Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Az anyósom vagy a férjem a baj? Ki vagyok borulva.. fórum

Az anyósom vagy a férjem a baj? Ki vagyok borulva.. (beszélgetős fórum)


❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
2013. jan. 15. 14:41

Tlbogár:) 2013-01-15 14:30

Bunkó némber igét oszt

Férjet anyóst megcéloz

Köszörüli éles nyelvét

De nem adja a kényelmét

Fedezékből szór mocskot

Elferdít sok jó dolgot


Csatatérnek véli Hoxát

Rútúl ráncolja homlokát

Alhambra vagy mackó pajti

Hogy ő a tökély elfelejti


Pedig, mos főz olvas sokat

Megteszi a dolgokat

Ha nincs munka talál

anyós háta mögött rinyál


Féjre szerinte balfék

Ha tisztelné, én nem szavalnék

Mocskolod a családod

Örömed másban nem találod?

367. tilbog
2013. jan. 15. 14:36
Úgy látszik, még mindig nem tiszta: én NEM a párom miatt vagyok itt.
366. tilbog (válaszként erre: 364. - C716dc4eab)
2013. jan. 15. 14:35
Kémkedik utánad a radai :D Paranoiás...
365. tilbog (válaszként erre: 363. - C716dc4eab)
2013. jan. 15. 14:34
Te sötét Szent Megmondó, Pislákoló Értelem, nézzél már utána, ugyan hol szidtam én a párom, Te Nagy Fekete Ész...
2013. jan. 15. 14:04
tilbog, röhejes vagy ahogy kémkedsz utánam:))))))
363. c716dc4eab (válaszként erre: 361. - Tilbog)
2013. jan. 15. 14:03

Kedves Tilbogár, nyugodjál meg te női tökély:) nincs baj. Attól hogy nem mindenki fújja a köved még felkel a nap,nézd a férjed b.. nak magam meg emeld piedesztálra, és sütkérezz tökélyed fényében.


Ó szent tilbogárka bocsásd meg a sok halandónak ha nem a te gondolataid visszhangozza, ha mer más véleményen lenni. Ha nem hiszi természetesnek ha azt a pasit akivel ágyba bújsz, akit másik felednek választasz egy rakás sz@r nak fested le. Ó tökély, ó magasságos ó mindenek felett hibátlan, menyek gyöngye....

2013. jan. 15. 12:18
Még mindig nem értem miről beszéltek, miért sarkosítotok és általánosítotok. A feleségem bármennyit is szedett fel, nekem akkor is tökéletes. Mert őt szeretem. Nem büdös a házimunka, akkor nézek tv-t, ha már alszanak és melózok este. Vagy legalább a gyerek alszik és az aszonnyal tv-zek. De szeretem az anyámat is, hagyom had beszéljen nekem, úgyis az van amit én gondolok. Nem hagyom befojásolni magam. Nyílván a környezetemben sem érti meg egymást 2 ember, ha nem akarja. Itt nem a bólogatás a megoldás, vagy hogy lemenj kutyába utána hátulról pattogni a helyzeted miatt. Fel kell válalni a konfliktust ott és akkor, nem utólag. Ki kell álnod az igazadért, de vállalni kell azt is, ha nincs igazad. Le kell a szabályokat fektetni, ami kompromisszum, de mindenkire vonatkozik. És nem utólag kell a férjet bal.asznak nézni egyik oldalról sem. Ennyi
361. tilbog (válaszként erre: 360. - C716dc4eab)
2013. jan. 15. 11:08

Az anyósok sem tökéletesek, de nem jogosítja fel őket a mocskolódásra.

Nekem lányom van, fel is készítem a visszapofázásra.

Én tökéletlen vagyok mert nem pofázok vissza.

Párszor ugyan már megtettem, meg is hátrált a mama.


Kedves alhambra, remélem a menyeid majd jól lehurrognak.

Te vagy a Megmondó Ember, imába foglaljuk neved...

Sajnos csak közbevijjogsz néha, ennyire telik.


Én vagyok az alhambra,

megjöttem a fórumra,

más nem jön belőlem,

csak pár gúnyos dalocska.


Ingatlanban utazom,

hallgasd hát meg a dalom,

májjogjál hát kérlek,

én vagyok a Fogalom.


Bocsi :D

2013. jan. 15. 10:51

Még szerencse hogy ti azért elvagytok egymással. Zselyke olyan képet festettél a párodról hogy sajnáltalak,utána meg még egy gyereket akarsz tőle???????

Szerencse hogy ti tökéletesek vagyok, mindenki más főleg a férjetek annak családja egy....lúzer.

Kedves tökéletes nő példányok, jól nézzetek körül olvassatok jegyezzétek meg amit írtatok mert ha szerencsétek van ti is lesztek anyósok, és nagoyn fognak benneteket nem szeretni. Fejlesszétek tökélyre a hibáztatást a felelősség hárítását az önimádatot, és a panaszkodást májogást.Nagyszerűen megy, már máig....ettől csak jobb lesz, keressetek tökéletes egótok mellé egy tökéletes lehetőleg árva pasit, szegény nyomorult embereke akik nőül vettek titeket, vajon ők hülyék?Nem csak nem dobnak mindent a szemetekre, egy nő aki nem mos a férjére???Az anyósa tanítja vasalni az urát?Banyeg:))))))))

A feleség a baj

359. tilbog (válaszként erre: 352. - Cabe23552e)
2013. jan. 15. 10:01
Jól szóltál!
2013. jan. 15. 08:33

Na, ezt kiirtatok magatokbol :):):)

Azota be se nezett. Biztos jobb musor van a tv-ben s Egyszeruen nem birta otthagyni.

357. cabe23552e (válaszként erre: 356. - Cabe23552e)
2013. jan. 15. 07:59
Nos, az én= Nos, az én ismerősöm
2013. jan. 15. 07:58

A férfiak egyszerűen működnek? Nem mindegyik.

Van egy ismerősöm, akinek a feleségét lekövérezték. Kérdezem, kedves mackó75, te erre mit lépnél - ha a te asszonoyodat lekövérezik. Tegyük fel, tényleg kövér- mert az általam mesélt sztoriban valóban meghízott az asszonyka. Te kedves mackó, netán azt tennéd, hogy magadban jól egyetértesz a beszólóval, kicsit még örülsz is, hogy valaki legalább megmondja a feleségednek ,hátha észreveszi magát végre, és különben is védje meg magát az asszony, ahogy tudja. Nos, az én lehordta a beszólót, jól beolvasott, megmondta a magát, és maásnap még felhívta leb.szni, és megszüntette vele a kapcsolatot. Ez ám a helyzet!

És ez a nem mindegy.

ti egyszerű férfiak észre sem vesziktek - ugye - ha az asszonynak, vagy bármely családtagnak beszólnak - nem a te bajotok, különben is igaza van...!

Ha ezt megtanuljátok - amit a sztoriban leírtam, akkor van miről beszélni... addig nem nagyon- mert addig óriási emberi hiányosságok vannak.

Addig pedig kénytelenek vagyunk megmondani, mit csináljatok.

355. cabe23552e (válaszként erre: 353. - Mackó75)
2013. jan. 15. 07:52
nem ezt tapasztaltam
354. tilbog
2013. jan. 14. 22:22
Szumma-szummárum: én a most még pici lányomat készítgethetem arra, hogy igen, lesz majd a szerelmének anyja is és az is lehet, hogy hiába lesz elájulva a férfitől, lehet, hogy az pusztán a mivolta miatt utálkozni fog. De hát a férfiak olyan egyszerűen működnek.
353. mackó75 (válaszként erre: 352. - Cabe23552e)
2013. jan. 14. 17:48
meg
352. cabe23552e (válaszként erre: 334. - Mackó75)
2013. jan. 14. 14:16

Ugyan kérlek. Menjen a fenébe az összes férfi ezzel a dumával. Tudod, nekünk is csak kaja és szex legyen. Na ehhez mit szólsz????

Kedvtelésből főzünk, kedvtelésből látjuk el a háztartást, kedvtelésből látjuk el a gyereket, vesszük fel, ha baja van. Ha nincs kedvünk ,nem tesszük. Ehhez mit szólsz? Tán nem tetszene, ha így működne???

Ó ti szegény egyszerű lények, hát mi is azok vagyunk, ti mindent csak az asszony utasítására tudtok tenni, és persze az asszony következetlen utasításaiból adódóan váltatok tutyimutyivá, az asszony totál hibás. Ha a gyerek nyöszörög a kiságyban, - mivel neketek csak kaja és szex kell, nos nekünk is - nem tudom, akkor ki fogja a szerencsétlent felvenni, vagy megfordítani, vagy legalább odább toszajtani??!!! Mert hát mi is egyszerűek vagyunk. Olyanannyira, hogy ezt fel se fogjuk, ha valaki nem ordíbál ránk, hogy b.szd meg, bőg a gyerek, ne egyél már olyan ki.aszott jóízűen, tök nyugalomban, hanem tolt arréb szerencsétlent, hogy amíg boldogan falatozgatsz a hangzavar ellenére, szerencsétlen meg ne fulladjon már a saját bőgésében!Tudod, mi is ilyen egyszerűek vagyunk.


De ugye ti megcsináljátok helyettünk? Mert mi túl egyszerűek vagyunk..

2013. jan. 14. 12:58

Zselyke.

Anyosod tudja, hogy a tejcsiert kuzdesz? Ha igen, azt is tudja, ez mivel jar? Merthat -gondolom- nem kezzel, hanem a gyorsabb geppel dolgozol, es hat nem beszelve arrol, hogy ez egy eleg intim dolog, eltarthat akar 3/4 orat is -az egyik oldal. A gyerek technikaja hatekonyabb, a gepeknel, azert gyorsabb. Sztem a parod es anyos nem sejtik, hogy meg a zugasat sem szeretned, hogy halljak masok. Azzal, hogy a baba kb. 2-3 orankent eszik, az idodet ki kell toltened es belegyomoszolni azt, hogy meginduljon es elegendo mennyiseg legyen.

Hivd el egyszer,es mondd el neki.

350. konacafe (válaszként erre: 344. - Petrucciani)
2013. jan. 14. 12:48

Na, megint megkaptam.


Erre is csak azt tudom mondani, hogy olvasd el az osszeset. Van nehany dolog, amiben egyetertek veled es van nehany, amiben nem.

Annyit meg hozzatennek, hogy a tema olyan, mint a lerakodott kosz. Ha nem tisztitod le a koszt, az felgyulemlik es csak egy rakas undorito retekhalom lesz. Amit lentebb is irtunk, evek alatt felgyulemlettek az aprosagok, mert nem szoltunk. Mert nem szoltunk ha nekunk tamadtak nyeltunk es megkoszontuk az ajandekokat. Nyilvan nem mondtam az arcaba, hogy nem jo, mert ahogy fent is irtam,befogtam es lenyeltem. Es! Bar nem hiszem hogy ki kellett volna hangulyoznom a mondat vegen, megkoszontem, mint ahogy azt is, amikor a ferjem hoz nekem egy pohar vizet. (viszont ha erdekel, o nem koszoni meg, mert nem teanitottak meg, sot az anyja sem koszoni meg, amikorsegitek leszedni az asztalt. Vagyis mult idoben. Mert en azota nem segitek)


Amugy erdekes, hogy ez a tema mennyire nepszeru. Ide az emberek csak ugy betevednek. Nem mashova, ide! Nincs is jobb tema, csak az en, vagy a mi problemaink az anyossal. Nem gondoljatok, lanyok?

349. konacafe (válaszként erre: 343. - Mackó75)
2013. jan. 14. 12:36

Nem tudom mar, melyik hozzaszolas volt, amiben a kompromisszumkeresesed nem tetszett. Arra gondolok, hogy ne a feleseged kerd, hogy keressen kompromisszumokat. Hiszen ugy sem az lesz, amit o akar. Nem teljesen. De legalabb egy szikranyit erezted vele ugy, ahogy leirtuk.


Meg annyit, hogy Te mit szoltal volna, ha anyad otthon bog allanodoan, szar a kedve es lathatolag mar vagy 3 honapja, ha nem tobb nem mosolygott? Apa meg otthon ul a tv elott, szotyizik, meg a foci es aztan elmegy sorozni, mikozben Te konyorogsz az anyadnak, hogy szanjon rad nehany percet valamiert (jatek, tanulas, velemeny, film). De nem lehet, mert ennivalot kell Neked keszitenie, meg apucinak illetve csillognia kell a lakasnak, mert holnap jon a nagyi. A nagyi nagyon szeret teged, meg apucit is, csak amikor ittvan, akkor mindenki nagyon furan viselkedik. Mert apucit allandoan simogatja, meg oktatgatja, hogy kisfiam jajj, ezt csinald, meg azt, es amunkaban vigyazz, figyelj oda, nehogy megszoljanak. Apuci pedig: Igen anya, jol van anya. Helyesel allandoan, sot, apuci annyira jofej, hogy elmondja elete minden apro reszletet, olyanokat, amikrol ti sosem beszelgettek otthon a szuleiddel. Apa annyira mas most. Apa ugy viselkedik, mint egy gyerek.

348. konacafe (válaszként erre: 339. - 2c563972fe)
2013. jan. 14. 12:25

baccus, ezt car. Akkor ennek a nonek nem sok erkolcse van. Mutasd meg a ferjednek, hogyan kell megfurdetni a gyereket, mar ugy is tud ulni egyedul -marmint a gyerek, remelhetoleg a ferjed regebben :)

-, igy konnyebb egyedul furdetni. Sot, meg fel is all, es akkor konnyebb a popojat is megmosni.

Ha megvan, te szepen felveszed a bali cipodet, es kisurransz.

De legalabb ugy el kell jarnod, furdetesre hazaersz. Kellenek a baratok!

347. konacafe (válaszként erre: 333. - Mackó75)
2013. jan. 14. 12:22

csak azert "fikaznak", mert egy porszemnyi valtozast sem teszel.

Hozzateszem, en is elmondtam az anyamnak, hogy szemet az anyos vagy a ferjem ez meg az. Egyszer o is rakezdett, hogy milyen csigan pakol ezt azt..Na ekkor bennem felment a pumpa. En fikazhatom, de nem engedem, hogy az anyam is ezt tegye vele. Elkepzelheto, hogy nalatok is inkabb igy van?

346. konacafe (válaszként erre: 322. - Mackó75)
2013. jan. 14. 12:20

Na varj.. ez az egyugyu ferjem duma is csak onnan jon, csak ha mar ott jarunk, hogy te meg akarod erteni, hogy OK, hogy nehez egy uj No mellett letenni a voksod anyuci elott. De bakker, mi bajod van neked, hogy hagyod magad szivatni a sajat anyadnak? Neki nem az a dolga, hogy melletted lalljon? Es ne mondjon el mas elott diszfunkcionalisnak?

Mert azzal a szandekkal, hogy a feleseged majd megcsal, ha nem megy vissza dolgozni, teged ved. De milyen modon? Erre gondoltal mar? Kerdezd meg anyat akkor :" anyuci, szerinted en egy rossz ember vagyok? Szerinted lehet engem szeretni? Szerinted boldogulok az eletben?" Ha a valasza igen, akkor ennyi.."akkor miert feltetelezed, hogy a Zsuzsi majd talal maganak mast? Ha jo minden, akkor miert is allna neki keresni?"

Ha a valasza nem, akkor elmondta a sajat fiarol a velemenyet, es majd szolj nekunk.. :)


Mas reszrol. Ha a nejed panaszkodik az anyjanak, azert teszi -mint ahogy te is emlitetted, a nok kibeszelik magukbol a problemat-, hogy konnyitsen a terhen es tamogatast var. Nem elsosorban az anyjatol. Elsosorban a ferjetol. De minek "adjon" olyannak, aki nem "ad" neki? Ezzel szepen lassan el fogtok tavolodni egymastol.


A ferjeinknek masreszrol elmondtuk, tobbszor hogy mi bant minket. (ismet, ha elolvasnad a hozzaszolasainkat, lathatnad). Eleinte szepen, majd hatarozottan, vagy hisztizve es bogve, ordibalva, megint szepen, tobb fele keppen, peldakkal, bla bla. Nem erti vagy nem erzi fontosnak a valtoztatast. (ha erdekel, leirom priviben, nalam mi tunt ugy, hogy mukodott)

Es eltelt tobb ev. Nem hogy kozelebb, hanem tavolabb kerulunk. Mert jon az igergetes, hogy jo, majd szolok, meg majd megteszem.


En a lanyoknak azt javasolnam, hogy kerdezzek meg a ferjeket, hogyha nekik olyan jo anyucival, akkor miert nem koltoznek vissza? Miert nem veluk elnek?

345. konacafe (válaszként erre: 330. - Mackó75)
2013. jan. 14. 12:08

Erre is csak azt tudom mondani, hogyha egy no dog faradt es a ferfi ezt nem kepes megerteni, azert, mert ŐŐŐ mennyire faradt es nem az o dolga a tobbi, csak a melo, a foci es a haverok, akkor menjen.

Ha nem partner abban, hogy valamennyi terhet levegyen a Tarsa vallarol, akit elmeletileg szeret es jot akar neki, akkor miert gondolod, hogy a no majd csupa Szeretetbol beveti magat a labad koze? O azert -is- tesz dolgokat erted, hogy kimutassa az erzeseit. Vesz neked ruhat, csak ugy? VKapsz tole dolgokat csak ugy? Csokit, ujsagot, matchboxot? Te mikor vettel neki aprosagot? Vagy akar valami nagyot, ami vagyott reg ota?

Ha a ffinak a lógás fontosabb, mint az erett gondolkodas es a kek golyok, akkor nyilvanvalo, hogy a helyes dolog elengedni. Menjen, mert meg egy gyerek nem kell nekunk, akirol gondoskodhatunk. Mellesleg erzelmileg semmit nem kapunk. Es erzelmileg tamogatod abban is, ha legalabb beszelsz anyuddal es elmondod neki, hogy hagyja a feleseged beken. Vagy teged. Es ezt nem feltetlenul elotte kell kozolnod, eleg, ha elmondod neki.

344. petrucciani (válaszként erre: 52. - Konacafe)
2013. jan. 14. 11:35

Kb idáig, olvastam (meg a legfrissebb 50 hozzászólást, de azok már inkább általánosságokról szólnak), hát, azt kell mondanom, irigylem a problémáidat, illetve nem irigylem a családodat.


Az itt felsorolt okok közül, amik miatt nem kedveled az anyósodat, az egyik viccesebb/szomorúbb, mint a másik.


1. Rosszul lett az apósod, és ő nem telefonált, hanem SMS-t írt. Nyilván teljesen megváltozott idegállapotban volt, halálra aggódta magát, esetleg az orvosnál nem volt lehetősége telefonálni, vagy nem tudta mit csinál pontosan, és te ahelyett, hogy sajnálnád őket, aggódnál, inkább ez az esemény bekerül az ellenszenv kialakulásának okai közé.


2. Dinnyét, illetve egy rakat kaját ad (amit nem gyalog vagy tömegközlekedéssel kell hazacipelni, simán csak bevágjátok az autóba és kész), úgy, hogy saját bevallásod szerint bár tudsz, de nem szeretsz főzni, és esetlegesen csak hétvégén szoktál. Talán ezt az anyós is tudja rólad, ezért is próbál kicsit traktálni. De az, hogy egy szívesen adott ajándékot jó szívvel is fogadunk, az elemi udvariasság kérdése. Akkor is, ha nincs rá szükségünk, akkor is, ha kidobjuk/nem használjuk. Ugyanez a piskóta esete is. Egyszerűen nem tanultál meg jó szívvel elfogadni olyan dologokat, amik esetleg nem pont a te ízlésed szerint valók.

Ja igen, nincs energiád pakolni a kaját, na erre mondom, hogy irigylem a problémáidat.


3. Első alkalommal kijelented a férjednek, hogy eszed ágában nincs mosni utána, majd fel vagy háborodva, hogy az anyós küldi az SMS-t neki, hogy hogy kell vasalni. Te nem csinálod meg neki, épp emiatt téged nem fog megalázkodva kérdezgetni, mégis, ki a túrótól kellene megtanulnia vasalni, ha nem az anyjától? És még ezen is te vagy felháborodva természetesen.


4. Ok, a csokietetés elég gáz, ezt sok nagyszülővel problémás megértetni, de ez is a gyerek felé jószándékkal történik, haragban lenni emiatt butaság, még ha ezerszer meg is kell beszélni, hogy nem szabad, akkor is. És anyósodék (anyukáddal ellentétben!) szívesen vannak az unokával, nem keltenek lelkiismeretfurdalást, hogy miért van ott a gyerek náluk, ez ezerszer fontosabb, mint a egy-egy szelet csoki másfél éves korban néhány hetente.

És mindezek mellett a pofátlanok képesek voltak meglátogatni titeket, miután hat hónapig nem mentetek hozzájuk, és nem látták az általuk ezek szerint igen kedvelt unokát. Mindezt bejelentés után, amire ti semmit nem reagáltatok.


És mindezek mellett az anyós a bunkó, te meg "idegen nyelvet beszélő", "világlátott" ember vagy, korábban úgymond "vezetői pozícióban". Kár, hogy ez semmit nem jelent, mint jelen helyzet is mutatja. A leírásod alapján nem csoda, hogy elmérgesedett a viszony, illetve ha az anyós sem úgy viszonyul hozzád. Nyilván neki is vannak hibái, de ezek, amiket felsoroltál, hogy "nektek mikor lesz ilyen házatok" helyett a fiával beszélve képes volt egyes szám második személyt használni, meg hogy egyszer nem voltak figyelmesek, és nem tudtál leülni a kanapéra, (viszont nem is kérted meg őket, hogy engedjenek oda, inkább elraktároztad, mint jó kis dédelgetett sérelmet), valamint az öregedés elleni kézkrém meg az odaégetett süti (eleve, hogy tudja ő odaégetni a te sütidet? most vagy ő süti, vagy te) annyira pitiáner dolog, hogy aki ilyenek miatt öt percnél tovább haragban áll valakivel, annak a hibái sokkal jelentősebbek, mint az elkövetőé.


Amellett, hogy a férjed esetleg tízéves kisfiúként viselkedik az anyja jelenlétében, az is biztos, hogy te sem tűnsz többnek tízéves kislánynál.

343. mackó75 (válaszként erre: 342. - Konacafe)
2013. jan. 13. 19:26
Nem értelek. Egyik hozzászólásomban azt szóltad meg, hogy a komromisszumot keresem, most meg pont ezj hiányolod? Akkor most hogyan cselekedjek? Itt látom a gondot, hogy a nők sem tudják mi jó nekik. Ha azt csinálom ami a feleségem szeszéje kíván, akkor az a baj, ha határozottan szeretnek valamit, akkor meg ráeröltetem az akaqatom.
342. konacafe (válaszként erre: 316. - Mackó75)
2013. jan. 12. 14:53

Ugy latom volt termes az ejjel, de most nem lesz idom mind elolvasni.


Viszont az anyad mindig az anyad marad. A feleteged TE valasztottad es ha nem vagy kepes kompromisszumokra es egyuttmukodesre, vagy a kérésére figyelni..akkor semmi oka veled maradni, mert nem ezt az eleted akarja maganak. Ő igy nem boldog. Nem hinnem, hogy egyikunk is azt kerte volna a ferjetol es a te nejed sem toled, hogy orditsd le az anyadat. Hanem hogy beszelj vele normalisan: neked sajat csaladod van, a kereseiteket tartsa tiszteletben. Masreszrol pedig nem vagy az a 10 eves kisfiu, akirol korabban irtam.

2013. jan. 12. 11:18
Nekem sajnos nagyon kevés tejem volt,3 hónapig szoptattam,azt is pótlással :( Pedig mindent próbáltam.Na,én azt kaptam többször is anyósomtól,hogy miért nem szoptatok.Aztán érdekes módon kb. 1 év múlva eszébe jutott,hogy sógoromnál neki sem volt teje.
340. 2c563972fe (válaszként erre: 336. - Mackó75)
2013. jan. 12. 11:14

Nem írtam,hogy nem kellene itt lenned.

Mi azért írtunk konkrétumokat,hogy mit mondott,tett az anyósunk.Te csak azt szajkózod,hogy sokat van nálatok.Te nem dolgozol?Mert ha nyugdíjas a mama,akkor nem is igen találkozhattok,főleg így télen,az idősek félnek már a sötétben,mire Te hazaérsz munkából,már biztos elmegy.

Az én anyám sem szent,megfigyeltem,hogy ez azóta van,hogy megszületett a fiunk.A konfliktus abból adódik,hogy én egy aggódós,konzervatívabb családből származom,a férjem egy laza,felelőtlenből.A gyereknevelésnél próbálnám a középutat megtalálni.Anyukám engem is letol,ha nem aggódom eléggé szerinte,nemcsak a férjemen húzza fel magát.

Ezzel szemben az anyósomnak minden tökéletes amit a fia csinál.Amíg hagytam,ezt velem is közölte,hogy nekem kell ebben toleránsnak lenni,meg hagyni kell stb.Én nem fogom úgy végigszenvedni a házasságom,mint ő apósom mellett.Nem is kellene,ha nem fűtené a férjem,mert jól meglennénk.

339. 2c563972fe (válaszként erre: 337. - 2c563972fe)
2013. jan. 12. 10:58
Ezt a hsz-om folytatva,anyósom még biztatta is a férjem,mikor huszonéves lányokkal ment bulizni,én meg itthon az egyéves gyerekkel.Ja,és ennek majdnem lett következménye is.Úgyhogy ezek után nem nagyon hiszek abban,hogy konkrétan az én anyósom azért aggódott a szülés után,amit Te írtál.
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook