Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

358. reni79
2007. febr. 12. 09:11
Én mostanában állandóan vásárolgatok álmomban:-)
2007. febr. 11. 15:58
Egy beteg állatról álmodtam. Utánanéztem, állítólag betegségtől való félelmet jelent. Valóban, nem szeretnék beteg lenni.
2007. febr. 11. 14:41

Azt állmodtam, hogy egy nagy szoba közepén ülök egy fürdőkádban, és minél tovább ülök benne a víz egyre feketébb.

Úgy tudom, ha vízben vagyok állmomban, az betegséget jelent.

2007. febr. 11. 13:48

Fogalmam sincs, hogy mit jelent, de apámmal álmodtam, aki egy éve meghalt (eddig sosem álmodtam róla). Náluk voltunk és egy húsvillával mászkált a lakásban. Rászóltam, hogy ne tartsa előre, mert megszúr vele véletlenül valakit. Nem szólt semmit, csak csúnyán rám nézett és eltünt.


Szerintem nem sok értelme van!???????

2007. febr. 11. 10:07
Azt álmodtam, hogy hegyek közt voltam a párommal, gyönyörű volt a táj és hirtelen jött egy tornádó, ami a szemünk láttára a földdel egyelővé tett mindent. Nem tudom mi lehet a jelentése.. :(
353. mango
2007. febr. 10. 16:40
Kedves Shilaila! Nem tudom hogy van e valami jelentése az álmomnak,azt álmodtam hogy addig ismeretlen embertől kaptam ajándékba egy cicát,arra emlékszem a legjobban hogy mennyire féltettem mindentől nehogy baja legyen nagyon vigyáztam rá mert többször eltűnt. (a valóságban is nagyon szeretem a macskákat de nem tarthatok mert allergiás vagyok rájuk)
352. mango
2007. febr. 10. 16:40
Kedves Shilaila! Nem tudom hogy van e valami jelentése az álmomnak,azt álmodtam hogy addig ismeretlen embertől kaptam ajándékba egy cicát,arra emlékszem a legjobban hogy mennyire féltettem mindentől nehogy baja legyen nagyon vigyáztam rá mert többször eltűnt. (a valóságban is nagyon szeretem a macskákat de nem tarthatok mert allergiás vagyok rájuk)
351. mango
2007. febr. 10. 16:39
Kedves Shilaila! Nem tudom hogy van e valami jelentése az álmomnak,azt álmodtam hogy addig ismeretlen embertől kaptam ajándékba egy cicát,arra emlékszem a legjobban hogy mennyire féltettem mindentől nehogy baja legyen nagyon vigyáztam rá mert többször eltűnt. (a valóságban is nagyon szeretem a macskákat de nem tarthatok mert allergiás vagyok rájuk)
2007. febr. 9. 15:27
Később megkérdeztem tőle,hogy az öccsének(3 éves)milyen szine van?Azt mondta,hogy neki is piros.:)Délután jött a sogornőm lánya,aki kismama.és megkérdeztem a lányomat,hogy neki milyen a szine?azt válaszolta,fehér.kiváncsi vagyok mit jelentenek ezek a szinek!!
2007. febr. 9. 13:29

Kedves Shilaila! Megkerdezhetnem toled, hogy szerinted honnan lehet tudni, hogy egy alom csak a napi gondolatok, felelmek elobukkanasa az alvas ideje alatt vagy esetleg valamire valo figyelmeztetes? Mert eddig azt hittem, en meg tudom oket kulonboztetni, de sajnos ha az alom az en eletemrol szol, nem erzem a kulonbseget. Amikor masokrol almodok, mindig tudom, hogy azert bukkant elo, mert napkozben foglalkoztatott valami, vagy mert bekovetkezhet egy esemeny. Ami viszont az en dolgaimrol szol, nehezen mondom meg, hogy csak a napi dolgok csapodnak ki, vagy jobb resen lenni.


Koszonom elore is a segitsegedet. :)

2007. febr. 9. 09:59
Shilaila!Megkérdeztem!Azt mondta,hogy nekem ugy látszik,hogy piros!Mit jelent ez?
347. tünde733 (válaszként erre: 346. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 9. 09:09
Köszönöm!Ez nagyon jó!Megis kérdezem tőle!kiváncsi vagyok..
346. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 345. - Tünde733)
2007. febr. 9. 08:59
Kedves Tünde!A gyermekek 6-7 éves korukig nagyon nyítottak.Érzékenyek a spirituális dolgokra és "látók".Sokszor jelzik is az élményeiket.Pl.látják az aurát,megérzéseik vannak és nem ritkán látják a szellemeket.Úgyanakkor valószínű,hogy a Te kislányod előző életbeli eseményt látott, ahol öreg néniként élt és levágták a lábát.Ezek a gyermekek, ha túl sok visszautasitást kapnak azáltal,hogy leszidják Őket mert hülyeségeket mondanak,akkor bezárkoznak és ez a képességük háttérbe szorul.Tehát a gyermeked részéről ez természetes dolog.Talán Ő még nyított arra,hogy megmondja milyen szinű az ismerőseitek aurája.Ha megkérdezed úgy kérdezd,hogy szerinted Én milyen szinű vagyok?Ha nyított állapotban van akkor elmondja.
2007. febr. 9. 08:10
Kedves Shilaila!Kislányom(6 éves)tegnap éjjel azt álmodta,hogy öreg,és le kellett vágni a lábát..mit jelenthet ez?
2007. febr. 8. 14:47
Bocsi, a ,, Kedves ,, szót is nagy betűvel szándékoztam írni!!!
343. b37baa9670 (válaszként erre: 340. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 8. 14:45

kedves Shilaila!


Nagyon köszi,és nem tudom, hogy mennyire értesz ezekhez az álomfejtős dolgokhoz, de egy kis plusz pénz most tényleg jól jönne. De hát kinek nem?!

342. reni79
2007. febr. 8. 09:58
Elmentem pulovert nézni de sehol nem találtam olyat amilyen nekem kell.És minő véletlen tényleg akarok venni egy pulcsit!
341. anduca (válaszként erre: 338. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 8. 08:45
Köszi a reagálásod. Biztos van benne valami... Akkor ha én ezt lerendeztem álmomban, holnap biztos nem mondom meg neki a magamét... Amúgy én olyan vagyok, hogy én nehezen olvasok be valakinek, sőt, szinte soha.
340. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 337. - B37baa9670)
2007. febr. 8. 08:27
Kedves Boriska!Talán égetően szükséged lenne most egy kicsivel több pénzre.Mivel megpróbálsz mindig tisztességes maradni örülnél, ha könnyebben pénzhez juthatnál.
2007. febr. 8. 08:24
Kedves Shilaila!Ma éjjel azt élmodtam,hogy a hugommal,és a kislányommal kirándulni mentünk,vonattal.de nem a vonatba szálltunk be,hanem a tetejére ültünk,és még a nagy szelet is éreztem az arcomon,ahogy ment a vonat.utána egy büfé elött álltunk sorban,és emlékszem,hogy a pult tele volt sült oldalassal.én oldalast kértem,a lányom meg túrós tésztát.:)
338. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 336. - Anduca)
2007. febr. 8. 08:21
Kedves Anduca!Valóban neheztelsz arra aki áthúzza a számításaidat és addig nem nyugszol, amig ki nem egyenlited a téged ért sérelmedet.Álmodban most ezt lerendezted.
337. b37baa9670 (válaszként erre: 334. - 3b4055e2b2)
2007. febr. 7. 13:37

Kedves shilaila!


Érdekes, hogy még mindíg emlékszem az álmomra, pedig nem szoktam. Akkor pont azt álmodtam, hogy fizettem valami cukrászda féleségben a pultnál és a férfinak akinek fizettem kis címletű pénzt adtam de ő 20.000 forintból adott vissza. Ennek én nagyon örültem, de a felesége aki ott állt mellettem meglátta és kivette a kezemből. Nem volt mérges, de én nagyon sajnáltam amiért észrevette. Ennek biztos van valami tudat alatti jelentése, de annyira szerintem nem fontos. Hozzá teszem, csak egyszer álmodtam ezt, nem visszatérő álomról van szó. Leginkább repülégépes és utazásos álmaim vannak, de szinte alig-alig emlékszem rájuk miután felébredek. Nem igazán foglalkoztat az álomfejtés csak úgy leírtam Neked, de hogyha még is van valami észrevételed annak örülni fogok. Egyébként Te foglalkozol ilyesmivel?!

336. anduca
2007. febr. 7. 10:27
Azt álmodtam, hogy fogorvosnál voltam. Amúgy megyek is pénteken, berendeltem magamat kb. 3 hete. Egyébként nem félek a fogorvostól, de kicsit haragszom rá a könnyelműsége miatt. Lecsesztem a dokit, hogy miért nem rendelt decemberben, amikor engemet berendelt, eljöttem és nem volt itt - ez igaziból így történt. Álmomban megmondtam neki, hogy többször nem jövök, rögtön kedvesen beszélt velem. Csak beszélgettünk, nem túrt a számban :) A nővérkével valami kalács receptről beszélgettünk. Mielőtt bementem, ettem a rendelőben, szóval nem tiszta szájjal mentem be, bent öblögettem. Vajon mit jelenthet ez az álmom?
335. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 332. - Tünde733)
2007. febr. 6. 15:54
Kedves Tünde 733!Próbáld meg helyére tenni a dolgaidat.Talán ha a lelked megkérdeznéd mire vágyik,mit szeretne, akkor könnyebben haladnál a megoldás felé!
334. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 329. - B37baa9670)
2007. febr. 6. 15:51
Kedves Boriska 67!Az attól függ,hogy milyen volt a körülmény és Benned mit váltott ki.
333. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 328. - Nyusz-musz)
2007. febr. 6. 15:50
Kedves nyusz-musz!Talán vezesd rá a párodat a vágyaidra.Ne légy szégyenlős,Ő is ezt szeretné!
2007. febr. 6. 15:50
Komolyan mondom,már nem akarok aludni,mert olyan hülyeségeket álmodok,hogy szinte belefáradok:(
331. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 326. - Adrykaaa)
2007. febr. 6. 15:47
Kedves Adrykaaa!Az attól függ,hogy milyen hatással volt rád!
330. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 324. - Tünde733)
2007. febr. 6. 15:45
Kedves Tünde!Ritkán,de megtörténik.Amikor kissé egyhangúvá válik a párkapcsolatunk a tudatalattink kielégitésre,izgalomra vágyik.A tudatalattid pedig az a rész amely az elfojtott vágyakat is tárolja.Ugyanakkor megszólalt a lelkiismereted is amely a vérszerinti gyermekeiden keresztül üzent,hogy ez nem helyes.Egyébként ez az üzenet a Te erkölcseid közé tartozik de,hogy jobban megértsd az álom üzenetét ezért azt a gyerekeid jelenlétével tükrőzted vissza Magadnak.Általában akkor maradnak meg az álmaink ébredés után is amikor valami, mélyen foglalkoztat bennünket.
2007. febr. 6. 14:36
Mostanában többször is pénzzel álmodtam. Ez azt jelenti, hogy lesz, vagy azt hogy nem lesz?!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook