Főoldal » Fórumok » Egyéb témák » Alkoholisták szenvedő családtagjai fórum

Alkoholisták szenvedő családtagjai (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5
12. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 10. - Taki31)
2014. júl. 10. 19:02
Na, mire költenék? Piára!:((
11. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 9. - Manó2000)
2014. júl. 10. 19:01

Nem! :)) Menjen az ártatlan, s maradjon a rossz?


Vitessék őket! Különben is , ha valami balhét csinálnak, a hozzátartozót értesítik.:((

10. taki31 (válaszként erre: 9. - Manó2000)
2014. júl. 10. 18:52
Szia. Sajnos nem lehet . Apa nevèn van a hàz mellettük lakik apa anyukàja 94èves. Ő nem költözne ezàltal apa sem de ha el is adnànk a hiteleket kifizetve jo esetbe 3-400ezer ft maradna azzal mit kezdenènek???
9. manó2000 (válaszként erre: 1. - Taki31)
2014. júl. 10. 18:48
Nem lehetne eladni a lakást és elköltöznének a testvéredék?
8. taki31 (válaszként erre: 6. - D2d5bb5db4)
2014. júl. 10. 18:44
Köszi szépen. Ezt jelzem tesóméknak is. Nàluk jön a baba , jo lenne ha màr a gyerekeit tönkretette az unokàját ne tudja !!!
7. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 5. - Taki31)
2014. júl. 10. 18:44

Te meg tegyél vagy 2 kutyát a kertbe!

Csúnya, lehet, de nem tűrhetsz, meg élhetsz rettegésben örökké!!!

6. d2d5bb5db4 (válaszként erre: 4. - Syria)
2014. júl. 10. 18:41

Nem kell tűrni! Főleg az előtte szólónak, aki még velük él, és miattuk nem tanulhat tovább!


Családsegítőnek jelezni, és ők remélhetően tudnak segíteni. Több jogosultságuk van.

2014. júl. 10. 18:34
Na igen a jogrendszer. Nem elèg hogy lelkileg tönkretesz, de sehgìtséget sem várhatunk senkivel. De elegem van a :megértem igazàn sajnàlom , de sajnos ..... Nincs mit tenni. Jogai vannak. Mondtam ha mèngegyszer valaki ezzel jőn!!?? .....
4. syria (válaszként erre: 3. - Taki31)
2014. júl. 10. 18:13
Sajnos, nem tudsz tenni ellene, tűrnöd kell. A magad eszközeidet kell használnod, mert arra a "csodálatos" jogrendszerre, ami ebben az országban folyik, nem bízhatod magadat. :(
2014. júl. 10. 17:57
Hozzànk nem jön én a párommal élek. A nyaralomba tör be!!! Nem tudok mit tenni vele!!! De èn màr nem akarom látni, nem akarok találkozni vele.
2014. júl. 10. 17:51

Szia! Megertelek, az én anyám és nevelő apám is ugyanezt csinálják, nem dolgoznak 5 éve, 16 éves korom óta én tartom el,es pialtatom őket :-( Nekem most lett nagyon elegem, érettségi után nem hagyták, hogy egyetemre menjek mert kellett a pénz a piara... Azt tervezem,hogy szó nélkül lelepek, de sajnos elég nehez rajonni a mikor-hogyanra :-) főleg h engem is

meglopnak,elvettek a kártyát amire a fizetesem megy. Szóval megertelek teljesen... A te lakásodba is betör? Sajnos nekem még velük kell élnem..

2014. júl. 10. 17:40
Sziasztok! Tudom hogy elég sok ilyen tèmàjú hozzàszólás van itt az oldalon. Èn tanàcsot , tippet szeretnék kérni! Az anyám tönkretette az életűnket. Nekem hàl istennek sikerült már elköltöznöm, szegény tesómék ott laknak velük. Borzalmas amit művel!!! Ellopja a pénzüket, ócsárolja, szidja őket! Folyton azzal jön adjanak neki napibért???!!!" nem tudom ugyan mire! Tőlem is követel pénzt mert segitett felépiteni egy 40nm es nyaralot ami még nincs befejezve. Hibbant. Nem normàlis. Ellopta a pènzemet is amit leraktam a szobàba tesoméknàl. Azt mondja nem ellopta , ott volt lerakva elvette. A nyaraloba lemegy felfeszegeti az ajtot, de otthon is felfesziti az ajtot , mert van hogy 2-3 hétre eltűnik nem tudják hol van. Csak halljuk itt kéreget, ott kéreget. Bedzéltem rendőr ismerőssel, nincs megoldàs hogy elvitessük. Kérdeztem akkor 2 hetente-havonta vegyek uj ajtokat?????? Mert felfesziti!!!!!!!???? Nem tudnak mit csinàlni!! Beszéltem hâziorvossal , ha ő nem akarja erőszakkal nem lehet elvitetni!!!!??? Neki JOGAI vannak???!!!! Nekem/nekünk nem volt jogunk normàlis körülmények között felnőni???? Nincs jogunk màr felnőtt fejjel boldogan, normálisan élni??? Nekem csak arra van jogom hogy elviseljem az elviselhetetlent???!! 23éve pokollá teszi az életünket!!!! Már odáig eljutottam , hogy nem én szégyenlem magam. Szomorú ezt mondani de számomra ő nem létezik, meghalt. De az hogy ezt el kell viselni!!! Nem tudom kitiltani a nyaralobol!? Sajnos az 200km re van tőlünk. Lement telefonàlgatott, szàmonkért gazos a kert, kosz van. Ugyan kitől? Ő volt ott!! Màr gondolkoztam tàvoltartàst kérek de azt ilyenre nem lehet. Mikor lesz ennek vége????
1 2 3 4 5

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook