Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az online társkeresés hatásai fórum

Az online társkeresés hatásai (beszélgetős fórum)

Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Az online társkeresés hatásai

2022. jún. 28. 23:00
Arra kíváncsi lennék, hogy manapsság a regisztrációhoz képest mennyi idő után van az első olyan találkozó, amit egy második találkozó is követ.
2022. jún. 28. 21:49

Igen.Megtörtént és boldog a párkapcsolatom.


Javaslat: megfelelő önismeret és emberismeret kell hozzá. Van aki erre alkalmatlan,valójában csak a kaland hajtja.

2022. jún. 28. 21:43

A társkeresés forradalma, leginkább az instant társkeresést jelenti.

Több értelmező cikk is született a megváltozott társkeresési szokásokról.


Egy gombnyomással már tovább is lehet lépni bár melyik jelőltről, ami csökkenti annak az értékét, hogy valódi figyelmet szentejünk az ismerkedésnek.


Bár arra kíváncsi lennék, hogy valóban igaz az a felmérés, hogy a társkereső applikációkat a wcén ülve használják fakultatív időtöltésként?

12. Franc22 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. jún. 20. 01:43

Annyira, hogy 15.éve lesz, hogy megismertem a páromat.

Mondhatom, hogy "az ellentétek vonzák egymást".

Az első chatünk után nem fűztem sok reményt. Nagyképű volt. Viszont két platformon is egymásra találtunk és minnél többet írtunk egymásnak, már mindenről tudtunk beszélni. 1,5hónap levelezés után beszéltünk telefonon(egyszer se videó chateltünk). És az első találkozás október 24.én volt .

14éve együtt élünk. Van 3gyönyörű gyermekünk.


Elötte kinevettem, aki így próbált kapcsolatot teremteni.


Persze volt nekem is jó pár ismerkedésem, de még is jól sült el és nem bánom. Sőt, én bárkinek ajánlom. Főleg, hogy ha nincs ideje eljárni, vagy nem szeret elmenni ide-oda.

11. andilaci (válaszként erre: 3. - Józsibirka)
2022. jún. 1. 04:14
😉🤪
10. andilaci (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. jún. 1. 04:13
Annyira nem hiszek ebben:)van pár jó példa is,de inkább rossz a legtöbb tapasztalat.
9. hpetra22 (válaszként erre: 6. - Amaunet)
2022. máj. 31. 07:28
Neked is az van, hiszen muszáj volt hozzászólnod. 😋
2022. máj. 23. 13:34
Igen. Online társkeresőn találtam rá a mostani férjemre 17 évvel ezelőtt. 16 éve vagyunk házasok és van egy 14.5 éves lányunk. Úgyhogy nem lehetetlen. De az igaz, hogy képtelen sztorikból mindketten könyvet írhatnánk, elég sokat keresgéltünk mielőtt úgyhogy gyűjtöttünk némi tapasztalatot...
7. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Hpetra22)
2022. máj. 23. 10:40
Volt több hosszabb rövidebb kapcsolatom meg persze sok egy randi is netes ismerkedésbők. Férjemet is neten ismertem megy 14,5 éve. Környezetemben is sok netes kapcsolat, házasság van màr. Nincs ezzel gond. Addig ne élje senki semmibe bele magát amíg nem talàlkozott a másikkal személyesen. Vannak durva ferdítések 😀Nekem anno az volt a tapasztalat hogy aki komolyan gondolja az nem kamuzik, nincs értelme.
2022. máj. 23. 10:33

Bevezetőben: "Én igen."

Akkor miért nem a saját történeted írod le?


"Ha lelkileg ingatag, vagy eleve problémás az önbizalma, akkor óvatosabban kell kezelni az ismerkedés ezen formáját. Ráadásul, ahogy az élet minden területén, itt is akadnak olyanok, akik visszaélnek a rendszerrel."


A címhez ez az egy mondat kapcsolható. Az összes többi mondat egy általános leírás. (szómenés)

2022. máj. 23. 10:16
Igen, online társkeresőn találtam meg a páromat 5 évvel ezelőtt. :)
2022. máj. 23. 09:54
Nem. Már nem keresek társat, az aktuális időben pedig nem volt ilyen lehetőség.
2022. máj. 23. 09:52

Jó, hogy mondod én regizve vagyok, kiváncsiságból egyszer, hogy hogyan is működik az, .

De már asse tudom melyikre regeltem..🙂😃

2022. máj. 23. 09:40

Még nem estem kísértésbe.

Túl öreg vagyok?

2022. máj. 23. 09:35
Estél már kísértésbe, hogy csatlakozz egy társkereső oldalhoz, akár csak poénból kipróbálni, akár komoly társkeresési céllal? Kapcsolatba lépni egy teljesen idegen emberrel, anélkül hogy személyesen találkoznátok a „való világban”? Én igen.

Ugrás a teljes írásra: Az online társkeresés hatásai

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook