Főoldal » Fórumok » Hobbi & Otthon fórumok » Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? fórum

Álomfejtés: Mit álmodtál és az mit jelenthet? (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: Mit álmodtál és mit jelent?

2007. jan. 29. 11:28
Megtudná nekem mondani valaki, hogy mit jelent ha a gyermekemet temetem, és késöbb kiderül, hogy még él és élve vesszük ki a sírból?Szörnyű egy álom!
297. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 292. - 93a74b44ea)
2007. jan. 29. 11:24
Igen.Ebben az időszakban szüksége van a szervezetünknek regenerálódásra,feltöltödésre!
296. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 291. - Venes)
2007. jan. 29. 11:22
Kedves Venes!Egy kis tisztító kúra?
295. Rika1 (válaszként erre: 288. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 29. 01:18

Édes shilaila!

Most azt szeretném kérni,hogy a lányom álmát fejtsd meg.Azt álmodta már többször is,hogy idegenek törtek be a lakásba.Először simán bejöttek. Utána a másik álmába betörték az ajtót.

És ő menekült,futott.Előre is köszi:)


Ami az én álmomat illeti,tudod leírtad már.Az ott tart,hogy mindennap beszélgetünk,neten.:))

294. cb6b0c49f1 (válaszként erre: 292. - 93a74b44ea)
2007. jan. 28. 16:14
Gálvölgyivel szólva én kérek elnézést ahelyett is, aki nem hagy aludni :-)
293. tünde733 (válaszként erre: 284. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 28. 15:37
Épp most akartam leirni,hogy egész éjjel erotikus álmom volt!:)))És a gyerek utáni vágy is igaz....
2007. jan. 28. 12:00
Azt álmodtam, hogy délre kellett mennem tanítani, és még így is elaludtam...Valószínűleg azt jelenti, hogy korábban kéne esténként ágyba bújnom.:)
291. Venes
2007. jan. 28. 11:20
Érdekes álom volt, úgyhogy utána is nézek. A kulcsfontosságú részek, hogy fekete volt a vérem, alga volt sokszor az álmomban és a számok is feltűntek, főleg a 7es.
290. Rika1 (válaszként erre: 288. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 28. 00:07
De fantasztikusan kellemes álom:))sajna azóta nem álmodtam:(
289. Anita123 (válaszként erre: 287. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 27. 12:04

Kedves Shilaila!

En is probalta keresni a jelenteset de nem jutottam eredmenyre.Koszonom!

288. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 283. - Rika1)
2007. jan. 26. 12:23
Kedves Rika!A válasz benne van az álmodban!Izgató kiváncsiság.
287. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 282. - Anita123)
2007. jan. 26. 12:21
Kedves Anita!A karika örökkévalóságot jelent.De ha nem álmodtál kellemetlen dolgokról,/ami általában megmarad/ akkor harmónikus kapcsolatról szól.
286. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 281. - Venes)
2007. jan. 26. 12:18
Kedves Venes! Talán ez a találkozás bizonyos akadályok miatt nem jön létre.De lehet,hogy a hírek eljutnak hozzád,mégpedig a médián keresztül.
285. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 280. - Hofiagi)
2007. jan. 26. 12:13
Kedves Ági! Talán a párod nem figyel eléggé rád mostanában.
284. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 279. - Tünde733)
2007. jan. 26. 12:10
Hatalmas szexuális és gyermeki utáni vágy.
283. Rika1
2007. jan. 25. 11:27

Én arról álmodtam, hogy neten beszélgetek azzal, akivel mindig is szoktam.Férfi az illető.

Az éjjel is vele beszélgettem.Elküldtem neki a versemet,ami róla szól. Na ez mit jelent? Ma kapom a választ arra, hogy tetszett e neki.

Akit érdekel a vers a naplómban van:)

2007. jan. 25. 11:12
En karikagyuruvel almodtam.Pontosan nem emlekszem ra,hogy mit.Azt tudom,hogy felkeltem es gyors megneztem az enyem meg van e?Kozben arra gondoltam majd holnap megnezem mit jelent.
281. Venes
2007. jan. 25. 08:47

Azt álmodtam,hogy találkoznunk kellett volna a német rokonainkkal, de akikhez mentek, azokkal is mentünk hozzájuk, kocsinkkal.

Voltunk így 7en és mégis befértünk a kocsiba. Útközben megálltunk egy cukrázdában, én már nem ehettem, mert elmúlt 1 óra.

Majd elmentünk egy olyan ház mellett, ahol ment a tv, minden ablak és ajtó nyitva volt és a kertben volt mezitláb egy faragó, asszem kőfaragó.

Végül mentünk volna a német rokonok elé, de felébredtem.:)

Szóval jelen volt az egész család, meg a nagynénémék családja.

280. hofiagi
2007. jan. 25. 08:45

Sziasztok!

Az álmomra teljesen nem emlékszem. Csak arra hogy a fiamnak a szülőértekezletéről jöttem gyalog, a párom pedig kocsival elhajtott előttem, nem is vett észre.Aztán hívtam telefonon,azt sem vette fel.Rohantam utána, és közben beleestem egy patakba. Ennyire emlékszem, de az tény hogy tegnap nem mentem el a fiam szülői értekezletére.(mert nem voltam kíváncsi arra hogyan aggitálnak a suli választásról)nem tudom mit jelent, de ha egy szakértő kisegítene:)

2007. jan. 25. 07:54
Tegnap egész éjjel kigyóval álmodtam!Hatalmas ,és vastag volt.Mindig valami pici babát akart elvinni...Mikor elakartam kapni,eltünt...
278. 984ff08d0b (válaszként erre: 276. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 22. 16:42
Shilaila gondolom nem én mondom előszőr, de nagyon jók a megérzéseid! :) Köszönöm, még gondolkodnom kell az "elhangzottakon", de igyekszem. A futrinkát azért választottam, mert van egy pici futárszolgálatom, és más nem jutott hirteln eszembe, de talán tényleg futrinkás is vagyok :) Most tényleg egy kicsit sokfele vagyok 100%on...
277. Zojci (válaszként erre: 275. - 3b4055e2b2)
2007. jan. 22. 15:59
Köszönöm szépen,hogy segítettél! Most már csak az a kérdés,hogy miben kell döntenem...és ha döntenem kell,jól fogok e dönteni...
276. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 274. - 984ff08d0b)
2007. jan. 22. 11:09
Kedves futrinka!Már a neved is találó kifejezés a tulajdonságod kivetítésére.Ösztönösen választottad?Nos ismét csak azt mondhatom,hogy a megérzéseimet tudom hozzáfüzni az álmaidhoz az,hogy szakértő lennék az túlzás!De szívesen megosztom Veled,hogy Nekem miről szólna ez az álom.Tény,hogy jelenleg káosz uralkodik a fejedben,hiszen mindig útvesztőben találod Magad.Nyomaszt a sok rád háruló feladat,miközben Te szeretnél csak a hozzád közel álló szeretteidről gondoskodni.A lelkedben harmóniára vágysz,miközben megakarsz felelni mindannak amit felvállaltál!Én úgy érzem itt lenne az ideje,hogy egy kicsit kezdj el lazitani, mert a test kiköveteli magának és akkor az betegséggel jár.Tehát mielőtt energiád felmondaná a szolgálatot tedd meg Magadért,hogy egy kicsit Magadat helyezed előtérbe!Nagyon fontos!A lényeg, hogy kevesebbet futránkozz!
275. 3b4055e2b2 (válaszként erre: 262. - Zojci)
2007. jan. 22. 10:43
Kedves Zojci!Nagy döntés előtt álsz, ami megváltoztathatja az életed akár jó irányba is.De félsz az ismeretlentől,mert úgy érzed nem vagy képes rá, vagy az elveid ellen szólna a döntésed.A lényeg, hogy hallgass a megérzésedre, szükséges-e, hogy felvállald?
2007. jan. 21. 09:14

Shilaila kérlek...megint egy visszatérő:

Az első variációnál is a régi szakközépiskolámban voltam, amiről azt kell tudni, hogy egy kocka épület, közepén kis udvarral. Minden sarkában van lépcsőház, és az első két hónapban térképpel közlekedett az egész osztály, úgy el lehetett tévedni benne.

A mostani álmomban ismét visszatértem ide, de mielőtt odaértem, a rendőrök igazoltattak, a nagy autómmal voltam, még nincs forgalmija. Mondtam valamit, hogy otthon a számítógépben találnak még adatokat, és elvittem őket az irodámba (ami igaziból nincs is). Otthagytam őket, nekem sietnem kellett, mert egyedül hagytam otthon a fiamat, és még el kellett intéznem valamit sürgősen. Egy darabig kocsival mentem, majd egyszercsak villamoson találtam magam, és végül odaértem több átszállás után a sulihoz. Bementem, ugyanúgy nézett ki, mint előző álmomban. Az emeletek áthidalására lifteket építettek, és egy vékony, hosszúhosszú és nem túl stabilnak látszó lépcső, két oldalán kovácsoltvas korláttal vezetett fel egyenesen a legfelsőre, ha valaki éppen nagyon sietne. Egy személyes volt, és úgy tűnt, nem használják. Elindultam, fogalmam sincs mit kerestem, de útközben meghallottam egy régi kollégám hangját, így a keresésére indultam. Egyre jobban siettem, a gyerekem egyedül van otthon, ez járt a fejemben...Rohangáltam fel-alá, már a kolléga sem számított, kerestem a kijáratot, tudtam, hogy meg fogom találni, ha valami rendszert követek. Közben megtudtam, hogy a rendőrök már az épület informatika termében vannak, így őket is meg akartam keresni. Nem esett nehezemre a lépcsőzés, de liftbe szálltam, megnyomtam a 2s gombot. Felvitt magasra, mikor kiléptem, láttam rossz helyen vagyok. MInt egy korlát nélküli galéria, olyan helyre kerültem, körben értelmi és testi fogyatékosok ültek a nagy lyuk felé fordulva, olyan volt mint valami csoportterápia. Csend volt. A fal mellett odaosontam egy ablakhoz és kinéztem, láttam a tetőt, tudtam, hogy magasabban vagyok, mint kellene. Vissza akartam menni a lifthez, az egyik tolószékes magához akart húzni, közel a lyuk pereméhez, én meg kiabálni kezdtem, hogy engedjen el, tériszonyom van!!! (igaziból alig...) Nem durván húzott, csak mint aki meg akar ölelni. Közben a lift is megérkezett, beszálltam. Valahogy megtaláltam a rendőröket, adni akartam nekik szórólapot a futárszolgálatomról, de csak hibásat találtam, vagy olyat, ami nem az enyém, de az én ábráimat használták fel bennük. Otthagytam őket, egyre jobban féltettem a gyerekemet, haza kellett mennem. Nagy nehezen kitaláltam az épületből, snitt után ott áltam egy út előtt, aminek e közepén villamossínek futottak, valamilyen járdaszigeten pedig buszok közlekedtek. 6-os, 6E-s, és 60E-s volt a jelük. Nem tudtam, hogy mivel jöttem, és mivel tudnék hazamenni!!! Megláttam egy villamost, 3 szám volt rajta, az egyik közülük a 28-as volt, és kötőjelekkel volt elválasztva a sok szám egymástól. Elindultam utána, közben átmentem a betonúton és a középső villamossínen. Ez a villamos a túloldalon járt. Elnéztem jobbra, akkor láttam, hogy valami sok vágány, mint egy pályaudvar fut ott. Onnan jött a villamos, beállt a kiindulópontjára, ahol más villamosok is álltak. Már várták az utasok, és felszálltak rá a megállóban, amihez egy fedett, kerek csarnok tartozott, olyasmi, mint a Móricz Zsigmond körtéri kerek épület. Nem tudtam még mindig hova szálljak, és a fiam egyedül volt otthon...Itt ébredtem fel...ez mi volt? sok elem stabilan megvolt már fél éve is az előző álmomban, a barátságos rendőrök, a villamos, a kocsim nem. Múltkor busszal mentem haza, és nem küzdöttem ennyit a hazatalálásért... :)

légyszi ha ráérsz segíts, mit jelenthet?

273. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 271. - Zojci)
2007. jan. 21. 02:46
Jo pihenest!
2007. jan. 21. 02:45
Shilaila biztos segiteni fog, amugy a kepein latszik, hogy valami hihetetlen energiat birtokol, valaminek a mestere.
271. Zojci (válaszként erre: 270. - 1a50c86bb0)
2007. jan. 21. 02:44
Ugyan! Nem haragszom! Rajta wagyunk a témán:),remélhetőleg lesz is "köwetkezménye" ;) Én elköszönök,de nem mára,mert már ma wan:D Jó éjt Antea!
270. 1a50c86bb0 (válaszként erre: 268. - Zojci)
2007. jan. 21. 02:39
O, pedig ugy emlekeztem, mintha azt olvastam volna valahol, hogy azota tortent valami pozitiv ez ugyben. Ne haragudj! Remelhetoleg ez az alom jot jelent es valtozni fog a a baba-allas.
269. Zojci
2007. jan. 21. 02:36
De köszönöm aranyos wagy,hogy próbálod welem együtt kibogozni!:)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook