Főoldal » Fórumok » Lélek & Szerelem fórumok » Beteljesületlen kölcsönös szerelem érzése el tud múlni egy házas ember életében az idő múlásával? fórum

Beteljesületlen kölcsönös szerelem érzése el tud múlni egy házas ember életében az idő múlásával? (beszélgetős fórum)


1 2
máj. 30. 14:42

Nyájas Olvasóim! :)


Vajon miért maradunk benne egy olyan kapcsolatban, amiben már régóta nem vagyunk boldogok? A biztonság, a megszokás, netán a valakihez tartozni vágyás motivál minket?

...Pedig a megalkuvás a gyáva emberek eszköze arra, hogy ideológiát építsenek a rossz választásaik köré...

43. Enissa (válaszként erre: 41. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 13:25

"Olvastam a fórumokat, és nem teljesen egyezünk. Bár igaz, hogy olvasgatva őket lehetne azonos is."


Ahogy írod lehetnének is. Ugyanaz a téma.


"vagy más esetben értelmes módon felvilágosítást, meglátást."

Figyu, hány éves vagy?

Ha más után kajtatsz, az a te akaratod, senki nem tart a fejedhez revolvert, hogy vágyakozz más után.

Amint más fel tudja kelteni az érdeklődésedet, ott már ne beszélj , hogy mennyire szereted a meglévőt, egy frászt, ráuntál, a farkad hajt.

Ki a fax előtt akarsz itt szerecsent fürdetni? Még önmagadnak is hazudsz?

És ki tudna itt bármit mondani, hogy 'kilábalhatsz-e' ebből a helyzetből? SENKI, mert mindenki másképpen él meg dolgokat, más az értékrendje.ÉRTED???? értékrend, ha neked lenne, bele sem gabalyodtál volna ilyen helyzetbe. Ja, nem ilyen választ vártál, akkor menj el pszichológushoz, pszichiáterhez stb. Ne itt akard, hogy a lelked simogassák, hogy óóóóó, te szegény szerencsétlen, milyen csapdába estél.

Akkor lesz vége, amikor eldöntöd, hogy véget vetsz ennek!!!!! A döntés a te kezedben van, nem a társadéban, nem a kollégáéban, nem a Hoxa népében, haver a saját kezedben.

máj. 29. 13:19
De miben akarsz megerősítést meg bíztatást? Ezt írtam a másikba is, de az hogy most szenvedsz, az a saját tetteid következménye, kár áldozatként tekinteni magadra, mert te döntöttél úgy, hogy teret adsz annak, hogy másba beleszeress. Ha ennyire elkötelezted volna magad a családod mellett, akkor ahogy észreveszed, hogy hoppácska, ez a kolléga szimpatikusabb a kelleténél, rögtön tettél volna ellene, ahelyett hogy leállsz vele érzelmeket kialakítani...
máj. 29. 12:12

Olvastam a fórumokat, és nem teljesen egyezünk. Bár igaz, hogy olvasgatva őket lehetne azonos is.

Azért írtam ide, mert láttam, hogy más fórumoknál szoktak azért vállalható hangnemben is kommunikálni emberek és esetleg megerősítést, bíztatást adni, vagy más esetben értelmes módon felvilágosítást, meglátást.

máj. 29. 11:53
Mindenki az igazit keresi, az egyetlent, akivel boldogan élhet, amíg meg nem hal. De a világ nem ilyen egyszerű. A szerelem sokkal nagyobb ajándék, mint amennyit felfogunk belőle...
39. globus (válaszként erre: 33. - Ágio8405)
máj. 29. 09:28
Ismerősöm 11 éven át tartott fenn kapcsolatot, mindkét fél házasságban élt. Pasi felesége kitalálta a külföldi munkát, mentek. Vége lett mindennek, azóta semmi.
38. April3 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 09:26

Én nem, de a férjem igen. Szerintem még mindig szenved.


Elmúlna idővel,ha nagyon akarnátok.

37. globus (válaszként erre: 36. - 1a7810dfaf)
máj. 29. 09:25
Számomra férfinek tűnik stílusa alapján, a határozatlan típusból.
máj. 29. 09:17

[link]


[link]


Az elsővel kezdted, mint "nő".

Aztán a másodikkal folytattad, mint "férfi".

Erre ma megnyitod ezt.


Minek?

35. 1a7810dfaf (válaszként erre: 12. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 09:12

Nincs kérdés. Elhatározás kérdése LETT VOLNA az, hogy nem állsz le a kollégáddal viszonyt folytatni (igen, ez is viszony).


Btw az áriplisi fórumod szerint csak élettársak vagytok, nem a feleséged.


Ha a sztori igaz, akkor eléggé p.hap.cs vagy.

Egy FÉRFI el tudja dönteni, mit akar és úgy is cselekszik. De ez a sorozatos hiszti szánalmas.

34. 1a7810dfaf (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 29. 09:09

Most akkor minden héten nyitsz egy újabb fórumot arról, hogy te vagy a feleség, akit csaltak, aztán te vagy a férj, aki csalt és vekeng azon, hogy neki milyen rossz, mert a felesége nem értette meg és szerelmes a macába ...


Nem unod még magad?

33. Ágio8405 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 21:51
Igen el fog. Ahogy a beteljesűlt is. Sokaknak van évekig szeretője akit szeret aztán vége lesz ês idővel elmúlik.
32. Regin_a (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 21:16

mindketten tudjuk, hogy ez a szerelem soha nem teljesülhet be."


Dugd meg, vagy éppen fordítva, attól függ milyen nemű vagy, aztán lenyugszol

SMS és mindenféle üzeneteket mellőzd mert lebuksz

31. Enissa (válaszként erre: 27. - Ghost👻)
máj. 28. 20:56
Nálunk a pasi vörös.
máj. 28. 20:11

Hol férfi vagy, hol nő, ez már követhetetlen.

Vagyis inkább hiteltelen.

Itt is lebuktál pár napja, minek ezt folytatni?


[link]

29. Ghost👻 (válaszként erre: 28. - Globus)
máj. 28. 19:44
Igen nős. Ráadásul jóval fiatalabb az asszony.
28. globus (válaszként erre: 18. - Ghost👻)
máj. 28. 19:40
Legalább nős? Van benne potenciál.
27. Ghost👻 (válaszként erre: 26. - Enissa)
máj. 28. 19:38

🤣🤣

Èn már semmit sem tartok kizártnak.

26. Enissa (válaszként erre: 18. - Ghost👻)
máj. 28. 19:36
Lehet 1 helyen dolgoztunk. :D
25. Enissa (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:35
Már a barátnő szemszögéből kellett volna megírnod. Így nagyon unalmas.
24. Kacsahercegno (válaszként erre: 22. - Anyagi)
máj. 28. 19:32
Az új munkahelyen is lehet egy kedves megértő kolléga akivel hirtelen olyan jókat lehet beszélgetni, meg írogatni a munkán kívül is... Mondjuk akkor legalább a mostanit elfelejti, az igaz :D
23. Ghost👻 (válaszként erre: 21. - Anyagi)
máj. 28. 19:23

Őszintén?

A nők ilyen nyálasak.

A tapasztalatom szerint a pasik megdugják a kiszemelt nőt majd hazamennek az asszonyhoz,de nincs ilyen rinyálás.

Èn legalábbis a munkahelyen nap mint nap ezt tapasztalom.

22. Anyagi
máj. 28. 19:20
Egyébként a megoldás : Egy új munkahely!
21. Anyagi
máj. 28. 19:20

Miből gondoljátok, hogy a fórumnyitó NŐ???

Nekem inkább férfias a megfogalmazás.

20. fincsi5 (válaszként erre: 1. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:18
Már 1x leírtam; légy vele 1-2 alkalommal és elengeded, hidd el.
19. Amaunet (válaszként erre: 4. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:15

Kitartani az esküd, a feleséged, a gyermekeid mellett.

Gerinc kell hozzá. Mit ér a te szavad, esküd? Milyen ember vagy te?


Nem mint egy ... nyafogni, hogy nem tehetek róla, csak úgy jött!

18. Ghost👻 (válaszként erre: 6. - Morcika22)
máj. 28. 19:06

Nekem több is van...

Van 2 nő akik ugyanazzal a kollègával dugnak. 🤮

17. Ghost👻 (válaszként erre: 16. - Fórumnyitó (anonim))
máj. 28. 19:05

Akkor?

Kerüld el ès kèsz!

Felnőtt nő vagy,tudd kizárni!

máj. 28. 19:00

14. Ezt nem direkt alakitottuk igy. Nem vagyunk egyutt, nem vagyunk szeretok.


15. Olvasgattam sok hasonlo forumot, kerdest, de megsem gondolom ugy, hogy egyezne a problemank. Ismetlem: En hoztam egy dontest, nem akarok szetzilalni csaladokat, szimplan tul akarok lenni ezeken.

Nem folytatok viszonyt sem. Amiket olvastam azert ott voltak cifrabb dolgok is.

máj. 28. 18:46
Mámegint???? :D Az előző 3-4-5 fórum meg szavazás miért nem volt elég? Szerinted mit tudunk még írni, amit ott nem?
1 2

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook