Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

2007. jan. 12. 11:05

Eléggé életszerű, valósághű álmom volt.

Párommal sétáltunk, én toltam a kisfiunkat babakocsival. Valami szatyrot hoztam a kezemben, amiben csokik voltak, meg egy furcsaság: kotaktlencsék minden színben... Ezt a szatyrot anyósom adta.

Kálminak csöngött a telefonja, az anyja hívta. Én forgattam a szememet, meg húzgáltam a számat, erre azt vágta a képembe Kálmi, hogy akkor meg jó az anyja, amikor ad valamit.(Még egyébként soha nem mondta ezt, ami nem jelenti azt, hogy még nem gondolkozott rajta, hogy kimondja-e...)

Elmélyült beszélgetésbe fogott az anyjával, én meg elkanyarodtam tőle a kisfiammal, ismeretlen kis utcákba, majd egyszer a szatyrot is letettem az út közepére, és tovább sétáltunk a sose látott utcákon.

De mintha tudtam volna hogy hova megyek. Kálmi meg észre se vette, hogy elmentünk mellőle, meg hogy a szatyrot is letettem útközben...

207. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 205. - 93a74b44ea)
2007. jan. 12. 10:57
Kedves Letty!Valami váratlanul ér vagy ért, amiben nem tudtál dönteni?
206. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 204. - Bixy)
2007. jan. 12. 10:54
Kedves Bixy!Úgy érzem, mielőtt befogadnád a bébit, egy kicsit töltsd fel Magad energiával/vitamin,ásványianyagok stb./Természetesen ezt megelőzően,hogy nyugodtan átadhasd Magad a várandóság örömteli érzésének,kérj egy nőgyógyászati általános vizsgálatot.Jó egészséget és örömöt kivánok!
2007. jan. 12. 08:27
Valami bojlerféleség meggyulladt, ott volt mellette a porraloltó, de nem tudtam használni...
204. Bixy
2007. jan. 12. 08:18

Sziasztok! Ma azt álmodtam, hogy az unokatesóméknál vagyunk a kislányommal és a párommal, meg már megvan a kistesó is (akit most tervezünk). Ők (az álmomban) egy nagyon szép helyen laknak, egy villában, gyönyörű kilátással. Aztán kinézünk az ablakon és látjuk,hogy fekete felhők gyülekeznek,nagy vihar lesz. Gondoljuk elindulunk.Ami fura volt, hogy mindenki fel volt öltözve, csak a két gyerek volt meztelenül. Az unokatesómék egy darabig elvittek kocsival, aztán már a belvárosban olyan szűk utcába értünkahol már csak gyalog tudtunk menni. És akkor szembe jöttek fiatalok és petárdát dobáltak...de nagyon durván. Felénk is meg postaládákba, üvegekbe dugták és nagyot szóltak! Mi rohantunk át közöttük, a gyerekeket védtük a testünkkel, aztán egy srác oda dobott közénk egy petárdát és akkorát robbant, hogy nagyon megijedtünk. Az unokatesóm visszaszólt nekik, és a srác ahogy felénk fordult véres volt a szája....és felháborodottan mondta, hogy mi bajunk van...

Megnéztem azonnal a gyereket, hogy lett e vmi baja, külsőleg nem, de majdnem hogy sokkot kapott!

Szörnyű volt az álmom, fel is ébredtem és vhogy próbáltam másmerre terelni a gondolataimat...

Vajon mit jelenthet ez?

203. 9f1ae69054 (válaszként erre: 202. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 11. 15:18
Hű...köszi szépen...akkor most örülök:)
202. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 198. - 9f1ae69054)
2007. jan. 10. 12:31
Kedves ness! Mivel nem vagyok látnok ezért csak a megérzéseimet tudom hozzáfűzni az álmodhoz.Az álom lehet egy előző életbeli esemény,de ha a mostani életedről ad információt, akkor úgy érzem,hogy egy olyan férfi áll vagy fog melletted állni akivel készen álltok egy baba felvállalására.
201. tünde733 (válaszként erre: 196. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 9. 22:17
Fúúú ezt megmutatom neki,mert karácsony előtt pont ezen vitatkoztunk össze!!!!Amugy,köszi:)
200. Icus (válaszként erre: 197. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 9. 19:48
Ez visszatérő álom, kisgyermek korom óta álmodom ezt a szitút!!
2007. jan. 9. 17:25

Én valamelyik nap "újjászülettem" álmomban!

Feküdtem az ágyban, és meghaltam. Csak úgy. Nem tartott sokáig, mert aztán ugyanúgy ott feküdtem, de mellettem volt a "halott énem". És tudtam, h újjászülettem, és furi volt, h sok mindent meg kell tanulnom újra, mint egy babának, pedig felnőtt voltam. De nem sokat foglalkoztam vele, elfordultam, és aludtam.

Jelent ez valamit? :-O

2007. jan. 9. 13:43
hello! Nekem egy nagyon bonyolult álmom volt és szeretném megtudni hogy mit jelent. Álmomban egy kisfiút szültem, és mindenre emléxem, annyira valós volt, hogy még most is a hatása alatt vagyok, teljesen átéltem. Jelenleg nincs gyermekem, álmom kezdetekor terhes voltam a fiammal, de volt már két lányom, azoknak a születésére nem emléxem. A férjemnek csak a kezére emléxem, amikor szülés közben fogta az enyémet. Ő ragaszkodott hozzá, hogy a kisfiút Bertalannak hívják, mert Bercinek akarja szólítani. Mivel nekem ez a név nem tetszett, Albert lett a neve, mert azt is lehet Bercinek szólítani, de mégsem Bertalan...Amire emléxem még az az amikor megszületett utánna a ideadták és a férjemmel szinte eggyütt fogtuk, majd minden sűrűn hozták, hogy szoptassam meg mert éhes, rengeteget evett...
197. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 194. - Icus)
2007. jan. 9. 11:48
Kedves Icus!Talán a mostani környezetedben feszélyezve érzed Magad.Valamint lehet,hogy van egy aprócska kis titkod amit nem igazán szeretnél ha mások is tudnának róla.Szerinted?
196. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 193. - Tünde733)
2007. jan. 9. 11:42
Kedves Tünde!Csak a megérzésemet tudom hozzáfűzni.Talán úgy érzed kevesebb szeretetet kaptál édesanyádtól és fáj, hogy mással többet törödik.Az sem lehetetlen,hogy mind a mai napig meg akarsz Neki felelni.
195. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 192. - Bixy)
2007. jan. 9. 11:35
Kedves Bixy!Még szerencse,hogy kicsi lányodat nem "fojtod" meg a hatalmas szereteteddel és féltéseddel!Az biztos,hogy jól viseli, hiszen üzeni is a tudatalattidnak,hogy minden rendben,nem kell őt félteni.
194. Icus
2007. jan. 9. 08:28
Mondjátok,már meg légysi, mit jelent az hogy gyakran álmodom, olyat, hogy: Valahol, nyílvános helyen, vagyok ahol sokan vannak, és egyszer csak észre veszem, hogy félmesztelen, vagy mesztelen vagyok, míg mindenki más fel van öltezve. Igyekszem, úgy tenni mintha ez tök normális lenne, ugyan úgy beszélgetek tovább, csak legfeljebb összehúzom magam, igyekszem eltakarni magam. Aztán, folytatodik az álmom, másik szitú, másik helyzet, de ott már fel vagyok öltözve!!
2007. jan. 9. 07:53
Éjszaka azt álmodtam,hogy a régi iskolámban laktam.Az volt a lakásom.Hideg volt az egész épületben,és nagyon huzatos,süvitett a szél.Volt egy kis babám is,akit megszoptattam,és elindultam,az egyik tanterem ,szoba felé.Ahogy benyitottam,anyukám feküdt egy ágyban,Ahogy közelebb mentem hozzá,a kisbabám,elkezdett a kezemben mocorogni,és anyut kereste!Akár merre forditottam,ő is forgolodott a kis fejével,hogy lássa anyut.Anyu kinyujtotta a kezét,elvette,és megszoptatta!Ez nagyon rosszul esett...
192. Bixy
2007. jan. 9. 07:46

A ma éjszakai álmom az volt, hogy a 2 éves kislányommal a nagynéném lakásában vagyunk ketten. Aztán hirtelen a lakás előtt vagyunk, ahol egy meredek dombtető áll. A lányom a szélén játszik....én szólok neki, hogy ne menjen annyira a szélére mert leesik,de már túl késő és megcsúszik. Én is utána ugrok...és csúszunk lefelé....ami furcsa volt, hogy látom a gyerekem arcát és nincs rajta semmi félelem, semmilyen érzelem csak néz engem....aztán megpróbálom elkapni,de nem sikerül. Ezután újból megpróbálom elkapni és most a lábam közé tudom zárni,megvan. EGyütt csúszunk lefelé, mígnem a dombtető végéhez nem érünk és ott lepottyanunk egy homokkal teli útra...mellette egy betonút van gyalogosoknak és körben pedig lakó házak.

Hát tudom hogy kicsit zavaros...de mint tudjuk álmainkban minden megtörténhet és akkor minden olyan egyértelmű és tiszta...

Valaki? Ötlet? Mit jelenthet ez?

191. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 188. - Szarvasi79)
2007. jan. 8. 11:00
Kedves szarvasi!Talán mostanában többször szóba kerültek az elhunyt ismerőseid esetleg szeretteid.
190. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 189. - Mango)
2007. jan. 8. 10:58
Kedves mango!Az utóbbi álmod jelzi,hogy jelen esetben mennyire le vagy korlátozva.Lehet,hogy ezáltal kényszerhelyzetekben vagy.
189. mango
2007. jan. 5. 14:32
Nekem visszatérő álmaim vannak. Sokszor álmodtam azt hogy vízparton(tengernél v. tónál) vagyok,a vízben kukacok,csigák vannak és félek hogy beleesek. A másik álmom ami mostanában is rendeszeresen előjön hogy bárhol vagyok nem tudok mozogni,felállni,járni,teljesen tehetetlen vagyok. Nagyon szeretném tudni h mit jelentenek,de az álmoskönyvekben csak konkrét dolgok vannak,ezek pedig elég kombináltak.
2007. jan. 5. 10:44
Nagyon érdekes ámom volt az ájszaka.Azt álmodtam, hogy mentme a temetőbe, és 60ft volt a belépő.Zárt nagy modern épület volt, és a barátnőmmel mentünk akivel már nem is tartom a kapcsolatot.Előszőr az elhunyt szertteihez mentünk.Mindenkinek egy szoba volt berendezve, a halott tárgyaival, és pl, ott volt a halott kutyája is, aki úgy pusztúlt el, hogy a hó ellepte.Ez is megvolt örökítve, műhóval.Elég bizarr volt.
187. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 184. - Strucy)
2007. jan. 5. 10:03
Kedves Strucy!Teljes mértékben igazad van.Az álmok megfejtése is személyre szabott ugyanúgy mint az egyéni horószkop.A lényeg,hogy a Te számodra milyen érzést vált ki a ló, a kókusz stb.
186. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 183. - Lenus)
2007. jan. 5. 09:45
Kedves Lenus!Minden rendben van ha nincs szükséged a válaszra. A tudatalattink akkor is dolgozik ha nem vagyunk tudatosak.
185. zozo76 (válaszként erre: 182. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 4. 23:08
Köszi a választ shilaila !
184. Strucy
2007. jan. 4. 17:35
Én ezekben az ámoskönyvekben azért nem hiszek,mert szerintem egyáénre vonatkoztatva érdemes végiggondolni az álmokat..Legalábbis nem hiszem, hogy minden ember álmaiban ugyanazt jelentene mondjuk egy ló,vagy egy kókusz vagy mittomén..nem?
183. Lenus
2007. jan. 4. 17:15
nekem van álmoskönyvem. Sokszor emlékszem az álm aimra, de az a baj, hogy nem mindig nézem meg a jelentését. Mikor meg eszembe jutna, hogy megnézzem a könyvbe, hogy mit is jelent(délután, este-fele) addigra meg már el is felejtem, hogy mit álmodtam.:((
182. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 180. - Zozo76)
2007. jan. 4. 14:07
Kedves Zozo!Talán a kisebb problémákat megpróbálod messze elkerülni,de ha komolyra válik a dolog akkor azonnal a közepébe vágsz.Viszont jelen esetben lehet, hogy nehéz döntés előtt állsz amit nem lehet egy karcsapással elintézni.
181. veronitas (válaszként erre: 171. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 4. 11:13
köszi!
180. zozo76
2007. jan. 4. 10:06

Sziasztok!


Na valaki ezt fejcse meg,ha tudja!Az álom a következő volt!Először is egy medve elöl futottam,majd rövid futás után felkapaszkodtam egy toronyra!A másik amit még ezen az északán álmodtam,hogy egy sakálra vadásztam,de nem tudtam lelőni,csak amikor teljesen elöttem volt!Lehet valami összefüggés a két álom között!

Előre is köszi!

179. tünde733 (válaszként erre: 175. - Magdala)
2007. jan. 4. 07:47
Nincs,de hamarosan veszek egyet!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook