Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2015. jún. 22. 21:48
Sziasztok csajok,üdv az új forumozóknak!Vigyorex hogy vagy?Minden oké?A héten mi is kezdünk ha rendben van minden odabent.Mert ugye igy lesz!Ava sajnálom hogy szeptemberig várnod kell de egyszer mindenkinek eljön az ideje.Bobcsi,mikor lesz a tükrözés?Megvan már az időpont.Máté doki csinálja need is ha jól emlékszem?Szép estét mindenkinek!🌙
2015. jún. 22. 19:02

Vigyorex, köszi! Remélem, igazad van. Csak olyan nehezen bízom már...

Elvileg július végén kezdünk, de Győrben van TB-keret, így mindig akkor derül ki, bekerülsz-e a keretbe, amikor kezdenél.

Te miért váltottál a SOTE-ról?

972. peferni
2015. jún. 22. 17:06

Sziasztok!

egy kérdés, hátha Ti tudjátok hogy megy ez..Én most kapom a 3 havi GNRH-t endo miatt, de már előre elmentünk Murberhez magánban, aki elmondta, hogy a férjemnek újra kell csináltatni ugye a sperma/andrológiát, mert külsőset nem fogadnak el. Javasolta, hogy minél hamarabb kezdjük el a folyamatot mert sok idő. Nekem elvileg akkor kell becsekkolni az ARO_ra, ha vége a gnrh-nak hogy elkezdhessük a vérvételt. Viszont a férjem bejelentkezett volna a sotés spermavizsgálatra már most, de mondták h addig nem tudják kezdeni amig én nem vok náluk regisztrálva. Most akkor menjek oda és vetessem fel az adataimat? vagy hogy van ez?:)


köszi

971. Vigyorex6 (válaszként erre: 970. - Vigyorex6)
2015. jún. 22. 14:36

Amit még elfelejtettem, hogy nagyon-nagy kalappal!


Mikor kezdesz?

970. Vigyorex6 (válaszként erre: 969. - Babika79)
2015. jún. 22. 14:34

Bízz Győrben, és bízz a dokidban. Endo ide vagy oda, a hosszút preferálják a Sotén és ha az nem jön be, akkor kezdenek másmilyent.

Intézményt váltottam, és ahová átjöttem, itt épp rövidet kezdenek túlnyomó részt.

A Sotén azt mondják, h jobbak lesznek az embriók minőségileg hosszúval, ezért én is féltem a rövidtől.

A végeredmény 13 sejt és 12 embrió. Az embriológus szerint mindegyik tökéletes.

A lényeg, hogy ne kételkedj! Engem is óva intettek, így elengedtem.

2015. jún. 22. 14:18

Sziasztok!

Azt szeretném kérdezni, hogy a SOTE-n, ha valaki endometriózisos beteg, mindig hosszú protokollt csinál Murber? Vagy vannak kivételek?

Én Győrbe járok és antagonista protkoll lesz (a rövid egyik fajtája), de nem tudom, miért ezt választotta a doki.

Köszi!

968. Vigyorex6 (válaszként erre: 966. - Peferni)
2015. jún. 22. 08:20
Szia! Igen; vérvétel. Akkor gondolom a Hiv, Hepák megvannak neked is és a párodnak is. Legalábbis is úgy értelmezem, h csak Rubeola nincs. Nekünk anno együtt vették ezeket mindkettőnknek nem az ARO-n, hanem a SOte biológia laborjában.
967. peferni
2015. jún. 21. 22:47
Nem HN hanem HIV :)
966. peferni
2015. jún. 21. 22:47
Sziasztok! Nekem M. doki kért Rubeola vizsgálatot. Ez egy vérvétel? Minta HN meg a Hepa? Köszi:)
965. 68454605f4 (válaszként erre: 964. - Vigyorex6)
2015. jún. 19. 15:20
Köszi,aranyos vagy! Minden jót,és 9 hónapot kívánok neked,teljes szívemből!!És MINDENKINEK ám!!Puszi...Boldog szeptembert,aki akkor kezdhet!:-))
964. Vigyorex6 (válaszként erre: 963. - 68454605f4)
2015. jún. 19. 14:52
Jo kezekben vagy, nem szutykol hónapokig, csak most a szünet is közbejött. Hajrá szeptember! :) :)
2015. jún. 19. 14:48
Képzeljétek,nem is a TSH-m miatt nem kezdhetek! Először míg nem volt tükrözés,azt mondta a doki h nagyon szépen lement a TSH-m,és a kezdésemig,azaz 2 hét lett volna,le tudjuk vinni 1 körülire,magasabb dózisú gyógyszerrel,ez nem probléma! Erre megnézett,méhem szabályos szép minden ok,de a múlt ciklusból visszamaradt 2 db tüsző foszlány,ezért nem kezdhetek!:-)) Pedig már úgy örültem,hogy mégis...Következő mensinél újból M-hez kell mennem,kapok fogi-gátlót egy ciklusban,ahogy már többek is közülletek,és azt mondta hogy beállít a lombikra teljesen,nehogy megint cisztásodjam! Szóval szeptember 8.a körül kezdek...Lányok...ez egy türelem-játék!:-))Mindenesetre M nem az a laca-facázós típus,lényegre törő,és őszinte,ez tetszik benne...
962. judite (válaszként erre: 958. - Krisztynna)
2015. jún. 19. 13:03
Először felszívod az oldószert és ugyanazzal, a vastagabb tűvel bököd meg a Menopur tetejét és belenyomod a folyadékot. Jól írtad, jól csinálod. Egyből feloldódik a por, folyadékot látsz csak az üvegben. Ezt úgy tudod teljesen felszívni, hogy a tűt az üveg oldalához passzíntod alulra és megállás nélkül, egy húzással kiszívod, ha véletlenül visszaengeded az inj.tű végét, akkor már nem fogod mindt felszívni. Ilyankor visszanyomod a folyadékot, és újra megpróbálod. Nem vész kárba, nem szabad kidobni! Azt én soha nem néztem hogy hány ml marad a feloldás után, egyszerűen felszívtam, tűt cseréltem és már böktem is a hasamba...
2015. jún. 19. 10:06
Hát csajok,ennyit a TSH-m-ról! Ma bementem az eredményért,ami igaz az új gyógyszertől jól lement,de mégsem elég! Jól elszúrtam,kellett volna már 3 hete nézetnem,és emelt adagban szedni,akkor biztos sokkal jobb lenne! 10,9-ről indultam. 2 hét után lement 6,85-re,majd most,6 hétre rá 3,7Iu/l lett,azaz viszlát lombik szeptemberben! Igaz még most megyek Murberhez méh-UH-ra,de tudom hogy azt mondja túl magas,és igaz 2 hetem volna még kezdésig,de akkor is szerintem csak 2,5 körülire menne le,ha emelt adagban szedném! Mindegy,majd mond ma valamit,délre megyek hozzá!:-(( A baj csak az hogy minden menstruációval jobban érzem az endometriózist,és ha az teljesen visszajön,akkor még műtétre is mehetek előtte!!Az idő megy,én pedig FIATALODOM!!:-)) TI IS ,LÁNYOK??Puszi...
960. 68454605f4 (válaszként erre: 952. - Vigyorex6)
2015. jún. 19. 09:56
Nagyon ügyes vagy!!Látod-látod, a picikéd jól érzi ott magát,befészkelődött!!:-)) Csak így tovább,vigyázz magadra!:-))
959. Bobcsi82 (válaszként erre: 952. - Vigyorex6)
2015. jún. 19. 09:55
De jó!!! ez nagyon szuper eredmény, örülök neki! Én ma megyek 11-re a kórházba, megbeszélni a méhtükrözést az altatóorvossal. Jövő héten szerdán lesz, jó lenne ha végre megjönne a vérzésem, hogy a nagy részén túlessek addig.. Idegesít hogy mindig késik.. :S
2015. jún. 19. 07:21
Joooorggelt!Menopur vkinek foloslegesen?Atvennek belole.Illetve irjatok mar le legyszi,hogy megis hogy kell kiszivni Az ampullabol.Eloszor felszivom az oldatot(ez idaig megy,aztan ugyanaz a nagy tu kell meg hogy rajta legyen,vagy itt kell a kicsire cserelni?Mert en rajtahagyom a nagy tut es azzal bököm meg a Menopur fiolajat,amikor is az a por allag egybop icike-picike folyadek lesz(vagy ami gyakrabban elofordul hogy az oldat belefolyik),szoval aztan kiszivok amennyit csak tudok,de a fecskendoben kinkretan csak 0.5ml folyadek lesz.Ezt hogy csinalom?Eleve az oldat 1 ml...Hogy lesz belole fele?Mit rontok el?Kerlek segitsetek,mert ma probalkozashoz ellottem 2 masik menopurt,ehhez meg draga...
957. KittiKata (válaszként erre: 952. - Vigyorex6)
2015. jún. 18. 22:21
Huuurrrááá! Pihizzél!!!
956. krisztynna (válaszként erre: 952. - Vigyorex6)
2015. jún. 18. 20:40
Szupiiiiii!Druuuukkk ezerrel! ♡
955. krisztynna (válaszként erre: 953. - Poszmete)
2015. jún. 18. 20:38
Szio!Juuuujjjj,deee jooo.Jovo het szerdaig van Gonam,szoval addig kellene,leglesobb csutortok,mert este mar be kell adnom.
954. évi89 (válaszként erre: 952. - Vigyorex6)
2015. jún. 18. 19:48

Juj de jooooo :)

Pihizz :)

953. poszmete (válaszként erre: 948. - Krisztynna)
2015. jún. 18. 18:45
Szia. Nekem pont 2 maradt. Mikor kellene?
2015. jún. 18. 17:45

Kiharcoltam egy vérvételt itthon a kórházban. 2 nap alatt 439,5-ről 719,2 lett a hcg.


Köszönöm Ava! :)

951. 68454605f4 (válaszként erre: 950. - Vigyorex6)
2015. jún. 18. 14:39
Hála Istennek,ne is legyen! Nagyon szorítok,sikerülnie kell!!:-))
950. Vigyorex6 (válaszként erre: 942. - KittiKata)
2015. jún. 18. 13:42

Egyelőre nincs vérzés azóta.

Kedden kell mennem uh-ra.

Ma voltam itthon laborba, hogy megnézzük nőtt-e a hcg tegnapelőtt óta vagy sem. Elvileg du lesz eredmény is.

949. KittiKata (válaszként erre: 946. - Ada78)
2015. jún. 18. 13:27
A SOTE1 van egy pár endokrinológus, valakit a Bokor doki műtött, engem Garamvölgyi. Szerintem mindketten nagyon jók.
2015. jún. 18. 13:08
Csajok!Vkinek fölösleges Gonapeptylje?Átvennék 2 szurit-t belőle.
947. judite
2015. jún. 18. 12:12
KittiKata, Vigyorex6 - köszi a hozzászólásokat. Nem fogom elhanyagolni, de még várok egy ciklust, ha nem javul, irány egy szakorvos... a következő lombik úgyis csak szeptemberben indul.
946. ada78 (válaszként erre: 943. - KittiKata)
2015. jún. 18. 11:11
Köszönöm, látom a második mondat nekem szólt! :-)Igen, kérni fogom, a fene se akarja magát többször kitenni ennek, amikor egyszerre is menne. Remélem akkor a 3 dolog is mehet egybe!
945. Amélia Amélia (válaszként erre: 933. - Poszmete)
2015. jún. 18. 10:05
Ilyenkor is kérnek átjárhatóságit? Amúgy először nekünk is azt mondták, hogy icsi, apa miatt, de állítólag az az eredmény, amit a sote-n csináltak, az teljesen jó lett...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook