Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? fórum

Te szeretnéd ha a párod bent lenne a szülőszobán? (beszélgetős fórum)


1 2 3 4 5 6 7 8 9
260. Léna123 (válaszként erre: 256. - Epresturmix)
2023. jan. 27. 21:37
😀
2023. jan. 27. 21:36
Úgy szerettük volna, bár a férjem be volt tojva kicsit a gondolattól is. 😄 Aztán másképp alakult, 34.héten sürgősségi császàr hajnalban, épp oda ért mikor toltak ki a műtőből, babák a koraszülött osztàlyra, de ott megnézhette őket, és fotózhatott. Én fotón láttam láttam őket először.
258. tien (válaszként erre: 256. - Epresturmix)
2023. jan. 27. 21:30
🤞
2023. jan. 27. 21:15
Mivel ikreket szültem, császárral, nem vágytam rá, hogy még ő is ott izguljon. De amint rendbe raktak, bejött és megkapta őket.
2023. jan. 27. 21:06
Fu hát nem tudom. Azt sem szeretem amikor beteg vagyok és körülöttem lebzsel. Én az a típus vagyok, akit hagyjon olyankor mindenki békén, majd összekaparom magam. Nyilván a szülőszoba más lenne. Szerintem be akarna jönni, de nem merne. Gondolom kint rágná a körmét és alig várnà, hogy megfogja a bébit. Az biztos, hogy rína és alig akarná visszaadni. Nagyon várja! 🥲😀
2023. jan. 27. 20:46
nem, nem is volt
2023. jan. 27. 20:45

Sziasztok!

Mi múlt héten szültünk. A férjem végig mellettem volt és segédkezett. Megható és örökre szóló élményt éltünk át. <3

2023. jan. 26. 21:55
A férjem mellettem volt és nagyon hálás vagyok neki ezért, minden remekül ment!
252. nilem023 (válaszként erre: 250. - Izabella9)
2023. jan. 26. 17:13

Tőlünk meg kérdezték mikor jártunk NST-re, hogy szeretnénk e apás szülést mert ha igen akkor kellett venni ruhát apának amiben bent lehet a szülőszobán.

Kérdezz rá!

251. libikóka (válaszként erre: 250. - Izabella9)
2023. jan. 26. 17:03
Szerintem csak az orvossal kell közölni.
250. Izabella9 (válaszként erre: 27. - Bernuska)
2023. jan. 26. 16:10

És mi kell hozzá hogy a párom be jöhessen hozzám?

Kell hozzá vapami nyilatkozat vagy akár mi?

249. Sena
2009. máj. 25. 21:57
Ha egy férfi nem bírja a látványt, akkor is megteheti hogy a vajúdás alatt ott van és a végére kimegy. Vagy végig ott marad és az anyuka feje mellett ül, onnan nem igazán látja a véres jelenetet. (A férjem azt mondta nem is volt sok vér. )Bár aki olyan mint az öcsém, hogy már a kórház utcájában az ájulás környékezi, az talán jobban teszi ha otthon várja a jó hírt. :D
2009. máj. 24. 09:35
Az én férjem nagyon finnyás a gyerekeket soha nem rakta tisztába.A fiuk születésénél mégis ott volt velem támogatót segíttet. Szerintem ez két ember döntése menyire tisztelik szeretik egymást.Persze ez nem jelenti azt ,hogy aki nincs bent a szülésnél az nem szereti a párját de az biztos ,hogy egy plusz ad kapcsolatnak.
2009. máj. 23. 22:10
Ha a mostani párom lenne egyszer a leendő apuka, akkor nem szeretném. Legyen addig ott, kísérjen a kórházba, ha teheti. De nem hiszem, hogy neki való élmény elsősorban. Az ember azt hiszi felkészült ekkora élményre a negatív részével együtt is, aztán később egy kisebb traumával indul a gyermeknevelés...Persze, szerintem is jó lenne, ha ott lenne és fogná a kezemet, de jobban félek attól, hogy milyen lesz utána.
246. agitamas (válaszként erre: 243. - Roncsika)
2009. máj. 23. 19:39

Teljesen igazad van.Nemcsak a szülő nő véleménye fontos erről,hanem a leendő apukáé is.Ha ájulós,És az ember tudja róla ,hogy inkább a "véres valóságot" látja dologban mint a csodát,akkor inkább ne legyen ott,mert az a házasság későbbi időszakára is kihathat,vagy a esetleg a sexuális életükre.

A legjobb példa erre apukám és a férjem.Apukám az a fajta férfi aki még a kórház szagát sem bírja,egy-egy rokon kórházi látogatása után is 2 napig rosszul van.Anyukám szerint apával többet kellett volna törődni a szülés alatt,mint vele és velem vagy a hugommal.De amúgy persze szuper apuka.

A férjem mentős ,egészségügyis ugye.Amikor elfolyt itthon a magzatvizem,pont szolgálatban volt,így ők jöttek értem a kollégájával,bevittek a kórházba,és nem is volt kérdés,hogy végig marad.Azóta is sokszor átbeszéltük a fantasztikus közös élményt.

Szóval ami nem megy nem kell erőltetni...

245. vvicus
2009. máj. 23. 18:12
Mindenféleképpen.
2009. máj. 23. 18:11
Én nem örülnék neki. Sterintem pszichésen leterheli a férfiakat. Tudat alatt esetleg azt érezheti, hogy azt a fájdalmat amit a szülés okoz, az az ő hibája stb.
2009. máj. 23. 18:04

Egyébként pasija válogatja. Ha olyan a párod aki már attól is rosszul van ha szőrösebb a lábad, akkor ne vidd be, mert szerintem tutira kiábrándul. Hallottam már ilyet. Egyismerősöm benn volt a felesége szülésénél, és azóta nem tud rá nőként nézni.

Ezt jól meg kell fontolni, mert komoly következménye lehet. Fiúk mit szóltok ehhez? (Ha egyáltalán ide látogat valamelyikük.)

2009. máj. 23. 18:03
én váltig erősítgettem, hogy nem akarom, hogy bent legyen. úgy is volt, hogy nem lesz ott. de amikor megtudta, hogy fent fekszem a szülőágyon, képes volt télen, a nagy hóba autóba ülni és odajött hozzám. Persze, én mérges voltam. az első gyereknél sem volt ott, és jó volt úgy.
2009. máj. 23. 18:00
Nekem biztosan jót tenne, de félek a doki az ő ájulásával foglalkozna. Már a kórházak szagától is rosszul van! : ))
2009. máj. 23. 17:58
igen
239. sereva
2009. máj. 23. 15:21
Nem.
2009. máj. 23. 15:20
nem
2009. máj. 23. 13:20
nem
236. dius81
2009. máj. 23. 12:19

az elsőnél bent volt.

a másodikat is így terveztük, mert azt mondta, hogy akkora élmény volt, hogy ki nem hagyná.

Sajnos az élet közbeszólt.

Kislányoms születésekor influenza-járvány miatt látogatási tilalom volt.

Nagyon szomorúak voltunk mindketten, de nem tudtunk mit tenni.


sokkal nehezebb volt, hogy nem volt mellettem.


sokáig nem tudtam magam túltenni rajta és látom, hogy neki is fáj/fájt.


viszza nem hoztható alkalom. (lett volna)

2009. máj. 23. 12:13

én nem szeretném ha benn lenne,egyébként is kényes a gyomra igy nem szeretném ha rossz élménye lenne.

én inkább anyukámat szeretném benn,ö jobban meg tud nyugtatni,mint gyermekkoromban:)

2009. máj. 23. 10:53
Én császárral szűltem és nem lehetett bent a férjem.A mostani párom tuti rosszul lenne és nagy az esély ha szülök az is császárral lesz ezért nem lesz bent ő sem.Pedig én szeretném.
2009. máj. 23. 10:39
én nem nagyon vagyok oda az ötletét, de tudom, bennem van a hiba. De bent lesz, ezt megbeszéltük :)
2009. máj. 23. 10:23
szerettem volna...
231. ekorman
2009. máj. 21. 18:24
Császárral szültem és bent volt a férjem végig, szerintem ha pisztolyt tartanak a fejéhez, akkor sem marad kint!:)
1 2 3 4 5 6 7 8 9

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook