Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

268. Zojci (válaszként erre: 266. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 02:34
Nem wárok babát...nowemberben 3.5hónaposan meggondolta magát:(
2007. jan. 21. 02:31
Shilaila a szakerto az almok teruleten, kivancsi vagyok en is a velemenyere.
266. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 264. - Zojci)
2007. jan. 21. 02:28
A fogak elveszteserol en is ezt hallottam, de nem akartam leirni, mert nem ertek hozza annyira, es te most anyuka vagy, de nyugodj meg, sokszor almodtam mar, es nem vesztettem el senkit. A halal az pozitivum. En is rengeteget ragodtam idonkent az almaimon, ha kisbabat varsz akkor pedig hihetetlenul felerosodnek az almok, intenzivebbe valnak. Az alom hangulata neha raul az ember egesz napjara, sot akar tovabb is foglalkoztatja, volt hogy elaludni sem mertem, de hat meg megvagyok. Szoval ne idegeskedj emiatt, ne felj az alvastol. Lehet hogy a nap folyaman foglalkoztal 1-1 gondolat erejeig a fogaiddal, vagy fogakkal, valahol felbukkant a halal gondolata is, es az alom ezt osszerakta mozaik szeruen, az agy igy dolgozza fel a nap esemenyeit. Ha felsz,higyj az utobbi gondolatomban. A pszichologia ezt vallja ismeri el leginkabb.
265. Zojci
2007. jan. 21. 02:18
És még annyit hozzáfűzök,h álmomban a halált személynek érzékeltem,mintha walakit wártam wolna,nem walamit!
264. Zojci (válaszként erre: 263. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 02:15
Köszi,hogy leírtad ezeket! Én úgytudom,h a fogak elwesztése halált jelent,remélem nem:-/ Sokszor álmodok foggal,főleg,h letörnek,wagy kitörnek,kiperegnek! Nagyon tudok rágódni egy-egy dolgon! Lehet emiatt?! Olyan walóságos wolt minden,h hirtelen mikor felébredtem nem tudtam,h most akkor mi wan! Még a páromat is felhíwtam!
263. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 262. - Zojci)
2007. jan. 21. 02:08
A halal varhato valtozast jelent az eletedben, altalaban pozitiv iranyba. A fogak elvesztese nem jelent jot, de a hozzaertobbek majd kifejtik. En mindig megijedek, ha a fogam elvesztem almomban, mert er valami negativ utana. Hat ez most nem volt tul konkret, de nem akarok sarlatankodni. Ez a ket szimbolum az en almaimban is elofrodult mar, csak nem egyutt.
262. Zojci
2007. jan. 21. 01:51
Tegnap félelmetes álmom wolt! Az UTOLSÓ nap wolt a földön és wártam/tuk a halált! Iszonyatos wolt! Az idő nagyon szép wolt,sütött a Nap,csiripeltek a madarak! Én meg wártam és wártam...Értitek?! A halált??!:-/ Aztán hirtelen letört egy darab a fogamból,majd az egész felső fogsorom kipergett! Ha walaki tud erre magyarázatot azt megköszönném,mert érzem,h walami fontos jelzés ez nekem!
2007. jan. 20. 21:31

Koszonom a "megfejtest", eleg logikusan hangzik.

Az alomnaplo is jo otlet! Egyszer evekkel ezelott egy baratnom ajanlotta szinten. Akkor par alkalommal felirtam az almomat, de aztan abbamaradt. Talan ujra bevezetem es neha visszaolvasom. :)

260. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 257. - Álom)
2007. jan. 19. 08:24
Kedves álom!Valamit túlzottan sürgetni akarsz.Lehet,hogy energikusabb vagy mint nyugodt.Neked talán túl lassan mükődnek a dolgok és félsz, hogy lemaradsz valamiről.A test rándulása akkor szokott alvás közben történni, amikor a lélek szárnyalni akar de a test még nincs azon az ellazulási szinten.Ezért mivel még éber állapotban vagy és nem tudsz ellazulni/fáradtság miatt is lehet/vissza rántod a lelkedet.A lélek egy finom energiából álló úgynevezett köldökzsinóron keresztül hagyja el a testet biztonságosan és ilyenkor múlt vagy jövő dimenziókba utazgat tanulás céljából.
259. álom
2007. jan. 18. 16:34
Amúgy miért van az, hogy néha megrázkódunk álmunkban?? én gyakran teszem:(
258. álom
2007. jan. 18. 12:08
én mégis úgy éreztem, hogy el fogok késni valahonnan....
257. álom
2007. jan. 18. 12:08

shilaila! szerinted mit jelent a karóra melynek nem látom a mutatóit, de mondják hogy mennyi az idő és hogy még rengeteg időd van, nem fogol elkésni?

Az én órám a szavak szerint bő másfél órával többet mutatott az elmondások szerint, ugyanis beszélgettem egy idegennel, de nem láttam az arcát:(

256. álom
2007. jan. 18. 12:06
Csak lehet valami abban hogy jelent valamit az álom, ugyanis ma karórával álmodtam, melynek nem láttam a számait. És most olvastam az álmoskönyvben (online) hogy félek az idő múlásától és hogy elmaradt egy "randevú" ha elmarad még nem tuti.........
255. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 252. - Rika)
2007. jan. 17. 16:37
Kedves Rika! Igaz,nem kell minden álmot jelzésértékünek becsülni.Van úgy amikor a napjainkban megtörtént esetek hatással vannak ránk és ezért egy bizonyos alvási szinten az agyunk produkál ilyen képeket.
254. álom
2007. jan. 17. 15:15
van itt valaki??
253. álom (válaszként erre: 247. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 17. 14:53
nem, ugyanis alig olvasok könyvet, nagyon ritkán olvasok.
252. rika
2007. jan. 17. 11:52
Elég nehezemre esik elhinni, hogy jelent valami az az álom amit produkáltam este: egy vámpír akart megharapni. Az elől menekültem. Aztán egyszercsak felébredtem pedig el sem kapott vagy ilyesmi.
2007. jan. 17. 11:39
Kedves Lányok! Ha valakit valóban mélyebben foglalkoztatják az álmaik, akkor azt javaslom,hogy nyissatok egy álomnaplót amibe felirjátok álmaitokat és később rájöttök a válaszra.Van amikor csak egy év távlatából derül ki mit is üzent a tudatalattink azzal az álommal kapcsolatban.Mindezáltal fejlődik az intuiciós képességetek is,ami nagyban segiti az életútatok helyes irányát.Sok sikert!
250. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 248. - Szarvasi79)
2007. jan. 17. 11:34
Kedves Szarvasi! Ezek intim jellegű dolgokra utalnak.De ha egy kicsit ebből a témából indulsz ki, akkor megkapod Magadtól a választ.
249. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 236. - Pitypang)
2007. jan. 17. 11:26
Kedves Pitypang!Az,hogy szakértő lennék, túlzás.Csak kb. 14 éve nyított vagyok ezekben a dolgokban és kifejlődöt az íntuíciós képességem,ami Mindenkiben ott van ha él vele!Az álmod arról szól, hogy Te magad fogsz lépéseket tenni egy olyan ügyben, amely bár fájdalmas, de túl akarsz rajta lépni.
2007. jan. 17. 11:22

Több álmom is volt éjszaka.Az egyik, hogy bajuszom volt és leborotváltam.Utána pap voltam.

Mostanában elég furákat álmodom.

247. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 235. - Álom)
2007. jan. 17. 11:21
Kedves Álom!Érzésem szerint hatása alá kerültél egy történetnek amit láttál vagy hallottál.
246. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 234. - Jeannie)
2007. jan. 17. 11:18
Kedves Jeannie! Csak egy megérzés részemről,hogy előző életbeli esemény tör fel időnként az álmaidban.Úgyanis van aki testén viseli előző életbeli sérüléseinek nyomait,talán ott ért lővés a nyakadon.Az,hogy van vagy lessz-e ezzel kapcsolatos feldolgozni valód azt nem lehet igy tudni, mivel csak egy tisztánlátó tudná rá a választ.
245. gota (válaszként erre: 244. - Pitypang)
2007. jan. 16. 18:13

Szívesen, bár mondom, ebben Shilaila a nagy szakértő.

Aztán lehet, hogy csak annyi a magyarázata, hogy az elfojtott indulatok miatt csikorgatom a fogam álmomban és azért álmodom, h kitörtek... :)

244. Pitypang (válaszként erre: 243. - Gota)
2007. jan. 16. 18:09

Nem tudtam, hogy van mas alomszakerto is a "kornyeken". :) Koszi.

Most hogy mondod, az utobbi idoben tenyleg tobbszor almodtam foggal. Volt mar lyukas is, kitort, letort, most epp lyukas volt es en huztam ki. De olyan fura, mert a helyen meg ott volt mar egy uj, jo fog azonnal.

Attol en is felek, hogy valamibe beletorik a fogam mostanaban. Lehet, hogy ez a megoldatlan es neheznek tuno problema az almaim oka.

Koszi megegyszer!

243. gota (válaszként erre: 236. - Pitypang)
2007. jan. 16. 17:53

Őszintén (bár nem engem kérdeztél ;)) a babona szerint foggal álmodni, ha örülsz neki, nagy bajt jelent. Mivel itt nem örültél neki, gondolom, nem jelent bajt. Lehet, hogy olyan dolgon rágódsz, amit nem tudsz "megemészteni"...

Én is gyakran szoktam azt álmodni, hogy lyukasak a fogaim, meg kitörik az összes, stb. Valahogy arra a következtetésre jutottam, hogy "beletörik" a fogam valamibe...

242. Rika1 (válaszként erre: 231. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 16. 17:49
köszönöm a választ:))
241. gota
2007. jan. 16. 17:35

Ebben Shilaila a nagy szakértő. :)

Neked milyen érzéseid voltak az álommal kapcsolatban? Örültél, hogy megmenekültél, vagy kétségbe voltál esve?

240. álom
2007. jan. 16. 17:07

Shialila, tudnál nekem segíteni?

már leírtam h miben kéne.

239. álom
2007. jan. 16. 17:05

e-mail és msn címem: nosztil18@citromail.hu

itt minden nap utolértek ha vki hozzá tudna szólni

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook