Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Keveset vagyunk kettesben. Szex hetek óta nem volt. Normális, ha teljesen ki vagyok borulva? fórum

Keveset vagyunk kettesben. Szex hetek óta nem volt. Normális, ha teljesen ki vagyok borulva? (beszélgetős fórum)


2017. aug. 3. 00:24

Szülőkkel egy lakásban lenni az nem egy jó ómen egy párkapcsolatra nézve.

De az sem, ha a barátok fontosabbak. Aki 28 évesen képes egy hónapig nem szeretkezni a kedvesével, az nem is szereti a nőt.


Ideje lenne ennek a kapcsolatnak véget vetni.

19. Magdalénia (válaszként erre: 18. - Mahsa)
2017. aug. 2. 15:30

Talán fizikailag még nem jutott el arra pontra, de távolodik tőled. Valaki bezavarhatott a kapcsolatotokba, míg a tietek nem áll stabilan.


Azt nem tudom elképzelni, hogy fizikailag megcsal, de este hozzád megy aludni. Akkor kimentené magát és otthon aludna egyedül.

18. mahsa (válaszként erre: 17. - Magdalénia)
2017. aug. 2. 11:41
Megcsalásra gondolsz?
17. Magdalénia (válaszként erre: 14. - Mahsa)
2017. aug. 1. 17:18

Ha csak az elmúlt hónapra jellemző, akkor járj a végére. Valami nem stimmel. Kifogásokat, mentségeket gyártani lehet, de nem igazán célravezető, inkább halogató.

Vannak fals érzéseid vele szemben és nem ok nélkül. Ezt nevezzük előérzetnek.

16. ina87
2017. aug. 1. 17:00
vesd rá magadat,ha szülőket és haverokra van idő akk lehet az egyiket ki iktatni és össze lehet bújni
2017. aug. 1. 15:46

A férjem napi 14 órákat húz le fizikai munkában, és bár lassan 10 éve együtt vagyunk, de még mindig röptében a legyet is :D Megoldottuk úgy is, hogy eleinte anyuéknál laktunk. Meg úgy, hogy egy méterre haverok sátraztak. Meg még cifrább esetekben is. A szükség nagy úr :)


Mindenesetre beszéljétek meg az igényeket, teremtsetek lehetőséget. Szülőkkel sem kell gondolom folyton bájcsevegni, meg a haverok is csak hazamennek egyszer (ha meg nem, gondolom nem véletlenül haverok, lehet szépen közölni velük, hogy szükségetek volna egy pásztorórára).

14. mahsa (válaszként erre: 12. - Magdalénia)
2017. aug. 1. 15:19
Felváltva járunk egymáshoz, azzal nincs baj, csak egyszerűen soha nem jön össze egy olyan nap vagy legalább délután amikor kettesben vagyunk és egymással foglalkozunk. Ez az elmúlt egy hónapra jellemző.
13. Mézes-Krémes (válaszként erre: 1. - Mahsa)
2017. aug. 1. 10:26

Nekem az a véleményem, hogy egy pasinak MINDIG van igénye. Ha ezt nem a partnerétől kapja meg, vagy vele valamiért nem műveli, akkor megszerzi máshonnan, ez biztos. Ez ennyire egyszerű. Egyszer-egyszer lehet fáradt, de egy potens, egészséges pasi esetében ez hosszabb távon vicces kifogás...


Ha esetleg valóban nincsenek igényei, akkor eleve baj van, és változást úgysem tudsz elérni, max ideig-óriág.

12. Magdalénia (válaszként erre: 1. - Mahsa)
2017. júl. 31. 23:02

Ha már egy éve tart ez a kapcsolat, akkor biztosan ismered és össze tudod hasonlítani az elmúlt hónapokhoz képest. Ez a mostani állapot nem igazán tartható.

Talán kihűlt a pasi, de még nem annyira, hogy lelépjen, vagy elküldjön.

Te jársz hozzá, vagy ő hozzád? Azt gondolom, hogy az előbbi.

2017. júl. 31. 21:17

Valami nem stimmel,vagy a kapcsolattal, vagy a fiúval.Ennyire nem lehet fáradt valaki heteken keresztül.Nálunk előfordul, hogy a párom ágyba zuhan és elalszik, de fèl-egy óra alvás után kezdeményez.Vagy reggel.A szülők másik szobában nem lehet akadály,sikítva élvezés nélkül is lehet együtt lenni.

Hasonlóan punnyadt kapcsolatban másfél évig bírtam-mi is kb csak hétvégén találkoztunk, és vagy fáradt volt, vagy nyűgös, vagy tele volt a hasa mert sokat vacsorázot-mindig volt valami akadályozó tényező.Végül, nem vagyok büszke rá, de megcsaltam.(Volt más probléma is bőven, pl 1,5 év alatt egyszer sem járhattam a lakásában, nem voltak céljai az életben, csak a buli és pörgetni egyik napot a másik után)

10. spann
2017. júl. 31. 20:09

Itt van ez a hirdetés napok óta: éjszakai rákászat.

Mások milyen ügyesen megoldják...

2017. júl. 31. 19:29
Hát ha már fiatalon ezzel gondok vannak mi lesz később.
2017. júl. 31. 19:26
Nem szeret.
2017. júl. 31. 19:24
Már, ahogy az előző fórumkiírásodban írtad.
2017. júl. 31. 19:23
Ha az exét nézegeti a facebookon, akkor mégis csak felmerül benne a szex, csak nem veled.
2017. júl. 31. 19:22
Ha ennyi idősen nem vagytok kreatívak,mi lesz veletek ha netán gyerekeitek lesznek. :O
4. Bözsi néni (válaszként erre: 3. - Mahsa)
2017. júl. 31. 19:10
Költözzetek össze, külön a szülőktől. Az segít a gondokon.
3. mahsa (válaszként erre: 2. - Bözsi néni)
2017. júl. 31. 19:00
Én 24 vagyok, ő 28. Nem fizikai munkát végez,úgyhogy ennyire nem lehetne fáradt,bár minden munka fárasztó. A szülők úgy vannak mellettünk,hogy távolabbi szobában. (csak hát velük is beszélgetünk ilyesmi, szóval nem kettesben)
2. Bözsi néni (válaszként erre: 1. - Mahsa)
2017. júl. 31. 18:56

Kérdés, hogy mit dolgozik a kedvesed. De ha heti hét napot, akkor lehet fáradt. Bár attól függ, hány éves, mert reggeli szex is lehetne:-)


No meg hogyan szexelne, ha ott vannak a szülők mellettetek?

2017. júl. 31. 18:52
Hetente háromszor találkozunk akkor együtt is alszunk, de tényleg csak alvás van mostanában. Az elmúlt 3 hétben nem szexeltünk. Mindketten dolgozunk, fáradt vagyok én is,de a barátom még fáradtabb.(heti 7 napot dolgozik) Próbáltam azért párszor kezdeményezni,de hiába. Nagyon ki vagyok borulva és nem is a szex miatt,hanem mert mindig vagy szülők vannak mellettünk vagy haverok. Kettesben tényleg csak bedőlünk az ágyba. Nagyon nem bírom ezt így mostanában. Csak engem készít ki vagy jogosan rosszul érzem magam? Mit lehet ilyenkor csinálni?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook