Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

148. virkina (válaszként erre: 142. - 3b4055e2b2)
2006. dec. 16. 22:55
Nem tudom miért , de nem megy....
147. Droma (válaszként erre: 146. - 3b4055e2b2)
2006. dec. 16. 13:17
Köszönöm,irok privit.
146. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 143. - Droma)
2006. dec. 15. 13:52
Kedves Droma!Szívesen segítek,de ehhez rád van szükség!Írj!
145. virkina
2006. dec. 14. 15:35
virkina= virág krisztina, változtattam sziasztok
144. virág krisztina (válaszként erre: 142. - 3b4055e2b2)
2006. dec. 14. 14:43
köszönöm, megpróbálom..
143. Droma
2006. dec. 13. 23:05
Ne haragudjatok,hogy nem olvastam el az előzményeket,de én tényleg hiszek abban,hogy az álmoknak jelentésük/jelentőségük van.És ha van itt olyan,aki ért hozzá,hogy esetleg mit jelenthet,akkor szeretném megkérdezni priviben,mert van/volt egy elég nyomasztó álmom.És nagyon érdekelne,hogy mit jelenthet.Előre is köszi,ha valaki tud segiteni.
142. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 140. - Virág krisztina)
2006. dec. 13. 15:28
Kedves Krisztina!Nincs ezzel semmi baj.Lehet,hogy az exférjed ideálisabb volt a szexuális elvárásaidnak.A mostani férjeddel szemben pedig vedd kezedbe az irányitást és akkor minden rendben lessz!
141. Kangaroo (válaszként erre: 138. - 3b4055e2b2)
2006. dec. 12. 16:36
Nagyon szépen köszönöm a válaszodat! :-)
2006. dec. 12. 16:12

Nekem nagyon fura álmamim vannak. Rendszeresen állmodom a volt férjemmel akitől 14 éve elváltam, és általában sex-ről szól. Pedig férjnél vagyok.

Nem hülyeség ez? Sokat álmodom vele.

139. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 135. - Kangaroo)
2006. dec. 12. 15:18
Hát valahol erről beszéltem,a fiaddal való kapcsolatodat kellene átgondolnod.Sokkal többet segítesz Neki, ha hagyod ,hogy megélje a saját tapasztalatait.Igy bölcs tapasztalt felnőtté válhat!De ha örökké leveszed róla a terheket akkor letéríted Őt az útjáról amiért leszületett.Ez Mindkettőtőknek életfeladatotok.De az a legjobb, ha saját megérzéseidet használod.Mivel nem vagyok látó,igy csak a megérzéseimet oszthatom meg veled,amit átgondolhatsz.
138. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 134. - Kangaroo)
2006. dec. 12. 15:12
Szia!Megérzéseim szerint a fiad leköti minden figyelmedet,félted és óvod Őt.Lehet,hogy sokkal közelebb áll a szívedhez Mindenki másnál.Csakhogy ezáltal sokat fogsz szenvedni, ha nem bizol meg majd benne és mindenbe Te akarsz majd rajta segíteni. Ezt a másik gyermeked fogja megsínyleni és nem fogja majd ezt Neked megköszönni!Éppen ezért itt az ideje, hogy ezt a jelzés értékü álmodat felül vizsgáld és ne tulajdoníts nagyobb jelentőséget ami túl haladja a természetes határokat. Mindannyían egyedi lények vagyunk és tiszteletben kell tartanunk mások döntéseit, még akkor is ha látjuk szerettünket a mélybe zuhanni.A másik amit gondolok, hogy a fiadon keresztül Önmagadat akarod megvalósítani, azt ami Neked nem sikerült az életedben.
137. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 133. - JoeJoe)
2006. dec. 12. 14:59
Kedves JoeJoe!Ha igazán mélyen érint ez a dolog akkor Önmagaddal kell párbeszédet folytatnod.Csak körül tudom irni a saját megérzéseimet ezzel kapcsolatban,mivel igen kicsi információt irtál le.Ami az Én megérzésem ezzel kapcsolatban az az, hogy talán számodra ez az illető sajnálatra méltó.Talán az életvitele,a környezete amiben él,Önmagát ahogyan látod,mély nyomot hagyott benned.Egy biztos valamit megéreztél általa és ezt a Te lelked nehezen viseli.A lényeg, hogy beszéld ezt meg Önmagaddal és a tudatalattid válaszolni fog ,ha szükséged van rá!
2006. dec. 12. 14:01

Néhány nappal ezelőtt azt álmodtam, hogy terhes vagyok (már egyszer-kétszer álmodtam ezt...), és még a múltkor megnéztem, mit jelent, asszem, annyit írt, hogy "az álom magáért beszél".

Hát köszi. Vagyis: azért álmodom ezt, mert terhes szeretnék már lenni.

2006. dec. 12. 13:46

Pár hónappal ezelőtt megfejtettem a visszatérő álmaim jelentését. Legalábbis azt hiszem...

Rengetegszer álmodtam cápával. De sosem bántottak, nem haraptak meg, ha esetleg közeledtek, a szemükbe csaptam, vagy rávertem stb. de meg sosem harapot egyik sem. Mind nagy cápa volt. Aztán egyszer álmodtam hogy a sekély tengervízben játszom a gyerekekkel, és odaúszik egy kicsi cápa. Nem féltem től, mégis beleharapott a bokámba. Vérzett is, talán fájt is. (ott lógott rajtam) Fura volt, hogy a nagyok sosem bántottak. Aztán rájöttem, hogy valószínűleg nem azoktól kell tartanom, akikről azt hiszem, ártani akarnak nekem, hanem pont azoktól, akiket esetleg közelebb engedek magamhoz, mert nem tűnnek veszélyesnek. Alamuszin támadnak. Legalábbis nekem valahogy ez jött le az álmaimból.

2006. dec. 12. 13:02

Sziasztok! Én elég furát elmodtam a minap. Kirándulni voltunk a családdal egy gyönyörű helyen, felmásztunk valami (sziklás) hegyre, de kb. 1,20 m széles volt a hegy szélén az út, amin felmentünk. Zöldelltek a fák, sütött a nap, néztük a tájat, gyönyörű volt! Aztán a fiam (3 éves) elindult lefelé, de nagyon a szélén ment. el akartam kapni, nehogy leessen, de nem engedte, hátrált tőlem, nem tudtam megfogni. Lányomat a (szikla)falhoz löktem kicsit, nehogy ő is a szélére kerüljön, és közben kiabáltam: -Apa! Apa, segíts! (gyerekek apjának) De nem tudtam elérni, és a fiam leesett :( nem láttam zuhanni, de én is egyből utána akartam menni, és talán még a lányom kezét is megfogtam, hogy jöjjön velem ő is. És akkor felébredtem. Szörnyű volt, hogy nem tudtam a fiamat elkapni, csak nyúltam felé, de nem engedte még a ruháját se megfogni.

Egyébként nagyon félek a magasságtól, zuhanástól, álmodtam már hogy leesek valahonnan, de földet sosm értem. Most elég rossz volt, hogy nem én hanem más valaki esett le magasról, ráadásul a gyerekem. :-( Remélem, ez nem valami rosszat jelent! :-(

133. JoeJoe
2006. dec. 11. 18:45
Szia! Mivel nem hagy nyugodni a dolog, remélem tudsz segíteni. Egy olyan személlyel álmodtam, akit csak látásból imerek. Beszélgettünk??? talán, és egyszer csak a hús-vér emberből fekete-fehér tabló kép lett, fekete szegéllyel. Tudtam, hogy váratlanul meghalt (álmomban), fiatalon. Elég megrázó élmény volt! Előre is köszönöm!
132. df30cb1959 (válaszként erre: 131. - 3b4055e2b2)
2006. nov. 22. 12:44
köszönöm!Megpróbálom másszemmel nézni a dolgokat.most végre lefogytam amennyire akartam,de mégse vagyok igazán boldog.Mostmár nem is érdekel a súllyom(addig míg vixa nem hízom:)) Álmaim tényleg azt tükrözik hogy sokat foglalkozok a kűsőségekkel!
131. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 127. - Df30cb1959)
2006. nov. 22. 10:24
Kedves Pandika!Valószínüleg minden szép nőt vetélytársnak látsz, ami nem baj mindaddig amig ez nem fáj neked.De a lényeg az, hogy el kellene fogadnod magad és persze szeretned,hogy el tudjad fogadni magad olyannak amilyen vagy és akkor nem lenne ellenszenv érzés benned a szép nőkkel kapcsolatban.Persze az út effelé hosszú de az idő rövid, hogy igy éljük le ezt az életünket.Valószínű,hogy a zongora órák hidegen hagytak és te szerettél volna valami neked tetsző más dolgot helyette.Neked is sok sikert kivánok álmaid,vagyis a lelked üzeneteinek megfejtéséhez! Kisérletezz bátran,tedd fel magadnak az őszinte kérdéseidet és a válasz ami benned van,előjön.
130. reni79 (válaszként erre: 129. - 3b4055e2b2)
2006. nov. 22. 10:21
Szia!Köszi szépen.Egyébként beletrafáltál teljesen.Sajnos van a vizhez kötödően egy kellemetlen élményem.5-6 évesen strandon voltunk a növéremmel és a nagyfiúk bedobtak heccből a 2 méteres vizbe.A tesóm szedett ki.Ezért azota viziszonyom van.Mármint inkább a mélységtől félek.Uszni sem tudok.Köszönöm mégegyszer!Pusszancs.Rena
129. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 121. - Reni79)
2006. nov. 22. 10:14
Szi reni79! Ha ez az álom nekem szólna akkor azt az üzenetet értelmezném meg belőle,hogy tanuljak meg bátran úszni, vagy ha már tudok egy kicsit akkor barátkozzam meg azzal a tudattal,hogy biztonságban tart a víz.Ha valaki elől menekülők akkor valószínü, hogy valakivel nem rendeztem le a köztünk lévő problémát, vagyis nem akarok szembenézni vele.A harmadik álmod ha az fantasztikusan felemelő érzés akkor arról szól,hogy szoktál utazgatni a lelkeddel más dimenziókban is amikor a tested pihen.Mindenki utazgat, de nem mindenki emlékszik rá,ezért hát nem szabad megijedni ha mostmár tudod,hogy ez a test elhagyása,mert védve vagyunk!
128. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 120. - Mese)
2006. nov. 22. 10:06
Kedves mese!Őszintén szólva igazából csak önmagadon vagy egy terepeután keresztül tudnál igazi választ kapni az álmaid illetően.Ha visszaolvasol ennek a témának az elejére,ott leírtam ha jól emlékszem rá, hogy miként tudod a saját álmaid üzenetét megfejteni.Sajnos az álmoskönyv általánosságokban beszél, mint ahogy a nem személyre szabott horószkopok is.Tehát a saját megérzéseid alapján kell értelmezned a tudatalattid üzeneteit.A visszatérő álmodról csak magamból kiindulva tudok mit kezdeni. Tehát ha ezt az álmot én látom akkor az nekem arról szólna, hogy rutin nőgyógyászati vizsgálatra menjek el.A holdról álmodni fontos lenne tudni,hogy növekvő vagy fogyó holdat látok-e?Lehet,hogy növekvő hold esetében fogékonyabb vagyok ikrek fogantatására.Sok sikert álmaid üzenetének megfejtéséhez!
2006. nov. 21. 20:06

én Kelemen Annával álmodtam,akit mondjuk gyűlölök!Aztán egyik osztálytársammal,akinek irigylem az alakját,és végűl egy csempeboltban kötöttem ki ahol volt egy zongora és leűltem zongorázni ami sehogyse akart menni,szegény zongoratanárnőm leűlt mellém aki a valóságban már elhunyt és kijavított!

Na ennyi baromságot már rég álmodtam.Na ha ezt valaki megmondja hogy mit jelent,akkor gratulálok neki!

2006. nov. 21. 15:08
Szívasen.Remélem segítettem.
125. reni79
2006. nov. 21. 15:06
Mégegyszer Köszi!
2006. nov. 21. 14:59

szóval:menekülni:veszélytől menekülni meg

szárny nélkül repülni:öröm,boldogság,ha repülésközben lezuhansz rossz ügybe keveredsz.

úszni:ha te úszol akkor vmilyen ügyben,dolgban célhoz érsz,ha mások úsznak akkor egy bizonyos ügyben kéred ki más tanácsát.

A bujdoklásranem találtam semmit,de szerintem az megfelel a manakülésre.

123. reni79 (válaszként erre: 122. - 12667dcac6)
2006. nov. 21. 14:41
Köszi szépen!:-)
2006. nov. 21. 14:33
Én is szoktam vízzelálmodni.Haa viz zavaros,koszos az sajna rosszat jelent.Pontossabban valaki beteg lesz vagy rosz dolog fog történni.Az biztos ha én vízzel álmodom és sötét színű a víz akkor 1-2 nap múlva valaki a családban mindig!!! beteg lett.pár hete vettem egy álmos könyvet és abba szoktam megnézni amiket álmodtam.Ha gondolod megnézem neked mit jelent a menekülés és a repülés.
121. reni79
2006. nov. 21. 14:11

Sziasztok!Nekem is vannak visszatérö álmaim.Gyerekkorom ota.

Az egyik mindig vizzel kapcsolatos.Általában uszok,de van mikor fuldoklom.

A másik az hogy valaki elöl menekülök,bujdosok.

A harmadik repülés szárnyak nélkül.

120. mese (válaszként erre: 119. - 3b4055e2b2)
2006. nov. 21. 13:38

Érdekes amit írtál, és köszönöm, de érdekelne, hogyan, milyen módszerrel tudnék ennek pontosabban utánanézni, hogy megértsem a jelentését.Persze több minden is történt abban az álomban,csak röviden írtam le.Köszönöm a válaszod, mert nagyon elgondolkodtatott.Remélem, egyszer azért megértem, miért történt mindez.

Egyébként van egy visszatérő álmom, ami nem jó, minden ilyen álmomban az történik, hogy eltávolítják a méhemet, és azután postán kapom vissza, becsomagolva.Elég bizarr, de ez mindig előjön.Meg sokat álmodom a Holdról, és azt is, hogy ikreket szülök, és nem egy álmomban voltam már férfi, ami nagyon valóságos volt.Ezek vajon mit jelenthetnek?

119. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 118. - Mese)
2006. nov. 20. 14:18
Kedves mese!Valóban rémálomba illő képet láttál, ami valószínűleg egy előző életbeli jelenet ismétlése.Talán ismét olyan szituációba kerültél a mostani életedben, ami az előző életbeli emlékképet felszínre hozta.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook