Főoldal » Fórumok » Babák & Mamák fórumok » A Sote I. mint meddőségi központ fórum

A Sote I. mint meddőségi központ (beszélgetős fórum)


2114. judite
2015. nov. 2. 16:37
Bármelyik dr-hoz kerülünk, a SE-en nem jó, mert fáradtak és türelmetlenek az orvosok, az asszisztensek... ami azért elgondolkodtató, hogy államilag támogatott helyen miért maszekba kell járni nem kevés pénzért vizsgálatokra? Ez azért nem korrekt a M. dr. részéről. Meg hogy nem szól azoknak sem, akik már régóta hozzá járnak? Szomorú!!
2113. Bobcsi82 (válaszként erre: 2112. - Poszmete)
2015. nov. 2. 14:34
Nagyon sajnálom!! :((
2112. poszmete
2015. nov. 2. 13:45
Nincs petezsák :(. Holnap még néznek hcg-t,de szerintem ma meg fog jönni,mert úgy fáj,mint amikor megjön. Csak azt remélem,hogy a következő körben is U-hoz kerülök,őt már megszoktam,nem érdekel,hogy pöcs.De a Zsiráfhoz nem lenne türelmem,mert arrogáns,és lekezelő. A prof legalább csak közönyös.
2111. Tünci79 (válaszként erre: 2104. - Peferni)
2015. nov. 2. 10:56
igen. Ria a cuki asszisztens. :)
2110. Szofi33 (válaszként erre: 2109. - Zsuzsi8703)
2015. nov. 2. 09:24
Szia! Attól függ, te vagy a párod van kész előbb... Ha te, akkor meg kell várnod a párod vizsgálatának a napját, nekem aznap adtak időpontot, rá kb. 10 napra. Ha párod, akkor az utolsó vérvételi napodon már kérhetsz is.
2109. zsuzsi8703 (válaszként erre: 2101. - Tejberízs)
2015. nov. 2. 08:18

Köszi! Gabriel tesztet szinte bárhol lehet kapni, akkor abból veszek.

Még egy kérdésem lenne mert azt nem mondták. Ha az utsó vérvétere is elmentem akkor rögtön kérhetek időpontot az orvoshoz? Azt ovastam,hogy a leletek rögtön hozzá kerülnek, de nem mondtak semmi mást.

Bocsi a sok kérdésért de nekem ez még nagyon új.

2108. sajert (válaszként erre: 2107. - Krisztynna)
2015. nov. 1. 14:48
Én is így gondolom! U prof., azért egy rezidens (megtaláltam, hogy ösztöndíjprogramban vesz részt, kitűnő tanuló volt) nehogy már ugráljon... Kíváncsi vagyok hogy kedden kihez kerülök. Soha nem hittem volna, hogy U-t visszakérem :-).
2015. nov. 1. 13:20
Bar engem mar nem erint,megis melysegesen felhaborit amit az ujonnan erkezo doktornorol olvasok.Urbancsek magatartasat meg ra lehet fogni,hogy mar belefasult az evek multan,de mi az hogy jon egy doktorNŐ(a not kihangsulyoznam,mert elviekben empatikusabbnak kellene lennie mint egy ferfi doktornak) es bunko,es eroszakosan vizsgal?!Komolyan mondom az olvasottak alapjan legszivesebben bemennek es kiosztanam a francba!Mi a francert lesz vki meddosegis,ha ennyire erzeketlen tusko no letere?????Mas intezmenyek idaig sem szivesen ajanlottak a sotet,nah,majd ezek utan meginkabb le lesz becsulve.Ez a celjuk?Komolyan,annyira felhaborit!!!
2106. Bobcsi82 (válaszként erre: 2104. - Peferni)
2015. nov. 1. 12:05

Szia!

Én pontosan így vagyok ezel, én is meg vagyok elégedve Murberrel,nem szeretnék máshoz menni. Főleg úgy, hogy a magánjában nem kell várni, sőt van hogy előbb bejutok, a SOTE-n meg nincs időm ücsörögni fél napokat mire behívnak.. Ria az asszisztens a magánrendelőjében, nagyon aranyos és segítőkész, lehet én is kifaggatom holnap ha megyek mit tanácsol.

2105. zsuzsi8703 (válaszként erre: 2102. - Vigyorex6)
2015. nov. 1. 07:06
Akkor majd kiderül mi lesz. A fő lényeg, hogy segítsenek nekünk. Elsőnek még úgy is vár rám 6 vèrvètel. Szerencsére a többi eredmènyemet elfogadták.Pàromnak is csak egy sperma vizsgálatra kell mennie.
2104. peferni (válaszként erre: 2092. - Tünci79)
2015. nov. 1. 00:46

Köszi az infot.

ez nem túl megnyugtató, úgy hangzik mintha maguk sem tudnák hogy mi lesz a menet. Én amiatt voksoltam a Sote mellett mert Bokor betege vagyok és javasolta h menjek Murberhez, ő ért az endometriózisos betegekhez, előtte a Kaálin kezdtünk volna. A Sotén én máshoz nem szeretnék menni, de a Murber féle magán konstrukciónem tudom mikor forr ki, anyagilag vállalható-e. Ria amúgy A cuki asszisztens aki Murber magánján van? Lehet felhívom h mit tanácsol...

köszi:)

2103. sajert
2015. okt. 31. 22:24
Urb. taplo, G. nem ismerem. Kedden megyek, remelem U._hoz, mert az o stilusat elfogadtam. Ha egy no taplo azt nehezen viselem.
2102. Vigyorex6 (válaszként erre: 2100. - Zsuzsi8703)
2015. okt. 31. 22:09

Most szerintem javarészt mindenki Urbancsek betege lesz, hacsak a klinika nem talàlt alternatívàt a hiàny betöltésére. De nàla is fel kell kötni a gatyàt. Van aki jól viseli őt, van aki nem. Ehhez talàlkozni kell vele és mindenkinek magànak kell levonni a konzekvenciát.

Mi nem tudtunk együttműködni.

Ha Gullai nem szimpi, akkor Urbancsekkel nem tudom hogy jönnétek ki.

2101. Tejberízs (válaszként erre: 2099. - Zsuzsi8703)
2015. okt. 31. 22:08
Szia!Első alkalommal mindenki hozzá megy,de utána elvileg nem, bár most van valami változás a klinikán mert mi is a Murber doktor úrhoz jártunk és most a doktornőhöz kerültünk. Azt az ovu tesztet már nem lehet kapni (dei ovu-lh), helyette a Gábriel tesztet adják. Mi anno ott váltottuk ki, de szerintem máshol is lehet kapni.
2015. okt. 31. 21:10
Köszi,remélem messziről elkerülőm ezt a nőt. Úgy megvizsgált, majdnem leugrottam a szèkről. Van megoldás arra hogy hogy lehet az Urbancsek dr.betege?
2015. okt. 31. 20:06
Sziasztok! Csütörtökön voltam első konzultáción a klinikán. Lenne kérdésem ezzel kapcsolatban. :-) Egy magas mogorva doktornő volt! Most,hogy elsőre nála voltunk ugye az nem azt jelenti, hogy mindig hozzá kell majd jàrnunk mert nekem és pàromnak sem volt szimpatikus. Illetve kaptam tőle egy papírt amin rajta van melyik ovutesztet kell használom (dei ovu-lh) ez tényleg csak a 8.kér mikszáth kálmán téren lehet kapni?
2098. Tünci79
2015. okt. 31. 14:11
a leszívásról nincs infóm, arról nem kérdeztem, mert az engem már nem érint. nekem még fagyibabáim vannak bent, azt jó eséllyel még meg fogja csinálni januárban, ha valami addig nem változik.
2097. Tünci79 (válaszként erre: 2096. - Peferni)
2015. okt. 31. 14:10
nem fog a klinikán dologzni, csak magánrendelésen. a lombikos kezeléseket, ellenőrzés, uh, mind-mind magánban csinálja, majd ha a beültetésre kerül a sor ahhoz bemegy a klinikára és a saját pácienseinek ő fogja csinálni. ennyit írt Ria. de ezt ís úgy írta, hogy még változhat. most meg feltételezem még a megkezdett kezeléseit befejezni és aztán megy el a klinikáról.
2096. peferni
2015. okt. 30. 16:44

Sziasztok!


most akkor nem teljesen tiszta. A már elkezdett lombikokat fejezi be, újakat már nem csinál?

És vajon a magán rendelésén akkor nem lehet tb támogatott lombikot kérni (pl. mint a Kaáliban)?köszi

2095. Bobcsi82 (válaszként erre: 2094. - Tünci79)
2015. okt. 29. 13:52
Köszi az infókat :) mivel én még nem lombikra megyek, csak inszemre, nem tudom azzal mi lesz. De igyekszem nem idegesíteni magam, majd szól ha változás van és nem lehet már emiatt hozzá menni, amíg meg nem szól, addig felesleges aggódjak :)
2094. Tünci79 (válaszként erre: 2093. - 5a9e625c59)
2015. okt. 29. 12:40
igen, ez a legfrissebb infó.
2093. 5a9e625c59 (válaszként erre: 2092. - Tünci79)
2015. okt. 29. 12:19
Szóval akkor van a Dr úr meg, lesz is. Csak mind ez magánban meg persze lombik ?
2092. Tünci79
2015. okt. 29. 11:09
sziasztok. most kérdeztem Riát (az asszisztensét) és tényleg igaz, már csak magánban lesz. elvileg lombikomat fog a klinikán csinálni, de csak ezt.
2091. Bobcsi82
2015. okt. 29. 09:59

Szia!

Én is a magánrendelésére járok, de még csak inszeminációra. Hát ezek után nagyon kíváncsi vagyok, hogy akik inszemre járnak azokkal mi lesz? Átkerülnek ehhez a dr nőhöz akit említettél? Én a prof-hoz nem igazán szeretnék járni. :S Új intézménybe meg előlről kezdeni az összes vizsgálatot szintén nincs kedvem :(( Murber magánrendelésén egy vizsgálat 14 000 Ft, de ha visszarendel másik hétre újból, akkor már csak a fele 7000.

2090. Bobcsi82 (válaszként erre: 2087. - Poszmete)
2015. okt. 29. 09:55

Szia!

Tegnap voltam Murber magánrendelésén a 2. inszemináció miatt. Elég béna vagyok tudom, de tőle direktbe nem mertem rákérdezni mit hallottam, az asszisztenstől meg sajnos nem volt lehetőség.. :(( így nem tudtam meg semmit. Murber annyit mondott hogy jövő héten inszemináció, hétfőn kell mennem újra hozzá. Te hogy vagy?

2089. poszmete
2015. okt. 28. 21:19
Mi a profhoz járunk. És remélem, hogy november 2.án látom utoljára.
2088. Vigyorex6
2015. okt. 28. 21:12
Ő egy fiatal rezidens doktornő. Én nàla voltam legelőször közel 2 éve. Àltalàban ő foglalkozott az első alkalommal megjelenő pàrokkal. Felvette az adatokat, àtbeszéltük a kórelőzményt és csinàlt egy uhut.
2087. poszmete (válaszként erre: 2063. - Bobcsi82)
2015. okt. 28. 16:18
Szia Bobcsi! Na mi lett a Murber sztorival?
2086. zv83
2015. okt. 26. 16:39

Sziasztok!


Próbálok visszaolvasni, de képtelen vagyok!:( Napok óta belekezdek, és mindíg van valami amiért félbe kell hagynom, bocsánat!

Kismamák látom jól vannak, gratulálok a vegyes pároshoz, nekem is az az álmom!:)


Ez a nincs Murber doki a klinikán nem értem! Tuti, hogy van, a főnököm is ott dolgozik, és múlt héten voltam, 1,5 hét és kezdjük a stimut, semmit se mondott!


Szóval úgy néz ki, hogy végre mi is belevágunk! Már nagyon várom, hétfőn megyek, és beszéljük meg a továbbiakat!

2085. Vigyorex6 (válaszként erre: 2084. - Poszmete)
2015. okt. 25. 21:34

Normális, csak nem akartam felesleges dolgokat írni, ha voltàl màr orvosnàl.

A magnézium napi maximuma 3×2.

Komoly görcsöknél nospa is alkalmazható.

Egyébként pihi. Komoly vàltozàson megy keresztül a tested még jó sokàig. :)

További ajánlott fórumok:


Minden jog fenntartva © 2005-2024, www.hoxa.hu
Kapcsolat, impresszum | Felhasználói szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | Facebook