Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2015. szept. 14. 12:06
10. héten...a számok lemaradtak :)
2015. szept. 14. 12:05

Sziasztok lányok! Reméelm most már mindenki a körülményekhez képest jól van!!! Sajnos ritkábban tudok most netezni, de egy két bejegyzést sajnálattal olvasok, de szurkolokk mindenkinek!!! És a ha egyszer M szerint vkinek van esélye, akkor az tuti!!! :) Most a kismamikhoz van kérdésem, főleg Vigyorex, Krisztyna, Ti hogy álltok az étkezéssel? Nekem semmi étvágyam, csak kényszer kaja van, de rosszulléteim nincsenek. Hízni sem híztam, de gondodlom ez a . héten még nem olyan nagy baj. Mikor milyen vizsgálatok következnek most az elkövetkező hetekben?

Szurkolok az összes sorstársnak, és tessék minnél több jó hírrel szolgálni!!!

2015. szept. 11. 14:01

Koszi lanyok!!Jol vagyunk! :)Csak alig van mobilnetem es nem mindig nyitja meg a hoxat.Hetfon lesz ujra a dokim,addig benntart,igazabol tok jol elvagyok,parom szerint mintha Motelben lennek.Itt nincs net,nem tudok googlizni hulyesegeket,ha parom szolgalatban van akkor nem latom a tv-t hogy eppen mi a helyzet a bevandorlokkal,egyszoval nyugodtabb vagyok itt.

Nem a fodraszkodas az ok,hanem a mehlepeny mert eleg alul van.Vagy a ciklusom,hogy most lett volna meg...Fodraszatban nem egsez nap allok.Igazabol 2naponta dolgozok fel muszakot.Amiota 6 hetesen volt egy enyhe gorcsom azota nagyon figyelek ra,hogy egy vendeg egy pihi.Festesi ido ala regen beirtam mast,most 30 percet ledolok a kanapera addig.Ulok meg vagasoknal is ha tehetem,sot hosszu hajuakat szinten a fodrasszeken ulve szaritom. :) Szoval nagyon figyelek.Akkor ejszaka kapart a torkom egy helyen,es hanyatt fekve kohintettem egyet,erezzem hogy igy nem esik jol,felultem es ugy kohogtem tovabb es akkor ereztem mintha vmi elpattant volna az egesz mehemen m8ntha vegigfutott volna vmi...Meg at is futott az agyamon,hogy remelem nem az egyik baba valt le,de elhesegettem a gondolatot,hogy hogy is juthat ilyen az eszembe.Fel ora-egy ora mulva mar ereztem hogy vmi folyik,de ugyebar az Utrogestan is mindig folyik...igy elaludtam.Fel 5kor ebredtem ra,hogy csak folyik vmi es hozzam ragad a bugyim(utrotol ilyen nem szokott lenni)feloltottam a villanyt es... borzalom.Szoval hogy egy er pattant-e el,vagy a havim csinalta ezt velem,nem tudni,de az utobbira voksolok,mert ugye 2 nap utan megismetlodott marpedig az elso utan mar a hapcikat is inkabb elfolytom annyira vigyaztam otthon es megis ujra kezdodott.De mar minden szuper,csak tobb verzes ne legyen mert azt az erzest nem kivanom senkinek amit olyankor atel az ember...

1901. 68454605f4 (válaszként erre: 1899. - Évi89)
2015. szept. 11. 12:30
Köszönöm,kedves vagy!:-)) Egyébként én is azt gondolom,hogy az endóm is kiújulhatott,és ez az óriási adag Gonapeptyl és társai,még lökhet rajta rendesen! Én is gondolkodom,h még Bokor dokihoz is benézek?! Puszi,minden jót!:-))
1900. évi89
2015. szept. 11. 12:25

Sziasztok lányok

Olvasgatlak titeket de nincs sok időm írni , rengeteg a meló. Ami nem baj mert elterelem a figyelmemet ...

A helyzet hogy az endom tuti kiújult érzem.....

Idén már nem szerettem volna belevágni semmi komolyabb vizsgálatba , de lehet nem úszom meg.

Félek hogy nehogy valami nagyobb gáz legyen bent.

Most megy az agyalás mit hogy csináljak.

Amit M. doki mondott imunologia stb . megcsináltatjuk....

Úgyhogy ennyi van errefelé :)

Hajrá csajok !!!!!!!

1899. évi89 (válaszként erre: 1886. - 68454605f4)
2015. szept. 11. 12:17

Szia


Töltődj fel , nagyon szorítok !!!! Minden rendben lesz !!!

Pusza

1898. évi89 (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 11. 12:15

Szia

Nagyon nagyon vigyázz magatokra !!!!

Írj amint tudsz :)

Puszillak

1897. 68454605f4 (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 11. 12:04
Vigyázz magadra Krysztina,nem lehet h a fodrászkodás kissé megerőltető 2 baba,és egyáltalán terhesség melett? Azért egész nap ott állni,a te állapotodban?Lehet hogy jobb volna kérned hogy írjanak ki innetől kezdve? Persze ha lehetséges? Vigyázz magatokra nagyon!:-))
1896. Bobcsi82 (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 11. 10:46
Hú, szegény :( remélem mostmár minden ok veled és a babákkal is! Vigyázz magadra és pihenj sokat!
1895. Linduska76 (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 11. 08:46
Szia csajszi,olvasom, hogy mi történt!Ne bolondozz vigyázz magatokra!Meddig leszel kórházban?Gondolom pár nap megfigyelés.
1894. poszmete (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 10. 18:41
Zajlanak ám az események. Vigyázz magatokra nagyon!
1893. peferni (válaszként erre: 1892. - Krisztynna)
2015. szept. 10. 17:59

húú hát nem semmi események, gondolom, hogy megijedhettél!

remélem, hogy minden rendben lesz veletek, szorítok!!!

1892. krisztynna (válaszként erre: 1890. - 68454605f4)
2015. szept. 10. 16:56
Mi eppen korhazban...De mar okes minden!Szombaton hajnalra arra ebredtem hogy elonott a ver.Siras,mento,de mar utkozben ereztem hogy elallt,uh-n ket kis cukorfalat panaszkodott az ebresztgetesert.Mehnyak zart volt,es mar barnazas volt igy hazajohettem(mondtak hogy nem tudnak bent sem mit kezdeni velem,igazabol a pihenesen kivul mas gyogyir nincs 11+4 naposan.Gondolhatod a finishben amikor csak 3 nap valaszt el a 12.hettol...Masnap hasgorcsi es barnazas.Mar epp mulofelben volt,este viszont elkezdett nagyon fajni a fejem...Hajnal fel 3 kor pisiles,wcpapir piros lett.Riasztom parom aki epp szolgalatban,mentot hiv,addig en talalkoztam roka komaval,ettop megijedtem,higy ez most kisebb verzes megis tobb tunettel...De mar otthon elmult,de kimerultem rendesen.Megint uh,picik edesdeden szunyokalnak,minden rendben.Azota bent tartottak megfigyelsre.Dokim szabin van tegnaptol ezert megvarat inkabb itt bent a korhazban,legalabb biztonsagban erzem magam.Kezdesnek meg hetfon hajnalban adtak magnezium infuziot,mar masnap elmult a barnazasom is.Vagy a mehlepeny van nagyon alul(uh-n ez latszik) es ezert volt a verzes,vagy amire en tippelek,hogy a mensim akkortajt lett volna meg.Remelem nem kell ezt minden honapban atelnunk,mert ez szornyu.Pindurok ugy nonek mint a gomba,12+2 napos voltam tegnap(lombik miatt ezt ugye nyomon tudjuk pontosan kovetni),de pindurok mar tegnap 5 nappal nagyobbak voltak mint kellene:67-69mm. :D Genetikan meg nem voltam,jovo het pentekre volt idopontom,de aggodtam a meretek miatt es elkaptam itt az egyik dokit,hogy jogosan felek-e hogy kicsiszok az idobol,ugyanos genetikat csak 84mm ig csinalnak.Akkor hivott fel a genetikai uh-ba,megnezni a mereteket ami alapjan tenyleg jovo het penteken mar jobal nagyobbak lesznek mint 84mm,megprobal idopontot szerezni nekem mert pont az RMC-ben dolgozik,de mondtam hogy kukkantsuk mar meg a nozijukat meg a nyaki redot.Nem merte le,ranezesre mondta,hogy tuti nincs 3mm,kerdeztem jb mennyi,azt mondta 1.5 kb. :D Persze ezzel meg nincs megoldva a helyzetem,szukseg van ra hogy a-tol z-ig megvizsgaljak oket,de mondta hogy egeszsegesknek tunnek igy elsore. :D :D Nekem ez mar eleg megnyugtato volt,ugyanis ma kerdeztem a noverket,mondta hogy ennek a dokinak Nemzetkozileg elismert genetikai nemtudommicsodaja van.Szoval noverke szerint megnyugodhatok. :) :) :)
1891. 68454605f4 (válaszként erre: 1889. - Krisztynna)
2015. szept. 10. 15:46
A barátnődnek már több lombikja volt,vagy első? Mert ha már több,akkor le tudja természetesen szűrni hogy bejön nála valamelyik protokol v egyik sem? Van valami nyomós oka hogy ezt mondta neki? FSH?
1890. 68454605f4 (válaszként erre: 1889. - Krisztynna)
2015. szept. 10. 15:43

Igen,én kérdeztem konkrétan ma rá,de persze már tegnap is ő mondta hogy akkorr 3.mensinél folyt.köv.Esélyesnek lát arra,hogy petesejteket produkáljak,koromhoz eredményeimhez mérten,de persze most megint lesz eredmény,az lesz a döntő. Köszönöm Krisztyna,kedves vagy hogy bíztatsz!:-))


Hogy vannak a babák odabenn? És te? Közérzet? Minden jót nektek!:-))

1889. krisztynna (válaszként erre: 1888. - 68454605f4)
2015. szept. 10. 10:43

Az nagyon jo hir,hogy Murber abszolut eselyesnek lat!!!O nagyon oszinte,es ha eppen ugy latja akkor elmondana azt is ha keves lenne az esely...Bnomnek megmondta,hogy kb 1% eselyt ad nekik... :(

Szoval a lenyeg,ha Murber ennyire bizakodo Veled kapcsolatban akkor az naaaagyon joooooo hiiiiir!!!! :) :) :)

1888. 68454605f4 (válaszként erre: 1887. - Vigyorex6)
2015. szept. 10. 10:06
Köszönöm szépen,nagyon kedves vagy!Jól esik a bátorítás...:-)) Így, hogy a doki is azt mondja mindenképp próbáljam tovább,már könnyebb a lelkemnek,de biztos mégegyszer megkérem h röviddel indítsunk!:-)) Vigyázz magatokra!:-))Puszi
1887. Vigyorex6 (válaszként erre: 1886. - 68454605f4)
2015. szept. 10. 09:58

Drága Ava! Én bízom a november sikerében!

Itt a topicban Tünci is hosszúval kezdett, leállították neki (mondjuk ciszta miatt), aztán rövidet kapott és sikerült neki.

Nagy kalappal kívánok! Emellé sok erőt és kitartást! :* <3

2015. szept. 10. 09:44

Most jövök M-től. Azt mondja,persze hogy van esélyem,ő majd mondani fogja ha nincs,ez nem mindig kor függő.Ha esélytelen volnék el sem válalna!Mondta,vannak olyan 30 éves betegei,akiket nem válalt el,mert nincs értelme.Azt mondta h novemberben vagy rövid protokollal kezdek,vagy ismét hosszú,de rögtön bika adag! Kértem hogy ne gonázzak,ne állítson le mert fél ő hogy ez nekem ismét nem lesz jó. Válasz: majd ő tudja,hisz van tapasztalata! Azt értem,de nagyon sok 40 felülinek nem jön be,akkor miért kisérleteznek velünk? Fel nem foghatom?Még Anna_Katika is azt gondolta ezek után hogy biztos röviddel indítok,ezek szerint az sem biztos?

Nem is tudom hogy ezek az információk megvilágítják az alagút végét,vagy mégsem? Puszi nektek!

2015. szept. 10. 08:03
Köszi lányok...Murber sem érti miért nem reagáltam egyáltalán. Azt mondta hogy ennél sokkal többet tudnak a petefészkeim,és visszarendelt 3.mensim kezdetének napjára.Rövid protokolra...Láttam rajta hogy,ahogy mondta h azonnal áljak le,hogy nekem ez a hosszú protokol egy nagyon rossz választás volt,és úgy gondolom 40 fölött nem igazán jön be! Lányok,leírhatatlan amit érzek,hogy még csak a leszívásig sem jutottam el,és nem tudom hol a hiba,hisz az értékeim jók voltak,azért erre nem számítottam!M szeretné látni az FSH-at,így stimu után,ezért még addig itthon maradok,amíg megjön,én is kíváncsi vagyok,lehet elszáltam a stimutól? Nem tudom,nem értek semmit,hisz spontán ciklusban is van peteérésem...Mindenkinek ölelés,puszi,és sok sikert!
1884. nagymaya
2015. szept. 9. 22:58
Nagyon sajnálom ava19! :( Sírd csak ki magad. Remélem, hogy kiderül, miért nem reagáltál a szurikra, és találnak megoldást.
1883. poszmete (válaszként erre: 1880. - 68454605f4)
2015. szept. 9. 18:47
Mi történt Ava?
2015. szept. 9. 18:37
Jaajjj Avaaa,most olvasom... :( Borzasztoan sajnalom. :( Jon majd hozzatok is a golya,csak nehez az ut tudod.De nincs olyan,hogy vkinek ne lehessen,csak ilyenkor ezt geccc nehez elhinni es sirunk es sirunk,pedig ott lesz Ő,ugye tudod?Kiderititek mi a baj,es ugy mentek neki novemberben!!!
1881. krisztynna (válaszként erre: 1880. - 68454605f4)
2015. szept. 9. 18:28
Ava mikor lesz a beulti? A motyokat hogy-hogy ilyen koran eladod?
2015. szept. 9. 17:05
Lányok,ha valakinek kell 10db Fostimon,van eladó, Gonapeptyl 5db és Betadin hüvelykúp bontatlan dobozban. Bp 11 ker
1879. krisztynna (válaszként erre: 1878. - Reni2015)
2015. szept. 9. 08:25

Szia! :))) En estenkent megittam 1dl jo minosegu szaraz vorosbort.Meleg zokniban lófralram egesz nap(hozzateszem 36 fok volt akkor eppen nyar kozepen,de ha alulrol fazunk fel,akkor hiszek abban hogy alulrol tudjuk melegen tartani a mehunket).Amikor napkozben fekudtem,akkor felpakoptam parnara a labam.Nem kifejezettem henyeltem egesz nap.En setalgattam,ugyanis szukseg van a meh jo verkeringesere(mellesleg a labat is ezert jo felpakolni magasabb pontra mint a szivunk van).Es vogjatekokat neztem,sot sok olyan meset,ami a gyermekkoromat idezte fel es olyan boldogsagtoltetett adott visszaemlekezni,hogy "te jo eg,milyen reg lattam mar es hogy ezt en de imadtam!"Ilyen volt pl a Dumbo,En pici Ponim,Pinoccio,Szepseg es a Szornyeteg.Egyik nap raakadtam a youtubon a Rajzfilmslagerek kazettajara. :) Hat az maga volt a mámor,imadtam regen es olyan jo erzes volt ujra ratalalni,hogy elsirtam magam oromomben mikor megszolaltak a regi kedvenc rajzfilmjeim zenei mint pl: Denver a dino,Capali es Capeti es tarsai... :D Nyilvan ha ezek teged nem dobnak fel akkor nem ezt kell csinalnod,olyan dolgokat probalj csinalni,nezni,hallgatni amik szivbol boldogga tesznek.Nem konnyu,mert beultetesnel minden gondolatod csak akorul mozog hogy most mi lehet odabent es az agy csak arra lrobal koncentralni hogy izgul.De oromokkel el lehet terelni a gondolatainkat. :) Pl meg komoly zenet is erdemes hallgatni,mertpozitiv hatassal van a viz molekulaira(bizonyitott),es eleinte a picik is tulajdonkeppen vizbol vannak,mint ahogy mi is fogalmam sincs hany szazalekban).Nekem a komoly zene annyira nem ment,hatterzenenk akartam volna,de mindig elfelejtettem bekapcsolni.Nekem kb ennyi volt. :)

Vitaminok kozul az Inofolicot,Femibiont,C vitamint es E vitamint szedtem(utobbi a progeszteronra nagyon szuper,a C meg a felszivodasat segiti).Sok sikert!!

Mikor lesz a nagy nap Reni?

1878. reni2015
2015. szept. 9. 07:09
Sziasztok:) Nekem az lenne a kérdésem, hogy stimuláció alatt mi az amire nagyon figyelni kell? Sok viz és feherje fogyasztás azon kivül van-e valami bevált szokás?:) Köszi a válaszokat:)
1877. krisztynna (válaszként erre: 1875. - Poszmete)
2015. szept. 8. 21:37
Sztem egyaltalan nincs koze hozza,csak veletlen egybeeses.
1876. 68454605f4 (válaszként erre: 1873. - Nagymaya)
2015. szept. 8. 16:37
Köszi a válaszokat,akkor nem parázok annyira!:-))
1875. poszmete
2015. szept. 8. 16:11
Sziasztok!Kérdés: összefüggésben lehet az,hogy elkezdtem tolni a vitaminokat(Femibion 800,E vitamin 100mg,C vitamin 1000mg,inozitol+200mg folsav) és az,hogy azonnal megfáztam...? Lázas,orrdugulós takonyfolyós,levegőtnemkapós.

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook