Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2144. ada78 (válaszként erre: 2141. - Deary)
2015. nov. 4. 12:27
Mi dr. Riesz Péternél voltunk, 28ezer ft-t fizettünk.
2143. Bobcsi82 (válaszként erre: 2141. - Deary)
2015. nov. 4. 12:27

Szia!

Ha jól emlékszem 28 ezer Ft magánban a spermavizsgálat.

2142. Bobcsi82 (válaszként erre: 2140. - Szofi33)
2015. nov. 4. 12:26
Köszi, úgy legyen :)
2141. Deary
2015. nov. 4. 11:50
Sziasztok lányok! Mi is tegnap voltunk először. Doktornővel nem volt semmi bajom, csak annyi hogy nem közölte velem az endó nagyságát, se semmit ultrahang után. Nekem is ezt a furanevű lh tesztet javasolta. Ott ütköztünk problémába, hogy idén már nincs időpont andrológiai vizsgálatra, jövőre meg még nem adhatnak. A két doki, aki a papíron van, magánban mennyiért végzik el ezeket? Remélem van infótok. Előre is köszi!
2140. Szofi33
2015. nov. 4. 11:41

Lányok köszönöm a válaszokat!

Sajert hajrá a fagyibabákkal! Valóban nem könnyű nem "arra" gondolni, de úgy gondolom, hogy amíg ezek pozitív gondolatok, nagy bajt nem okozhatnak. :)

Jenettke sajnálom! Akkor neked a következő lépés a lombik lesz?

Bobcsi én is neked!! Hajrá peték és spermák, egyesüljetek! :)

2139. Bobcsi82 (válaszként erre: 2138. - Ada78)
2015. nov. 4. 10:45
A 8. napon kellett először. Még sose adtam be magamnak, vagy a klinikára bementem és ott adták be vagy Murber asszitense a magánrendelőben vagy a háziorvosunk asszisztensét kértem meg. Az az igazság megnéztem youtube videón hogy kéne beadni, de nem merem magamnak, nem szeretem ezeket a szurkálásokat :D
2138. ada78 (válaszként erre: 2135. - Bobcsi82)
2015. nov. 4. 09:58
Akkor megnyugodtam, hogy nem írta el az adagot a prof!:) és a Fostimon-t hányadik ciklusnapon kellett először szúrnod? Megmutatta valaki, hogyan kell?
2137. Bobcsi82 (válaszként erre: 2132. - Szofi33)
2015. nov. 4. 09:45
Drukkolok! :) én is nagyon örülnék neki ha holnap sikerülne a 2. inszemünk. Szerintem simán összejöhet az elsőre is, nekem van több ismerősöm is akik ilyen szerencsések voltak.
2015. nov. 4. 09:40
Lányok olvasgatom amiket írtok és annyira jó olvasni, hogy ennyire pozitívan álltok a kezelésekhez. Le a kalappal előttetek! ☺ Mi még nagyon az elején vagyunk a vizsgálatoknak még csak annyit tudok, hogy a bal petevezetőm el van záródva.
2135. Bobcsi82 (válaszként erre: 2126. - Ada78)
2015. nov. 4. 09:37

Szia!

Nekem holnap lesz inszeminációm Murber dokinál. Nekem se volt sok injekció, 5 napig kellett napi 1 Clostit szedni, volt 2 Fostimon injekció és tegnap este a tüszőrepesztő a Choragon. Ez lesz a 2. inszemem, de az elsőnél is ugyanezeket és ekkora mennyiségben kaptam. Rám is furán néztek a Mikszáth téri patikában múlt héten hogy csak 2 Fostimon volt kiírva :)

2134. Jenettke (válaszként erre: 2132. - Szofi33)
2015. nov. 4. 09:28

Szia ! Nekem a Murber Dr. Csinálta a 2 inszemet, az elsőt valahogy èreztem hogy nem fog sikerülni sajnos mert nem kaptam semmilyen ràsegìtő szurit ,csak megpròbàltuk először Closty majd Choragon tüszőrepivel, de mèg is jött 12 nap mulva .ez volt Jùliusban majd a következő csak szeptemberbe volt , ott elég jol ki is számolta a doki a peteèrèst mert miutàn megcsinálta az inszemet hazamentem ès ovuláciòs tesztel leellenőriztem ès totàl jò volt , azon a hèten otthon is maradtam gondoltam hátha jobb lesz neki ha pihenek és lesz ideje megtapadni hát sikerült is .. a mensim kèsett 7 napot , vettem egy tesztet (Clear Blue 25 ös erőssègű, nem is tudtam mert előtte sosem teszteltem ) cső pozitìv volt , majd még aznap este spontàn elvetèltem sajnos . Mondjuk nekem most kiderült hogy kissebb a petefészkem mint a mèhem tehàt nagyon nehezen tud majd megtapadni.

Remèlem segìtettem, az inszeminácio is sikerülhet bàr kevesebb rà az esèly mint a lombikra, de én azt mondom mindenkèpp vàgj bele,ès nem kell elkeseredni ha rögtön nem Jön össze 6 lehetőséged van ! Sok olyan nő van akinek ikrei lesznek elsőre inszemből, sok sikert !!!

2133. sajert (válaszként erre: 2132. - Szofi33)
2015. nov. 4. 08:48
Inszemem nem volt, de a lombik elsőre sikerült bő 8 éve :-)... Úgy, hogy vizsgálatok alapján még peteérés se volt soha igazolható. 19 petesejtet szívtak le végül, igaz két lábon járó keltetőnek éreztem magam. Izgatott nyugodtan legyél, de ne azon járjon állandóan az agyad, kapcsolódj ki :-). Nem könnyű, tudom, mert mi a fagyasztottakért megyünk vissza, és totál izgatott vagyok :-D, és már a karácsonyt tervezem, hogy mi lesz ha megmarad(nak) az embriók - de nem, nem jár ott az agyam :-).
2132. Szofi33
2015. nov. 4. 08:10

Én sem tudtam, hogy van a profnak magánja is. Soha nem is mondta, pedig én már március óta járkálok hozzá.

Úgy tűnik, mi is nekivágunk az első inszemnek... totál türelmetlen vagyok, be vagyok sózva, jár az agyam, és izgatottan várom :) Van közületek valaki, akinek az első sikerült? Szeretném, ha a mikulás babával lepne meg minket :)

2131. ada78
2015. nov. 3. 20:19
Fogalmam sincs,hogy en minek koszonhetem ezt a kituntetest,hogy engem megint a maganrendelesere hiv.azt hittem, csak az elso konzinkat tartotta ott,es ezzel a jussa letudva.de ezek szerint nem.semilyen kituntetettebb figyelmet nem elvezek, juniusban kezdtem el az AROra jarni,most jutottunk el oda,hogy talan az elso inszem elindul ebben a ciklusban. De ha hetfo utan megint a maganrendelesere fogja a kov idopontot adni,akkor megmondom, hogy en is koztisztviselo vagyok, szivem szerint en is a versysbe jarnek, de sajnos nem tudom finanszirozni.
2130. poszmete (válaszként erre: 2129. - Sajert)
2015. nov. 3. 18:33
Nem adok pénzt,amíg nincs produkció. Majd ha kiságyban üvölt a végeredmény, biztos nagyon hálás leszek. Amúgy azt olvastam,hogy ugyanúgy leszar,ha adsz pénzt,mintha nem adnál.
2129. sajert (válaszként erre: 2128. - Poszmete)
2015. nov. 3. 18:21

Én se tudtam, hogy van magánrendelése U-nak. Nekem nem adta meg a mobilszámát se, nem is utalt a magáncuccára.


Egyébként ti adtok pénzt? Én nem...

2128. poszmete
2015. nov. 3. 17:55

Ha magánrendelésre mész,jobban végzi a dolgát? Eredményesebb lesz? Ha a klinikára,akkor meg ahogy sikerül? Magánban csak ultrahangot csinál,mert az van pont a rendelőjében, meg űrtecnológiás vizsgálóasztal.Emellett ugyanúgy a klinikára viszi a magánbetegét,mert vannak vérvételek meg altatás,amihez nincs supportja,mert abba már nem fektet be. Viszont mi fizetünk TB-t,amiből finanszírozzák az kezelést. Meg kapja a fizetését.

Most esik le...azért lenne nonormális,mert következő körben engem is a magánjába akar kezelni?

2127. poszmete (válaszként erre: 2124. - Ada78)
2015. nov. 3. 17:38
Nem is tudtam,hogy van magánrendelése...
2126. ada78
2015. nov. 3. 16:01
nekem ma felírt bromocriptint, meg Clostilbegyt-et, 3 Choragon-t és 1 db Fostimon-t, erre a patikában néztek rám meredt szemmel, hogy ez utóbbiból 10-t szoktak felírni. Én meg visszameredtem, mert fogalmam sincs, hogy mennyit szoktak, mert a 2 injekcióra azt mondta a prof, hogy most csak felírja, és majd jövő héti UH-kor (ciklus 9.napja) megbeszéljük, hogy mi a teendő felük. Van még valaki itt, akinek inszeminációja lesz mostanság?
2125. ildike76 (válaszként erre: 2124. - Ada78)
2015. nov. 3. 15:52
Nem semmi😮 Akkor lehet igy lesz M-nél is. Ide oda rohanás...
2124. ada78
2015. nov. 3. 15:26

Hát velem ma tapló volt, 10-re volt időpontom, 12-kor hívott be, mindenki bement előttem. Aztán kiderült miért... Azzal fogadott, hogy miért itt találkozunk, mondta múltkor, hogy őt hívjam. Nekem pedig nem volt egyértelmű. Megkértem, hogy legközelebb legyen egyértelműbb, ha magánrendelésre akar hívni, akkor mondja azt, és ne várasson itt ezért 2 órát, mert én is dolgozó ember vagyok, aki nem tud fél napokat a Klinikán tölteni.

Jövő hétfőn mehetek a SOTÉra reggel vv-re, aztán 3-ra a Fogarasi útra UH-ra...

2123. poszmete
2015. nov. 3. 15:11
U-t a nyári szünet óta mintha kicserélték volna. Lehet,hogy még tart a szabadság hatása.
2122. Bobcsi82 (válaszként erre: 2118. - Peferni)
2015. nov. 3. 11:34
Én úgy látom hogy a lombikot tb-re csinálja, mivel neki a magánrendelőben nincs labor meg embriológia meg ilyenek.. azokat a vizsgálatokat csak a kórházban tudják megcsinálni meg magát a beültetést is. De ebben teljesen igazad van, hogy ha stimuláció alatt végig a magánjába kell járni az iszonyat összegre jön ki a végén.. :( márpedig abból mit tegnap az asszisztens mondott nekem ez jött le.. :S
2121. Bobcsi82 (válaszként erre: 2117. - Ildike76)
2015. nov. 3. 11:29
Szerintem vérvétel a kórházban lesz és elküldik neki az eredményét. 8X menni az valóban nagyon húzós.. :(( nekem még szerencsém van az inszemmel, mert csak kétszer kell menni egy ciklusban és az összesen 21000 Ft, amit egészségpénztári számlára vissza tudok igényelni.
2120. peferni (válaszként erre: 2119. - Bobcsi82)
2015. nov. 3. 11:28
sok sikert nektek:))
2119. Bobcsi82
2015. nov. 3. 11:26
De jó :) drukkolok hogy minden ok legyen, de miért is ne lenne ok?? Pozitívan.. én is reményekedem most nagyon, csütörtökön lesz a 2. inszemináció és tegnap Murber az uh-n 3 tüszőt látott! Az előzőnél csak egy volt, szóval nagyon-nagyon szeretném ha... :))
2118. peferni (válaszként erre: 2117. - Ildike76)
2015. nov. 3. 11:21
igen, ez nekem sem tiszta, hogy pl. magát a lombikot TB_re csinálja-e, a vizsgálatokért kell fizetni? jó lenne egy hivatalos árlista, mint a Kaáliban pl. Ott úgy van, hogy a stimuláció alatti UH-ért nem kell pluszban fizetni, az TB-s, szóval ha minden UH-ért magánba kell járni Murberhez stimu alatt az brutál ezekkel az árakkal:(
2117. ildike76
2015. nov. 3. 11:15

Szia ☺ Kösz az infot. Nem valami megnyugtató 😕 Lombik alatt 8x voltam. Ebből 2x magánba. Így is nagyon sokba volt 😕 és a vérvétel ? Lehet az is plusz költség lesz ? 😮 várom a további infokat.

Kismamiknak gratula sok pihi, nekünk meg hajrá...

2116. Bobcsi82 (válaszként erre: 2115. - Peferni)
2015. nov. 3. 10:05

Szia!

Tegnap voltam nála, megkérdeztem az asszisztenst, szóval a helyzet az, hogy csak azoknak fogja csinálni a klinikán a lombikot vagy inszemet akik hozzá járnak a magánjába. Nekik bemegy és megcsinálja a beavatkozást a klinikán, ahol továbbra is lesz csak csökkentett munkaidőben. Az összes beavatkozást megelőző dolog, ultrahang, konzultáció stb. mind a magánban lesz csak. Én 14000 Ft-ot fizetek egy ultrahangért, de mivel kettő is van egy cikluson belül az inszem miatt, így a második 7000 Ft.

2115. peferni
2015. nov. 2. 17:40

Sziasztok!

ha valakinek sikerült hivatalos infot szerezni a Murber féle magán biznisz árairól és kondícióiról, ne habozzon megosztani:)Nagyon köszi!!

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook