ez csak nyitottság kérdése a másik ember felé.

2022. ápr. 29. 17:20
Én meg nem vagyok 170 centi, de mindig találtam barátnőt, amikor akartam (vagy akkorák voltak, mint én, de volt magasabb is).
2022. ápr. 29. 14:48

"Ami miatt trollnak tartalak az 33-as üzeneted vége."



akármit mondasz, egy alacsony (150-160 cm) férfi a nőknél, komoly hendikeppel indul. lehet közvetíteni hogy nekem neked mindegy, de nem igaz. 195 cm magas vagyok, szóval nincs gondom (ezzel... :) ), de repültem már nőnél olyan indokkal, is, hogy ilyen olyan izgató és jófej srác vagyok, de neki olyan kell, akinek kimondottan és kizárólag kertészmérnöki diplomája van, kék szeme, és fekete haja.


szerintem ez is téboly, de kár fennakadni, menni kell tovább.

2022. ápr. 27. 12:05

Ezek a szavak, amiket használsz "piacképes", vagy "húspiac" a legjobban egy bizonyos oldal közösségére emlékeztetnek. Ott 99%-ban férfiak vannak jelen és sok szó esik a férfiakat a társkeresés során ért hátrányokról. Nem mondom, hogy ne lenne benne igazság, ugyanúgy ahogy a nőknek is vannak problémáik a társkereséssel. Itt igazából nekem a leegyszerűsítéssel van a legnagyobb gondom. Nem tudunk semmi konkrétumot, csak az egyén elmondása alapján vonunk le egy általános konklúziót, ha valamiféle állításhoz pedig sokan csatlakoznak, arra hajlamosak akként tekinteni, mintha igaz lenne. Aztán vagy igaz, vagy nem. Vagy igaz is, illetve nem is. Ebből az aspektusból igaz, másikból nem. Mindenki azt fogja belőle kiragadni, ami a saját, egyéni meggyőződésének megfelelő, valamint az a veszély szintén fennáll, hogy a már téves pre-koncepciója igazolására használja, ezáltal mindezt felerősítve. Ismerek nem egy embert (nőket, férfiakat egyaránt), akiknek irreális az énképük. Vagy túl nagy az önbizalmuk, vagy túl kevés. Nyilván az életük minden területén vannak konfliktusaik, miért lenne ez alól kivétel a párkeresés? Na most abban is egyetértek, hogy a különböző közösségi oldalakon olyan képeket posztolnak magukról a nők, amik a valóságot nem fedik. Tényleg vannak irreális elvárásaik. De aki a bullshit helyett az önismeretre (ami egyébként kemény munkával jár) helyezi a hangsúlyt, az szerintem jóval eredményesebb lehet ezen a téren is. Ez alatt azt értem, tisztában van a képességeivel, a korlátaival, tudja milyen partner illik hozzá és megpróbál belőlük választani magának. Amennyiben az ismerkedés kezdeti fázisában vannak intő jelek, maradéktalanul megszakítja vele a kapcsolatot.


Ami miatt trollnak tartalak az 33-as üzeneted vége. Nem tudom ezt mennyire gondoltad komolyan, de miközben megpróbálsz harcolni a sztereotípiák ellen, megfogalmazol egy olyan véleményt, ami - szerintem - az egész eddigi képpel amit ebben a fórumban közvetítesz a témáról, szembe megy. Nos, röviden és tömören ezért.


Ez az egész pedig, ha én egy képet akarok a külsőm alapján a társadalom felé közvetíteni kártyavárként dől össze, mert az esetek jelentős részében (nem mondom hogy mindig) túlságosan kifelé tolódik a hangsúly, a belső elhanyagolódik, ami pedig szerintem a lényeget képezné, és ez sok esetben vezethet komoly mentális problémákhoz, egyéb konfliktusokhoz. Főleg ha a külvilág mást közvetít, mint amit az egyén gondolni akar magáról.

2022. ápr. 27. 10:30

mesélj, miért vagyok troll?


de az is elfogadható, ha tételesen cáfolsz, vagy intelligens módon állítasz valamit.


attól, hogy néhány leányka egymás vállát veregetve leírja a többinek, hogy ő bizony férfiért semmit, és különben is ő egy igazi hencegnő, majd a férfi összetöri magát érte, és ő minden kincset megér, az elég kevéske ebben a világban. is.

2022. ápr. 25. 07:48
Nem tudom eldönteni, hogy te férfi vagy, vagy nő, de jó nagy troll, az már biztos.
41. 7aee3f2a07 (válaszként erre: 31. - Ildi992)
2022. ápr. 25. 07:45
"Itt nem a helyesításról van szó. De ez máris kifog a jelentkezők kb 80 %-ánál nállam. " - két mondat, több mint két helyesírási hibával. Lehet nem ártana egy kicsi önkritikát gyakorolni?
40. treildi (válaszként erre: 39. - Ezoterikus konyhanövény)
2022. ápr. 24. 14:01
Na igen
39. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 38. - Treildi)
2022. ápr. 24. 12:19

megnyugtatlak, évek óta ott száradó, elkeseredett, irreális elvárásokkal bíró (de "kivételeset" nyújtani nem tudó) nők hada is ott van.


egy piacképes férfi ugyanúgy válogat, mint egy jó nő. sőt, mivel nyomulnak rá, ki is használja a népszerűségét.. :) - aztán jön a mocskos férfiak blogok hada.--

2022. ápr. 24. 10:36
Sziasztok volt részem benne hát elég is volt ritka a normális tisztelet a kivétlenek!
2022. ápr. 22. 19:08
Pár éve teszteltem a netes felhozatalt hát elég siralmas :) Senkit se beszélnék rá. Ismerős körből közös érdeklődéssel többre megy az ember lánya...
2022. ápr. 22. 06:48

hétköznapi életben sokkal jobb pasikat (nőket) lehet levadászni, mint a neten. rengeteg embert taszít az online húspiactér, meg nincs is rá szükségük.


azért újfent kihangsúlyoznám, a jobb (szabad) pasikra a nők simán rámozdulnak, aki úgy gondolja hogy elég kitenni egy kis cicit és várni a csodát (mint 20 évesen) az az összes selejtet, szexre vágyót, maradékot bevonzza, de nem az fog a lábai előtt heverni, akire ugye igazán vágyik (a jóra, a legjobbra, a legeslegjobbra, a macsóra, a sztárra, az izomra)


egy jó munkahelyért is meg kell dolgozni...

35. Érdekes73 (válaszként erre: 34. - Jucika33)
2022. ápr. 21. 23:12
Lélekölő buli sok türelem és idő kell hozzá. Nincs vmi hobbid ? Lehet hogy egy civil társaságban egyszerűbb lenne.
34. jucika33 (válaszként erre: 33. - Ezoterikus konyhanövény)
2022. ápr. 21. 04:49
Még mindig csak bizonytalanul nézelődöm. Randivonalat is, Páratlant, Párom.hu-t is megnéztem. Rengeteg férfi bemutatkozását elolvastam. Nem fogott meg senki, vagy ha igen, tovább olvasva kiderült, hogy hiába ötven éves, ő harminc éves lányt keres, mert még gyereket szeretne. Nem is gondoltam, hogy ebből ilyen sok van. Még nem regisztráltam, pontosan amiatt, hogy ne írjon nekem egy csomó ember, akiket le kell tiltani, vagy valamit reagálni rájuk. Erre próbálok előre lélekben felkészülni. A szerebcsétlen, hozzám nem illőt sem szeretem gorombán/kedvesen/láthatatlanná válva stb. elzavarni. Jó gyakorlat lesz...
33. ezoterikus konyhanövény (válaszként erre: 1. - Jucika33)
2022. ápr. 20. 01:06

randivonal nem olyan rossz, de ne legyél rest ** ráírni ** olyan pasikra, melyek a képek, adatok, leírások alapján esetleg egy potenciális partnert rejthetnek.


azért te írj, hogy te választhass, és ne téged keressen meg minden jöttment az első nap (kapásból vagy 100) az alacsony, kövér, diploma nélküli fazonokat azonnal, szűrővel tiltsd. :D

32. Érdekes73 (válaszként erre: 31. - Ildi992)
2022. ápr. 19. 23:00
Netről néztem mai híradót: nagybetűkkel kiírva percekig: "Svédorszgában" ,ennyit a helyesírásról :)
2022. ápr. 19. 20:35

Szia! Én is fent vagyok az egyik társkeresőn, és nekem is hasonlók a tapasztalatom. De egyvalamit megtanultam az élettől. Ha úgy érzed úgy van , akkor az úgy van. Lehet nem ez a mi utunk, vagy máshol fogjuk megismerni.

Egyébként tényleg nagyon sokan vannak akik még a nagybetűt, és a mondatvégi pontot se ismerik. Itt nem a helyesításról van szó. De ez máris kifog a jelentkezők kb 80 %-ánál nállam. A másik, hogy Én, én , én én , én. Amikor egy pár soros bemutatkozásban sokszor olvasom, hogy én, velem, én.. akkor egy kapcsolatban te sehol se leszel, mert az én-emet kell hogy kiszolgáljad.

Napszemüveges fénykép, ahol, csakis napszemüvegben látni. Hát egyértelműen takargat valamit. ( Volt, hogy belementem ilyen kapcsolatban, és kiderült, hogy a szeme fényérzékeny, mert dorgozot) Tudom ne álltalánosítsak, mindennek jelentése van.

30. Epresturmix (válaszként erre: 28. - Jucika33)
2022. ápr. 19. 19:28
Sosem tudni kinek tetszel meg. ;)))))
29. jucika33 (válaszként erre: 25. - Lydian)
2022. ápr. 19. 13:19
Köszönöm. Meg fogom nézni azokat, ahol még nem jártam. :-)
28. jucika33 (válaszként erre: 26. - Epresturmix)
2022. ápr. 19. 13:18
:-) Biztosan örülne egy kétgyerekes tanítónéninek. Nagyon kapós vagyok a paramétereimmel a "húspiacon".
27. jucika33 (válaszként erre: 24. - Érdekes73)
2022. ápr. 19. 13:16
Szerintem is enyhe túlzás. Pedig az egy olyan oldalon van, ahol nem is lehet online regisztrálni,hanem személyes találkozó után ők írnak rólad. És mégis...
26. Epresturmix (válaszként erre: 23. - Jucika33)
2022. ápr. 18. 20:15
Ahhh, pont itt ül egy szingli srác nálunk. Össze kellene titeket hozni. 😊
25. Lydian
2022. ápr. 18. 19:42

Ezeket használtam, és kb ezeken van a legkevesebb 'kamu profil':

randivonal.hu

paratlan.hu

cronos társkereső

badoo.hu

parom.hu

50plusz-klub.hu

24. Érdekes73 (válaszként erre: 23. - Jucika33)
2022. ápr. 18. 16:36
A "golfozó sznob milliomos" banda vszínű kamu :)
2022. ápr. 18. 06:03
Hát elolvasgattam rengeteg férfi bemutatkozásást. Mindenesetre érdekes. A fotók nem nagyon segítenek, mert szinte mindenki olyan, mintha éppen a börtönből szabadult volna, aki meg nem, az teljes szépsége tudatában pózol. Egyik sem vonzó,így inkább olvastam őket. Hát nem találtam olyat, akinek szívesen írnék, de még nem adom fel. (Találtam egy "diplomás társkeresőt "is. Na, ott mindenki úgy van beállítva, mintha golfozó sznob milliomos lenne. Az a világ teljesen idegen tőlem.) Hol lehetnek a tanult, normális férfiak, akik nem nemzetközi jogászok, meg üzletemberek, hanem pl. tanárok? Tudom, valószínűleg a családjuk körében üldögélnek. :-)
22. Ágio8405 (válaszként erre: 17. - Jucika33)
2022. ápr. 17. 21:59
Nekem régen az volt a tapasztalatom hogy sok időrabló randi volt, de aztán lett jó pár hosszabb rövidebb kapcsolat is.
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook