Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2054. Bobcsi82
2015. okt. 22. 14:23

Sziasztok Lányok!

Kéne egy kis infó SOS, hátha hallott valaki valamit.. most hívtam fel a SOTE-t, mivel (tegnap megírtam itt a fórumban a sztorit) nem tudtam Murber magánrendelésére időpontot kérni hétfőre (szabi miatt), ezért gondoltam kérek hozzá a kórházba keddre. Azt mondták, már nem dolgozik ott!!! Szeptembertől! Bár nekem még szept 4én megcsinálta az első inszeminációt, azt mondta az asszisztens csak a magánjában rendel már. De nekem meg ugye lenne a 2. inszemincióm. Úgy lesokkolódtam hogy meg se kérdeztem a csajt hogy mi lesz a betegeivel stb.. stb.. Tényleg most mi lesz így velem? Urbancsekhez nem igazán szeretnék járni, nem szimpi.. :/ valaki hallott esetleg erről valamit? Termszetesen amilyen hülye vagyok nem kérdeztem meg ezeket a telefonban a csajtól :((

2053. Deary (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 22. 13:12
Gratulálok!!!
2052. Mandula0519 (válaszként erre: 2034. - Vigyorex6)
2015. okt. 22. 12:47
Szia! ma töltöttem a 15. hetet és megerősítettek megint a vegyes párost illetően! :) És Te hogy vagy? Krisztyna? Nálatok mi újság?
2051. Mandula0519 (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 22. 12:46
Gratulálok és ha pontosabb eredményed van, jelezz nekünk! :)
2050. Szofi33 (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 22. 07:37
Dejó!! Gratulálok!! :)
2049. sajert (válaszként erre: 2038. - Ella1006)
2015. okt. 21. 21:52
En tegnap egyeztettem idopontot, nov 4-re kaptam, mert nov. 5-6 szabin lesz U.
2048. sajert (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 21. 21:50
Gratula!!!
2047. Bobcsi82 (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 21. 17:45
Szuper hír! Kívánom hogy minden jól alakuljon! Lányok, képzeljétek felhívtam Murber magánrendelőjét, hogy hétfőre kérjek időpontot a 2. inszemináció első ultrahangjára és mondta az asszisztens hogy nem lesz hétfőn a doki, csak szerdán :(( se a klinikán, se a magánjában. Szóval ha holnap v holnapután megjönne(amit nem tudok pontosan, mert nem 28 naposak a cikulsaim) akkor ebben a hónapban nem tudunk menni, mivel a ciklus 5. napján kell menni legkésőbb ultrahangra. Reménykedem hogy minél később jön meg.
2046. krisztynna (válaszként erre: 2040. - Tünci79)
2015. okt. 21. 17:39

Nekem is Murber volt a dokim. :) A kateteres dolgot sajnalom,de sajnos ez benne van a pakliban,hogy bent marad egy a kateterben,eppen ezert ellenorzik hogy utana a bent maradot is feljuttassak a helyere.De bennem is biztos megallt volna az uto.

A felengedes, ahhoz tenyleg nem tudok mit hozzaszolni,az egyszeruen pffff...tenyleg nem tudok ra mit reagalni.Borzaszto es sajnalom,hogy ilyet megengedhet maganak egy lombikos intezmeny.Lehet hogy nem magan,de a tb fizet nekik utanunk... :( :(

2045. krisztynna (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 21. 17:32
Gratulaloooooook!!!!!! :) :) :)
2044. Vigyorex6 (válaszként erre: 2043. - Poszmete)
2015. okt. 21. 14:32
Látod, hogy korán volt! :) Drukkolok továbbra is! ++++
2043. poszmete
2015. okt. 21. 13:52
Sziasztok! Csak ott bújkált a bébibogyó. Részleteket nem tudok,mert U csak annyit közölt,hogy ,,jó hírem van,ön terhes''. De óvatosan örülünk,még nagyon messze van a vége. Köszönöm mindenkinek a drukkot!
2042. Tünci79 (válaszként erre: 2032. - Sziszike90)
2015. okt. 21. 11:04
szia. most nagyon benne vagyok. :) a ciklusod 20. napja előtt kell időpontot kérned, a 20. napon kell elkezdeni a szurit nyomatni, ami a gonapeptyl. kb 2 hét után (sok esetben megjön, de ez nem gond) kapsz majd hozzá egy másik szurit is ami az én esetemben a menopur volt. ezt is kb 2 hétig kell szúrni a gonapeptyllel együtt, de ez attól is függ, hogy hogyan reagál rá a szervezeted. nekem nem kellett most végig szúrnom, mert sok tüszőm lett. aztán a tüszőrepesztő szuri jön, majd rá 2 napra a leszívás. ezután 3 nap múlva pedig a beültetés. az első kétben nem lesz vérvétel és ultrahang sem. utána viszont kb 2 naponta. ha valamiben még tudok segíteni akkor kérdezz nyugodtan. :)
2041. Tünci79 (válaszként erre: 2039. - 8ffe0f8319)
2015. okt. 21. 11:00
igen, a szokásos számot kell hívnod. nekem 2 munkanapon belül adtak időpontot.
2040. Tünci79 (válaszként erre: 2035. - Krisztynna)
2015. okt. 21. 10:57
Murbi a dokim, de pont akkor ő nem volt és facfej (bocsi, nagggyon nem bírom) csinálta a transzfert, 10 orvostanhallgatóval a lábam között... (ez sem lett volna probléma, ha tájékoztatva vagyok...) szal befecskendezés, a katétert kiadta az embriológusnak ellenőrzésre, ő hangosan vissza szólt, hogy 1 bent maradt, majd vissza hozta a katétert és újra befecskendezés. ezután újra elvitte és azt mondta, hogy rendben. elvileg megkaptam... muszáj elhinni, más választás nincs. bár ennél csak az a durvább, hogy a beülti napján közli velem, hogy akkor 4 darabot engedtek fel fagyasztásból és 2 maradt életképes, így ennyit ültetnek be. nekem 8 volt, normál számítások szerint is 8-4=4. na, nekem 3 embrióm maradt a fagyiba, ami 1,5 hónappal ezelőtt derült ki... no comment...
2015. okt. 20. 19:16
Sziasztok! Altatóorvosi időpont miatt az ARO központi számát kell hívni? Kb. mikorra szoktak tudni időpontot adni? Előre is köszi, ha válaszoltok. :)
2038. Ella1006
2015. okt. 19. 23:16
Sziasztok megszeretném kérdezni tőletek akik az injekciózásra várnak tieteket is felhívtak,hogy az időpontot lekel hogy mondják ezen a héten és következő ciklusba tudják elkezdeni? Kérdeztem de választ nem kaptam rá,hogy miért!!! Pedig ezt az pontosított október elején kaptam meg! Nagyon megköszönöm ha valakivel ugyan ezt történt az leírná nekem köszönöm szépen! sziasztok
2037. krisztynna (válaszként erre: 2036. - Vigyorex6)
2015. okt. 19. 14:05
Jesszus,ilyeneket lat mar nemelyik intezmeny?Nem semmi.A sote sajnos nincs kozottuk itt csak a kateterellenorzes marad. :(
2036. Vigyorex6 (válaszként erre: 2035. - Krisztynna)
2015. okt. 19. 13:46

Ennyire mélyen szántóan tőle kérdezd.


Nekem pl monitoron megmutatták beültetéskor ultrahangon, hogy a Kicsikéim a méh üregében helyezkednek el. Ott voltak a kis pötyik. :)


Van egy sorstársunk, akinek a dokija még azt is szabályozta, hogy minél inkább a méh fundusa felé érkezzenek meg a babák a katéterből a jobb megtapadás érdekében. Ha ilyeneket is lehet kontrollálni, akkor elég bagatel sztori, hogy bent marad.

2035. krisztynna (válaszként erre: 1981. - Vigyorex6)
2015. okt. 19. 13:14
Vegul megkapta Tundi a masik megtermeknyitett peresejtet?Nekem mikor felhelyeztek a skacokat akkor az embriologus elment ellenorizni,hogy kiuresedett-e a kateter.Ha egyik bent maradt volna akkor azzal a jelzessel jott volna vissza,hogy egy meg benne van,gondolom utana ott helyben ujra felkuldik a mehbe ugyanis addig Murbi a labaim kozott maradt. Tundieknel igy tortent?Vagy csak kesobb vettek eszre hogy egy benne maradt a kateterben?Mert az tenyleg nagyon gaz es azon en is felhaborodtam volna.
2034. Vigyorex6 (válaszként erre: 2031. - Mandula0519)
2015. okt. 19. 09:42
Nálunk a helyzet ugyanaz, mint nálatok! Vegyespáros szülei leszünk mi is! :) Hanyadik hétben vagytok most?
2033. Babika79
2015. okt. 19. 00:04

Sziasztok!

Segítenétek? Olvasom itt, hogy a SOTE-ról sokatokat a Bajcsyba küldenek HSG-re. Én nem sote-s vagyok, hanem a győri Kaáliba járunk, szeretnék ilyen vizsgálatot (a győriek nem kérik, mert mindenképp lombik van nálunk). Szerintetek van nekem is esélyem bejutni a Bajcsyba, vagy ott kérnek valami papírt a SOTE-ról? És mi a menete a dolognak? Köszi, ha segítetek!

2015. okt. 18. 23:24

Sziasztok!!


Mi most fogjuk elkezdni a lombik programot (Nincsenek petevezetékek) már összes vizsgálatok megtörténtek.Már csak a ciklust kell megvárom és akkor kell telefonálnom Nekem hosszú protokollt kezdik el eltudnátok nekem mondani,hogy milyen vizsgálatok lesznek? Injekciózás körülbelül mennyi ideig tart? Mert már nagyon várom azt napot hogy elkezdjék. Válaszokat élőre is nagyon köszönöm

2031. Mandula0519 (válaszként erre: 1995. - Vigyorex6)
2015. okt. 18. 13:22

Szia-szia! minden a legnagyobb rendben, köszönöm! És Nálatok mi a helyzet? Nálunk egy fiú, egy lány. Pont ahogy megálmodtuk :)

De most a többiek, akik előtte állnak biztos izgalom minden percük. Poszmete, tudom nehéz, de még pár napra szükségük van, hogy kapaszkodjanak :) én a 13. napon teszteltem, igaz éppen görögországban nyaraltam. Ha akar(nak) úgy is maradnak!!!

A jelekről csak annyit szeretnék mondani, hogy én nem éreztem semmi különöset. 1 dolog volt furcsa, h kakaót kívántam és megittam fél liter tejet a beülti után 5 nappal. Pedig nem is szeretem a tejet és kakóért indultam :) ami még kicsit furi volt és azóta is ezt tapasztalom, hogy ha a hátamra feküdtem teljes nyuglomban, láttam alul a hasamat ahogy a szívverésemre "dobog". A menzesz szerű hasfájás szinte végig volt a 7. hétig.

Szurkolok mindenkinek lányok, ne addjátok fel!!!!

2030. Norcuska 82 (válaszként erre: 2029. - Poszmete)
2015. okt. 17. 16:29
Most én is néha türelmetlen voltam, nem dolgoztam, de kivártam a 14. napot. Tavaly decemberben mikor sikerült, de sajnos megszakadt, dolgoztam, nem figyeltem rá és az idő is gyorsabban ment...
2029. poszmete (válaszként erre: 2027. - Norcuska 82)
2015. okt. 17. 15:32
Azért kivárom a végét.
2028. Vigyorex6 (válaszként erre: 2025. - Norcuska 82)
2015. okt. 17. 15:26
Ez meg attól függ kinek milyen eredményt hoz a teszt. Én 5 nappal a beültetés után teljesen megzuhantam. Enyhe kifejezéssel élve jó volt látni a pozi tesztet.
2015. okt. 17. 15:09

Most találtam, bemásolom: Amúgy nekem a beültetés utáni 14. napon negatív lett a tesztem, aznap mentem vérvételre, és ott mutatták ki, hogy babát várok, 1.100 volt a hcg!!!! Írtó magas volt, mégsem mutatta ki a teszt!

Én amúgy beültetések után sosem mentem vérvételre, csak tesztet csináltam, pedig mindenki mondta, hogy a vérvétel sokkal pontosabb.

2026. poszmete (válaszként erre: 2022. - Vigyorex6)
2015. okt. 17. 15:04
Köszi a vígasztalást. De nem a proftól akarom megtudni a rosszhírt. Bár ebben a körben sokkal normálisabb volt,mint az előzőben.Rá sem ismertem. De emberség annyi van benne mint Hitlerben.
2015. okt. 17. 15:03
Pont most mesélte munkatársnőm, hogy a nem várt napján full negatív volt a tesztje és csak rá két hétre lett pozitív. Szóval kicsit nem értem miért nem lehet kivárni még azt a 4-5 napot...

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook