Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Anyám fűnek fának ócsárol. fórum

Anyám fűnek fának ócsárol. (beszélgetős fórum)


15. csemár (válaszként erre: 13. - 55Judit)
máj. 30. 07:32
Az anyák idővel így is, úgy is magukra maradnak, mert ez az élet rendje.
14. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 13. - 55Judit)
máj. 30. 07:16
Néha én is így érzem de sokszor bűntudatom van, hogy megkellene köszönnöm a dolgokat hogy van tető a fejem felett.
13. 55Judit (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 16:49
Amint tudod függetleníteni magadat tőle, azonnal lépjél le, mert a lelkedben ennek súlyos következményei lesznek. Vagy már vannak is. Azok meg fizikai tüneteket is produkálhatnak. Komoly betegségeket. Én meg is kaptam, de sokáig nem tudtam szabadulni. Így hogy utána vagyok, már tudom hogy semmit de semmit nem kellett volna érte tenni. Egy ilyen anya csak azt érdemli hogy magára maradjon!
12. 55Judit (válaszként erre: 3. - Oliva2023)
máj. 29. 16:42
Nekem is ilyen anya jutott. 🙂
11. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 5. - Charlize)
máj. 29. 13:15
Sajnálom, nálad miként jelenik meg?
10. Fórumnyitó (anonim) (válaszként erre: 8. - Andi6020)
máj. 29. 13:14
Szinte az összesben amiben jelen vagy. De látom másnak is szemetszúrt gondolom ezért törölték a korábbi kommenteidet ebből látszik, hogy másnak is ez a véleménye rólad..
máj. 29. 09:18
Elég baj az.
máj. 29. 08:34
Melyik pontban sértette a fórumszabályzatot az a hozzáazólásom, hogy igen létezik ilyen, hisz írsz róla?
7. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 21:10
Ócsárol ócsárol téged?
6. Anyagi (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:25
Hány éves vagy?
5. Charlize (válaszként erre: 3. - Oliva2023)
máj. 28. 18:52
Én is klubtag vagyok… 😡
máj. 28. 16:15
Igen ez is egyezik.
3. Oliva2023 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 15:40
Létezik, nem is olyan ritka. Üdv a klubban! :) Ne legyen emiatt rossz érzésed. Nézz rá sztoikus nyugalommal. :) Úgysem fog megváltozni. Enyém is szokta csinálni. Engem nem értékel, kivéve, ha azt csinálom, amit ő akar, nem ért velem egyet, kivéve, ha azt mondom, amit ő akar. Ha nem játszom a klónját, akkor mindig elégedetlen, mert hiszen ő tökéletes, mindenen felül áll és a világnak úgy kéne működnie, ahogy ő elképzelte.
2. xochipilly (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 13:58
Létezik, főleg ha nárcisztikus vonásokat mutat az illető.
máj. 28. 13:19
Sziasztok, anyám fűnek fának kibeszél és azon belül is ócsáról engem. A jót amiket teszek érte semmibe nézi, ilyen létezik?

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook