Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A szülőszobától a pszichiátriáig fórum

A szülőszobától a pszichiátriáig (beszélgetős fórum)


Ez a fórum a következő íráshoz nyílt: A szülőszobától a pszichiátriáig

❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
2014. febr. 8. 12:49

Nagyon sajnálom ami veled történt. Én ugyanutt szültem, mint te, de nekem csak pozitív élményeim voltak azon a helyen.

Több ismerősöm szült ugyanott császárral és természetes módon a felújítás alatt és egyiknek sem volt ilyen élménye. Sajnálom, de nem olyan roszz hely az a klinika. Neked sajnos nem volt szerencséd. Én személy szerint ha szülök még ugyanott fogok szülni.

A személyzet, pedig nem nemtörődöm (lehet, hogy ez is benne van), hanem ha jól tudom 1 nővér van az egész osztályra egy műszakban, ami 12 órát jelent. Tehát nagyon kevesen is vannak.

21. katie_rose (válaszként erre: 1. - JankaJeger)
2014. febr. 8. 12:41
Nagyon sajnálom,ami történt. Megdöbbent,hogy ilyen a mai világban előfordulhat. Sok erőt és kitartást kívánok neked a gyerkőc felneveléséhez! hidd el,ha túl leszel ezen,akkor a pici rengeteget fog neked adni és tudtok egymásból töltődni!
20. manó2000 (válaszként erre: 1. - JankaJeger)
2014. febr. 8. 12:36

Nem csodálom, hogy kiborultál! Nagyon sajnálom, hogy ilyen borzalmasra sikerült a szülés és az azt követő időszak. Ráadásul az ember ilyenkor pláne elfárad, nem is értem hogyan lehetnek ennyire érzéketlenek az ott dolgozók. Panasszal kellene élniük a kismamáknak és lecserélni az ilyeneket.

De talán az vigasz, hogy nem mindenhol ilyenek, legalábbis nem ennyire, hátha egy másik helyen be mernéd vállalni a tesót. Mindenhol vannak tuskók, de ennél biztos, hogy jobbak.

2014. febr. 8. 12:34
Ez megdöbbentő!!!Hol lehet az igazgató commentjét olvasni?
2014. febr. 8. 12:15

Ez a II. sz. Klinikán volt? Mert most ott biztos felújítás van! Én ott szültem, nekem szerencsére a szüléssel minden rendben volt,de a csecsemősök kritikán aluliak! Bunkók és még te szégyeld magad, ha segítséget mersz kérni! Én külön szobát kértem és azokkal még bunkóbbak. A 2 gyermekem januárban született, és plusz egy napot bent tartottak mert állítólag besárgult. A leletei szerint viszont nem. Szerintem csak azért volt,hogy ők is plusz pénzt kapjanak és én is fizessek plusz egy napot. Az nap amikor megszületett, éjjel 3ig sétáltam vele úgy sírt,már alig áltam a lábamon. Akkor levittem a csecsemősökhöz, hogy vigyázzanak egy kicsit rá. Közölték,hogy reggel fél 6ra menjek visszaérte. Csak azért is visszamentem....

Én azt gondolom, ha telik egy kis idő,talán már nem lesz annyira rossz emlék, és egymásik kórházban,másik környezetben, talán jobb lenne a szülés. Nekem is kettő van a nagyobb 2éves 4 hónapos a kisebb 1 éves és nagyon jó látni,hogy szeretik egymást és amikor nevetnek együtt hangosan,hát könny szalad a szemembe....

Nagyon sok erőt kívánok neked és hidd el otthon minden könnyebb lesz!

2014. febr. 8. 11:59

Én a Jahn Ferencbe tapasztaltam 4 évvel ezelőtt hasonlót, azóta nem tudom mi változott.

Sok erőt és jobbulást kívánok neked!

2014. febr. 8. 11:58
Nagyon sajnálom, ami veled történt.2 hete szültem, nekem is vannak rossz emlékeim, de a te történeted nagyon elszomorító.Légy erős, a kicsi kárpótol majd mindenért.
15. niki73
2014. febr. 8. 11:39

Megkérdezhetem, hogy ez melyik kórházban történt????

Én már három gyereket szültem, de én mindennel meg voltam elégedve. Tisztaság volt és az orvosokra és nővérekre sem lehet egy szavam sem.

Kettő nekem is császárral született és egyikkel sem voltam együtt a baba-mama szobában. Miután megszülettek, kb. két óra múlva hozták ki először őket, de egy negyed óra múlva már vitték is vissza, aztán utána pedig csak a szoptatásokra.

14. Luijza
2014. febr. 8. 11:24

Teljesen ledöbbentett az írásod. Nagyon sajnálom, ami veled történt. Kívánom, hogy ennél már csak jobb jöjjön.

Vállalhatsz még babát, de ne ebbe a kórházba menj szülni!

2014. febr. 8. 10:35

Jobbulást!

Borzasztó lehetett:(

2014. febr. 8. 10:29
Döbbenet! Nagyon sajnálom a történteket, de most már nyugodj meg, rendbe fogsz jönni, és mindenért kárpótolni majd az az öröm, amit a baba nyújt!
11. Rika1
2014. febr. 8. 10:23

Le vagyok döbbenve! Ilyen megtörténhet a mai világban? :(


Jó egészséget és boldogságot kívánok nektek! Idővel minden rendeződni fog!

2014. febr. 8. 10:19

Ez bicskanyitogató!A helyetekben úgy perelném be őket,hogy csak lesnének.Köcsög,gusztustalan,féreg banda!


Kívánom,hogy minden rendbe jöjjön és helyre álljon a lelked békéje!

2014. febr. 8. 09:57
Azt hiszem egy helyen szültünk:-(én júniusban szültem Emma babát saját orvos mellett lepényvisszamaradásom volt,majd egy kis műtét pár nap múlva kiderült az orvos még mindig nem végzett "jó munkát"majdnem ott maradtam végül a Kenézy kórházban sikerült helyrehozni azt amit a Klinikán nagyon nagyon elrontottak,a munkásokkal való találkozás a dolgozók sokszor kritikán aluli viselkedése már csak hab a tortán.Jó hogy megírtad a cikket,én nem mertem.Sok erőt és kitartás kívánok neked'
2014. febr. 8. 09:45

Szia.

Rettenetesen sajnálom ami veled

történt. Borzasztó dolog, hogy itt tart

a magyar egészségügy.Egyszerűen nem is találok

rá szavakat.

Sok erőt és kitartást kívánok nektek.

2014. febr. 8. 09:38

Megrendítő a történeted!Hogy ilyen megtörténhet......hát rossszul vagyok!!!

Nagyon sajnálom,amin keresztül kellett menned.

De most már rendben leszetek.Otthon vagytok békében,nyugalomban,élvezzétek hogy ott a baba és csak egymásssal törődjetek!Kitartás!

2014. febr. 8. 09:31

Borzasztó, ami veled történt! Mielőbbi tejes felépülést! Kívánom, hogy a baba adjon nektek nagyon sok erőt és boldogságot! Ő nem tehet semmiről sem, szeressétek!

Meg kérdezhetem, hogy ez hol, melyik kórházban volt?

2014. febr. 8. 09:28

Én is olvastam már máshol a cikket, az igazgató nyilatkozatával is.


Lehet, az egészségügy rendezésével jobban lehetne serkenteni a gyerekvállalási kedvet, mint adókedvezménnyel, gyed extrával, stb.

2014. febr. 8. 09:24

Olvastam "a teljes hosszúságú" cikkedet is.

Hallottam az igazgatót is nyilatkozni...No com..

2014. febr. 8. 09:18
Én is elég rossz dolgokat éltem át de ez...borzasztó volt olvasni is:((( kitartás, most már otthon vagy a babáddal és minden jó lesz!
2014. febr. 8. 09:14

Istenem!


No comment! :/

2014. febr. 8. 09:08
Ezek után nem tudom be merek-e vállalni még egy gyereket...

Ugrás a teljes írásra: A szülőszobától a pszichiátriáig
❮❮ ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook