Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

178. tünde733 (válaszként erre: 176. - Hoxa)
2007. jan. 4. 07:46
Na a fájdalmas veszteség be is jött!!!tegnap hozták a gázszámlámat,ami 60 ezer forint:(((((
177. zsuzsa68 (válaszként erre: 176. - Hoxa)
2007. jan. 3. 21:09

Szia Hoxa,

az utazás, (vonattal, busszal, autóval stb...)

jelentését nem tudod ?

176. Hoxa
2007. jan. 3. 21:04

FOG - Nehezen elszenvedett vereség.

Kieső fog: fájdalmas veszteség.

Ha más szájából fogak hullanak a kezedbe: nem tudsz viszonozni olyan érzelmeket, amelyeknek az előnyeit igencsak élvezed.

175. Magdala (válaszként erre: 174. - Tünde733)
2007. jan. 3. 20:24
Van álmoskönyved? Ennek van ám jelentése ...
2007. jan. 3. 19:35
Én azt álmodtam az éjjel,hogy elől kiesett a fogam,vagyis én húztam ki a kezemmel!:(Tök rossz érzés volt....:((
173. Bixy
2007. jan. 3. 10:26
Shilaila! Köszönöm szépen a választ! Ez így van, én egy kicsit féltékenyebb típus vagyok....de érdekes,hogy napközben annyira nem érzem ezt...úgy látszik, hogy az álmaimban, a tudatalattimban mégis előjön....
172. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 169. - Bixy)
2007. jan. 3. 09:58
Kedves Bixy!Úgy érzem,hogy a túlzott féltékenységed az oka!Egyetlen kapcsolat sem bír ki olyan megpróbáltatásokat amelyben ott a bizalmatlanság.Ha sokat hangoztatjuk a másiknak a féltékenységünket akkor előbb útóbb belefárad,vagy valóban belerohan egy másik kapcsolatba.Gondolván,hogy tudod a félrelépéseit.Őszintén szólva a féltékeny fél az aki késztetést ad a cselekvésre.Ezért hát ideje természetes állapotba terelni a kapcsolatotokat, hogy ne veszítsd el azt akit most nagyon szeretsz!Ennek pedig a bizalom a feltétele.Nem könnyű, de megéri!
171. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 165. - Veronitas)
2007. jan. 3. 09:46
Kedves veronitas! Természetes,hogy félelmeid vannak hiszen nem mindennapos egy műtét.De ne aggódj az álmod miatt hiszen csak a félelmedet tükrőzi vissza,nincs rossz jelentése!
170. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 164. - Szarvasi79)
2007. jan. 3. 09:42
Igen,de csak akkor ha érzi,hogy Ő áll az első helyen!
169. Bixy
2007. jan. 3. 06:56

Sziasztok!

Nekem van egy visszatérő álmom...sokszor álmodom azt, hogy a párom megcsal vagy legalábbis sejtem. Ma is azt álmodtam,hogy van valaki más is neki(sokszor azt is tudom, hogy ki, van amikor régi általános iskolai oszt. társnőim) és hogy odamegyek hozzá,de nem akar felelni és várat a válasszal hogy most mi is lesz a kapcsolatunkkal?! Olyan álmom is volt, amikor előttem flörtölt egy csajjal és én nagyon mérges lettem...

Nem tudom miért álmodom ezeket mindig, de nagyon rossz átélni....Mit jelenthet? Köszi

168. Rika1
2007. jan. 3. 06:20

A napokban álmondtam, hogy a tengerparton

sétáltam kéz a kézben egy férfival,de sajna

nem tudom ki volt az ismeretlen.

2007. jan. 3. 05:51
Pont most éjszaka álmodtam.Egy előtte ismeretlen férfiről,akibe bele is szerettem :)
166. zsuzsa68 (válaszként erre: 152. - Moncsicsi83)
2007. jan. 2. 19:53

Igen, szoktam gyakran álmodni.


Visszatérő álmom, hogy utazom. :o))


Ha esetleg tudod mit jelent, kérlek írd meg !

Előre is köszi.

2007. jan. 2. 13:50

sziasztok.

de jó lenne, ha valaki meg tudná mondani, mit jelent, ha álmomban műteni akarnak (azt nem tudom, mi a bajom, de nagyon félek a műtéttől), szóval műtét előtt állok, de nem tudom, hogy végül megműtöttek-e, mert előtte fölébredtem. Ez vajon mit jelent?

164. szarvasi79 (válaszként erre: 151. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 2. 13:35

Szia!

Ebben nagyon igazad lehet, mert fiatalabb tőlem a párom 5évvel, és olyanokat mond, ha véletlenül terhes lennék tönkre menne az élete.Én már játszok a gondolattal milyen lenne ha lenne egy gyerekem.

Már most is úgy kezelem mint egy gyereket, etetgetem, szeretgetem, gyomrozgatom.2éven belül szeretnék már szülni, vajon számíthatok majd rá?

163. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 161. - Pitypang)
2006. dec. 30. 14:28
További sok sikert!
162. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 160. - Strucy)
2006. dec. 30. 14:26
Kedves Strucy! Ez így bonyolult!Mivel eléggé hézagosan írtad le az álmodat/amit nem Én álmodtam/így nem tudok Én sem részletesebben hozzászólni!
161. Pitypang (válaszként erre: 159. - 3b4055e2b2)
2006. dec. 29. 19:04

Most, ahogy igy mondod, lehet, hogy az a "valaki", aki sokat var tolem, epp en magam vagyok... A folytonos bizonyitas, alig befejezek valamit, kezdek uj dolgot kituzni es ez tud megterhelo lenni, meg ha en valasztottam is. Persze, nem biztos, vsak tippelek. Mert egyszer olvastam, hogy az allatok az almokban gyakran onmagunkat jelolik. Amilyen tulajdonsaggal az alomban fel vannak ruhazva, az mi magunk vagyunk. Igy viszont ertelmes kep all ossze abbol, amit mondtal es amit most itt hirtelen elohozott ez a par sor az emlekezetembol. :)

Koszi! :)

160. Strucy
2006. dec. 29. 18:59
Köszönöm.ÉS ha önbecsülésünk van akkor mi hiányozhat?Mert úgy érzem, hogy ezzel nincs problémám.És még egy kérdésem lenne.Amit ebben az álomban láttam az lehet,hogy minden valóságos benne?!Tehát ha voltka olyan részekl amik teéjesen biztosak,de voltka olyanok amik nem,de gondoltam már rájuk mégis főszerepet játszottak az álmomban,akkor az lehet, hogy igaz a valóságban?Mármitnhogy biztos?!Vag ylehet,hogy csak a gondolataim miatt..
159. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 156. - Pitypang)
2006. dec. 29. 11:07
Kedves Pitypang!Nagyon jó ha valaki ilyen képeségekkel van megáldva mint Te,mert akkor ez nagyon sokat fog segíteni az életútadon.Ha megtanulsz kapcsolatot teremteni a tudatalattiddal, akkor minden Téged érintő kérdésedre megkapod a választ.Az évek óta visszatérő álmodra megérzésem szerint annyit mondhatok, hogy van valaki a környezetedben aki túl sokat vár el Tőled és Te meg akarsz Neki felelni.Az álmod azt sugallja,hogy itt az ideje a sarkadra állni!
158. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 154. - F772199837)
2006. dec. 29. 10:58
Szia Te Drága!Örülők Neked!
157. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 155. - Strucy)
2006. dec. 29. 10:57
Kedves Strucy!Segíteni csak Magadon tudsz,Én a megérzéseimet tehetem hozzá!A dolgaidat jól látod,sőt a valóságot is valóságként élted át.Olyan messze van tőled a szerelmed mint amilyen végtelen a sötétség az álmodban.A kérdés az, hogy tovább akarsz-e lépni ezen.Mert ha nem akkor sajnos éveken keresztül is együtt kell élned ezekkel a nyomasztó érzésekkel.Olyan kapcsolatra vágyakozol amely nem lehet a Tiéd és ez izgalommal tölt el,vagyis ez miatt az érzés miatt lettél rabja ennek a beteljesülhetetlen szerelemnek.Erre most szükséged van.Vannak időszakok a lélek életében amikor valamiért kinozni akarja Önmagát.Ez a valami általában az Önbecsülésünk hiánya.
2006. dec. 29. 10:31

En is gyakran almodok es megalmodok dolgokat. Ugy vettem eszre, hogy 2 fo csoportra lehetne oket osztani. Az egyik a hetkoznapokban fel nem dolgozott felelmek vagy vagyak alvas kozbeni "felszinre torese". A masik csoport pedig a "joslatok". Ezen a masodikon lehet, hogy tobben mosolyognak, de rengetegszer elore megalmodtam mar dolgokat. Jokat is es rosszakat is. Meg suliban pl. egy tanarnom es egy tavoli ismeros babavarasat. Almomban szomszedok voltak, latogatoba mentem egyikhez, de a masik no is valahol ott volt, mindketten nagy pocakkal. Amugy egyikukhoz sem szoktam elmenni latogatoba, de hat az almokban... Ez kb. nyar kozepen volt, Marciusban szultek mindketten, 3 nap kulonbseggel es raadasul egy szobaban voltak a korhazban. Ok nem ismerik egymast, csak az en allam esett le, mikor a tanarnot latogattuk...

Nem vagyok boszorkany, mielott valaki meggyanusit! :)))

Most a kisfiamrol is megalmodtam, hogy kisfiu. Ezert az ultrahangon nem is lepodtem meg.

Meg hat meg rengeteg mas alom...


Viszont nekem is van, amit nem fejtettem meg meg, pedig evek ota visszatero... Almomban tobbnyire macska, vagy mas allat elol menekulok, de ugy, hogy mar erom is alig van. Felek tole, pedig tudom, hogy csak ehes es enni ker. Aztan olyan ehes es merges ram, hogy mar tamadna is. Pedig tudom, ha az elejen megetettem volna, nem bantana. A vege mindig az, hogy csak becsapok egy ajtot elotte, de o tovabbra is ott van, ehesen, duhosen...

155. Strucy
2006. dec. 28. 22:56
Mindenkinek szépjónapot!Én segítséget szeretnék kérni,vagyis nwm tudom,hoyg kell e segíteni.Éjszaka olyat álmodtam,hogy sokkal valóságosabb volt mint eddig bármelyik álmom.Máskor is éreztem már azt,hogy ez oylan mintha megtörtént volna,de ez mindegyiken túltesz.Az álmom nagy részében magasan voltam,vagy egy emeletes ház egyik amgasabban levő sötét szobájában,vagy erkélyen.Az álmomban szerepelt a "vágyott" tárgy,illetve hát szerelmem,akivel nem lehetek együtt több okból kifolyólag is,de a helyzet vele tisztázatlan,néhol homályos.Az álmom talán néhány kérdésre váélaszt adott,de az émény mely az egészet körbejárta furcsa volt és azóta nyomasztó érzéssel tölt el,lehangolt vagyok és nem akarom átélni mégegyzser,talán félek az abban szereplő érzelmektől,furcsa érzésektől,azonban ez ma egész nap bennem élt..Mit tegyek és mi ez? :(
2006. dec. 28. 22:29
itt van ni :)
2006. dec. 28. 22:21
ilyen topik is van már:)
2006. dec. 28. 22:00
TE sűrűn álmodsz? Vannak visszatérő álmaid?
151. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 150. - Szarvasi79)
2006. dec. 27. 10:44
Helló! Talán a párod már jelét adta,vagy közölte is,hogy nincs még felkészülve az apaságra.Benned pedig már megérett a vágy a baba érkezésére.Egyébként a férfiak többsége tart az eljővendő apróságtól,mert félnek,hogy nem Ők maradnak az első helyen.De az idő mindent megold.A lényeg, hogy a férfit úgy kezeld mint az első szülőtt gyermekedet,mert így könnyebb lessz Neki elfogadni a kis jövevényt.
2006. dec. 20. 16:08
egy hete azt álmodom, hogy kisbabám van, és a párom mindíg elhagy valamiért, és nagyon szomorúan ébredek.Valaki tudja mit jelenthet ez?Ha roszat, akkor se kíméljetek?
149. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 148. - Virkina)
2006. dec. 19. 15:37
Ha bátran szembe nézünk félelmeinkkel, elkezdenek helyére kerülni a dolgok és könnyebb lessz!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook